Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
7. apr 2009

jo, jo, ja som xcela ist aj teraz, ale potom som si uvedomila, ze xcem ist ku gynde a ze sukna by bola lepsia. sestricka mi vravela, ze by som mala ist k praktickemu. no ale co ak to nie je len mocak, co ak to zasiahlo aj nieco ine? to prakticka asi neposudi, nie? asi bude lepsie ist na gyndu s tym? co myslis? 😒 😔

jarulai
7. apr 2009

jasné, že na gyndu - ved aj tam ti možu zobrať moč. keby si išla k praktickému, ten ti zoberie moč a viac nič. a ak to náhodou bude inde, tak aj tak ťa pošle na gyndu. tak ani nerozmýšlaj 😉

shandy
7. apr 2009

no ved to, setricka je trubka, najradsej by ma poslala do pecka... 😠 😠
tak rano idem, ufffff, tak pridem neskor, aby si vedela 🙂

jarulai
7. apr 2009

☹ bude mi smutno ☹ ale hlavne, že budeš vedieť na čom si 😉 s týmito vecami sa neradno zahrávať.už sa psychicky pripravuješ 😀

jarulai
7. apr 2009

a zastav sa v tom blázinci, mrknúť, či nemajú volné miesta pre nás 😀 😀

jarulai
7. apr 2009

čo si išla na ten dezert 😀

shandy
7. apr 2009

veru, veru. ale coby bola som si ciknut, uz to tak nebolelo. ale nebooj, pojdem zajtra. slubujem. mnaaaam ale dezert by bodol 😀 😀 😀

jarulai
7. apr 2009

jasné, to poznám - ked už máš ísť dokine, tak ti už nič neni, čooooo 😀 no ja som si práve dávala hrozienka v jogurte - mnam 😝

shandy
7. apr 2009

ty zavislacka 😀 😀 😀
sledujem, ze to nejako poznas... 😀 😀

jarulai
7. apr 2009

už som ich odložila, neboj 😉 lebo mi nejako črevá rozhýbali a potrebujem sa cestou domov pos... 😀 😀 😀

shandy
7. apr 2009

hehe, mozes to skusit, aspon zajtra najdes lahsie cestu do roboty 😀 😀 😀
dora blazniva 😀 😀 😀

jarulai
7. apr 2009

to by vrabce vydobali 😀 😀 😀 nepoznáš tú rozprávku - by som sa mohla potom stratiť a ekonimika by padla 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
7. apr 2009

moja, utekám teda za mužíkom 😉 urobím mu koláčik aby mi nebol hladný a bude rozlúčka... 😉
tak pekný večer, zajtra daj vedieť čo u dokiny 😉 drž sa
pa-pa

shandy
7. apr 2009

tak sa pekne rozluckaj aj za mna 😵 😵 , aj tebe pekny vecer. zajtra papa
a dakujem, zajtra sa podrzim kozy 😀 😀
hned ked sa jej pustim, podam report 😉

jarulai
8. apr 2009

dobré ránko 🙂
shandy, dúfam, že dáš vedieť ako si dopadla 😉
tak idem robiť, ozvem sa okolo 11.00 😉

shandy
8. apr 2009

no uz aj dobry den jarulka 🙂 🙂 🙂
tak som bola u dokiny, zapal je urologickeho povodu, ocikala som pasik a nasli bielkovinu v moci. tak mam antibiotika na 10dni a po 10 dnoch mam prist kontrolne ocikat papierik 😀 😝
inak bola prijemna asi ako vred, vraj tieto problemy sa riesia u praktickeho lekara a nie u gyndy, ale ze urobi vynimku. tssss 😠 😠

jarulai
8. apr 2009

ahojkaj 🙂
tak aspon vieš, že veci potrebné na snažilkovanie sú zdravučké 😀 ale samozrejme aj toto musíš vyliečiť 😉 a vredy treba liečiť 😉 😀

shandy
8. apr 2009

jo, jo, ved na to som tam aj sla 😀 😀 , ale teraz mam toho veeela...fnuk. neviem ci ju nezmenim - dokinu. Pockam do leta a uvidime...ak ani profertil nepomoze, naklusame na vysetrenia 😒 🙂

jarulai
8. apr 2009

a možem sa ťa spýtať - mužík cíti aj nejakú zmenu? lebo moj bol nezadržatelný, ked to začal užívať - vtedy by snažilkoval aj celé dni 😀

jarulai
8. apr 2009

halooooooooo, shandy, ty čo nadrábaš sviatky 😀 kde sa "flákaš"

shandy
8. apr 2009

ahoj micuska, prepac, uz som tuuu....
lebo som prisla, akurat som ti stihla napisat, vybavit jednu vec a volal mi bracho, ze mi prislo domace kino, ci co to je, co si moj drahy objednal. samoska to bolo obrovske, tak som musela s tym stat na parkovisku ako blbecek, kym preto neprisiel. no a potom sme mali dohodnuty obed s jeho kolegynou, jej muzikom a malym babenom. 😒 , aj ja uz xceeeeeem 😵 😵 😵

shandy
8. apr 2009

pocuj, si pis, ze je nadrzany a to ho berie len od pondelka 😀 😀 , len pruser, lebo ja mam ten zapal mocaku a mam problem si do buchty vobec teplomer vopchat rano, ked si meriam BT 😀 😀
ty ale dobre si mi poradila, uz sa tesim na to rodeo, potom 😵 😵 😉

jarulai
8. apr 2009

moja, ja rada poradím 😉 uvidíš tú šou potom 😀 😀 😀
moja, už pojdem domkov, zas to nesmiem prehánať a tolko "nadrábať" 😉 😀 a začínam byť aj hladná a náš tiger určite tiež 😀
ahojkaj, pekný slnečný večer 🙂
tak zajtra pa-pa 🙂

shandy
8. apr 2009

jasne, tak aj tebe krasny vecer pa pa a neboj, zitra som tu len pre teba... 🤐 😵 😵
tak uz sa tesim na dalsie rady tohto charakteru ty zbojnik 😀 😀 😀

jarulai
9. apr 2009

dobré ránko 🙂
dnes aj pracujeme? no ja vobec nemám chuť 😝 🙄 no nemohli sme radšej robiť v školstve - tam už majú volno dnes 😠

jarulai
9. apr 2009

moja, ty tu dnes nie si ☹ mi bude smutno

shandy
9. apr 2009

ahoj mojkaaaaa, tu som, nebojkaj 😵
len som tu rano riesila nejaky pracovny konflikt a zadavala som ulohy ako diva 😀 😀
aky mas dnik? 🙂 pocuj, teda ti poviem, ze ten profertil 😀 😀 😀, aj ja za xvilu zacnem pred drahym utekat a este teraz ako mam ten zapal, ani to nemozem vyuzit 😀 😀 😝

jarulai
9. apr 2009

jéééj, ahoj 🙂 to si nemohli nechať ten konflikt na inokedy - čo ťa teraz zaťažujú pred sviatkami a ešte ked ja ťa čakám 😀 mne sa dnes nechce ani prstom pohnúť, koníkujem od rána - som si už urobila sviatky 😀
som ti vravela, že bacha na neho 😉 ale neboj, ved zápal sa vylieči a možte praktizovať postelné bitky o 106 😉 😀 😀 😀

shandy
9. apr 2009

aaale to bolo len take nedorozumenie, myslim, ze sme si to pekne vysvetlili 😵 😵
mne sa tiez nist nesce uz. a som hladnaaaaa 😒
si pis, sa budem schovavat za telku, ked taka velka 😀 😀 a potom, ked budem moct si uzeniem dalsi zapal 😀 😀

shandy
9. apr 2009

jarulka moja idem papkat, tak neplackaj, dezert si nedam, neboj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre