Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
5. máj 2009

tak tak micka, nechaj to tak a anjelika nechaj na pokoji v nebicku, nech moze v klude vybrat pre vas nove mimi 😵 😵

matusik111
5. máj 2009

ahojte bambulky moje, ja som mala dnes v praci katastrofu , nesiel mi internet, tak som sa napajala cez wifi na ine siete, ale to stale padalo. To bolo hruzaaaaa, aj som skaredo nadavala a mrzi ma , ale to sa nedalo nic pracovat. Dufam, ze zajtra to bude v poriadku.

Citam, ze ste rozoberali anjelika. Jarulka, nam je tiez luto za anjelikom a hlavne ked ste tak dlho cakali. Neboj sa , za par rokov budes mat plny dvor detureniec a uz si iba spomenies, ze prvykrat sa to nepodarilo .... a potom prislo kopec peknuckych deticiek.

Ja som nebola ani u dokiho a uz si namyslam ake mam vsetky choroby a ako nemozem mat deti . To nam vsetkym snazilkam tak trosku sem -tam posibkava a namyslaju si bludy.
Niekedy je lepsie,ked je problem a da sa liecit , ako ked su obaja zdravi a nedari sa im, a nevedia co s nimi.

Muzik ide na SPG?

ka131
5. máj 2009

Ahojte!
Pridávam sa k vám. Manžel ide o 3týždne na 2 mesiace preč tak si tu budem sama bačovať a mimčo nikde. mál by odísť po ovulácii kedže teraz mám mrchu ale je malá pravdepodobnosť že sa to podarí ked už 1,5 roka nič. je pravda že doberá 3mesiac profertil tak začnem veriť že to príde. vždy pri mrche mám taku sklesnutu náladu tak prepáčte. 😉

samia28
5. máj 2009

ahojte...tiez sem patrim....ale uz len na 1mesiac...a moj drahy sa vrati domkov...konecne 😵

jarulai
6. máj 2009

dobré ránko babulky, vítam aj naše nové spolubojovníčky 🙂
ako sme sa vybuvkali? ja ku podivu celkomfajn, aj ked už zase samučká ☹ no ale s mužíkom sme sa rozlúčili riadnym zemetrasením - to malo minimálne 15stupnov 😉 😀 😀 😀 😀

matusik, shandy, dakujem vám za povzbudenie, už je dobre, depku som už zase zahodila 😉

babulky, dnes sa zase ozvem okolo 11.00, ked budem papkať 😉 musím zase pracovať 🙄 😝 😖

jarulai
6. máj 2009

matusik, to si myslela akože mojho mužíka, že má ísť na spg? moj už bol na dvoch...hádam nebudeme zase mínať taký drahocenný materiál 😀 😀 😀

shandy
6. máj 2009

dobre ranicko bambule, vitajte nove kocky 🙂 🙂
ka po mrche sme na tom asi vsetky rovnako 😠 , to zas prejde zacne novy cyklus 😵 😵 , nasich drahych sme tiez nadopovali profertilom, my mame teraz prvy cyklus s nim 😉, tak hadam do tych troch sa zadari 😅
jarulka no ved ja som to zemetrasko citila 😀 😀 , az mi bolo nevolno z tolkeho natriasania 😀 😀
a jasne neplytvaj drahocennym matrosom, co budes len tak rozdavat, radsej si namraz do zasoby 😀 😀
matusik chudiatok, take trampoty si ty mala s netom, no snad uz dnes budes "pojazdna" 😀 😝

matusik111
6. máj 2009

dobre ranko babulky, tak ja som dnes v praci a cuduj sa svete , mam funkcny internet . uplne nadhera 😀 😀 😀
samozrejme pridavam graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 .... ja sa uz chystam na vikendovu ovulku 😵 😵 😵 , baby, ideme sexovat kazdy den a ja som na konci mesiaca tehotna ..... uz som sa dohodla aj s mojim anjelikom , ktory ma ochranuje cely zivot 🙂 🙂

matusik111
6. máj 2009

Ahojte nove kocky, ktore tiez pocitaju ci bude manzel doma na plodne dni , alebo nie 😀 😀 😀 . Clovek , ktory to nepozna, ani by neveril, ake to je komlikovane , ked drahcenny material nie je vzdy doma, ked je treba 😀 😀

Jarulai, ano som sa pytala , ci Tvoj muzik musi ist este na SPG ? To sa chodi pravidelne na dake kontorly? alebo bolo vsetko v poriadku , tak ostane to tak?

matusik111
6. máj 2009

ja som dnes rano presedlala na pakost smradlavy , tak uvidime ci to prinesie bielkovy vytok 😀 😀 😀

shandy
6. máj 2009

fuuuj matusik on fakt smrdka ten pakost? 😀 😀 😀
hehe, snazilkovaci maraton matusik? 🙂
ja som zabudla prilozit graf, tak prikladam...
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

matusik111
6. máj 2009

mas krasne tepoty 🙂 , daufam, ze to pojde hore a hore.
Nesmrdka ten cajik, je to normalny bylinkovy. Do vcera som si davala alchemilku a teraz zmena. Inak chudak organizmus, tlacime vsetko do neho co sa da.
A inak dnes mi prisli tie tabletky co berete aj vy - tu listovku. Ja som to objednala z netu , tak zajtra zacinam s tym.

a samozrejme, muzicek cumla zinok + vitamin C 😵 😵

matusik111
6. máj 2009

babulky, akurat mi pisal muzicek , ze pridem domkov uz dnes 😵 😵 😵 😵 😵 , ja sa tak na neho moc tesim . huraaaaa, tak ze by sme zacinali maraton uz dnes ?? 🙂
Taka mudra otazka ..... co si myslite , mali by sme kazdy den, alebo kazdy druhy den??

matusik111
6. máj 2009

ja si tu dnes dako sama vypisujem,.... a prito tolko prace ma caka... tak ja idem trosku popracovat 😀

shandy
6. máj 2009

ja mam toho dnes tiez nejako vela 😒 😒
matusik, hura, tak si uzi muzika ked my s jarulkou sme slamene vdovy 😉
veru, co by sme neurobili pre mimi. ja by som sa aj zelerom krmila a ten teda neznasam. fuuuuuj, ak by mi to malo pomoct otehu 😀 😀

jarulai
6. máj 2009

babulky, už som tuuuuuuuu 🙂
ja grafík neprikladám - nikto mi ho ešte nespravil, všetci na mna kašlú ☹

shandy, ja by som jedla aj pečeinku, dokonca aj hríby, keby som mala z toho ostať tehu 😉 😀 😀 😀 škoda, že to neni také jednoduché, že 😠
tebe dojde mužík zajtra, že? to len ja zase budem taaaaaaaaaak dlho samučká ☹ ☹

ozaj, viete ako mi moj mužík včera vyznal lásku? som sa skoro pocikala 😀 😀 😀 že:ty moja čertica...je vám, dúfam, jasné kedy mi to vravel 😉 😀 😀 😀

no spomen čerta, už aj píše 😵 😵

matusik111
6. máj 2009

keby sme tak vymysleli , ako sa da otehotniet, tak myslim, ze vsetky babulky by nam boli vdacne.
ja to neviem pochopit, ze niekto si iba zasexuje raz do mesiaca , trafia ovulku , a bum na konci mesaica //. Ja sa mozem vyhovarat, ze sme sa moc netriafali do ovulky, tak dufam, ze ja budem tym prikladom,.... samozrejme az po Jarulke, ktora uz je tehulka 3 den 🙂
😵 😵 😵

jarulai
6. máj 2009

matusik, ja som tehulka? čo si bola pri nás a čarovala vtedy? 😀 😀 😀 😀 no nenahnevala by som sa keby máš pravdu 😉 tak čaruj, nech je to tak 😉

no keby sme niečo také vymysleli, asi by koník skrachoval - teda prinajmenšom tá snažilkovská časť 😀 😀 😀

jarulai
6. máj 2009

ozaj matusik, moj mužík kupuje tých pangasov v Makre, som sa ho pýtala už hned minule ale hlava deravá zapoměla 😀 😀 😀

matusik111
6. máj 2009

jarulka, ja to citim tento mesiac dako v kositach ... ved ma pozansa aka som ja negativne naladena furt a nicomu uz neverim,... a nieco ma osvietilo , a ja tomu verim, ze tento mesiac to uz pojde.

jarulai
6. máj 2009

a moc ťa sklamem ak to nevýjde? ja už neviem, čomu mám veriť ☹ ale keby si tak mala pravduuuuuuuuuuuuu...prjosím, pjosím,pjosím... 😵

ale inak fakt - u teba je to nový smer ked takto myslíš 😉 tak sa ho len držkaj, moja 😉

jarulai
6. máj 2009

haloooooooo, babulky, kde ste???????? si píšem sama zase 😢 mi chýbate

matusik111
6. máj 2009

ja som teraz prisla z obedu, trochu som sa flakala a plny stol prce ☹ ☹ , neviem ako to postiham.

shandy
6. máj 2009

uz som tu micky moje... 🙂
jarulka, vsak niekto ti to tvoril, nie? ten graf myslim....lebo ak ta zaregistrovali raz na tu tvoju prezyvku uz mi to nepojde, ale mozem ti skusit vytvorit novu, ak ti to nebude va...len az ked mi pride drahy domko, urobim to na jeho kompe, lebo moj si to pamata a uz nedovoli ineho zaregistrovat neviem preco. 😠 😠

hehe, ze certica 😀 😀 😀 , ale veru sa mu ani nedivim 😀 😝

matusik111
6. máj 2009

ja som mala na obed ryzu a kuracie prsicka, a kupila som cerstvy chleba , tak sa s nim dolacam , hruuuuza. A moj drahy uz isiel domov , akurat je na ceste a ja sa neviem ani sustredit na pracu .

Jurulka, mne sa nieco v hlave zmenilo a ja verim, ze ideme si zamiesat babo,... ale keby sa to uplnou nahodou nepodarilo, tak vyskocim z okna .............. byvame na prizemi 😀 😀

jarulai
6. máj 2009

shandy, práve som písala s bety - ona mi ho tvorila, ale jej stále neprišla odpoved, takže nič. ja si už ani nepamatám tie prvé teplotky aké boli, tak ako chceme vobec tvoriť ten moj grafík 😀 😀 😀 asi sa na to vyprdnem...aspon sa vyspím 😀 😀 😀

vidím, že matusik ma už stihla aj prekrstiť 😀 😀 😀 teda budem mať zase meninky o pár dní prv - na jurula 😀 😀 😀
matusik, prídeme ťa chytať ak by to nevyšlo 😀 😀 😀 ale neboj - výjde 😉

matusik111
6. máj 2009

Jarulocka moja krasna, nehnevaj sa na mna, ... tie pismenka mi dako utekaju a trosilinku som Ta premenovala.
Ved si tie teploty pisala tu na kona, tak neboj, vsetko sa najde... ale ja som Ta tiez registrovala a nedalo sa mi to ☹ si zacarovane dievcatko 🙂

jarulai
6. máj 2009

matusik, ako vieš, že som krasna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ved vám to vravím, že mne nie je súdené merať a nikto mi to tu stále neverí 😢 už som sa aspon presvedčila, že sa mám na to vykašlať

shandy
6. máj 2009

😀 😀 😀 😀 jarulka, ked to nepojde ani mne, zmenime ti nick 😀 , ja sa tak lahko nevzdam jurulka 😀 😀 😀

matusik111
6. máj 2009

na zmenu nicku som mysella aj ja 🙂 a nakoniec Jarulka bude mat 3 grafy a nebude stihat vsetko zapisovat a mearat a 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre