Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
7. máj 2009

matusik, tak súhlasím so shandy - naordinuj mu na začiatok ten profertil 😉 a ked už ani to nepomože, tak to vidím tiež na toho sexuologa...
a na čo by ti bola HAK? len by si si pos...la cyklus ako ja a to predsa nepotrebuješ, či áno? nevymýšlaj, nechaj tomu volný priebeh

shandy, moj bol zase úplne nešťastný, ked sme počas tehu nemohli, ale povedal, že kvoli bábu to vydrží 😉 jemu by to asi fakt museli amputovať 😀 😀 😀 ale podla mna by mu stačilo, keby ma videl rodiť, že 😉

matusik111
7. máj 2009

Shandy, ja som sa rozpravala s muzikom o Profertile, on povedal , ze to nechce, ze on je zdravy. Az ked mu to doktor predpise, bude to brat. ☹ s nim sa neda pohnut.
Slubil, ze v septembri pojde k doktorovi, ( to iba slubil , neviem ci naozaj pojde) , tak mozno by sa zistila pricina. Ja by som s nim isla aj k sexuologovi, ale on si mysli, ze je to normalne. On sa nebere ako chory.

V oktobri 30 rokov bude mat. Mlady chlap a uz sa mu nechce. 😉

shandy
7. máj 2009

vies co to je otrasne, potom s tym naozaj nic neurobis matusik, keby chcel urobi vsetko preto. evidentne este asi dieta nechce a nevie ako ti to povedat....tak to takto sabotuje, lebo toto fakt uz nie je normalne 😔

matusik111
7. máj 2009

Keby som mala HAK, tak nic neocakavam a bola by som asi kludnejsia a muzik by si mozno vydychol. 😎

Ja vam zavidim, ked mate muzikov takych aktivnych,. Pri takom pravidelnom sexiku nemusite ani sledovat kedy je vhodne sexovat, ked vy sexujete stale. 😎

Keby som bola tehotna, tak moj muzik si apson vydychne, ze nemusi sexovat 9 mesiacov. Hrozne. Ja by som mala najst ( alebo zalozit ) temu, ze ako sa podarilo otehotniet, ked sa manzelovi nechcelo sexovat 🙂, myslite , ze je viac takych parov?

jarulai
7. máj 2009

jééééééj, shandy bude pondelok testovať...už sa tešííííííímmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 a som straaaaaaaaaaaaašneeeeeeeeeee zvedaváááááááááááááááááááááááááááá 😉

matusik, ja už neviem - to je fakt katastrofa s ním - ved to je mladý chlap...asi má shandy pravdu - nech ti narovinu povie, či teda mimi už chce alebo nie!

matusik111
7. máj 2009

Ja uz som aj nad tym rozmyslala , ze on nie je pripraveny na dieta .... ( ale ako ho poznam, on nikdy nebude pripraveny) , ale cela jeho mudra rodinka je z neho ocarena, lebo on je uplne uzasny k netery a vyborne si rozumie s detmi. Ale co z toho ked si nevie spravit svoje dieta 😢

Keby som ho tak nelubila, ako ho lubim, tak neviem ci s nim ostanem.

jarulai
7. máj 2009

matusik, ja by som aj sexovala stále a aj mužík - ale čo ked nebýva doma ☹
no podla mna ak tvoj mužík mimi aj chce, tak sa toho asi bojí.
a ty máš kolko rokov?

matusik111
7. máj 2009

On mi povie, ze chce dieta 😎 , nejeden krat sme sa o tom rozpravali. S tym sa jednoducho nic neda robit. ☹ , ja som sa vam tu vyplakala, vyrozpravala, a zivot ide dalej. Za hodinu pojdem na obed, samozrejme som nic nespravila 🙂 a kupim si vsetko sladke na co mam chut a vsetko zozerem. 😀 😀
Este to dako zvladnem do dovolenky, 27.7. ideme do Chorvatska, potom do Tatier na 5 dni a potom doktor,... ak sa nic nezmeni od septembra, tak pojdem s pravdou von, ze problem nie je vo mne ( ze nechcem deti , lebo sa tak spravam), ale v tom, ze manzel nema chut na sex a nemame ako spravit to dieta.

Aspon opadne ten tlak somna a budem si zit svoj zivot . A konecne si kupim psika do bytu , lebo mi ho nechce dovolit manzel. 😀

jarulai
7. máj 2009

jéééj, aj ja chcem ísť na dovolenkuuuuu...paráda, more...hmmmmmmmm 😎
a sladké - len si daj moja, a aj za mna 😉 😀

matusik111
7. máj 2009

ja mam v july 30 , stara krava uz zo mna 🙂

ja si myslim, ze sa toho boji. Taketo caviky robil aj pred svadbou. 3 roky mi rozpraval, ako si ma chce zobrat a nevedel sa rozhybat. A teraz je stastny , ze to tak vsetko dobre dopadlo.
On sa boji velkych zmien. ☹

jarulai
7. máj 2009

ty dora - aká stará krava - žena v najlepších rokoch 😉

tak a máme vyriešenú príčinu...teraz musíme už len prísť na to ako ho vyliečiť z toho 😉

matusik111
7. máj 2009

Jarulka, ty budes lepsia ako sexuolog 🙂 tak uz len vyliecit z toho ??? tak to nam moze pomoct iba Pan Boh,... ked budeme niekedy nahodou sexikovat, tak aby sa nam podarilo zamiesat mimino. Inak to nevidim.
Asi zacnem pravidelnejsie chodit ajo do kostolika 😎

A dnes rano ked sme lezali uz po akte, tak som sa ho pytala, ci nemysli, ze sme mohli skusat takymto tempom uz pred svadbou , povedal ze NIE. Plodit deti by sa mali az po svadbe.
Som dufala, ze si uzna trosku chybu, ze zabili sme kopec casu pred svadbou a roky nam utekuju .

matusik111
7. máj 2009

juuuj, ja som uz tu toho mojeho muzika tak ohovorila,.... ale poviem pravdu , ze mi je lepsie . Trosku sa z toho vsetkeho dostavam. Dufam, ze do vecera kym pridem domov uz budem v norme a mozno si to premysli aj drahy. ....
No, tak si pojdem to sladke kupit, nech som spokojnejsia,.... aj zmrzlinu si kupim 🙂

jarulai
7. máj 2009

matusik, tým sa už netráp, že čo by bolo keby...blablabla - ver mi, takéto rozmýšlanie ja dobre poznám a k ničomu to nevedie 😉 to si možem aj ja hovoriť, že sme mali začať hned po škole, alebo sme mohli hned sexikovať naplno, keby sme vedeli aké problémy nás čakajú - a k čomu by mi to bolo, keby sa nad tým takto trápim? to je o ničom - treba pozerať dopredu a žiť prítomnosťou a neobzerať sa 😉 keby som sa napr.ja stále obzerala /akože častejšie ako sa obzerám, hej 😉 /tak už ležím na psychiatrii a riadne nadopovaná 😉 😀
a nemysli na to, že ťa nahána čas alebo niečo také - nič ťa nenahána! plodenie detí není maraton ani žiadna súťaž 😉 ved dnes je normálne, že majú ženy prvé mimi po 30-tke, nič ti neujde 😉 ja viem, že to chceš už teraz, čo najskor...ale ako vravím - ked sa budeš na to moc upínať, nepomože to 😉

matusik111
7. máj 2009

jarulka , mas pravdu , ale ked cloveku sa to lepsie hovori, ako robi 🙂 ved to pozanme . 😀
Prisla som z obeda a viete co som si kupila ..... Magnum, - zjedeny, Mila - uz caka, 5x Deli - pomalicky sa papka 🙂
tolko sladkeho som nezjedla za cely mesiac 🙂

jarulai
7. máj 2009

mnaaaaaam, že Magnum - to som dávno nemala 😝 by som si veru dala niečo také 😉
ja viem, že sa to lahšie hovorí ako urobí - ved aj ja mám s tým problém aby som stále nemyslela na to, že chcem mimi...ale liečim sa 😀 😀 😀

matusik111
7. máj 2009

uz sa mi trosku zlepsuje nalada, tak dufam, ze do vecera to bude vsetko OK. Este by som chcela skocit do fitka a budem vo forme .

jarulai
7. máj 2009

ty brdo, to sú aktivity...to ako najskor sa napcháš sladkosťami a potom to ideš do fitka vypotiť 😀 tak ty si to vlastne mala naplánované - sladkosti...fitko... 😉 😀 😀 😀
tak to ja asi Magnum nemožem, tu nem fitko a do mesta sa mi busom nechce 🙄

matusik111
7. máj 2009

a dnes som vynimocne dobra na vsetkych 🙂 idem posielat pracovne veci , ktore by som v inom pripade neposlala, tiez nam teraz prisiel firmeny kompliment na mna, tak uz len aby prisiel muzik domov ako spravny chlap a mozno sa to urovna.

Boze babulky, nikomu by som nepraila tie pocity, ktore som mala v noci. Ja som zacala rozmyslat , ze my sa budeme musiet rozviest, lebo takto to dalej nezvladnem. ja som bola v hroznom stave.

Ale vy ste ma zachranili , a pomalicky sa vraciam do normalu. Dakujem. 😵

matusik111
7. máj 2009

A Magnum nemzes , lebo nemate tam fitko ??? ved to neni na letaku napisane , ze ist vycvicit vo fitku 🙂 🙂 😀

jarulai
7. máj 2009

matusik a myslíš, že by som sa akože doma donútila cvičiť 😀 😀 😀 nesranduj 😀 😀 😀
no vidíš, nemusíš aspon platiť psychoša ked máš nás 😉 😀 😀

matusik111
7. máj 2009

nie, 🙂 🙂 staci spapat magnum a vychutnavat Magnum 🙂 ty to vysexsujes ked pride muzicek 🙂

veru , ste moja zachrana zivotna,.... ked vsetko jedneho dna dobre dopadne, tak poslem muzika za vami , nech sa vam ide podakovat, ze ste ma zachranovali , ked od odfukoval v posteli 😀

jarulai
7. máj 2009

OK, tak teda možem to magnum, hej 😀 a nevadí, že mužík dojde až utorok v noci? dovtedy možem mať z tých sladkostí aj 10kg navyše a to sa potom zle "jazdí" 😀 😀 😀

a mužíka možeš poslať za nami hociked - ved my so shandy ho už dáme do laty 😉 😀 😀 😀

matusik111
7. máj 2009

Ked sa jedneho dna dozijem toho , ze budem tehulka, tak mu schvalne vytiahnem reakcie bab, ktore prezivali snazilkovanie, a ako tazko sa to znasa,..... lebo on sa na mna diva ako na naruseneho debila 😀 😀 😀
a samozrejme, vy dve mu vysvetlite, ze my vsetky sa moc trapime 😒 a zaroven moc lubime muzikov.

a inak, lubis Deli ? Ja zboznujem pistaciove 🙂

jarulai
7. máj 2009

čo...chceš sa so mnou podeliť, 5 ich je na teba moc 😀 😀 😀 hod mi teda jedno, ja lúbim deli 😉 😀 😀 😀

a čo by si sa nedožila - sa chystáš umreť 😨 😀 pardon, čierny humor 😉

matusik111
7. máj 2009

ja by som Ti ho hodila, .... vsetkym by som vsetko dala. 😀 😀 , ale minimalne, budem na Teba mysliet, ked budem papakat. Inak je krasne pocasie po vcerajsku. Konecne zacalo svietit slniecko a je teplucko.

jarulai
7. máj 2009

aj ja budem na teba myslieť - ako sa napchávaš deli a ja tu slintám 😀 😀 😀 ved počkaj, zajko 😀 😀 😀 ale ved ja si dám domka margotku - tú lúbim 😝
no aj u nás je tak pekne, aspon mi konečne solare pracujú a kotol može celý den oddychovať 😉 ale teplo zase neni vraj /neviem, ja som dnes ešte nos nevystrčila, len ráno, ked som došla 😉 😀 /
dokedy dnes makáš?

matusik111
7. máj 2009

oficialne by som mala do 16:00 , ale popracujem mozno do 17:00 , nemam sa kde nahlit. Sice je muzicek doma, ale asi potrebujeme kazdy z nas sa trosku odventilovat.
On je ale zly na mna, .... cely den mi nevolal, ☹ ☹ , viem ze mal daku robotu, ale mohol si na mna spomenit ☹

dnes som kupila kvietka Orchidee pre mamicky , na nedelny sviatok.

jarulai
7. máj 2009

aj ja oficálne do 15.00, ale tiež "popracujem" asi tak do 16.00 😉 😀 mna doma čaká len tiger /ak zase neušla. no nech si ma neželá ak áno 😠 /
ozaj a ked je v robote, ti aj volá, či len SMS-kujete?

ja som ešte nič nekúpila, ktovie, či s nou vobec budem...

matusik111
7. máj 2009

Ty mas krasneho psika - tigra. Ja cim dalej , tym som daka citlivka a zboznujem psikov.

Ked je v Cechach , tak cely den si piseme maily, sem- tam zavola, ja mu viac volavam, lebo to mam vyhodnejsie, vecer si posleme SMS na dobru noc. V podstate sme stale v kontakte a vieme co sa s anmi deje hlavne koli mailom. Sme obaja za PC cely den.

Vy ste ako na tom skontaktovanim ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre