Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
23. jan 2011

@skatarina dnes mi muzik uz odchadza ☹ ale sa tesim na to, ze ked dojde nabuduce domkov, tak bude dlhsie 😵 😵 😵
ja neviem, co to tie moje teploty stvaraju. a tak co narobim, tento cyklus uz nejako dobojujem a ideme do dalsieho 😉

skatarina
23. jan 2011

@jarulai aspon sa mas na co tesit.Moj muz pride domov asi na jeden den a pojde dalej.Vcera sme spolu telefonovali,tak som si aj poplakala ☹ ☹ ☹ .Vies ked po mesiaci pocujes jeho hlas.Ja mam doma aspon dceru,ale on je v tom aute sam ☹ ☹ ☹

jarulai
23. jan 2011

@skatarina, veru nemate to lahke ani vy 😖 obcas ma prepadne taky strasny smutok, ze preco to takto musi byt, preco musia chodit prec? ale nic s tym nenarobim, nie kazdy sa narodil pod stastnou hviezdou. odjakziva si musim vsetko odmakat, nic som nikdy nemala zadarmo. uz som si zvykla 😉 a ani nasi muzi to veru nemaju lahke - sami v cudzom svete.

skatarina
23. jan 2011

@jarulai 😀 😀 😀 ako keby si hovorila o nas.Nikdy sme nic nedostali zadarmo.Vzdy sme sa museli popasovat zo zivotom.Ja si myslim,ze tak si clovek zacne vazit co ma a je spokojny.Ja verim,ze raz bude lepsie.Musi byt 😀 😀 😀

jarulai
23. jan 2011

@skatarina presne aj ja si tak hovorim. ze aspon si vieme vsetko viac vazit ako ti, ktori ku vsetkemu pridu ako slepe kura k zrnu 😉 😀

lolitka25
23. jan 2011

Ahojte, aky ste mali weekendik? ja som bola sama s ovulkou :( Sice sa snazime,len par mesiacov- ale nastve to :(
Dufam,ze vy ste si ho lepsie uzili a ze sa niektorej uz aj podarilo splnit si maly zivy sen 🙂
Prajem Vam pekny buduci tyzden.

skatarina
23. jan 2011

@lolitka25 ahoj.Tak to si nebola sama 😀 😀 😀 .Ale neberiem to tragicky.Ved bude aj druhy mesiac a potom dalsi....raz sa to podari 😉 😉 😉 Aj tebe zelam pekny buduci tyzden

kbalogova
23. jan 2011

@lolitka25 to je nic, tych par mesiacov. to sa dockas, neboj sa. si este mlada. a ako casto ste spolu s manzelom?

lolitka25
23. jan 2011

kbalogova boli sme spolu pocas Vianoc 3 tyzdne- tak som dufala,ze sa tak nejak podari a nic :( a inak sme spolu tak kazde 4-6 pinajhorsom 8 tyzdnov... teraz pride vo february- akurat ked mam mat mrchu... tak a potom na plodne dni budeme spolu zrejme az v aprily...
Som mlada,ale predsa, mam uz 25 to nie je tak malo na to,ze chcem babatko- velmi si to zelam ☹
Vy ste ako casto spolu?

kbalogova
23. jan 2011

@lolitka25 oooo, tak to ste spolu dost casto. to sa neboj, to sa podari 🙂 kde vlastne tvoj manzel pracuje?
my sme spolu uz stale, vratil sa domov. a ja mam 32 a toto bude prve. takze vobec nezufaj. hlavne na to netlac. ani na neho 🙂 vsetko chce klud a cas. a bocian prileti.

lolitka25
23. jan 2011

manzel pracuje v Nemecku. A ty uz si tehulka?

kbalogova
23. jan 2011

@lolitka25 tak to mas coby kamenom dohodil. a je super, ze chodi tak casto domov.
ano, uz som tehu. len som vas chcela velmi vsetky podporit. nam to trvalo tiez nejaku dobu, kym sa to podarilo. a to som mala od 19tich skoro stale cysty. len by ma boli stale operovali. ale nedala som sa. a dnes nelutujem.

lolitka25
23. jan 2011

jeeeeej, tak to ti zo srdca blahozelam 🙂)) ja som uz raz vodovu cystu mala- pred rokom,ale to sme sa este nesnazili o mimi,neboli sme este manzelia...
smiem sa opytat,ako dlho Vám to trvalo?

kbalogova
23. jan 2011

@lolitka25 dakujem 🙂 no veru, skoro rok nam to trvalo. ja som najprv riesila karieru, pracu a tak... a potom ked som chcela mimi, zrazu prislo to, ze to tak lahko neslo. ma to trochu zaskocilo.
vy sa snazite iba par mesiacov. moj lekar hovoril, ze priemer je tak pol roka. ale ani potom ma este neliecil. hovoril, ze to chce cas. a ten cas prisiel. ako dlho ste manzelia?

lolitka25
24. jan 2011

priblizne pol roka sme manzelia.

jarulai
27. jan 2011

ahojte dievcata 🙂

a toto co akoze? kde sa flakate? co mate vsetky muzov doma, ked sem nikto nechodi 😀

a ja mam dobru spravu - muzik konci vo svedsku a asi od marca - aprila ide do Prahy 😉 bude chodit len na tyzden a tyzden bude domkaaaaa. tak sa vytesujemeeeeee 😉 😵

pa-pa

skatarina
27. jan 2011

@jarulai juuuj tak to je super.Ved Praha je za rohom 😉 😉 😉 .Nas tato je uz tiez na ceste domov,ale cakaju ho este jedny hranice.Tesim sa s tebou 😀 😀 😀

jarulai
28. jan 2011

@skatarina tak to budete mat aspon pekny vikendik. ja este tyzden a piatok mi dojde domkov 😵 😵 😵 uz nebude chodit domov v sobotu, ale v piatok - Schwechat sa zlutoval nad slovenskymi zenami a zrusil sobotne lety 😉 😀 takze zase den k dobru 😉
inak - vyzera to tak, ze moja ovulka sa umudrila a dosla. sice az na nejaky 28DC, ale predsa 😵 😵 😵
ja som ako na drogach, sa zo vsetkeho vytesujem 😀 😀 😀

skatarina
28. jan 2011

@jarulai no celkom vikend to nebude,dojde asi v nedelu aj to dufam,ze sa doma zastavi,lebo musi ist dalej ☹ ☹ ☹

😀 😀 😀 😀 som rada,ze si takto pozitivne naladena 😉 😉 😉

jarulai
28. jan 2011

@skatarina, no snad sa mu to podari a stravite spolu aspon par peknych chvil 😉

skatarina
2. feb 2011

@jarulai tak tatik bol doma 2 dni a uz zase isiel.Akurat sme stihli povybavovat co nam hori(urady) a isiel vylozit a zase nalozit 😒 😒 😒 .Ale co uz. A ty sa ako mas?

jarulai
2. feb 2011

ahojte babulky 🙂
nejako nam to tu viazne 😕

@skatarina, tak to bol teda veru kratko doma. ale aj to byva lepsie ako sa vobec nevidiet 😉 ale byva potom este viac smutno za nim, ze...

no ja sa uz tesim na muzika, piatok v noci uz mi priiiiiiddddddddddddeeeeeeeee, hura, hura, huraaaaaaaaa 😵 😵 😵
inak cakam rovno s nim aj mrchu, tak sa budeme prvy tyzden zrejme len mojkat 😉 ale hlavne, ze bude domka

skatarina
2. feb 2011

@jarulai 😀 😀 😀 ale stihli sme toho za ten cas dost 😀 😀 😀 😀 aj sa poskriepit 😀 😀 😀 ,ale uz je ok.Snad uz nebude tak dlho ako teraz ☹ ☹ ☹ .
Mozno mrcha pride trosku neskor 😉 😉 😉

jarulai
2. feb 2011

@skatarina no to tak byva, ze ako na potvoru, ked mate tak malo casu, tak sa stihnete aj pohadat 😀 😀 😀 ale to udobrovanie potom 😉
no ktovie, kedy dojde moja mrchana, ked cely tento cyklus je divny. a ved je to jedno, ved bude domka cely februar 😉 😵

skatarina
2. feb 2011

@jarulai super takze mate dalsie vianoce 😉 😉 😉

jarulai
2. feb 2011

@skatarina aj tak sa to da nazvat 😀 😀 😀 ved vies preco bude doma tak dlho 😉

monulienkamt
3. feb 2011

Ahojte. pridavam sa k Vam do temy. Ja mam priatela v Taliansku, domov chodieva v priemere kazdych 5-6 tyzdnov na cely tyzden. Kedze ale ja pracujem v Cechach, nie vzdy sme spolu cely ten cas, co mi je vzdy hrozne luto. On je vonku cca 2,5 roka, ja 1,5 roka, v lete by som sa mala vratit kedze cakame babatko 🙂 . Obdivujem vsetky z Vas, ktore takto fungujete ci uz kratsiu alebo dlhsiu dobu, lebo ja mam pocit, ze to zvladam coraz horsie ☹

skatarina
3. feb 2011

@jarulai jasnacka 😉 😉 😉
@monulienkamt Vitaj medzi nami.Gratulujem k babatku.A priatel je slovak?Neboj ked sa babatko narodi,tak si najdes system a bude to lahsie.My sme si uz tak zvykli,ze to odlucenie nieje az take hrozne.Samozrejme,ze nam tatik chyba,ale nebude to navzdy.Este asi 3,5roka a bude uz doma.A priatel bude chodit do I stale?Alebo sa chysta usadit v SK?

monulienkamt
3. feb 2011

@skatarina dakujem 🙂 . Priatel je slovak, vonku isiel zarobit nejake to euro, aby sme si mohli kupit vlastny byt. To sa nam podarilo na jesen, teraz uz len prerabame. Ja by som bola najradsej, keby sa vratil uz v lete domov na stalo, lenze ucty treba z niecoho platit, takze kym sa nenajde nieco slusne platene doma, tak chce este potiahnut vonku aby zarobil kym sa da. Babatko sa nam zadarilo necakane rychlo (samozrejme sa nan veeeelmi tesime), tak tych vydavkov je teraz trochu viac (necakala som, ze rekonstrukcia bytu je az taky zrut penazi ☹ ). Ked som odisla pracovat do Prahy, tak som bola "zabavena" novym mestom, vyletmi, novym kolektivom a tak, tak vtedy som to zvladala uplne v pohode. Potom ale prisiel ten stereotyp, tak je to uz trochu horsie. A teraz mi je luto, ze prichadza o moje tehotenstvo (to, ze nemusi znasat moje nalady mu asi az tak nevadi 😀 ), ale je mi luto ked chodim na sono a on toho nasho drobceka nevidi "v akcii" iba z fotiek. Najviac luto mi to prislo, ked som prvykrat pocula srdiecko. Ale tiez si hovorime, ze to nie je na stalo, ze sa to raz skonci a budeme si liezt doma na nervy 😀

skatarina
3. feb 2011

@monulienkamt 😀 😀 😀 este vas caka veeela peknych chvil.Moj muz dosiel domov presne v den porodu,takze sa vytesoval so mnou 😀 😀 😀 Bol mi velkou oporou.My sme prerabali dom,tak si tie vydavky viem predstavit 😀 .Ale je super,ze budete uz vo vlastnom.Vsetko ma svoju dan.Lepsie je to takto akoby ste sa mali prebijat nedostatkom financii.Babatko ho pritiahne domov a uz sa mu nebude chciet odchadzat 😉 😉 😉 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre