Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

lucka1987
6. jan 2011

@jarulai 😕 😕 neviem zajtra este testnem znovu na klvalitnejsom teste tento mi mm kupoval a ma citlivost len 25.. mozno az o dva tyzdne ak bue vsetko ok.. aby som srdiecko videla...no hej veelmi skoro .. som neveril ze by sa to tak podarilo.. prvy krat nam to trvalo rok a pol

skatarina
6. jan 2011

musim sa priznat,ze ani ja som na tom nejako netrvala.vtedy som k nemu chodila sledovat ci mam ovulaciu a chodenie po doktoroch som mala dost.Hlavne s malou to bolo obtiazne.Teraz ked pojde do skolky,tak budem mat na taketo veci cas.

jarulai
6. jan 2011

lucka, tak potom hod aj ten citlivejsi do esteru, nech tam vidime tie kolajnice 🙂

skatarina, tak trvaj na tom. a ti poviem, ze ked zacnes chodit po vysetreniach, tak si budes pripadat v ordinaciach uz ako doma.tak ale dufam, ze nie, ze nebudes musiet tych vysetreni absolvovat vela a skor ako sa dopracujes k poslednemu, budes mat kolajnice na teste 😉

skatarina
6. jan 2011

ja dufam,ze nam pomoze centrum.Clovek sa musi k niecomu uchylit 😀 😀 😀 .Vo februari pojde dcera do skolky a ja zacnem vybavovat veci okolo centra a musim sa trafit,aby bol doma mm.

jarulai
6. jan 2011

a on si to asi nevie vybavit aby bol na urcity termin doma, co? to mas teda este blbsie ako ja 😖 keby si vedela kedy bude doma, aspon by si si mohla nieco naplanovat. ale takto. joooooj, mame to my ale zlozite

skatarina
6. jan 2011

veru,ale uz som si zvykla.Robi to pre rodinu a momentalne sa to inac neda.Dokonca nam to teraz takto vyhovuje.sme si taky bližši a tesime sa na seba ako na prvom rande 😉,ale to asi poznas 😉

jarulai
6. jan 2011

no to tu pozname asi vsetky 😉 ja som ho mala teraz doma 3 tyzdne a ked odchadzal, tak mi bolo smutno ako keby isiel na mesiac prec a nie na 2tyzdne. pritom si kazdy den volame cez skype, takze sa aj vidime, ale nenormalne mi chyba ☹ moj ma taku robotu, ze bude asi vzdy chodit na tyzdnovky. ale co uz narobim. ocino tak chodi uz 25rokov a zvykli sme si

skatarina
6. jan 2011

treba system a vsetko sa da zvladnut.Ja som bola na dceru sama a sme tu.Mne chyba kontakt.Píšeme si len jednu sms na den a volame len v krajnosti,ked je nam smutno ☹ .Z ruska je to priserne draheeee

jarulai
6. jan 2011

tak ano, ked tvoj nema nejaku ubytovnu, ci zakladnu, kde by sa mohol pripojit na net aby ste trebars mohli ako my si volat cez net. my mame tuto vyhodu, muzik sa po sichte vzdy vracia na ubytovnu, naje sa a hned mi vola. inak si rano napiseme sms kazdy den 🙂 kolko ste vy spolu ak sa mozem opytat?

kitchima
6. jan 2011

ahojte. Moj muzik bol prec 5 mesiacov, nechal ma doma v 7-mom mesiaci, este aj s 1 a pol rocnym synom... Ale teraz mame tatina doma uz vyse mesiaca. Je to super 🙂 Ale u nas, co sa tykalo deticiek problem nebol. Obe sa podarili na prvykrat. Tak vam vsetkym drzim prsteky, nech sa aj vam zadari 😉

jarulai
6. jan 2011

@kitchima, dakujeme 🙂

skatarina
6. jan 2011

☹ ☹ ☹ neda sa.Je stale v tom svojom kamione a ide tisice kilometrov na vykladku.Sme spolu asi 11rokov.Manzelia sme 5 rokov.Takto zijeme asi 9 rokov.
@kitchima aj ja dakujem 🙂

jarulai
6. jan 2011

kolegyna ma tiez muza kamionistu, ale oni uz maju velke deti. tak si viem predstavit ako asi "casto" ste v kontakte. musi to byt fest tazke.
jeeeej, aj my sme spolu 11rokov, ale manzelmi sme 3roky a muzik my takto chodi uz tiez ale 6rokov.

jarulai
6. jan 2011

tak prave skoncil v robote, uz mi prezvanal, za chvilu mi bude volat, tak budem pomaly koncit.
prajem vam vsetkym pekny vecer. zajtra vecer sa sem zase pridem pozriet 😉
@lucka1987 silno drzim paste, zajtra chcem vidiet tie kolajnice.

pa-pa

skatarina
6. jan 2011

papaaa,ja sa idem venovat mojej malej slecne 😉

jarulai
8. jan 2011

ahojte dievcata 🙂
prajem vam krasny vikendik 🙂

@lucka1987 tak ako? ako dopadlo dalsie testovanie? dufam, ze ciarka silnie.

nam dnes konecne posvatili domcurik, tak sa vytesujem 🙂

pa-pa

lucka1987
8. jan 2011

@jarulai 😖 😖 😖 ani neviem nesilnie.. zajtra testujem posledny krat asi.. uvidime..

jarulai
8. jan 2011

jaaaaj, @lucka1987, silno ti drzim paste...daj vediet potom. pojdes potom aj k dokymu?

lucka1987
9. jan 2011

@jarulai zosilnelaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 ale nie silno.. ved este som len 33 DC, ani minule mi neukazovalo silno ciarku... neviem kedy pojdem k dokimu.. asi sa dam vypisat u obvodnej yb nemali v praci podozrenie

jarulai
9. jan 2011

@lucka1987 supeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr, gratulujeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 zatial len potichucky ale strasne sa tesim s tebou 😵 😵 😵 tento rok sa nam kraaaasne zacina.
no ja by som to urobila tiez tak, ze by som skocila k obvodakovi aby nemali v robote podozrenie. a ny tvojom mieste by som urcite hned ostala doma z roboty.
tak sa drz micka a potom cakam spravicky od dokyho.

peknu nedelu 😉

lucka1987
9. jan 2011

@jarulai dik moja.. a ty ako sa mas? ako pokracujes?

jarulai
9. jan 2011

@lucka1987 ja stale rovnako, muzik je este v robote, dojde mi az o tyzden v sobotu. a uz sa na neho straaaaaaaaaaaaaasne tesim 😉 🙂 uz nech je sobota!!!!!!!!

lucka1987
9. jan 2011

@jarulai jeej to ti verim.. moj odisiel vcera v noci.. ale dojde v utorok .. takze to je kratko.. ale zas asi pojde v utorok vecer alebo stredu prec... ale aspon chvilku budeme spolu...
tak sa tesis co??? 🙂 🙂 boze vcera kedmi odchadzal som revy sputilaa lebo bol doma od 21 az do vcera... a som si zas zvykla ze je doma..

jarulai
9. jan 2011

no to ti verim. ja som spustila revy tiez ked odisiel po vianociach. lebo bol doma od 12.12. do 2.1. teda nejake tri tyzdne...taaaaak nam bolo dobre. joj, skoda, ze nam takto musia odchadzat prec, ze ☹ ale co uz narobime.
tak to tebe fakt na kratko ide. to mas tu hned 😉

lucka1987
9. jan 2011

@jarulai isiel len do nemecka... a sli dvaja takze jedna noha tam druha spat 😉

skatarina
10. jan 2011

@jarulai . Ahoj .Dnes som mala ist na gyndu,ale ma predbehla mrcha 😖.Meskala tyzden,zase mi dala nadej 😖 😖 😖 .Uz zase to sklamanie,ale co uz.V kutiku duse som to tusila,lebo som nemala ziadne priznaky tehu.Ale clovek stale dufa.A ty sa mas ako?

jarulai
10. jan 2011

@skatarina ☹ to ma mrzi. hnusna mrcha 😠 😠 ved pockaj, coskoro ju vyzenies na 9 mesiacov 😉

ja po starom, v robote mam trosku behacky, ale aspon mi ten tyzden rychlejsie ubehne a v sobotu v noci dojde muzik 😉 😵 😵 tak uz sa tesim na neho 😵 😵 😵

skatarina
10. jan 2011

ja mam mm v nedohladne.Rusi zacinaju robit az od zajtra.Konecne koncia u nich sviatky.A ako dlho bude doma?

mariettka27
10. jan 2011

ahojte baby,ak môžem,pridám sa do vašej skupinky....môj manžel je 3 roky preč... ☹

skatarina
10. jan 2011

@mariettka27 vitaj,aj ja som tu nova.trosku sa nam predstav,aby sme boli v obraze 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre