Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

skatarina
13. jan 2011

@lucka1987 teraz to urcite vyjde 😉 ...treba byt v pohode a mysliet pozitivne 😉 ..aj ja stale dufam,ze sa to uz konecne podari.
@mariettka27 myslim,ze ked prides za nim,tak ho vlasy urcite nebudu zaujimat 😀 😀 😀

lucka1987
13. jan 2011

@skatarina no ved treba tomu verit.. ako dlho sa snazilkuejte?

mariettka27
13. jan 2011

@skatarina 😀 😀 😀 tak ti neviem,mala som dlhé vlasy,sa mi zasekávali,aj my ich prikvačil,teraz to bude praktickejšie 😀 😀 😀
@lucka1987 akú peknú fotku si si dala 😉 si už dlho vydatá?

lucka1987
13. jan 2011

@mariettka27 🙂 🙂 Ď. nooo uz viac ako rok 31.10 2009 sme mali svadbu 😉

mariettka27
13. jan 2011

@lucka1987 jejda,tak to sa vám celkom rýchlo podarilo...predpokladám,že prirodzene,však? 🙂

skatarina
13. jan 2011

@lucka1987 od vtedy ked mala dcera asi rok,ale aj na dcerku sme cakali asi 2-3 roky.Mas termin na september.Septembrove deti su dost tvrdohlave,ale velky bojovnici.Bola si uz u lekara?
@mariettka27 ..tak to je velka zmena a uz to vie?Alebo bude prekvapko?

lucka1987
13. jan 2011

@mariettka27 o my sme sa snazili este pred svadbou... cize rok a pol... sme sa snazili... ked ma krmili hormonami... a poslali na laparoskopiu.. uz som mala mat termin sa zadarilo, ale v 10 tt som potratila (6.novembra) a teraz ani neviem ako sa zadarolo na prvy sup.. a to sme si len tak povedali ze skusime ale neverili sme tomu.
mimochodom ked sme sa snazili ten rok a pol tak mm bol doma... od kamionov odisiel a pracoval na stavbe... takze sme sa snazily kazdy den... cize ja to neberem ze sa nam rychlo zadarilo... bola to premna vecnost... rychlo sa zadarilo teraz po MA...

lucka1987
13. jan 2011

@skatarina no idem v utorok... vahala som si to dat do pasu ze cakam babo... ale tak kaslat na to... aspon nieco ma teraz tesi.. ked sa na to kuknem ale aj tak tomu stale neverim... pokial neuvidim testiky ako silneli... ved uvidim v utorok. paradoxne som prvy krat otehu, ked mm nastupil naspat na kamiony... a teraz tiez bol stale prec dosiel az na vianoce a to som akurat mala ovulku 🙂 🙂

skatarina
13. jan 2011

@lucka1987 Lucka treba sa tesit aj z malickosti.Mne dava silu moja dcerka.Rastie v tebe zivot,tak ostatne neries a tes sa z toho co je a co pride.To,ze sa to podarilo na prvy krat je dobre znamenie...silno drizm palce 😉 😉 😉

lucka1987
13. jan 2011

@skatarina mas pravdu.. to mi aj mm stale hovori.. ze sa mam tesit aj ked rezervovane ale nemam mysliet na to co moze byt ale na to co je.... a ma aj on pravdu... sak teraz sa rozptylujem tu na mk, a potom pojdem kukat telku a tak.. a v utorok budem mudrejsia.. mozno ma upokoji ten obrazok zo sona

skatarina
13. jan 2011

@lucka1987 ...veru prvy obrazok zo sona je uzasny.Hned sa mi vybavili moje pocity. 🙂 🙂 🙂

lucka1987
13. jan 2011

@skatarina mne vyletela slza na gynde vtedy a cumela som na ten brazok... aj ked som uz sedela na stolicke a doki cosi vypisoval ja som stale hlavu otacala k posteli a kukala na tu fazulku.. a ked sa mi prvy krat ukazali // tak som sa rozplakala a triasla som sa a volala som mm do spanielska ze mam tam // a on nechapal ze preco placem.. a ja som sa taak tesila z toho.... lebo cely mesiac som tusila ze sa nieco deje 🙂 🙂 no nadherne pocity... kazdej to doprajem

skatarina
13. jan 2011

@lucka1987 ja ked som si urobila test tak som sa najprv nepozerala.Nechala som ho v kupelni.Uz tolko krat som bola sklamana.... a potom som sa pozrela a skoro som z koze vyskocila.Nevedela som co mam skor robit 😀 😀 😀 juuuuj chcem to este aspon raz zazit.Lucka uzi si tehulkovanie 😉 😉 😉

mariettka27
13. jan 2011

@skatarina nevie a asi ma prizabije za to 😀 ale zmena je život...

babky moje,musím ísť,prídem ešte neskôr 😉

skatarina
13. jan 2011

@mariettka27 😀 😀 😀 ,ale figu bude rad,ze ta vidi 😀 😀 😀

lolitka25
13. jan 2011

testik negativny :(((

skatarina
13. jan 2011

@lolitka25 😖 😖 😖 ...hore hlavu a treba dalej skusat az sa ti drahy vrati 😉 😉 😉

lucka1987
13. jan 2011

@lolitka25 ☹ moja to mi je luto... neboj hlavu hore, rochu pozitivneho myslenia.. mas dalsi mesiac pred sebou.. pekne sa nanpriprav vitaminkami... a supni do toho . hlavne sa tym nezatazuj a nemysli na to. 😉

moncika15
autor
13. jan 2011

jeej ahojte 🙂
pozeram ze mame nove tvare 😵 dryim silno palce nex ste coskoro mamicky 🙂

jarulai
13. jan 2011

no ahojte dievcata 🙂
vas za to pisanie platia, ci co 😀 som sa normalne zapotila, kym so to docitala 😀

tak vitam dalsie nove clenky 🙂

mne muzik uz v sobotu v noci dojde domkov, tak sa ho neviem dockat 🙂 😵

prajem nam vsetkym aby sme lucku rychlo nasledovali a uz tu rozoberali tehulkovske radosti.

pa-pa

lucka1987
13. jan 2011

@jarulai 😀 😀 kiez by ma platili.. by som tu bola cely den 😕 😕 sak aj som.. ale len ked som na PN a mm neni doma ako teraz 😅

skatarina
13. jan 2011

@jarulai jeeej uz z teba srsi nedockavost 😀 😀 😀 ako dlho ho budes mat doma?
@moncika15 ahoj..tvoj mm este stale chodi von,alebo ho mas uz doma?

moncika15
autor
13. jan 2011

@skatarina uz je 2 roky doma 😵 dal na moje prozby 😎

skatarina
13. jan 2011

@moncika15 to je super 😉 😉 😉 ...snad sa aj ja dockam...este 3,5 roka minimalne,alebo ked vyhram sportku 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
13. jan 2011

@skatarina, to fakt citit 😀 😀 😀

skatarina
13. jan 2011

@jarulai jasneee 😀 😀 😀 😀

moncika15
autor
13. jan 2011

@skatarina na tu aj mi cakame a furt nic 😠
ahoj
@jarulai

jarulai
13. jan 2011

ahoj @moncika15 maleho mas na hrudi ako vzdy? a ako sa mate? a aky bol porod? este si nam nic nenapisala.

@skatarina, ved pockaj, ked sa bude mat tvoj vratit. aj z teba to urcite bude citit 😉 😀

moncika15
autor
13. jan 2011

@jarulai ee okupuje babkyu naruc tak mam klud 😀
porod vcelku dobry aj ked este stale som toho nazoru ze dalsi uz prezit nexcem aj ked dalsie dieta xcem 😅

skatarina
13. jan 2011

@jarulai ..u nas to je trosku ine,lebo ked ho konecne vylozia zacina mi stres,lebo musim hladat spiatocku a som stale na telefone a telefonujem zo spedickami.Potom som taka unavena,ze sa tesim az ked je doma a viem,ze vsetko je ok 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre