Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
15. jan 2009

tak, tak, treba to brat s humorom. ako hovoris jaru.
inak ja som tiez taky truhlik, ze roboty kopec, ale sustredit sa na nu neviem... 😒
no snad sa dostanem coskoro do normalu 😀

jarulai
15. jan 2009

no neviem, kedy sa ja dostanem do normálu 😀 momentálne sa mi chce hrooozne spat - ach jo,mimi si s mojim telom robí čo chce 😵 😀

matusik111
15. jan 2009

aj mne blbol konik pre chvilou,... ja som si myslela, ze som to uz vycerpala 🙂 .
dnes sa tesim, ze mi pride muzicek domkov a budeme spolu. Take tulkanie je niekedy krajsie ako samotny sexik. akurat som mu kupila darcek na nase vyrocie - USB kluc 8 GB , urcite sa potesi a bude ma lubit este viac 😀

jarulai
15. jan 2009

ja som tiež myslela, že to konika prestalo so mnou bavit 😀 no my sa musíme obmedzit ešte na 2 mesiace len na tulkanie 😢

jarulai
15. jan 2009

idem na obed, potom sa ozvem. nezdržujem od roboty?

shandy
15. jan 2009

heehh, tak bru chut, aj ja uz mam hlad ako cenkovej deti... 😀

shandy
15. jan 2009

matusik klucu sa isto potesi, to by sa kazdy tesi., to si dobre vymyslela 😉

matusik111
15. jan 2009

ja uz tiez idemna obed, lebo som hlada, ako keby sme boli 4 🙂 🙂 a stale som sama 😝
Dobru chut babulky

jarulai
15. jan 2009

babulky, už sme napapaní. nebolo to ktoviečo, ale lepšie ako klincom do oka 😀 hlavne, že hladom neumreme 😉

jarulai
15. jan 2009

zas mi zlyhal konik 😖
ešte papkáte, dievčatá? no to ste teda museli byt hladné 😀 či máte moc roboty, nebudem rušit?

matusik111
15. jan 2009

ja som sa napapkala a uz som tu. robota by aj bola, ale sa mi nechce a venujem sa konikovi.

matusik111
15. jan 2009

inak mne je stale dako cudne, ako keby mi mala mrcha prist. Ja som uz z toho debil co sa to somnou deje. Uz nech viem na isto, lebo to cakanie ma zabija 😠

jarulai
15. jan 2009

to ti verím, ja som to tiež takto nejako vždy prežívala, až som sa naučila to ignorovat. a teraz sa sledujem ešte viac 😀

matusik111
15. jan 2009

ja som v tom novacik, iba 3 mesiace mame za sebou snazenia 😉

shandy
15. jan 2009

caute bambule, bola som xrumkat...ale veru tiez nic moc dnes ten obed..bleee
vies co matusik, ja som bola na tom posledny mesiac rovnako, uplne divne, ale ako vravim, moze to byt aj priznak tehu, hlavne sa nestresuj, pondelok je tu co nevidiet a ked dovtedy nepride, je to na dobrej ceste 😀
no ja som to tiez tak prezivala, ale uz sa to ucim ignorovat po vzore jaru 😉

jarulai
15. jan 2009

no vidím, že si učnlivá,shandy 😀

matusik111
15. jan 2009

ja som verila tym vianociam, to ze sme boli stale spolu a mali sme cas na sexovanie 😉 , ale ked sa to nepodarilo, tak smola, pojdeme skusat dalsie mesiace .
My uz mame naplanovanu aj letnu dovolenku, tak do mam ako taku odmenu, keby som nahodou do leta neostala tehotna ..... mne to pomaha a menim zmyslanie

jarulai
15. jan 2009

no to som rada. ja viem, mne sa to lahko hovorí, pritom som bola taká istá 😀 no čo, proste my ženy sme citlivejšie a viac si to berieme ako naši muži 😉
jáááj, aj ja by som išla na takú dovolenku niekde pri more, hmmm. to by bolo super. my sme minulé leto neboli /peniaze išli na dokončenie domu/, tak sme si povedali, že ked sa mi do leta nepodarí otehotniet, pojdeme niekam 😀

matusik111
15. jan 2009

Ja by som tento rok tiez obetovala tu dovolenku za matersku 🙂 ... uvidime, co dokazu nasi sikovni muzickovia. Nech nastartuju spermie a nech ich poslu tam kde patria 🙂
ja by som im mozno dala aj GPS, ak by potrebovali 😀 😀 😀
Uvidime , leto je este daleko. A ja hrdinka vsetkych rozpravam, ze my este babo nechceme, lebo sa chystame na dovolenku a lubime sa aj bez babenka 😎

jarulai
15. jan 2009

no ved ako inak odpovedat na tie večné dotieravé otázky typu: nebudete mat ešte bábo? ja ešte teraz odpovedám, nech vyčkajú a dočkajú sa 😀 babky v dedine už mesiac po svadbe mi skúmali brucho, či už nečakám /neviem, či im bolo divné, že sa tak rýchlo berieme po 8 rokoch alebo čo 😨 😀

matusik111
15. jan 2009

Vý ste spolu chodili 8 rokov???? To je dost dlho ? A pocas chodenia ste vobec neskusali o baby??? Ja som mozno cudna, ale kolko krat mi pride ze som az agresivna, ked sa vsetci pytaju, kedy budeme mat babo. Keby sa to dalo kupit v obchode , tak nepoviem. Mozno to ti ludia ani tak nemyslia, ako si to ja k srdcu prikladam. Co uz , nie som dokonala 😅 😎

jarulai
15. jan 2009

áno, v júli sme mali 8 rokov chodenia a v septembri sme sa brali. už rok pred svadbou sme naplno pracovali na mimi. nič si z toho nerob, aj mne tie otázky liezli na nervy a podla nálady som aj odpovedala 😀

shandy
15. jan 2009

no to mi ani nespominajte tie otazky. aj moja mamca vkuse, ze kedy bude mat vnuca, ze uz mam dost rokov a pod....no co tym ludom na to povedat? keby som jej povedala ze sa snazime, ale nejde, tak je v strese este viac 🙄
joj ale letna dovolenka by bodla aj mne, teda vlastne hocijaka aj zimna 😀
jaru, no ucim sa, ucim, aby som bola co najskor tehu, chapes... 😀
pusti nam dake virusiky, nech to preskoci aj na nas 😉

matusik111
15. jan 2009

a preco ste tak dlho cakali , ze az 8 rokov ??? mali ste skolu? My dnes oslavujeme 4 roky 😀 co sa pozname. A to uz mame svadbu za sebou a aj snazilokovanie . 😉

Juralai, ja si tu uz chcem s Tebou pisat, ako sa citim v 5 tt, ako ma zacina vsetko tlacit, ako ideme na sono ..... bol by v tom cert , aby som to nemala ..... a sup 😀 😀 😀

Kolko krat si poviem, ze clovek nemoze mat vsetko a mozem povedat, ze naozaj mam vsetko po com som vzdy tuzila a chcela a planovala. Niekedy ma prepadne myslienka, ze teraz na tomto babenku sa mi niekto pomsti a ukaze mi , ze si nevazim toho co mam.
Mne uz sem-tam aj z toho vsetkeho preskakuje 😀 😝

jarulai
15. jan 2009

hapčí - hapčí. to som vás všetky okýchala tehu vírusmi, teraz budete jedna cez druhú písat, že už máte //. dlho to nepotrvá, verte mi 😉 🙂
my sme našim ani nevraveli, že sa snažíme. ocino už dávno dobrdzal, že by chcel vnúča, ale mamina ho vždy zahriakla, že ešte nechce byt babka, že je ešte mladá. tak sme to vyriešili po svojom 😀

shandy
15. jan 2009

matusik to je normalne, ze ti obcas preskoci... 😀 , vies co by bolo divne? keby nepreskocilo 😝
aj mna to obcas napadne, ze ma niekto za nieco tresta, ale potom si poviem, ze kolko takych ludi ma dieta, co ho ani nexce, ani si ho nezasluzi, tak si poviem, ze to je kravina... 😉
jeeeeeej dakujeeem za virusky. hlboky naaaadych 😀
u nas mamca dobiedza, ze chodi varovat cudzie deti, ze kedy bude moje 😒

matusik111
15. jan 2009

uz som sa dufam nakazila vsetkymi tehu virusmi na velku noc uz som tehotna 😎
Inak, tiez sa rozculujem , preco je ta , alebo ona tehotna, ze si to nezasluzi, ze zle ziju v manzelstve, ze bla, bla bla........ a na to mi povie moj manzel, ci som ja Boh, ked o tom rozhodujem, kto si zasluzi a kto nie 😀

Babulky, som rada, ze naozaj je straaaaasne vela zien co rozmysla ako ja.

jarulai
15. jan 2009

matusik, ja som si chcela najskor dokončit školu a potom sme si chceli dokončit domček aby sme mali kde bývat /aj tak sme ešte rok bývali u našich, ale bolo to hróóóózne nepohodlné 😀

matusik111
15. jan 2009

tak vy mate novy domcek a do noveho domceka sa ma priniest aj maly drobcek . Tak nakoniec ste si to dobre naplanovali 🙂
My by sme tiez chceli jedneho dna stavat domcek,...... ale jezis maria, nie , ze budeme s babom cakat az do vtedy, lebo to mozno bude tak za 5 rokov. 😒

matusik111
15. jan 2009

Na splodenie babenka nam staci hadam aj byt 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre