Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
25. jún 2009

matusik tak ja mam z toho gynexu anovulak, takze ho asi vysadim 😔 😔 , ja musim byt stale nieco extra teda...
my sme sa s drahym rozpravali o spg a hovoril, ze v pohode, ak ho nan poslem tak pojde. buducu stredu mam prehliadku u noveho gynda, tak uvidime, ale predpokladam, ze nas posle na spg, tak potom poviem viac. ja som sa nesledovala, ale teraz musim, aby som si odsledovala, co moj cyklus, je teda po tom gynexe uplne rozhadzany...moja krasna ovulka 😒 😔 , fnuk

matusik111
25. jún 2009

ak by si mala ten link, ja by som to skusila, len tak pre zaujimavost, ja tomu tiez neverim, ale sranda musi byt.

Ja tento mesiac nemeriam , v podstate viem, ze to je od 10 do 15 DC a potom uz len zalezi kedy ma muzicek naladu. Ale posledny mesiac sa snazil, tak mozno to zacne brat vaznejsie .... a teraz je vystrasney zo spermosa, tak slubuje aj kazdy den 🙂 🙂 🙂

ale tento mesiac som citila vajecniky uz na 5DC , tak asi to mam uz za sebou na tento mesiac.

nellie_
25. jún 2009

ja sa polepsim 😅 😀 😀 😀 😀
ked nejak neviem co to je za obdobie, inokedy som tu stihala chodit v kuse a teraz to nejak nevyda v poslednej dobe 🙄 🙄 🙄
zacinaju ma moc vytazovat nasi obchodaci a nemam rada ked chcu vsetci a vsetko naraz 😠 😠

kedysi som aj ja mala cas si lakovat nechty v kancli 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
25. jún 2009

my uz mame spg za sebou..boli sme v oktobri 2008 a strasne som sa bala, kedze kôli sedavemu soferskemu povolaniu je drahy rizikova skupina lebo prehrieva spermose, ale nastastie bolo vsetko OK 😎 😎

a my sme aj to centrum z jesene prelozili na januar.. 😅 proste povedali sme si ze nic netreba silit a uz stresova a nervakov bolo dost... 😉

nellie_
25. jún 2009

http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

Ihr Name: napíš tvoje krstné meno
Tag: deň kedy si sa narodila
Monat: mesiac
Jahr: rok
Uhrzeit: približne čas
Potom označ voľbu Ich will schwanger werden. A nakoniec klikni na Berechnen

aj toto je celkom zaujimave..vyskusajte... 😉

matusik111
25. jún 2009

ja som mala pekne ovulku z gynexu, ja si ho planujem kupit, .... je to zaujimave ..... ale 😲 nestava sa , ze ocavas anovulak a pridu // 🙂 mozno prave gynex to nastavi tak ako by to malo byt. Este pekne meraj a nechaj si ho tento cyklus a uvidis. Ved to sa vlastne dava iba 3 tyzdne a potom je pauza.

nellie_
25. jún 2009

matusik nasla som aj ten link co som si to ja podla toho vypocitala... a viem ze to sedelo presne s tym co si za peniaze dali baby vypocitat Jonasovi a uz to je spoplatnene 😠 😠 😠 😠 😠
este minuly rok to fungovalo http://lunarium.co.uk/jonas.php - toto bola ona....

jarulai
25. jún 2009

tak konečne som vás dočítala 😝 ste sa rozšupli
😉 😀
takže - nad CARom sme nerozmýšlali, lebo neviem ako by sme naplánovali to aby bol mužík doma a aby bol aj vhodný čas na oplodnenie 😉 zatial to nechávame tak, možno neskor...
nebude chodiť stále na tak dlho, bude chodiť 2týždne tam a týžden doma. aj to možno nie dlho, lebo vraj tam majú urobiť 250m a v Prahe za den udrobili 10 - čiže logika - za mesiac roboty by to mohli aj skončiť /ak sa nebudú flákať 😉 😀 no ved uvidíme - sám nevie, čo a ako to tam bude 😉
čo sa týka jonáša - ja mám vraj najvačšiu šancu dnes, zajtra a pozajtra - 7.,8.,9DC 😀 😀 😀 to je srandista 😀

shandy
25. jún 2009

ale matusik, prd dve //, zbytocne nadeje si robit nebudem, tak ich vo mne neziv ani ty, dobreee? 😀 😀
no hej jarulka, tak ked bude doma dva tyzdne, to sa da.... 🙂 , to prezijes, neboj 😵
no ja som mala najvacsiu sancu pocas mrchy 😀 😀 😀 , aj mne sa zda vtipny 😀 😝

matusik111
25. jún 2009

Jarulka, a ty si to podla coho vpyocitala?

Ja to idem omrknut , ako to mne vychadza. .... ale neviem o kolkej som sa narodila ☹

jarulai
25. jún 2009

shandy, ja viem, chodil už aj na 6týždnov a zvládli sme to. ja len že teraz budem dosť dlho v tom dome sama a tak ☹ aj on mi vraví, že "neboj, ešte sa ti bude zdať, že som tam krátko" - srandista. no nejako to snád zvládnem 😉

matusik, ja som to vypočítala ešte ked to nebolo spoplatnené - som to stihla 😉 😀

nellie_
25. jún 2009

jarulka tak aj ty si bola na prd porodena??? 😀 😀 😀 😀
inak to mi pride ako blbost aby podla dna kedy sme sa narodili boli plodne dni 😀 😀

viem ze par babam to vyslo tieto datumy..ale podla mna - nahoda 😉

jaj mna dnes tak boli hlava no strasne nieco ☹ ☹ ☹

jarulai
25. jún 2009

nellie, no vidíš - jeden prd a čo z toho vyšlo 😀 😀 😀 😀 a naši boli akí šťastní z neho 😉 😀
podla mna je to tiež blbosť, ale aspon je sranda 😉

matusik111
25. jún 2009

babulky, bola som na strasne dlhy obed s mamickou 🙂 , ale uz som spat. Ja neviem o kolkej som sa narodila, ale vychdza mi 26., 28. ,28. , ale nerozumiem, co je prve, druhe a tretie ..... Nellie, vies po nemecky, ze by si mi to precitala ?
Fr, 26.Juni 08:46 Uhr: Beginn der kosmobiologischen Empfängnisfähigkeitsperiode
So, 28.Juni 21:46 Uhr: Mondphasen Empfängniszeitpunkt
So, 28.Juni 22:31 Uhr: Ende der kosmobiologischen Empfängnisfähigkeitsperiode

matusik111
25. jún 2009

a v piatok bude 13 DC , tak by sa to mohlo podobat na plodne dni 🙂

matusik111
25. jún 2009

Baby, a co keby sme tak vsetky boli naraz tehotne???? Co vy na to?? To by bol asi moc velky zazrak, cO,? to sa take veci nerobia.
Ja mam ovulacne obdobie cez vikend
Jarulka ma muzika doma a ovulaciu
shandy bude mat ovulku cez vikend , ked bude s drahym
a Nellie je tiez v ovulacii s muzikom

aj by to mohlo byt, keby boli vsetci svaty pri nas 😵 😵 😵

shandy
25. jún 2009

matusik ty srandista 😀 😀 😀
jaru, tak taky prd poprosim aj ja 😀 😝
nellie ja tiez myslim, ze to bola nahoda 😉
mne sa dnes zasa chce straaaaasne spat uaaaaaa 😔

nellie_
26. jún 2009

dobre raaaanko 🙂 🙂 🙂 🙂
ja som tu prvaaaaa 😀 😀 😀 😀

jarulai
26. jún 2009

dobré ránko 🙂
ja druhá 😀 😀

matusik a aodkial si vzala, že ja mám teraz ovulku 😨 to podla jonáša to vychádza na dnes, no je to ešte len 8DC, takže aká ovulka, čo za ovulku 😨 to by musel byť zázrak 😉

nellie_
26. jún 2009

ja som sa dnes znova presvedcila ze zazraky sa dejuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵
jedna strasne super babenka tu z konika vcera vycikala // a to sa snazili uz tusim ze aj viac ako 3 roky a teraz ked mala schvalenu ziadost na prve IVF, tak cakala na mrchu a cakala a zrazu hups a kraaaaaaaaasne // ja mam dneska tak kraaaaaaaasny den vdaka nej....
lebo podla mna sa vsetky raz dockame, chce to len čas 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
26. jún 2009

nam v robote nefunguje interny program tak ja sa tu normalne že nudim... 😀 😀 😀 😀
prijemny piatok.. 😎 😎 😎

jarulai
26. jún 2009

jéééj, super, tak to jej gratulujem 😉 😵 zázraky sa niekedy stávajú...
to by aj mne mohlo dnes že nefungovať 😀 😀 😀

ozaj - počula si, že Jacskon zomrel - to bol pre mna šok hned z rána!taký mladý chlap...

nellie_
26. jún 2009

no aj pre mna to bol riadny sok ten Michael... strasne..a ja som bola v tom ze on mal len do 40 rokov..neviem preco som si to myslela..ale aj tak 50 to je este dost malo na zlyhanie srdca....
je to take zvlastne.... ☹ ☹ ☹
sice uz nespieval v poslednej dobe ale ja som mala rada jeho pesnicky...a bol predsa len legenda...

jarulai
26. jún 2009

ja mám tiež rada jeho pesničky a je mi to hrozne lúto ☹ ☹ ☹ no po tých problémoch, čo mal, sa dalo čakať, že skor či neskor to jeho srdce nemusí vydržať... ☹ ☹ ☹

ale rozveselme sa nejako - ved ide víkend, mužíci domka 😉 😵 tak si to treba užívať 😉

nellie_
26. jún 2009

ano ano muzik je doma..dosiel mi v noci.. 😵 😵 😵
rano som si len tak premerala teplotu, som 15DC a ze 36,8 takze asi bola ovu, co som si aj myslela lebo som mala bolesti, ale nesnazilkovali sme.. ale ved nevadi... 🙂 🙂 🙂
len som zle spala, tak neviem ci ta teplota je spravna....ale ved to je jedno mne ide len o to aby som mala v normalnom termine MS nech mam pokoj na dovolenke 😎 😎

shandy
26. jún 2009

ahojteeeeeeeee bambule 🙂 🙂
jarulka, to nevies? matusik vie predsa lepsie ako jonas kedy mas ty ovulku. no hadam by si neverila nejakemu chlapovi?? 😀 😀 , no ale zas 8.DC neni ziadny zazrak, mne si ta ovu uz chodi ako sa jej zachce. merala som rano teplotu, lebo som chcela vediet, co ten gynex, ci mi nevyrobi nahodou anovulak a stupla, tak to vyzera, ze bola asi vcera...😔 😝
no je to hrozne ten michael jackson...😔 , ale bolo asi kazdemu jasne, ze 60-tky sa nedozije. uz dost dlho vyzeral ako mrtvola...
nellie, kto to je ta stastna osobka, ktorej sa podarilo vycikat //? Ci to je este zatial tajomstvo? Ja tipujem vladku, dufam, ze to je ona a napriek tomu, ze ju poznam len z citania Vasej temy, tak by som to priala prave jej. 😵 😵 😵 , tak dufam, ze je to ona 🙂 🙂

nellie_
26. jún 2009

shandy nie vladka to nie je..je to alex - ak ti to nieco hovori 😉 😵 😵 😵 😵 😵

ja som si dneska dala blbe tricko, bola som v zadnej budove a jak som sla cez dvor tak milion musiek na mne, to bol napad dat si kriklavo zelene tričko 😀 😀 😀 😀
to jak v horore bolo, ja si kracam a na mne a nado mnou roje mušiek 😀 😀 😀

shandy
26. jún 2009

aaa tak to mi nic nehovori to meno, ale tak ci tak po tolkom snazeni jej to prajem aj ked ju nepoznam, ty jo, to musi byt pocit 😵 😵 😵 , to ako moja kamoska po 7. rokoch 😔 😔
😀 😀 😀 nellie ty si pripad... 😀
ja mam zlte, ale zatial som ziadne musky nestretla 😀

jarulai
26. jún 2009

tak už som tu 🙂 a tu zas asi nikoho, čo ☹

shandy, tak to som nevedela, že matusik je lepšia ako jonáš...matusik, prepáč 😉

nellie, aspon ťa budú šoféri z dialky vidieť - to je lepšie ako reflexná vesta 😀 😀 😀

jarulai
26. jún 2009

halooooo, to akože makáte? či ste na obede? ten obed by som vám odpustila ale tu robotu nie 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre