Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
19. aug 2009

shandy čaveeeees 😎 😎 😎

no mala som veru riadne ovu bolesti tak pevne verim verim, ze to bola ovu a zajtra sa uz teplota riadne vysvihne... ale ked mna pobolievaju vajecniky od minuleho tyzdna tak neviem ci to bolo ovulou tie vcerajsie.... 😅 😅 😅

no drahy mal dojst dnes, ale asi nestiha a pride az zajtra poobede... takze vajko uz v ziadnom pripade nestiha 🙄

no neva, vravim, hlavne nech to je ovu a viem ze zakonite dojde mrcha a budem mat s tymto dlhym cyklom pokoj....

shandy bude džiga džiga maraton.... 😀 😀 😀

jarulai
19. aug 2009

ahojte babulky 😉
som sa tu na chvilu za vami zastavila aby som vas pozdravila 😉
tak doki mi nasadil candibene na 6dni ☹ a potom dojde mrcha, takze si s muzikom ani neuzijeme ☹ a tehu nie sme ☹ ☹ ☹ muzik mi napisal, ze neni sklamany, ze on sa tesi na buduci mesiac, ked sa mimi podari 😉 😀 a doki povedal, ze mu mam doniest plan ako bude muzik domka a hormonalne to upravime, tak aby sa to uz podarilo 😉 tak sa na to tesim 😉

co tu nove? ste sa moc rozpisali, nemam cas to citat vsetko 😉

nellie_
19. aug 2009

jarulka ahoj 😉

no tak sa preliecis a buduci snazilkovsky cykus uz budes uplne fit.. 😉 🙂 🙂
to je super za ta ide doktor hormonalne naprogramovat.... 😵 😵 😵 😵

jarulai
19. aug 2009

ahoj nellie 🙂
ja som sa tiez tomu normalne potesila 😵 a potom som vysla z lekarne a uvidela som dvojicky v kociku, tak som si predstavila, ze po tych hormonoch aj ja mozem taky dvojickovsky kocik tlacit pred sebou 😉 😵 muzik mi povedal, ze aspon to budeme mat jednym vrzom 😉 😀 😀 😀

a ty ako?co tu nove?

nellie_
19. aug 2009

ja?? mozno som mala vcera ovu, co by bolo super, kedze som 32DC 😀 😀 😀 😀
ale snazenicko ziadne od stvrtka takze v tehu nedufam, ale bola by som rada keby to bola ovu a dojde mi o 2 tyzdne mrcha....

jarul a ides clostilovat???? ci to ti nepovedal aky doping ti ide dat???

jarulai
19. aug 2009

ja som 33DC /a mozno 32 - ta posledna mrcha bola taka divna, ze neviem, ktory den mam pocitat ako 1DC 😀 /ale vraj dojde kazdu chvilu 😝 🙄
no idem aj clostyl a pregnyl spominal tusim - este nieco, neviem uz co to bolo 😀 na clostyl som uz zvyknuta, uvidime, co bude to dalsie 😉 jednoducho budem na praskoch 🙄 😀 😀 😀

nellie_
19. aug 2009

jarul pregnyl je super vec, podla nej vies presne naprogramovat snazenicko... ked ti ho pichnu o 36 hodin mas jasnu ovulku 😉 😎 😎 😎

matusik111
19. aug 2009

ahojte babulky, aj ja som tu 🙂)

nellie_
19. aug 2009

no ahoj kráska... 😉

jarulai
19. aug 2009

ahoj matusik 🙂 co mas nove?

nellie, no ved uvidime, co to urobi 😉 snad to uz konecne bude mat zelany vysledok 😵

matusik111
19. aug 2009

nelie, ja mozem vsetky zmrzliny, ... ale boduju u mna tie sladke , cokoladova, bananova, tiramisu, cookies... A Nellie, ja mam taky pocit, ze ked pride teraz ovulka , manzelik tiez , tak samozrejme moze sa stretnut vajicko so spermosom a mrcha uz nepride 😵 😵 😵 , ved vselico sa stava

nellie_
19. aug 2009

matusik ved ano stava... lenze ja som proste smoliarka a nam sa vzdy vsetko musi poriadne poserinkat, nam nic nejde lahko... a uz som si na to zvykla... 😅

ved uvidime, zajtra rano som zvedava co mi teplomer ukaze.... 😀 😀 😀

jarulai
19. aug 2009

matusik, vsetky ti to tu prajeme 😵
nasa ovula bola teraz bez uspechu ☹ no tak si pockame na dalsiu 😉 😵 a mozno pregnyl urobi zazrak

matusik111
19. aug 2009

Shandy, ale co mam informacie, ta gynex by sa mal uzivat od 1DC tri tyzdne a potom pauza. tak neviem ci by som dnes zacinala.

Oriesok, tak u vas sa chysta na september velka planovacka 😵 😵 😵 , to je super, ked bude muzik doma tych spravnych 20 dni doma, tak do vianoc budes z Teba malinka gulicka. 😵

jarulai
19. aug 2009

so mnou sa tu nikto nebavi ☹

jarulai
19. aug 2009

babulky, tak prcham, mozno o nejaku hodku sa zase ozvem od nasich 😉
zatial sa majte krasne 😉

matusik111
19. aug 2009

Jarulka, tak to je blbe, ked ste neni tehulkovi ☹ , ved bol muzik stale doma, a nic. To asi tymi teplotami a vajka sa prehrievali 😎 😎

ja som si tiez pytala tie lieky na podporu vajicok, a nechcela mi ich dat, ze az od januara, .... ale ja by som tiez brala dvojicky, ved roky uz mame na 2 deti 😀 😀 😀 😀

nellie_
19. aug 2009

jarulka akoze sa s tebou nikto nebavi....??? to ako mozes napisat.. ze ta hanba po prstoch nefacka 😀

a aj tak si usla... tak papa 😉

nellie_
19. aug 2009

matusik to moja bola akcna az moc... ani som si clostil nepytala a dala mi ho uz 2 mesiace po vysadeni HAK... 😅
lebo po sone vyslovila ortiel ze mam uspate vajecniky.. ale ved osoh to malo aspon ten ze sa mi nastartovala ovu.. aj ked ku tehu mi to nepomohlo.... 😅

matusik111
19. aug 2009

ja nemeram teplotu, iba sexik som zapisovala,.... tak sa idem chvalim s takym poctom 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

ale zajtra rano asi odmeram, len tak aby som mala predstavu , kde sa to pohybuje

matusik111
19. aug 2009

jarulka, a ty mas internet v praci ???? a ani sa nepochvalis .

Ona mi ale spominala iny nazov , ktory som tu este nepocula na konikovi, .... neviem ako sa to vola. Ona povedala, ze vianoce su zachvilu,... to je pravda, ale pri snazeni , sa to zda vecnost 😀 😀 😀 😀

nellie_
19. aug 2009

matusik dobre ste na to vhupli... 😉
my sme mali minuly tyzden maraton... 😀 😀 😀 😀
ale v piatok ma drahy nastval tak som strajkovala cely vikend.. prvy krat sme mali totalne tichu domacnost ze 2 dni v kuse... 😀 😀 😀 som sa zatala reku a vytrestam ta... lebo o mne je zname ze sa hnevam max 5 minut, ale ako vidno dokazala som to aj dva dni... takze vikend tym padom zabity kedze sme sa nekamaratili 😀 😀
a v nedelu vecer uz isiel prec tak sme nestihli nase udobrenie oslavit plodenim... 😀 😀 😀

jarulai
19. aug 2009

nellie, este som tu chvilocku 😉

matusik, my sme boli aj na dovke presne cez ovulku a vidis - nic ☹ myslim, ze sa na to moc upierame - aj v decembri som otehu az vtedy, ked sme uz boli zmiereni s tym, ze to bude az tento rok a len sme si jednoducho uzivali seksik 😉 preto vam tu stale vtlkam do hlavy, ze psychika je svina

jarulai
19. aug 2009

matusik, nie - som u maminy v robote, preto som len na chvilu 😉

nellie_
19. aug 2009

jarulka som za, ze psychika je svina... poznam vela pripadov kedy baby nemali kedy na to mysliet lebo mali ine problemy a otehotneli...

ale ved ja osobne sa na to nejak extra neupinam..a aj tak prdlajz makovy s lekvarom 😀

nellie_
19. aug 2009

ako sme to tu behom chvilky zahltili... 😀 😀 😀 😀 rozprudena debata 😀 😀 😀

jarulai
19. aug 2009

nellie, aj ja poznam dost takych pripadov 😉 ja si tiez vravim, ze sa na to moc neupinam, ale niekdy v podvedomi rano aj vecer zaspavam s myslienkou, ze uch chcem mimi 😠 a tesne pred mrchou ma vzdy pochyti smutok za anjelikom ☹ buducu sobotu sa mal narodit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

matusik111
19. aug 2009

jarulka, a ako sa to da neupriamit, ja momentalne neviem ani kedy mam ovulku, ale pochybudem, ze bude tento mesiac iny ako tie predchadzajuce. ☹
Keby boli lieky - oblbovaky, tak si ich nasadim a nebudem mysliet na to, ale ono to nefunguje.

jarulai
19. aug 2009

matusik, ved to. snazim sa spomenut si na to, ako sa mi to vtedy podarilo, no ocividne som na to este neprisla 😀 ale snazim sa 😉

jarulai
19. aug 2009

babulky, tak o taku hodku som tu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre