Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
21. aug 2009

Jarulka, mrcha dosla ???? Lebo zatial nic nehlasis. A myslim, ze aj muzik ma prist domkov, to bude tulkania 😵 😵 😵

Shandy, sup sup sup na chlapa a pekne cely vikend aj 2 kola. doktor nakazal, tak treba posluchat 😝

oriesok
21. aug 2009

ahojte baby.. ja vás dnes akosi nestíham..
ako čítam, tak môj manžel je pravý opak.. jeho naopak musím brzdiť v sexiku.. 😅

shandy
21. aug 2009

Nellie tak aspon vies, ze si ok, ked ti pozistovali vsetky mozne chorobiska 😀 😀
Veru, je to tak, clovek aby sa doprosoval... 😕 😅
Ja neviem, ale s tou Jarulkinou ovulkou mi to je divne, no ale kadeco sa moze stat... 😉
jarulka a co ta tvoja mykoza? Ustupuje? Veru ked ti pride drahy domov, tak ho mozes natierat 😀 😀 😀
No ja neviem matusik, budeme u svokrovcov, tak to nebude nejake terno, po dve kola asi uz vobec nie 😀 😀
Oriesok aj moj drahy bol taky, ale nejako ho to uz preslo v poslednej dobe 😔 😔 😔

jarulai
21. aug 2009

ahojte babulky 🙂
je tu niekto? asi nie, co ☹

takze - mojej mrchani sa este neuracilo 😨 som zvedeva, kedy chce prist 😠 neviem, co si mam mysliet, doki vravel, ze by mala dojst kazdu chvilu a ja zatial este ani naznak a dnes je 35DC. zase nejake strajkovanie, to neznasam 😠 😠 😠

co tu nove? nemam cas vas citat. na tom stretku ste sa dohodli, ci cakate, kedy vas zase nakopnem 😀 😀 😀

jarulai
21. aug 2009

babulky, len tak zbezne som vas presla a kukam, ze tu ma vo velkom ohovarate 😨 sa vam klebeti, ked viete, ze ja sem tak casto nepridem, co 😀 😀 😀

takze - mykoza ustupuje - uz po prvej noci mi bolo lepsie 😉 dufam, ze sa mi ju podari zlikvidovat. no a vidim to tak, ze ked skoncim s candibene, tak dorazi mrcha a ked skonci mrcha, tak muzik odleti do roboty zase 😠 😠 😠 no a snazilkujte potom 😠

takze, dievcata - prajem vam vsetkym krasny a hlavne plodny vikendik - uzite si s drahymi 😉

a neohovarajte ma uz tolko, ked tu nie som - radsej ked tu som 😀 😀 😀

pa-pa

moncika15
autor
21. aug 2009

jaru ani mne este nesdosla cervena karkulka 😕 ale priznaky mam, bobolieva ma podbrusko,spuxnuta som jak slonica,krize ma bolia a uz 3 den mam vytoky 🙄 juuuuj a naladovost ani nespomeniem. na stredajsej nocnej som 6x utekala s placom na zaxod co ma kazdy vedel vytocit 😝 😀

matusik111
22. aug 2009

dobre rano kocky, Tak jarulka a moncika nema este mrchu, ze by to bolo dake znamenie ????
Ja mam takyto graf ........... http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 to sa na tehulkovy ani zdaleka nepodoba ked furt iba klesa a klesa a klesa. Mam pocit , ze zas ma prepada depresia, ze my nebudeme mat mimino, lebo ked sme obaja v poriadku, okolo ovulky sa triafame ( a doktor povedal, ze by to malo byt OK) , tak neviem, preco to nejde.

Dnes mame grilovacku, tak zas nebude sexik,,,. krasny vikend, hlavne, ze je ovulka za nami.

matusik111
22. aug 2009

Shandy , pridi ku nam na grilovacku, je to iba na skok 😎 😎 😎

moncika15
autor
22. aug 2009

ahojte 🙂
ideme dnes na hody,tesim sa na cukrovu vatuuuu 😀

matusik, myslis ze je to zmanenie 😅 😀

vcera som xcela mojho opit cervenym vinom,ze bude povolnejsi a on mi zaspal 😅 tak som sa zacala po nom liepat a povedal ze je unaveny ze zajtra. ja ze zajtra uz nebudem asi moct a on ze "tak budes muset!" 😀 😀 😀
strasny suty xlapi 😠

nellie_
23. aug 2009

ahojte.. 😉 🙂 🙂

pozeram ze grilujete, hodujete jedna radost 😀 my mame hody v nasej dedine dnes, ale vcera sme hodovali u svokry - mali sme pečene prasiatko mnam 😎 😎 😎 😎

a este moj grafik... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

moncika15
autor
23. aug 2009

babule tak mi mrska dosla 😔 nestiham zhanat lieky od bolesti co bez nix nvydrzim. aj cervene vinko som skusala aj teplu sprxu aj hrube ponozky... teraz mam konecne xvylu klud.
idem si vypocitat na kedy nam pripadne IUI a ci bude mozne ho zrealizovat.

moncika15
autor
23. aug 2009

ok vypocitane 🙂 sedi to jak rit na serbel. vyxadza to tak ze mm bude mat volno na 4.9. sice ja vymeskam 2 dni z roboty ale co by som pre to nespravila.a navyse to vyxadza aj s tyzdennou abstinenciou pred spg 😵
dufam ze u toho urologa len povieme :"dakujeme, ale uz sme tehotny" 😵

jarulai
23. aug 2009

ahojte babulky 🙂
tak hodujete a grilujete vo velkom cooooo 😉

mojej mrche sa este neuracilo 😠 😠 😠 37DC a to doki v stredu /33DC/ povedal, ze kazdu chvilu dojde - no som zvedava kedy, ta chvila trva nejako dlho 😠

matusik, myslis, ze je to nejake znamenie 😀 skusala som test vcera a vysla taka samucka / ☹ ale zase pri tej mykoze - ktora mimochodom uz uplne ustupila 😵 😵 😵 - by som sa veru poriadne bala aby bolo vsetko v poriadku. takze mi ostava len cakat, lebo moje telo sa zase zblaznilo 😠

ozaj, viete, co mi naposledy zahlasil doki, ze: manzel vas zabezpeci, zarobi penazi a vy potom budete rodit stale 😀 😀 😀 reku - len aby sme sa skor nedostali do prechodu 😀 😀 😀

moncika - tak super, ze aspon to IUI vam tak krasne vychadza - teraz podari 😉

nellie_
23. aug 2009

jarulka ahoooooooj 😵 😵 😵

no ta mrsina ta riadne trapi svinucha... 😠 😠 😠 😠 ale som rada, ze mykoza uz ustupila, viem ako vie zneprijemnit zivot svina biela 😠

monci aj ja verim, ze toto IUI bude uspesne a skonči dvojciarkovo 😵 😵 😵 😵 😵

baby ja zerem piate cez deviate a to ani tehula nie som, to trenujem na potom 😀 😀 😀

jarulai
23. aug 2009

ahoj nellie 🙂

inak teraz som pozerala tu na konikovi temu, ze negativny teste a presto tehu... a tam jedna babenka pisala, ze tyzden po vynechani mala test neg. a mrcha aj tak nedosla. tak ho skusila este 3tyzdne potom a uz boli //a to jej dokina tiez tvrdila, ze uz mrcha sa kazdu chvilu pusti 😨 takze pozeram, ze mozne je vsetko 😉 tak mi neostava nic ine, len cakat co sa bude diat...

aj ja som rada, ze mykoza je uz fuc - veru dala mi zabrat a hlavne to vysetrenie v stredu - som myslela, ze zosaliem na wcku potom 😝

len trenuj, aj ja robim mimi miestecko v brusku aby mu potom nebolo tesno😀 😀 😀

moncika15
autor
23. aug 2009

no babule, kedy bude to stretko? nex to neni v zime... 😅 🙄

prave sme dosli od svokry a svagrovcov zas mam taku mimi naladu 😅 az mi sem tam slzicky vyskocili ked som videla aka je Sophiny zlata 😵 Boli sme sa prejst pomadzi kolotoce a tam sama tehula alebo kociky ☹

nieje tu nikto? nudim sa tak trosku lebo moj muzik vyhrava na harmonike a nevenuje sa mi 😝

zajtra pojdeme kupit krsniatku smyklavku k narodkam. na vianoce sme k tomu xceli dokupit zahradny domcek ale ked som videla ceny tak som sa rozhodla ze to jej radsej prispejeme ked si bude v buducnosti stavat normalny dom 😀 😅 nehorazne ceny 🙄

po mrske zacinam merat BT drzte palce nex mi to vydrzi aspon do IUI 😅

dnes som nejaka ukecana... skoda ze tu nie ste...

moncika15
autor
23. aug 2009

jaj a jaru, drzim palceky, nadej zomiera posledna. ale priznam sa ti asi by ma od zavisti roztrhlo 😅 😀

jarulai
24. aug 2009

dobre ranko 😉
sa cudujete, ze som sem skocila tak skoro, co 😀 sa mi nahodou podarilo dostat k PC, ale nezvykajte si 😀 😀 😀

moncika, neboj, neroztrhlo by ta urcite od zavisti 😉 ved ty budes tehula uz v dalsom cykle 😉
no popravde - neviem, co si mam o tej mojej mrchani mysliet 😠 a bojim sa - ze ak som nahodou tehu, tak ci ten candibene nemohol nejako ublizit ☹ budem informovat kazdy den ci dorazila alebo nie 😉

tak sa majte, vecer sa asi zastavim 😉

nellie_
24. aug 2009

bre ranko 😵 😵

jarul neboj nic, keby to bolo tehu candibene by neublizilo.. nebojkaj... 😉
jooooooooj ani nevies ako ti prajem aby mrcha nedorazila a prave ty by si to tu otvorila ako prva tehulka 😵 😵

jarulai
24. aug 2009

nellie ahoj 🙂

si si ista, ze by neublizil? lebo je tam pisane, ze by sa nemal v skorom stadiu tehu...ale si ma aspon trochu ukludnila, vdaka 😵 ved uvidime, ci mrcha dojde alebo nie

nellie_
24. aug 2009

jarulka neboj, hlavne klud... 😉 ved kolko bab v rannom stadiu nevie ze je tehu a berie vseliake lieky a je to OK a viem ze moja kamoska tiez mala silny zapala mechura a tiez aj kvasinky a brala antibiotika a aj si vkladala nejake lieky a babetku to neublizilo... u z ma pol roka 😎 😎 😎

jarulai
24. aug 2009

nellie, strasne ti dakujem za povzbudenie - ukludnila si ma 😵 😵 😵 takze uz len budeme cakat, ci dorazi alebo nie a nebudeme s muzikom stresovat, co sa tyka candibene. este raz vdaka 😵

idem makat 😝 🙄 vecer sa ozvem 😉 papa

jarulai
24. aug 2009

a dohodnite sa na tom stretku aby to fakt nebolo v zime - v zime nejazdim 😉 😀 takze co najskor 😉

nellie_
24. aug 2009

jarulka 😉 som rada, ze som ta ukludnila 😉 🙂 🙂 🙂
len sa nicoho neboj.... joj to by bolo nadherne prekvapenieeeeeee keby sa ti uz fazulka zavrtavala v brušku 😵

shandy
24. aug 2009

dobre ranko bambulky 😵 😵
matusik, mnaaam grilovacka. no skoda ze si skor nepovedala 😀 😀 😀
jaru a tvoja mrska nikde? a skusila si odmerat BT? Len tak akoze co sa deje... 😉 , no veru som zvedava, ako toto dopadne 🙂 🙂
nellie no krasna ovulka 😵 😵 , nemam slov...zato ja este stale nic 😀 😀 😀 , hadam dnes alebo zajtra sa jej uraci dojst 😀 😀

nellie_
24. aug 2009

shandy dakujem za kompliment mojej ovule 😀
aj ja som na nu taka pysna... sikovna je... 😀 😀

tebe tiez urcite v najblizsich dnoch dorazi... 😎 😎 😎 teraz len treba plodit, plodit a este raz plodit 😀

shandy
24. aug 2009

nellie, no fakt to vyzera dobre s tou fesandou tvojou 😀 😀 😀
ja teda takto, no a cakam a plodim a plodim 😀 😝 , snad aj nieco vyplodim
😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

nellie_
24. aug 2009

shandy uz sa ti to riadne zovulieva 😀 😀
ta tu bude coby dub 😀 😀

nellie_
24. aug 2009

a vidim ze ste zahajili plodiaci ritual ako sa patri 😎 😎
nie jak my - dokelu.... teraz ma to stve ze nebol doma... a presvihli sme to ☹ ☹ ☹

shandy
24. aug 2009

no nellie snaha je 🙂 🙂 , ale co ked z toho aj tak nikdy nist neni 😔 😕
no ved nemozes za to, ze drahy nebol doma, aj tak vyzera dobre ten tvoj grafik, tak mozno ste to nakoniec fakt stihli 😵 😵 , tak nezufaj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre