Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
22. jan 2009

ahojte 😀 😀
tak som prisla do prace a ukazujem Vam moj graf 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
asi to nevyzera na ovulku, co ?? ☹ no nic, aj tak si dnes pekne s muzikom uzije, ved nemusime cakat iba na ovulku 😀 😝
Dnes musim zacat makat od rana, lebo o 15:55 uz budem ezat domov, aby som stihla vsetko pripravit , ked mi pride drahy domov.

Babulky, aj vy sa vzdy tesite ked vam ma prist domov milovany??? Alebo to iba mne tak sibe 😀 😀

matusik111
22. jan 2009

nechyba vam tu niekto??? kde je Jarulka??? ako jej prisiel mutik domov, tak ani do prace nechodi?????

shandy
22. jan 2009

ahooj matuuusik, ovu este asi nie, ale neboj sak sa dockas a veru, uzit si treba 😀 😅 , u mna to tiez este asi nevyzera i ked sa to uz blizi, ale vcera som kupila mikroskop a paprade nikde 😕

ja sa tiez budem ponahlat, lebo mi tiez dnes pride drahy 😀
mi hovor matusik, veru, tesiiiim sa. hurrraaaaaa 😀
no netusim, co je s jaru, asi si uziva 😉

shandy
22. jan 2009

hlava derava...tu je dnesny grafik 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

matusik111
22. jan 2009

Shandy, ja sa v tom nevyznam, ale asi by to teraz malo stupnut a a mala by to byt ovulka, ale ked tam nic nevidis, tak neviem. Ja som prvy krat kupila ovu testy, tak to asi vyuzijem v nedelu pred lucenim 🙂

a inak, viem , ze toto neni o tom tema, ale ty vies do grafu znacit aj tie ostatne somarinky ako C , AM , X .... co to znamena ??

shandy
22. jan 2009

No aj ja myslim, mozno sa to bude este trosku potacat dolu. no ja som si isla povodne kupit ovu testy, ale nemali, mali len mikroskop, aj ten bol posledny 😀 , tak ze teda co uz...

hej, viem to mas v tych primary znakoch, hned pod teplotou...su tam tie hlieniky, C - creamy, E - eggwhite atd..a potom Intercourse/Insemination - a to mas keksiky 😉 a sice - AM a PM je doobeda, poobede, X je ze si mala, ked zadas yes..

dufam, ze som ti to napisala zrozumitelne, ked nie, vysvetlim ti to cez IP, ok?

matusik111
22. jan 2009

tak idem skusit vlozit sexsik .... dnes bude musiet byt , ked ho tam uz vlozim 😀 😎

matusik111
22. jan 2009

a pozri teraz ... 🙂 inak Tvoj chlap vie o tom, ze si meras teplotu?
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

matusik111
22. jan 2009

nezobrazilo to ☹

matusik111
22. jan 2009

mne to nejde 😠 , ja to mam zaznacene na grafe, ale ked chcem nakopirovat ten link, tak mi to nezobere ☹ asi tomu sibe, skusim neskor , mozno to treba dako cakat na ulozenie ...... to bude horsie ako uhniezdovanie 🙂

shandy
22. jan 2009

no neboj, pockaj, ja uz viem kde bude problem, ty si tam zaskrtavas polozky, ktore chces, aby sa zverejnovali. nemas to zaskrtnute, tak si to tam zaskrtni..skus to gusto 😀

a moj chlap to vie, ale nebol nadseny, ze to je opruz 😀 , on chcel radsej mikroskop 😉

matusik111
22. jan 2009

musim to dako lepsie nastudovat ..... ale dnes to nestiham, nebudete sa hnevat 😉 , ved aj buduci tyzden bude pred nami. 😎

a to je daky velky ten mikroskop? a ako by si mala zistit , ze je ovulka? Nemam s tym vobec skusenosti,

shandy
22. jan 2009

no jasne matus, myslim ze to predychame my shandy 😀 😀
ale co siiii, to je taky pidi malicky, vyzera to ako ruz na pery. tam das trosku slin alebo hlienik a ukazuje to bud papriadie ked mas plodne dni alebo taku akoby zrnitu nespojitu strukturu...
je to nieco ako toto http://www.compex.sk/ovulacny-test-ovulacie.html
jedna znama podla tohoto otehu, hned na druhy raz, bolo papradie a sup ho na to 😀

matusik111
22. jan 2009

ahojkaj,... tak ja som uz davno mala byt prec z prace a cvicit vo fitku, .... a chystat sa na draheho doma. ☹ a ja este tu. To bolo dnes asi naschval. Taky je zivot.... a planuj si nieco.
A to kolko stoji ten mikroskop?? Zacnem aj ja rozmyslat nad nim.... alebo , rychlo tento tyzden otehotni a predas mi ho 🙂

pekny vikend babulky. ja zajtra nepracujem tak mozno tu ani nebudem .pa 😎

shandy
22. jan 2009

jeeeeee a ty si este tu? bambula, utekaj domov za drahousom, ja uz sa zberam tiez...no tiez neskor, ako som predpokladala ☹ , ale uz letiiim...
matus, 14 eciekd. no ani ten tvoj napad neni zly, tak sa posnazim a potom ti ho aj darujem 😀 , plati?
tak si uzivaj matus aj vikend a ked tak sa vidime v pondelok. 🤐

moncika15
autor
23. jan 2009

ahojte, tak som dnes bola na prvom odbere na tej klinike. a potom som skocila svojmu dr. bo ma v nci strasne pixalo v podbrusku dosltala som antibiotika a cipky zase sa nemozeme snazit ked bude drahy doma 😔 kazdy xvylu by mal prist domov 😵

vy co nove? neviete co je s jaru? 😨

shandy
23. jan 2009

ahoj moncurik, no teda, tak nech si rychlo fit. a kedy ti pride drahy? ja ho mam doma teraz, tak sa dnes ponahlam. budem ho tu mat 10 dni, tak hadam sa zadari 😀
meriame si matusikom teplotky o stodvesto, obcas sa pohadame s xlapmi, inak asi nic nove...
no ale fakt netusim, co je s jaru, uz sa tu dlho neukazala, dufam, ze je v poriadku.. 😒

moncika15
autor
23. jan 2009

ako si ma pekne nazvala 😀
drahy uz je na SR tak ho v napati vycakavam 😵 .aj tak spolu dnes moc nebudeme lebo ja som po nocnej este nespala tak asi zalahnem a on sa xysta za kamaratom 😔

uzi si muzicka, a dufaj ze ostanes tehu 😉

ta jaru na serie... bojim sa ci sa nieco nestalo... je to zle ked nema doma net

shandy
23. jan 2009

ze moncurik sa paci aj mne 😀
a ako dlho ho mas doma? 🙂
no ved jeden den prezijes a potom sa na neho vrhnes 😀 😀
dakujeeem, dufam, ze uzijem, posnazime sa 😀 😉
no ved to je to, ze sa tu potom strachujeme, ci je ok. ale myslime si radsej, ze je ok a venuje sa drahemu 😅

moncika15
autor
24. jan 2009

ahoj,
je doma len na vykedne, v nedelu asi odxadza. prave sa vatil od kamarata tak sa idem na neho vrhnut 😀

dobru noc

shandy
26. jan 2009

bre ranooo, halllo je tu niekto?
moncika, tak dufam, ze sa zem otriasla 😀 😉
u nas napodobne 😀

matusik111
26. jan 2009

ahojte babulky, tak ja som tu ,.... mam toho moc v praci a cim dalej tym bude toho viac. Na nieco to je dobre, lebo nebudem registrovat ani snazilkovanie a ono to pride samo,.... ale si fandim co ? 😀 😎

Ja som uz tiez sama pride mi manzel az vo stvrtok, tak ze mozem postit 🙂

Shandy, prosim Ta, asi som blba, ale kolko stal ten Lady Q mikroskop? A uz si sa naucila nieco na tom nove???

matusik111
26. jan 2009

a zabudla som pridat graf pre shandy 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
a ako to u vas vyzera to , ked mas chlapa doma???? skaces na neho kazdy den ? 🙂 😀 😀

shandy
26. jan 2009

ahoj matusiiiiik, myslim na teba aj na tvoju IP, len aby si nebola nedockava 🙂, tiez mam toho dnes hojne...
len si fandi moja, ja tiez potrebujem makat, tak sem obcas pachneme ale nebudeme to prehanat, yo? 😀 si slubime takto verejne 😀 😝 , aj tak sme tu tusim uz zostali len my dve a obcas moncurik. ale co je s jaru, hmmm...??

no matusik, ja ho mam doma teraz cely tyzden, tak sa vytesujem..hurrrraaaa 😀

ten mikroskop je trosku iny ako ten lady Q ale na podobnom principe, stal okolo 300 sk tusim... ale co ja ti viem, podla BT som mala ovulku v piatok, aj som mala ten pocit ze asi..a mikroskop ukazal prd 😀 , ziadne paprade...

no uvidime, ako sa ti BT bude vyvijat zajtra, podla toho sa uvidi, kedy ovu...

shandy
26. jan 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/251771

matusik zasielam aj ja svoj grafik, no podla toho uvidis, ze na seba skaceme furt 😀 , hlavne ked su PD... 😀 😝 , nuz co, snazime sa aktivne a zatial nas to bavi, tak som zvedava, ze dokedy. drahemu som dnes poslala aj grafik, nech vidi 🙂 😅

matusik111
26. jan 2009

jeeej, ten graf mas peknucky 🙂 a co ze tak vysoko skocil?????? co Ti bolo ?? rozhorucena sexom 🙂 Vidim, ze vy si peknucko uzivate, tak to uz ano . Vidim, ze tu ostanem buduci mesiac uplne sama, lebo uz budes aj ty tehotna. Lebo ak sa to teraz nepodari, tak uz neviem.
Ake je to super, ked je chlap doma. Vidis, keby nasi chlapi praocvali doma, tak kazdy par musi byt tehotny hned 🙂 pri takom pravidelnom sexsikovani 🙂 Ale co ked my chlapov vidime par dni do tyzdna ☹

shandy
26. jan 2009

ehheeh, dakujem 😀 , no neviem, ale podla mna to, ze sme flamovali a hlavne, ze som si to merala o styri hodiny neskor, ako inokedy...inak by bola ta teplota nizsia, lebo ona potom stupa...
ale prosim ta matusik, nemam pocit, ze by som mala byt tehu. no ale tiez si to hovorim, ze teda, nemam si tento mesiac co vycitat. fakt sme sa aktivne snazili 😀 😀 a este nas to aj bavilo 😅
veru, pravdu mas matus...skoda, ze su furt prec. ale o to viac sa na nich potom tesime 😀

matusik111
26. jan 2009

tak ja som tu uz dnes sama, tak vidim, ze je cas zabalit a ist domov 🙂
Jarulka, ty sa nam uz ohlas co je s Tebou, ved ty nam musis hlasit aktualne infosky ako sa drzi babo.

Shandy, tak si pekne uzivaj s chlapom doma,..... ked ten moj je preco 🙂 a sup- sup otehotni 😎

jarulai
26. jan 2009

ahojte babulky,
vidím, že ste tu toho popísali dosť, čo som tu nebola. ani to nejdem čítať.
mám pre vás vééééľmi smutnú správu - bola som v nemocnici, začala som krvácať. dostala som injekcie proti krvácaniu, no nepomohli a 22.1. už dr. srdiečko nevidel. takže sme už bez bábätka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ide mi srdiečko puknúť od žiaľu, stále len rumázgam a okrem manžela na všetkých vrčím. ja viem, že oni za to nemôžu, ale proste sa z toho neviem tak rýchlo spamätať a ísť dalej akoby sa nič nestalo. a ešte mi dneska môj gyndoš povedal, že keby som nešla do TO do nemocky, ale k nemu, že by to on možno zachránil. takže si to teraz budem vyčítať do konca života!!!! babulky, do roboty natúpim až o 2 týždne, dovtedy sa budem dávať dokopy, takže sa neozvem.
držte sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre