Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

oriesok
18. sep 2009

jáááj.. no ja som zvedavá, čo mi povie doky.. 12.10. som k nemu objednaná.. tak dúfam, že bude všetko v poriadku..
ja mám to šťastie, že mrchu mávam skoro načas.. mávam tak 28 - 29 dňový cyklus..

shandy
18. sep 2009

tak drzim palce oriesok 😉 , ja pojdem asi v pondelok zas na folikulosku 😀

nellie_
18. sep 2009

ahojteeeeeeee 😀

dnes nam stale pada net v robote.. a taka som bola sokovana po sprave v teme grafy ze som sem aj zabudla ist.. 😀 😀 😀

a môj graf http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

dufam, ze ovu sa blizi.. 😎 😎 😎
ja som u doktorky nebola uz asi od juna....a to som tam bola len kôli tej mykoze vtedy.. 😀

shandy
18. sep 2009

no nazdar, pozerala som aj ja, myslis evinu? 😉 🙂 🙂
cloveka to potesi, ze aj zazraky sa obcas deju,co? 😵 😵
no dufam, aj ja, ze sa ti blizi suchtoska jedna 😀 😀 , kedy odchadzate na ten pobyt? 😉

nellie_
18. sep 2009

shandy ano myslim ju.. je to fakt uzasne... 😵 😵 😵 😵 😵
a tak ju plasili ze nove loziska endometriozy a dalsia laparka a aha ho.. ona tehulka 😵 😵 😵
je to super... 😵 😵 😵

o tyzden uz budeme v tatrach... 😎 😎 ale myslim, ze sa mi zovulieva... lebo nejak mam mokro 😀 😀
tak to by bolo super.. aj drahy je doma teraz 😵 😵

moncika15
autor
18. sep 2009

babulky ktora mate cislo na jarulku? napiste mi ho do ip 🙂 dakujem

matusik111
19. sep 2009

ahojte babulky, veru som musela temu hladat az na 3. strane. asi doma pekne vikendujete, tak pekny vecer 😵 😵 😵
rano sem urcite nakuknem co je tu zaujimave 😵 😵

jarulai
19. sep 2009

ahojte 🙂
je tu niekto?

jarulai
19. sep 2009

no uz som vas tak zbezne precitala - ste si ma teda podali, vy ohovaracky 😀 😀 😀 nehnevajte sa na mna, ze som tu cely tyzden nebola - nellie trafila do cierneho - plodili sme o 106 😀 😀 😀 lepsie povedane - venovali sme sa jeden druhemu, kedze mam uz udajne ovulu davno za sebou, ze jo 😉
takze, shandy vas uz informovala, tak sa nemusim rozpisovat - diky shandy 😉 teraz idem na krv piatok 25.9. a som velmi zvedava ako nakoniec dopadne ten HP.

muzik mi zajtra rano odchadza, takze tieto 2tyzdne som kazdy vecer vasa 😉

a keby mama cisla aj na vas ostatne, tak vam tu sms poslem hromadne - viete, ze nemam doma comp, tak to obcas musim takto riesit 😖

shandy
19. sep 2009

ahoj micusky, no ako? no teda, ked ti drahy odchadza, tak mas byt s nim... 😝 😵 😵

jarulai
19. sep 2009

ahoj micus 🙂
neboj, ja s nim budem - teraz este klebeti s maminou pri vinku, takze ani jemu sa asi nechce domkov 😀 😀 😀 ale mi slubil dnes vecer lasku, tak sa tesiiiiim 😉 😀

shandy
19. sep 2009

musela som este rychlo strcit strudlu do truby, nech sa pecie. drahy ma chute ako tehotna zenska 😀 😀
no to vam sluzi ku cti, ze ste plodili a to jedine vas aj ospravedlnuje 😉 😀
no ja som len tak v rychlosti zakladne fakty uviedla, dufam, ze sa nehnevas 😔 😅
mna caka v pondelok folikuloska, tak uvidime 🙂
tak kvoli tebe si aj laptop budem bravat domov 😀 😀 , moj uz tiez od pondelka natvrdo zarezava, takze ho to budem mavat stvrtok az nedela, dovtedy som len a len tvoja 😀
no moja s tymi sms, by si sa za chvilu nedoplatila, by si mala pomaly aj na novy komp 😀

jarulai
19. sep 2009

to je mozne - ja aj tak presmskujem cely kredit s muzikom 😀
jasne, ze sa nehnevam, ze si babule informovala - inak by som to urobila aj tak ja 😉
hmmm, u vas to musi teraz rozvoniavat - by som si dala taku strudlu 😝 aku robis?
ozaj - do kelu, ved ja musim tiez este muzikovi urobit kolac - som zabudlaaaaaa 🙄 tak asi tu uz dlho nebudem

jarulai
19. sep 2009

OK, tak si uz asi odisla - idem aj ja aby sme sa s muzikom este mali silu sa aj rozlucit 😉 😀
mozno sa zajtra vecer zastavim - budes aj ty tu? daj vediet 😉

papa a pekny vecer 😉

shandy
19. sep 2009

tvarohovu, neboj sa, ze robila, to sme sli teraz rychlo kupit polotovar do lidlu, kedy by som to stihala 😀 😀
neodisla, ale neva, pekne sa s nim rozluc. ja tu zajtra este asi nebudem, az v pondelok, lebo zajtra sa chcem este venovat drahemu, kym mi odide 😔
tak pa pa a pekny vecer aj tebe 🙂

jarulai
19. sep 2009

to su aj take polotovary 😨 vies - my sme narocny, my len domace 😀 😀 😀
OK, tak aj tebe pekny vikendik a ponedlok sa citame 😉

shandy
19. sep 2009

pocuj, ale ta strudla je fakt vyborna, vies hlavne, ked ti donde navsteva a mas nestihacky. ani nezistis, ze nie je domaca....oukej, tak pa pa v pondelok 😉

nellie_
20. sep 2009

čaute vy štrudlofky 😀 😀 😀
my sme mali tiez strudlu.. ale z listkoveho cesta - jablkovo, makovu mnam 😵 😵 😵
na tie lidlove som aj ja pocula same chvaly.. musim otestovat este som neskusala... 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie a takto vypadam.. stale predovulkovo... 🙄 🙄 🙄
fest ma nebavi toto cakanie.. nechapem preco sa mi to tak dovrzalo 😒

shandy
20. sep 2009

cau vratnicka, dnes nejako neskoro, nie? 😀 😀
mnam, mak sice nemusim, no ale jabllllcka mnamiky.
hej veru, dobre su, oskusaj 😀 😀
nellie, ved mas pekny grafik, nevyzera anovulacne, to by viac skakalo, tak len trpezlivost, ona pride. a to vies, ze v teme bocian otehu kolienko aj martina tak, ze mali oneskorene ovule 😉 , vies ja mam tiez svoju konspiracnu teoriu 😉 😀 😀
tak hlavu hore 😵 😵 , peknu nedelu, ideme s drahym bajkovat 🙂

jarulai
20. sep 2009

ahojte 🙂 asi tu uz nie ste, co 😢

nellie_
20. sep 2009

ja tu som zasa... 😀 😀 😀

uz sme stihli s drahym aj do trencina skocit a kupila som si v Laugariciu super topanky 😎 😎 😎

shandy no hej, zatial to nevypada na anovulak, co ma tesi...aj ked uz by som radsej pocitala DPO 😎 😀

jarulai
20. sep 2009

ahooooj nellie 🙂 😵
aj ja som tu este 😵

nellie_
20. sep 2009

ja sa chystam zehlit, ale taaaaaak sa mi nechce... 🙄 🙄 🙄

a prejedla som sa.. teraz mi zas duša pisti po sladkom 😀 😀

jarulai
20. sep 2009

kasli na zehlenie - teraz som tu ja 😉 😀
ja som sa tiez naladovala, ale sladke mi nejako nesmakuje 😝

nellie_
21. sep 2009

dobre ranko 😎

ovula stale v nedohladne.... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie 😅

matusik111
21. sep 2009

Dobre ranko, tak ja vam chcem ukazat moje grafy a je to hrozne . Este som to nezazila, take nizke teploty ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
a este k tomu ma stale picha v pravom vajecniku. To je take cudne, ved v tomto obdobi by uz vajecniky oddychovat . Neviete nahodou co by to mohlo byt?

nellie_
21. sep 2009

matusik graf vypada dobre... ved nevadi, ze mas nizsie teploty ale je jasne vidiet ze su poovulacne.. pekne vidno ako pred ovu boli dole a po ovu sa drzia hore...a to pichanie ja mavam vzdy... mne vôbec po ovu neoddychuju vajecniky, ony su v cinnosti stale.. 😀 😀
takze asi aj tie tvoje su teraz hyperaktivne.....

alebo si tam babo buduje domcek a roztahuje sa ti to tam vsetko a tak... 😉 🙂 🙂
ved vies ze tehu grafy vypadaju uplne inak ako netehu 😉

matusik111
21. sep 2009

Jarulka, a nepovies nam ake si mala pocity z toho TN ? Co vsetko vam tam rozpravali a co vsetko s vami planuju robit ? Aj manzelika idu skumat??

Shandy, a ty ako s grafom ?? necakas nahodou na ovulku ??? A dufam ze sa ozve aj druhy vajecnik 😵 😵 😵

Nellie, uz si zas nabrala rolu vratnicky a idete Ti to super 😎 😎 😎 , mrzi ma to , ze som sa netrafila na prognozu ovulky ☹ , tak mozno naozaj si to pocka na tie Tatry 😵 😵 😵

matusik111
21. sep 2009

Nellie , ja viem , ze nadej umiera posledna , ale tie teploty su fakt nizke ☹ , to sa na tehulkovy graf vobec nepodoba , aj ked mas pravdu, ze je uplne iny ako tie predchadzajuce. Idem este mrknut do grafov, mozno dostanem daky naozor 😀 😀 😀

Prichadza na mna take depkove obdobie ☹ a zacinam uvazovat vaznejsie nad Heliosom od noveho roka. Len ja sa bojim , ak by ma poslali na laparku alebo tie prefuky, neviem ci by som sa nechala na to ukecat ☹

nellie_
21. sep 2009

matusik, ved Heliosom urcite nic nepokazite.. 😉 a my tiez buduci rok budeme riesit nejake centrum...
a podla mna v Heliose urcite nerobia prefuky... to by ti rovno urobili laparku a pocas nej ti tou tekutinou pozreli aj vajecniky.. a to nic nie je... laparky sa ozaj bat nemusis... a ked to ma pomoct ku babetku tak je to to najmenej co by si mohla pren urobit.. fakt 😉

a ved tebe uz robili horm. profil?? a spermiogram??? (lebo uz fakt neviem 😅 zabudla som.. 😅 )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre