Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
5. feb 2009

ked je vikend, tak nechodim na konika, tak dako nevnimam to tehotenstvo alebo lepsie povedane snazenie sa o to,..... myslim, ze to rychlo prefrci a v pondelok sa tu stretavame,... ja doma odtestujem,..... ak by nahodou // , tak pisem hned z domu a serem na pracu 🙂
ale uz viem ako to bude vyzerat ☹
no nic, hlavne ze ty ma potesis v pondelok, 🙂

matusik111
5. feb 2009

jeeeej, tak drahy uz sa chysta na Teba ??? to znie zaujimavo a vyzera to , ze u vas bude soro-moro 🙂
😵 😵 to este dorobite vlasky tomu babatku

matusik111
5. feb 2009

shandy, ja som uz druhy mesiac zbadala, ze ked mame sex vdruhej polovicke cyklu, tak ma to boli. Ako keby do nieco narazal. Ma s tym nieco spolocne ten krcok??? Neovladam to, kde by mal byt a ako sa hybe

shandy
5. feb 2009

matus, ja sa toho tiez bojim ☹ , ked testnem, isto ti sem napisem hned, ale len ked to bude +, inak az v pondelok 😠
no len aby som ta potesila. pocuj, musime sa dobre naladit, ak su drobcekovia tam, tak to citia 😀 😵 😵
najdeme na testoch, co xceme, verime si...

shandy
5. feb 2009

matusik, ja mam niekedy pocit, ze pises o mne. ja som si toto iste presne vsimla a ked som si citala tie lekcie na FF, tiez mi to napadlo, ze to bude asi krcok. presne tento mesiac ma to tiez bolelo.... 😖

matusik111
5. feb 2009

co uz mam s Tebou robit,... tak dobre, v pondelok si budeme hladkat dobcekov 😵 😵 😵 ja by som chcela dievcatko a ty ??? 🙂 a budem mat cerveny kocar 🙂 🙂 som strelena 😀 😀 😀
tak dobre, keby si testovala, tak ja tu nakuknem , ale iba sem, tak budem cakat 🙂

shandy
5. feb 2009

😀 😀
no nemusis so mnou nic robit, staci ked budes so mnou rodit 😀 😉
aj ja chcem dievcatko 😅
no testy kupim uz asi dnes, lebo doma ziadny nemam... 🙂

matusik111
5. feb 2009

my sme v nedelu sexsikovali a ma to bolelo, .,.. ale ani pol slova som nepovedal 😵 😵 keby nahodou dake vajicko este cakalo na bojovnika oneskoreneho 😵 😵
a vobec ma to netaha teraz, taka nafuknuta som daka

shandy
5. feb 2009

no ja som tiez bola ticho, ale je mozne, ze v tehu je ten krcok tuhsi a uzavrety, aby udrzal drobceka dnu 🙂
ty bojovnicka 😀 😀 😝
no ani mna, nic si z toho nerob 🙂 , ja by som najradsej zalahla... 😔

matusik111
5. feb 2009

ja mam doma jeden test , tak budem cakat na pondelok ..... co to ukaze , lebo ja cakam tie // , vies, 🙂 tak nech to tam poriadne drzi, a este sa nadrzi tych 9 mesiacov 🙂

takze ideme spolu rodit ?? v pohde, asi dako zaciatkom oktobra by to mohlo byt. Moj muzik ma 10.10. narodeniny, tak mu dame darcek 🙂

matusik111
5. feb 2009

a este sa chce niekto ku nam pridat ???? lebo my sme tehulkove od januara 😵 😵 😵

shandy
5. feb 2009

hehehe, jasne ze ideme, kurnik musime, ved pozri na tie ambiciozne grafy 😀 😀 , ty jo, ale ked to nevyjde, asi si statocne porevem 😠
jeeeeej tvoj muzik je oktobrovy? aj ja som 😀
veru, veru, dufam, ze aspon jedna z nas bude. ja by som ti to priala, len nech sa ta smola uz prelomi 😅 😵 😵

shandy
5. feb 2009

matusik a aky mas doma testik?

matusik111
5. feb 2009

ja ak dostanem mrchu, tak si ju zelam cez tyzden, lebo mne moj muzik nadava za to, aka som z toho znicena .... mna to uplne zlomi na 2 dni, tak nechcem aby ma videl, lebo potom sa musim moc a moc pretvarovat , ze nic sa nedeje. Tak laskavo, ak ma prist , tak nech pride hned v pondelok a do stvrtka budem s tym zmierena

shandy
5. feb 2009

no presne, pravdu mas, ja to iste...aj ja xcem nech pride teda az v utorok potvora jedna 😠 😠
ja to sklamanie neviem tiez zakryt, ale vidim aj na nom, ze mu to tiez nie je jedno 😖

matusik111
5. feb 2009

moj sa usmieva, ved nic sa nedeje , zivot ide dalej , a co stresujem ,.... my sme sa koli tomu na stedry den tak pohadali . Strach a hruza. 23. som dostala mrchu a dakosom sa nevedela s tym vysporiadat, aj ked som ja nemala vnutorni pocit , ze je to somnou az take zle.
Ze som neni normalna a nevie si predstavit, ako to budem vsetko prezivat nasledujuce mesiace.
Ja mam takeho hridu doma, ktory mi rozpraval 4 roky , ze to dokaze na prvy krat .... a dako sa mu nedari 😀 😀 😀 . Uvidime co bude za pol roka.

matusik111
5. feb 2009

ale vlastne, my sme uz teraz tehulky, tak je vsetko v pohode 🙂
ja uz valim domov, prajem Vam krasnucky vecer a omrknem to tu, ci nahodou nemame novu tehulku cez vikend 😵 😵 😵 😵
pa-pa

shandy
5. feb 2009

heheh, no dobros tehulka moja, tak sa setri, ale uzi si pritom aj 😀 😀 , tak najneskor v pondelok 😅 pa pa

jarulai
5. feb 2009

ahojte babulky, pekne ste sa rozpísali. aleved na to je koník, že 😉 vy budete mať všetky svojich chlapov doma na Valentína? tak nech im dáte pekný darček (tie vytúžené// 😉 ja budem na Valentína smučká, mužík bude práve v robote ☹ čo narobím. my si to vynahradíme potom 😉
vy ste sklamané, že dostanete mrchu a ja na ňu netrpezlivo čakám, lebo ked príde, bude to znamenať, že už som OK a môže byť ťuťu-muťu 😀

matusik111
5. feb 2009

Jarulai, to nebyva tak casto, ze sa niekto tesi na mrchu 🙂 ale keby mi uplnou nahodou 😵 😵 prisla buduci tyzden, tak Ti ju poslem 🙂 ja nemam zaujem 😵 😵
My mame drahe pokladiky doma kazdy vikend, od stvrtka do nedele. .... teda , moj odchadza pondelok rano, v polospanku mi da pusinku na cely tyzden a ide pa-pa.
Ja myslim, ze netreba oslavovat iba na Valentina, ale treba si robit krasne chvilky kazdy den v roku ,.... tak ako len mozeme.

jarulai
5. feb 2009

a nemožeš ju poslať už tento týždeň - tú mrchu myslím. nech tie "čakacie" cykly rýchlo prejdú a my možme začať snažilkovať 😉
mne chodí mužík od utorka do utorka do roboty a potom je zase do utorka doma. ved my si aj robíme pekné chvílky každý deň 😉 ja keby som mojho mužíka každý deň nepolúbila, ked je doma, tak by som si to ani neodpustila 😀

matusik111
6. feb 2009

babulky, ja len na skok,... cakala som dake spravy od Shandy 😵 😵 😵 , tak este vecer skontrolujem

shandy
6. feb 2009

ahojteb bambulky, tak ja nic tento mesiac, mrcha je za dverami ☹ 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

shandy
6. feb 2009

si zlata matusik 😀 😵 , tak ale neva, dalsi mesiac to isti 😀 😀 😅
uz som sa s tym ako tak zmierila 🙂
jaru neboj, pride MS a predbehnes nas este vsetky. isto budes skor tehu ako ja 😀 😝

shandy
6. feb 2009

no a ako pisete valentina si treba robit, kedykolvek a nielen vyslovene na valentina. mne staci, ze budeme spolu, viac nepotrebujem 😉 😵 😵 , pekny den a vikend babulky 😀

jarulai
6. feb 2009

babulky, dnes som si bola pre výsledky z histologie. síce neviem, čo to tam popísali /to si dám ešte u mojho dokiho vysvetliť/, ale pýtala som sa tam toho doktora, že čím to asi mohlo byť sposobené a on mi povedal, že to sposobil s najväčšou pravdepodobnosťou chrípkový vírus. že ja som vobec nič nemusela cítiť, žiadne príznaky, ale sa to jednoducho prejavilo takto 😨 ☹ ale predsa jedna potešujúca správa: podľa tohto dr. sa možme začať snažiť hned po prvej MS. tak sa teším 😀
tak babulky, tolko odomna a pekný víkendík vám všetkým. pondelok sa už ozvem z roboty 😉

jarulai
6. feb 2009

ozaj babulky, nemáte žiadna svadobné fotky na nete /mojasvadba.sk/? ja to hrozne rada pozerám. mončika má fotky z príprav, čoskoro tam, dúfam, dá aj so svadby - už sa teším. aj ja ich tam mám 😉

moncika15
autor
6. feb 2009

😀 tak kuknite zase so pridavala nove foto
veru blizi sa to 😨 😵

dnes ideme na rozlucku so slobodou ja, moj nastavajuci,i moja druzicka a jeho druzba 😎

matusik111
7. feb 2009

ahojte babulky, ja som iba prisla pozret co sa nove udialo, a vidim, ze shandy vyzera ako nadejna tehulka 🙂 😵 😵 😵 Moc Ti to prajem, aby sa Ti to podarilo . Krasne Ti teplota supla. Myslim, ze sa to podarilo.
Ja nemeram, az v pondelok, 😉

Jarulai, nieco na tom moze byt, ze chripka mohla zaposobit, ale ber to tak, ze uz ste obaja "ready" tak sa na to mozete vrhnut.

Moncika, tak si to pekne uzi , uz mas to za par a budes PANI 😎

matusik111
7. feb 2009

Vcera a dnes som mala rano take jemnulinko hnede, ako keby chcela prist mrcha. Ale to bolo len tak na prve utretie. A dnes ma cely den boli podbrusko, ako keby mala prist mrcha
28 DC mam az vo stvrtok, ale mne moze prist aj skor . ... Obavam sa, ze uz coskoro zacnem dalsi cyklus ☹ ☹
tak dufam, ze to rozbehne asponm shandy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre