Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

simib
8. okt 2009

Balambi nie nemám.Aspoň o nej neviem.

jarulai
8. okt 2009

OK, babulky, idem domkov. pekny vecer a ak by sme sa uz nahodou nestretli, tak aj pekny vikendik 😵
pa-pa

simib
8. okt 2009

pa

balambi
8. okt 2009

ajoj

nellie_
9. okt 2009

ahojte... dobre ranko...

takze moje nadeje sa uz uplne rozplynuli... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ale zvladam to celkom v pohode... - asi to tak malo byt...

nellie_
9. okt 2009

uz sa mi podarilo vas docitat.. 😉

vitam novu clenku balambi 😉 🙂 😎 😎 vitam ta v klube nas slamenych 😀 😉

shandy
9. okt 2009

dobre ranicko, pozeram, ze tu sa vcera zurovalo 😀 😀
balambi vitaj medzi nami 🙂 , jeeej a ty mas muzika vahy? to je suppeeer, to su taki fasa ludia tie vahy 😀 😀 😀
fuuuuj baby, mna tak opilo vcera, ze dnes mi je veru tazko 😀
akcoska super, este me zurovali do pol tretej a podaktori az skoro do piatej rano, ale ta hus bola sucha, kapusta tvrda a lokse stare, aspon ze to vino bolo dobre 😀 😀 😀
ja som si tu vcera robila srandu, no ale toto som vazne necakala 😕 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

shandy
9. okt 2009

nellie 😔 ☹ ☹
ale nezufaj, pozri na mna, mozno sa ti to este zajtra vysvihne hore...ja ale nechapem, ze az tak mi to vyskocilo, som rano pozerala na ten teplomer, ze co to ma akoze byt...ze asi zle vidim 😀 , som spala asi 3,5 hodky...

nellie_
9. okt 2009

shandy jeeeeeej.. pocuvaj krasavica moja a co tak testnut 😉
sice pockaj, ty si sa zvinovala.... 😀 😀 😀 ale aj tak.. vypada to super.. som zvedava ako zajtra.. 😉 🙂
shandy.. prelom to tu už konečneeeeeee 😉 🙂 😵 😵

ja zazraky veru necakam.. 😉 ale pohoda - "mozna nekdy priste" 😉

shandy
9. okt 2009

😀 😀 😀 ani omylom netestujem 😀
som si povedala, ze uz testujem az ked bude mat byt jasny vysledok = dve dialnice...takze si pekne pockam a testovat budem az ked mi FF napise... 😀
no ja som tiez zostala sokovana, ze co to ma byt. cakala som, ze vystupi, ale teda toto som necakala 😀 😀
no ved sa uvidi, do mrchy este casu dost 😝
ja zazraky tiez necakam, radsej, aby som nebola sklamana 😀 😀

nellie_
9. okt 2009

shandy ved ano.. nechame to na prirodu... 😉
ved ak by si mala mat // tak by tam boli ci uz testnes 12DPO alebo az 17DPO 😉

shandy
9. okt 2009

tak tak nellie 🙂 🙂
no ale prave, ze to nie je pravidlo..s urcitostou ti ukaze test az po mrche, tak cca 4 dni, je to skoro 100%, cize zbytocne by som sa stresovala... 😀 😀

matusik111
9. okt 2009

Balambi, moj manzelik ma tiez narodeniny 10.10. to je taky pekny datum.

Babulky, som len naskok. .... inak Shandy nic nehovorim ale .......... 😵 😵 😵 😵 , a Nelie ..... ☹ ☹ ☹ ☹
a Nelinka, ako si na tom s tetou bylinkarkou a casovo z prace ??? Shandy, ty sa kedy dokazes odtrhut z prace??

balambi
9. okt 2009

Ahojte babulky, ďakujem za privítanie 😀
jeeej, matusik, že aká náhoda 🙂 tie váhy sú tu aké populárne, ale môžem ja za to, že sú také úžasné, no nie? 😅
som pozerala tie Vaše garafíky a normálne uvažujem, že sa začnem merať aj ja...musím to ešte preštdovať čo a ako.ale až v pondelok, lebo dnes príde mm jupiiiiiiii...a zajtra bude oslava, len ešte nemám darček ☹

shandy
9. okt 2009

Matusik, vy sa dohodnite ako to vam vyhovuje, ja sa prisposobim, mame nejaky navrh casu? dufam, ze sa budem moct odtrhnut v normalnom case 😀 😀
balambi, ak chces merat, tu najdes dost info o tom...
http://merenibt.xf.cz/index2.html

balambi
9. okt 2009

vdaka 😉 preštudujem

jarulai
9. okt 2009

ahojte babulky 🙂
to ste sokovane, ze som tu, co 😀

shandy, drzkam paste - informuj 😉 kedy cakas/necakas mrchanu?

nellie_
9. okt 2009

matusik no pokial viem ona berie az po 17,00 -tej hodine... takze asi by sme sa mali stretnut predtym nie? ak chceme prist v "normalnom"case predtym.. to zas bude najst nejaky normalny cas.. 😀 😀

a ahoj balambi 😉
meranie BT je fajn spôsob ako si overis ze ci vsetko funguje ako ma... shandy ti dala dobre studijne materialy.. 😉 😀

balambi
9. okt 2009

baby, však ja takto nič nestihnem...som chcela študovať až v pondelok, potom že keď dnes upracem a výsledok je taký, že tu pri tom ešte stále sedím...a to som len išla nakuknúť... 😀 ja som aký poctivý študent.. 😀 ďakujem shandy 😉

shandy
9. okt 2009

jeeeeeej jarulka, este si tu?

shandy
9. okt 2009

jarulka, samoska ta budem informovat, som sa chystala ti poslat vecer sms, ze som bola na husi, tak som nemohla dost na net 😀 😀
mrchana by nemala dorazit najneskor v utorok 😕
nellie dakujem za pochvalu, co potrebujes moja? 😀 😀 😀
no ja by som navrhovala to urobit opacne, ze vy si vybavite bylinkarku a stretneme sa az po tom...ja urcite skor ako o piatej z roboty neodidem, cize najskor o siestej by som vedela za vami prist. vybavte si co treba a potom mozme sediet a kvakat aj do noci... 🙂
to je fajn, ze si poctivy student, ono sa ti to v dobrom vrati 😵

moncika15
autor
9. okt 2009

ahojte
jaru si tu?
shandy ja ti nestanim? 😅

ja nemozem na ten termin stretavky 😒

shandy
9. okt 2009

ahooooooj moncurik 🙂 🙂
ako sa mas? uz je ti lepsie? 🙂
juj a preco nemozes? no to je pech toto, tolko ludi zladit... 🙄

moncika15
autor
9. okt 2009

ahoj

no nie je mi vobec lepsie ale uz to beriem tak ze ten problem mame tak sa ho budeme snazime riesit...

ja mam ten tyzden nocnu a to by som vam tam len nevyspata driemala a musela by som skoro odist 😒

shandy
9. okt 2009

jaaaaaj to je skoda 😒 ☹
no a ako budete teraz pokracovat? ake su dalsie plany?

moncika15
autor
9. okt 2009

v utorok ide mm do CARu na krv a ked pojdeme pre vysledky tak nam povedia co dalej. pravdepodobne odporucia operaciu ale mm s tym nejak nexce suhlasit ☹
v CEGYSe nam hovorili ze keby sme sa potrebovali porozpravat ohladne IVF a poistovne tak mame prist a klebo keby sme sa rozhodli rovno ist na IVF tak mi spravia odbery a kultivacie

moncika15
autor
9. okt 2009

jaru ja ani nie som sokovana z toho ze si tu ale skor z toho ze nepises 😠 😀 😀 😀 😀

shandy
9. okt 2009

moncika tak z toho som sokovana aj ja 😀 😀 😀 😀
no a nechcete ist rovno na IVF? ved naco sa takto trapit, hm?

moncika15
autor
9. okt 2009

ano ideme na IVF ved pisem ze cakame na rozhodnutie

shandy
9. okt 2009

aha tak ja som asi zabrzdena dnes....radsej idem domov 😀 😀 😀
tak pekny vikend babulky idem ja za drahym, pa paaaaaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre