Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
29. okt 2009

no, mame auditorov zajtra tak musim robit podklady.... 🙄 🙄 🙄

simib
29. okt 2009

No snažíme sa od februára.Hej Simonka je taký živel.Ale ja som rada,aspoň sa nestratí.A súrodenca by straaaašne chcela.

shandy
29. okt 2009

nellie to ti teda nezavidim, bleeee 🙄 , tak hadam nam to potom neskor vynahradis 😉 😀
simi tak to nie je este tak dlho, ved rok je normalna doba a pokym si ju este neprekrocila, tak to este nie je take tragicke.. neboj, ved sa docka 🙂

shandy
29. okt 2009

haloooo je tu dakto?
matusik hlasim sa k tebe do klubu, volala som prave po vysledky kultivacie. takze pozitivna ureaplazma a kandida, super, nie? 😠 😠
takze si buduci utorok cupitam pre antibiotika 😒 , ch jo.... no nic, aspon ze viem, kde je pricina tych zapalov mocaku a pod.
😀 😀

matusik111
29. okt 2009

jeeeej Shandy , tak Ta vrelo vitam v kolektive ,... tak uz vieme preco sa nedari .... ziadna stitna zlaza ... ale infekcia zabija spermosov. A inak, Tvoj chlap to tiez bude brat ??? a ako pojde na kontrolu? neviem ako vysetruju chlapov 😀 😀 😀
Nelie a Simib, nechcem byt zla, ale nechcete ist ku nam do partie ?? zalozime novu temu - infekcie a zas sa ta stretneme 🙂 😀 😀

shandy
29. okt 2009

no u mna to bola asi kombinacia oboch 😀, tak to vidim tak na novy rok 😀 😀
no neviem o tom vobec nic zatial, len co som preluskala na koni, ale viem, ze by sa mali liecit obaja partneri a pocas celej doby nekeksikovat + este cca dalsie 2 tyzdne nie a potom by sa mal urobit kontrolny ster. je to svinstvo ta urea fuj....
nellie odporucam aj tebe tu kultivaciu, simi tusim uz bola ako si spominam 😉
ty jo, fakt mozme zalozit novu temu 😀 😀 😀
matusik a ty kedy zacinas s antibiotikami?

simib
29. okt 2009

Ja by som k vám kludne išla.Ale asi sem nebudem chodiť vobec.V jednej téme ma jedna strašne dourážala a úplne mi napísala neludské veci na moj osud a vyhodila ma akože z témy.Pokazila mi úplne všetko čo sa dá a mne je to tak lúto,že existuje vobec tak zlý človek ktorý rád ubližuje. ☹ 😒

shandy
30. okt 2009

ale simi tak ako v zivote, aj na nete sa najdu kadejaki ludia, cize ak nemas silu im celit, tak potom asi tieto fora pre teba nie su dobre, lebo by ti to zbytocne ublizovalo. treba sa nad tym povzniest, kasli na to a neries, vedz, ze kazdemu v zivote sa vsetko vrati. Dobre aj zle...
inak ahojte a bre ranko 😵 😵
tak ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/251771

nellie_
30. okt 2009

Shandy takze aj ty mas tie chrontiny...???? 😅
no baby tak sa preliecite a otvorite to tu s prvymi // testami 😎

Simib, ako vidim, vsetko si uz vymazala, aj foto aj album... ☹
fakt ako pise shandy, vzdy sa najde niekto kto dokaze ublizit.. ci to je uz realny zivot alebo takato internetova komunikacia.. ale podla mna si netreba z toho nic robit...

shandy
30. okt 2009

ano nellie, ked chces podelim sa s tebou 😀 😀 😀
no si pis, ze rok 2010 to isti 😀 😀 , kokso ako to ubehlo 😕
tak tak, netreba si to tak brat... a hlavne je piatooooooook, huraaaaa 😀

simib
30. okt 2009

No vidíte.Ja nikam už nič nepíšem a ona to rozoberá.Neviem na čo je to dobré.
Ale dám vám aspoň graf a idem zas preč.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka

shandy
30. okt 2009

simi kasli na nu 🙂
graficek krasny 😵 😵

simib
30. okt 2009

Shandy mne sa páči tvoj.A Nellie tá tvoja OVU sa kde fláka?Ja som dnes aj skúsila testnúť a nič. 😉

nellie_
30. okt 2009

baby obidve mate super grafy... 😵 😵 😵

simib no moja si dava na cas uz od leta.. ona sa robi dôlezita vies ako...chce by zaujimava a pritom je to uz trapne.. ale cakam kym sa uvedomi sama... 😀 😀 😀
nechcem si ju pohnevat.. som rada ze chodi aj tak ako chodi... 😉

simib
30. okt 2009

Sakra prečo chodí tak neskoro.Ja viem lepšie neskor ako nikdy,ale dôvod by ma zaujímal.

matusik111
30. okt 2009

Dobre ranko, uz mame piatok, a tesime sa na vikend 😵 😵

matusik111
30. okt 2009

Vidim, ze na konovi prisli zle certice robit bordel, ☹ Simib , my Ti slubujeme , ze budeme na Teba dobre a mozes u nas ostat. Nasa tema ma vyhodu , ze nas je malo a preto sa mame rady. My budeme dobrucke na Teba.
Grafiky uzasne , uz len cakat na vysledok.
Ja zacinam s antibiotikami v utorok, a manzel az vo stvrtok, ked pride domov. Ja len dufam, ze stihame dalsiu ovulku.

shandy
30. okt 2009

nellie tak ja tentokrat dufam, ze ten super graf dopadne ako obvykle, ked v stredu sa zacnem pchat antibiotikami 😀
nellie aky krasny prihovor k ovulke, verim, ze do dvoch dni je tu ako na koni 😀 😀 , po takom preslove 😀
matusik caves, tak ja v stredu a drahy netusim 😒

simib
30. okt 2009

Matussik ďakujem.to si napísala velmi pekne.Dúfam že tie lieky rýchlo zaberú a uzdravíte sa.A potom šup rýchlo otehu.OK?

nellie_
30. okt 2009

ahoj matusik.... 😎 😎 😎

simib, mne to je v podstate momentalne jedno ze chodi tak neskoro... 😀 😀 😀
mne uz aj pri laparke zistili ze som pozadu.. 😀 😀 myslim s nastupom ovulky.. 😀 😀
a primar sa vyjadril ze aj napriek tomu nevidi dôvod preco by som nemala otehotniet....

ako som uz dnes viac krat pisala.. je mi to fakt momentalne jedno.. nie jedno.. desat.. 😀 😀 😀

ked ma chyti depka zacnem to riesit.... 😎

simib
30. okt 2009

Nellie tak fajn.Ale normálne niesi pozadu,že?just a joke 🙂

shandy
30. okt 2009

simib som rada, ze mas uz lepsi naladicku 😀 😀 😀 😀
jasne nellie ked ju milujes nie je co riesit a ked ju poriesis, nie je co milovat, ze? 😀

matusik111
30. okt 2009

Shandy, a Tvoj chlap vie co to je a ze to ma aj on. Lebo moj ma presvieca , ze on to nema 😀 😀 lebo on to neciti v sebe 😀

matusik111
30. okt 2009

Simib, veru som zvedava ako to pojde po liecbe a ci nenajdu zas dalsi problem. je to taky kolotoc a som zvedava , kedy z necho vystupim.
Ja len dufam, ze ta liecba zabere do 2 tyzdnov a budeme cisti obaja.

Nelie, ved vianoce su iba 1 krat do roka a preto sa na ne tak moc teisime 😀 😀 😀

simib
30. okt 2009

Matussik ja verím že to pojde dobre.Aspoň na jednej strane viete,že to môže byť problém.Nám nenašli nič a je hrozné si klásť otázky prečo,keď sme obaja OK.

shandy
30. okt 2009

matusik napodobne, aj on, ze ale on to nema, ze to som musela nakazit ja jeho 😀 , presne lebo on nic neciti. tak mu daj precitat tento clanok. aspon u mojho draheho zabral 😀 😀
http://www.zdravie.sk/sz/content/139-245/Mykopl...

matusik111
30. okt 2009

Shandy, a co Ti povedali na Chlamydie ?
Vidim, ze chlapi su rovnaki, za vsetko zle mozu iba zeny a oni su chudiatka. Veru dam mu precitat clanky, ze mozno tom mam ja od neho 🙂 😀 😀 😀 .
Ja sa len jedneho bojim, aby sme to nemali uz dako dlho a nebolo toho premnozeno . Ale je mi cudne, ked SPG bol v poriadku.

shandy
30. okt 2009

na chlamce nic, tie nastastie nemam 😀 😀 , ved staci, ze mam dvojkombinaciu nie? 😝
ale matusik, zasa stresujes? nic tym nezmenis, ci to mas mesiac alebo rok, to nikdy nezistis...tak sa tym zbytocne nezaoberaj, lebo ti pridem dat na zadok 😀 😀
na spermiograme sa nerobi kultivacia standardne, takze ti to nemaju ako zistit. tam skumaju ine veci 😉

shandy
30. okt 2009

tak toto vam musim napisat. drahemu som pisala, co mi nasli v kultivacii a on, ze a toto takuto bakteriu ti nenasli? ze hysteria teatralicum 😀 😀 😀 😀 😀, ze to urcite mam 😀
to je dili, sa tu teraz na tom rehocem 😀 😀

nellie_
30. okt 2009

ze hysteria... 😀 😀 😀 😀
drahy je dobry vtipalek... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre