Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
5. mar 2009

dobrú chut obidvom
ozaj, babulky, kolko sa vy snažíte vlastne? už som zabudla 😉 😀

matusik111
5. mar 2009

tak uz som spat a mam velke brusko 😵 😵 😵 , ale iba z obeda 🙂 . Tak ja som mala hovadzie na slaninke a ryza a KinderKing ako dezert 🙂
Uz som zaplatilia v sporitelni, bolo to 20 Eur, Tak uz budem cakat.
a viete co ??????????????? , ja som v drogerii kupila tehotensky test Pepino, len ten pasik za cca 45 SK, tak ho odlozim, ak by nahodou chcela ist teplota zajtra hore, aj v sobotu , tak by som ho testla. Ale myslim, ze zajtra pojde dole teplota a mrcha bude klopat na dvere. A pepina odlozime na horsie casy 🙂

shandy
5. mar 2009

mnam, mnam to mam rada, kuracie didusky 😀 😀
no tie internetove objednavky, to mas tak...ja som drahemu objednala vianocny darcek a dosiel mi az koncom februara. som myslela, ze aspon na valentina, ale ani to nie 😀
mnaaaaam kinderko 😀
neboj, skor ci neskor budeme v tom 😀 😀 😀 ako kinderko, dva v jednom 😝
no snazime, my keksikujeme bez ochrany od juna, ale do terminu ovulky co viem, sme sa trafili len dva (mozno tri) razy a to minuly mesiac a tento a mozno este niekedy v septembri. Lebo som si to nesledovala predtym a ani sme sa az tak vyrazne nesnazili, nechali sme tomu volny priebeh 😅

shandy
5. mar 2009

inak babeny boli ste niekedy z vestice? co si o tom myslite, hm?

jarulai
5. mar 2009

aj ja rada kuracie/morčacie didky. toto a cestoviny by som mohla jesť stále 😀 😀 😀
no ja som nebola u veštici. ale ked som bola tehu a odchádzala som od dokiho, zastavila nás cigánka na parkovisku a silou mocou chcela veštiť z ruky. nedalo sa jej normálne ubrániť 😀 a tá mi povedala, že porodím chlapčeka a dievčatko. a /neviem či poznáte tú blbosť s obručkou čo sa robí/ mi mamina "vyveštila" tiež 2detičky, tak mám nádej 😀 😀 😀 neviem, čo je na tom pravdy, ale mne to dáva aspon tú nádej 😉

shandy
5. mar 2009

jaru, no super 😀 😀 , ved to, ze aj mne...
ja len kvoli tomu, ze mi prave volala kamoska tehula, co bola u vestca (na nej to este nie je vidno), ze vraj je tehula, povedal jej presny termin porodu (prvy co jej dala lekarka), ze to bude dievcatko a x veci, ktore nemal odkial vediet... 😕 😅 😅

jarulai
5. mar 2009

a u koho bola? mna by to tiež zaujímalo, ale chcela by som len dobré správy. ani nie som náročná, že 😀

shandy
5. mar 2009

hehheh, dona, to by chcel asi kazdy 😀 😀
no bola u nejakeho tomasa a uz u neho vola druhkrat, ale vraj ma straasne dlhe cakacky, ze pol roka a niekedy az rok, ale je dobry, aspon podla toho, co mi ona povedala....uplne detaily, este jej povedal, ze okolo stvrtej porodi 🙂 , no ale prave, ze jej povedal, ze tam bude nejaky problem s pupocnou snurou, ale ze ju nexce strasit, ze obe budu zdrave...hmmm

jarulai
5. mar 2009

no ked sa rok čaká, dovtedy porodíš aj ty aj ja 😀 😀 😀
došiel mi mužík, mám tu s ním nejakú robotku, tak sa mu budem venovať 😉

shandy
5. mar 2009

ved to som si aj myslela, ze to tak bude 😀 😀 😀 , ze uz tam pojdem aj s mimcom 😝
no ale ta kamoska ked sa objednavala, tak tiez este nebola tehu 😀
tak sa mu pekne povenuj 😉

jarulai
5. mar 2009

už som sa mu povenovala. ale už aj utekám domkov s ním 😉
zajtra mám dovolenku, idem tomu dokimu. pondelok som tu ako na koni 😀 😀 😀
pekný víkendík 🙂

matusik111
5. mar 2009

ahojte babulky, taraz tu budem zas ja chvilu 🙂

matusik111
5. mar 2009

Juarulai, pekny sexualny vikend 😵 😵 😵 😵

shandy
5. mar 2009

oukej, tak pekny vikendik a drzim palce u dokiho, vidime sa v pondeloook pa pa 😵 😵

shandy
5. mar 2009

matusik, ty pracante 😀 😀 😀

matusik111
5. mar 2009

Ja som bola 2 x u vestici, ale este ked som bola na skole. U tej iste. Prvykrat sa trafila a splnili sa dake veci . Druhy krat som tam isla, ked sme mali s priatelom problemiky , ale vtedy sa netrafila do nicoho..... Tak som povedala, ze koncim u nej.
Ale mozno by som sa este nechala niekedy ukecat ist ku vestici 😀 😀 😀

matusik111
5. mar 2009

a inak, uz mam take pred kramove bolesti podbruska, takze ja to zajtra isitm, a odlozim si test doma v sufliku 😀 😀 😀 😀

shandy
5. mar 2009

ja som bola u dvoch a obe sa niecim trafili, mozno sa nieco este splni, ale zatial mi to vychadza 😀 😀 , len casovo nie, podla jednej by som uz mala davno dieta 😀 😀
ale rozmyslam, ze pojdem k tomu chalanovi aj ja 😅 , ked sa mi nepodari do pol roka otehu. objednam sa uz teraz a v najhorsom tam poslem niekoho ineho miesto mna, resp. to bude v najlepsom, lebo budem tehu... 😀 😀
matusik, nieeeeeee, posli ju jaru tu mrsisko....

matusik111
5. mar 2009

a to je kde ten vestec?? v BA?

matusik111
5. mar 2009

inak, s tym prstienkom mne vysli 4 deti 🙂 ja tusim, ze budem mat dvojicky , tak mozno to aj postiham na stare kolena 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
5. mar 2009

no on je vraj v nitre
hej? ja som to neskusala, ale obe mi vraveli, ze 2 a ze budeme uvazovat o tretom 😀 😀

matusik111
5. mar 2009

takze nakoniec slusne plodna rodinka 🙂 🙂 , len keby vedeli aj datum , kedy to pride, tak by som bola kludnejsia.
a do kedy si v praci? dnes nam pridu muzikovia domov, ale mne ta mrcha pride zajtra , ja to citim ☹ , tak budememe mat taky menej aktivny vikend

shandy
5. mar 2009

no vy ano moja teda ti poviem 😀 😀 , no veru, veru, ale hlavne ze to pride matusik, neboj 😵
ja sa ponahlam, najneskor o piatej padim za drahym 😀 😀 😀 , ale no a matusik, ved nie len keksikom je clovek zivy, aj tulkanie a mojkanie obcas staci 🙂

matusik111
5. mar 2009

len aby sme dake tulkanie stihali, ved to asi pozans, ako ten vikend rychlo prefrci . Ja este asi hodinku a idem domov, navarit daku veceru drahemu.
Zajra nepracujem, tak iba poslem aktualny graf. Uz mam aj digitalny teplomer 🙂 alebo sa pochvalim, ze zo mna tece, ako keby ma zarezali 😀 😀 😀 😀

shandy
5. mar 2009

ja si pockam, kym sa mi ozve, ze uz je domka a ficim za nim...co budes varit? mnam, mnam.... 😵
jasne, budem cakat na graficok a dufat, ze nem cervena prist 😀 , ved aj ja ti tam hodim moje tatry 😀 😀

matusik111
5. mar 2009

este neviem, po ceste domov nieco vymysli, dake len masko s ryzou Daku rychlovku,. Pride az okolo 8, tak to stiham .
Taku mam chut na sladke, to je kombinacia kramov + nervov 🙂

shandy
5. mar 2009

😀 😀 to poznam 😵
tak ryyychlovku, no mozno nielen v jedle 😀 😝

matusik111
5. mar 2009

my moc tych rychloviek nemame v posteli, ja si to radsej vychutnavam dlhsie. 😉 😉 😉

matusik111
5. mar 2009

a este sa chcem opytat, ze taka modra ciara namiesto cervenej vo FF , co znamena?

shandy
5. mar 2009

no modra je vtedy, ked ti vyznaci ovulku predbezne, kedy nema FF potvrdene vsetky data...vyckava potvora. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre