Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
16. mar 2009

nooo, hadam ked bude meskat 😵 😵
nepozerala, veru, mne bolo v sobotu doost zle z tej mrchy hnusnej a v nedelu sme pozarali film na kompe..no tie koncentrakove filmy su teda dost silne...ale moj drahy to nemusi. on ma pocit, ze uz to zidia trosku prehanaju a ze kolko ich este budeme lutovat... 😔

matusik111
16. mar 2009

Shandy, a je moc cudna ta Tvoja mrcha ???? co ak je to tehulkova ??? 😉 aj to sa stava.

jarulai
16. mar 2009

ja zase "rada" takéto filmy /trošku blbé napísať, že rada pozerám o takom utrpení - tož asi som vadná 😨 pri schindlerovom zozname som revala ako decko

jarulai
16. mar 2009

babulky - hlásim normálnu mrchu 😵 😵 😵 😵

matusik111
16. mar 2009

ja sa pridam ku vam do debaty, .... ja moc nemusim taketo vojnove, zidovske, trpiace filmy, aj ked moj muzik to moze , tak ja sa zvezem pri nom 🙂
ale v sobotu sme boli u susedov .
Inak, tento vikend bol trozku vytazeny u nas, v piatok u znamych do 0:30 , v sobotu u susedov do 12:00 , a potom , ze kedy je cas na milovanie 😀 😀 😀

matusik111
16. mar 2009

super, 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , takze uz sa zacina to lepsie obdobie ,.... uz za chvilu aj zabudnes, ze sa nieco stalo a budes zit iba pre to co sa len stane 😵 😵 😵
My sme Ti ju vymodlili 🙂
Inak , vy dve mate narovnako mrchu, este sa aj ja ku vam pridam postupne, aby sme mohli spolu mrchovat, nech nam nie je luto...... alebo radsej , spolu tesotvat 😵 😵

jarulai
16. mar 2009

matusik, myslím, že úplne zabudnúť sa mi nikdy nepodarí - aj včera som rumázgala. keby to vedel moj mužík, nebol by nadšený. vždy ho to zoberie, ked vidí ako ma to trápi...

ale dosť bolo smútku!!! teraz začíname novú etapu a už sa budem snažiť myslieť iba na to, čo bude aby nebol náš anjelik v nebíčku smutný - ako shandy písala /ozaj, mužíkovi sa to vééélmi páčilo/

a dakujem babulky, že ste mi tú mrchu vymodlili 😀

shandy
16. mar 2009

Matusik, ty to proste nevzdas, cooo? 😀 😀 😀 Urcite nem tehulkova mrcha, ale normalna, este silnejsia a bolestivejsia ako inokedy 😀
no pri schindlerovom zozname som aj ja revala, to je asi tak urobene, aby to v tebe zanechalo ten pocit a aby si revala 🙂
jaru maaaaaas ju? tak gratulujeeeeem. super.
jeeej to by bolo fakt super, kebyze spolu testujeme, nech je sranda. matusik ale ty s tymi tvojimi kratkymi cyklami nas stihnes dobehnut aj dvakrat 😀 😀
veru, uvidis, vas anjelik ti tam vyberie druheho anjelika a ten uz u vas zostane natrvalo, on sa o to postara 😵 😵 😵 , tesim sa, ze uz budeme pozerat vsetky len dopredu. tak matusik este musime jaru prehovorit na meranie teploty, nech je sranda 😀 😀

jarulai
16. mar 2009

dík, shandy,
inak - ty si prípad 😀 😀 😀 to by som musela každý den stávať v rovnaku dobu a merať - na to moc rada búvam 😀 😀 😀 a stresovalo by ma, keby som zistila ovulku a mužík 1000km odomna 😠 takto sa nebudem na to tak vééééélmi sústredovať 😉 a budem prosiť nášho anjelika o pomoc 😉

matusik111
16. mar 2009

Jarulai a ty ako chodis do prace ?? ako sa Ti za chce ??? 😀 😀 😀 ved aj ja meram iba pracovne dni, cez vikendy spime 🙂
Ja to meranie berem ako zabavka a trosku viem, kedy pride ovulka, ..... mozno prave preto , ze chlapi su prec a vela dni na to nemame. Mozno v ramci sradny by si sa mohla pridat ku nam 😎 😎 ,

Shandy, mne to nejde do hlavy, ako to , ze nie si tehulka, jednoducho , uz sa to muselo tam pomiesat 😠

jarulai
16. mar 2009

😀 😀 😀 no mne je jasné, že cez víkend nemeriate 😉 a po pravde, ja mám asi vačšiu šancu sa s mužíkom trafiť do ovulky, ked ho mám doma celý týžden 😉 /a aj vačšiu šancu ju úplne obísť 😠 ale fakt - mna by to stresovalo. pre tú srandu vám možem hádzať z brucha nejaké tie teplotky, nech ste spokojné 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
16. mar 2009

jaaaaj a ty nemas pravidelnu ovulku? lebo ja stres, nestres, zatial to vyzera taz, ze 15 den, ci meriam alebo nemeriam. staci ze viem ratat... 😀
ze jo? nech je srandaaaaaaa, pozri jaru, zaangazujes muzika a meranie teplotky mozte brat ako zahrievacie kolo 😅 😅
no matusik, ja som nad tym hutala a prisla som na to, ze ja este nie som uplne psychicky pripravena byt tehu. este na to asi potrebujeme trosku casu... 😵 😵 , takze preto to aj tak beriem. viem, ze v spravny cas to pride a mam pocit, ze ten este len pride...ale neboj, merat budem, pre srandu dalej 😀 😀 😝
no to asi mas vacsiu sancu. to nieeee my nechceme z brucha teploty ale z buchty 😀 😝 , ale no keby ta to stresovalo, tak nemeraj...radsej nie. 😵 , ja mam z toho zabavku a moj drahy tiez 😀 😀

jarulai
16. mar 2009

shandy, neviem ako by to dopadlo, keby mi teplotku meral mužík 😀 😀 😀 ale ved som vám vravela, že chodím okolo 15DC vždy k dokimu a ten mi hlási kedy mám ovulku 😉 je fakt, že občas povie - bola pred 2dnami, bude o 2dni, je dnes a tak. takže ju asi nemám vždy v ten istý den 😉

ale aby si bola shandy spokojná, ked budem piecť buchty - odmeriam ti v 30teplotku a zostavím graf 😀 😀 😀

matusik111
16. mar 2009

Shandy, tak ty nie si pripravena ??? ale sup-sup sa pripravit. Kolko sa chces pripravovat ??? 😀 😀 😀 😀
Keby som to brala takto, tak to nikdy neostanem tehotna 😀 😀 😀 , lebo ja si to dako neviem prestavit, ako to vsetkozvladnem, ..... aj ked to chcem a spolieham sa na to, ze zvladli to ostatne , zvladnem aj ja 😉

matusik111
16. mar 2009

Jarulai, ty mas kopec humoru v sebe 🙂 ale keby si nam radsej tie buchty poslala , mnam, To by som si veru dala .

jarulai
16. mar 2009

babulky, čo sme stroje? ste sa zbláznili - na to sa nedá pripraviť. ved každé tehu a aj každé mimi je iné. myslite si, že mna neprepadli pochybnosti? tiež som sa pýtala, či to všetko zvládnem. to je normálne. ale ked budete vidieť to mimi vo vašom brušku budete pripravené na všetko - verte mi. ja som sa vždy hrozne bála porodných bolestí - ja viem, ani na to sa nedá úplne pripraviť. ale ked som bola už po zákroku a videla tie mamičky s bruškami - boli mi nejaké bolesti šuma fuk a chcela som naspať svoje mimi.

takže žiadne velké uvažovanie. jasné, že to zvládneme 😉 takto by na zemi behali ešte stále len Adam s Evou 😉 😀 😀 😀

jarulai
16. mar 2009

babulky končím, už som mala byť doma. zajtra sa zase ozvem hned ráno 😉 snád nevykrvácam dovtedy 😉 😀

pekný večer 🙂

matusik111
16. mar 2009

Jarulai, s tebou plne suhlasim, ja som este horsi pripad ako ty..... ja sa bojim bolesti, ale este viac sa budem hambit tak rozcapovat nohy 😀 😀 😀 😀 , neviem si to predstavit..... a keby som nad tym rozmyslala, tak asi by som nikdy nechcela babo. Ked uz ostanem tehu, tak uz to dako samo pojde a prisposobime sa danej situacie. Ved aj vacsie gate musime kupit , ked uz priberat budeme . A zas novy satnik 😀 😀 😀

matusik111
16. mar 2009

pekny vecer 🙂

matusik111
16. mar 2009

tak zase´ostavame same ?? ☹ alebo ma tu nechala shandy samucku ?? 😎

shandy
16. mar 2009

jeeej bambulky moje, jaru pekny vecer a dufam, ze nevykrvacas 😵 😵 , zasa to s tou mrchnou netreba prehanat, no nie?
ale ja som nemyslela to bambulky, skor to, ze sa najprv musime my dvaja nejako zladit, aby to mimi neprislo do takeho nejakeho nestabilneho prostredia. on bol dlhsie sam a ma uz svoj vek, tak v niektorych veciach je to teda narocnejsie, chce to trosku casu. 😵 😵 , inak takto som pripravena mat kedykolvek mimi a hadam prezijem aj to rozcapovanie noh a cumenie kadekoho na moju buchtu 😀
jaru, beriem ta za slovo, ked budes piect buchty, posles grafik 😉
ja som bola s kolegovcami posediet a teraz som dosla, lenze som zistila, ze nemam ulohu z angliny a uz aj mi zacina, tak som to rychlo musela urobit 😀 😀

shandy
16. mar 2009

inak matusik, keby si mi aj ty isla ujst nahodou, tak krasny vecer aj tebeeee 😵 😵

matusik111
16. mar 2009

ja som zatial tu, este hodinku tu pobudnem a potom bezim na skolenie.
Inak sa musim pochvalit, ja som tyzden vydrzala bez sladkeho a to sme boli na 2 navstevach a este aj mama oslavovala narodeniny. nemam sa komu chvalit, tak aspon vam 😀 😀 😀 😀

Neboj sa Shandy, ked uz budes tehulka, tak chlap sa nauci skakat okolo teba a mimi, ze budes prekvapena, ja by som povedala, ze starsi chlapi to viac prezivaju ako mlady 20. rocny , ktory spravi dieta a ani nevie ako .
Tak nebojkaj, obaja ste na to pripraveni a uz len sup- sup nasmerovat smermie tym spravnym smerom

shandy
16. mar 2009

ty si supeeeeeeer, uplne bez sladkosti? no toto, sikulka si ty 😵 😵
no tak uz aby to bolo, nech okolo mna skace 😀 😀 😀 , tak ked to teda vravis ty, tak to hadam tak bude. Inak mavate niektora citlive bradavky pred MS? Ja uz bezkam teda tiez domov, aby sme sa tu zajtra coskoro videli. matusik dakujem za podporu 😵 😵

jarulai
17. mar 2009

dobré ránko, babulky 🙂
tak som nevykrvácala - sa ma tak lahko nezbavíte 😀 😀 😀
inak - ja ked som vydržala to ukazovanie vložky v nemocke na posteli pred 3doktormi a 2sestričkami - tak to rozčapovanie pri porode mi bude asi jedno už. a myslím, že aj vám, budete hlavne myslieť vtedy na mimi a na sebe vám vobec nebude záležať, tomu verte 😉

matusik - super, týžden bez sladkostí 😉 drž sa aj dalej

shandy, ja pred mrchou by som svoje didky najradšej zložila, tak ma bolia 🙄 mužík je z toho vždy mierne nešťstný, lebo sa ich nemože ani dotknúť, tak mu asi chýbajú potom 😀 😀 😀

shandy
17. mar 2009

dobre ranko bambule 😵 a kdeze je matusik?
huraaa, ja sa tesim, ze si nam nevykrvacala 😀 😀 😀
No viem si to uplne zivo predstavit, ze ake to asi musi byt, jedna radost 😀 😀

tak aj ty jaru? no ja som to tiez mala vzdy, ze didky ma boleli, rovnako ako ty pises. ale tento mesiac zahadne len bradavky, nem cele didky 😅 , no ale preto sa pytam, lebo ked mi prisla MS, tak to vzdy automaticky preslo a teraz este nie a uz nekrvacam 😒 , hm divne. a ta teplota? ja tomu akosi nerozumiem... 😕 😕

http://www.fertilityfriend.com/home/251771

matusik111
17. mar 2009

halo, halo , halo .. uz som tu

matusik111
17. mar 2009

takze mame zivu Jarulku medzi nami, a chystasa na velke sexikovanie cez vikend. Budem to pocut az do Povazskej 🙂 Len tak dalej, treba si uzivat , nech sa nam tie deticky mnozia, aby mal kto pracovat na nas dochodok 😀 😀 😀 😀
Babulky, mna este nikdy didky neboleli .... ake to je ???? Ja si to budes asi uzivat , az ked budem tehulka 😵 😵

Shandy, prosim, sprav test. Ja verim, ze si tehotna. To inak nemoze byt. Prosim, prosim, prosim

matusik111
17. mar 2009

a aby som nezabudla moj graf, http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 mne ide teplota opacnym smerom 🙂

shandy
17. mar 2009

huraaaaaa matusik 😵 😵 , jaru nam niekde zmizla...
asi sa uz isla pripravovat na to zemetrasenie, co dnes bude 😀 😀
ale maka ako drak, aby sa mohla popnahlat za manzom 😉 😵
No bud rada matusik, ze ta nebolia 😝 , ved si to potom uzijes, neboj 😀 😀

no este pockam, ako sa budu vyvijat teploty dalej a potom ked to bude takto pokracovat, lebo to uz je asi fakt divne 😒, ale mozno sa len bije estrogen s progesteronom este a je to len jednodenny vzostup. alebo to moze byt chorobou, mam pocit, ze na mna nieco lezie, no ved uvidiiiiiime....

matusik a ty budes testovat dnes? ci zajtra? hm? vyzera to, ze coskoro pride 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre