Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
17. mar 2009

ale matusik, čo som vás opustila, ked som bola tehu? neboj, mna sa tak lahko nezbavíte 😀 😀 😀 ved ani dnes som tu už namala byť, som mala vykrvácať a vidíš 😉 😀 😀 😀
ale máš to dobre naplánované, tak sa budeme snažiť to dodržať, OK? 😉

matusik111
17. mar 2009

akurat som sa dozvedela , ze 4.4 pojdeme na vikend do Pezinku na akciu. Stetneme tam asi 8 kamaratov, u nich prespime , tak sa tesim, ze vypadneme, lebo mam pocit , ze som iba doma zavreta. Tak aspon trosku dobra sprava. 🙂

Tak sa pekne snazte, urcite to bude super cely vikend. Zajtra Ti pride muzik?

jarulai
17. mar 2009

nie, matusik, dojde dnes okolo 22.30 😵 😵 😵
tak aspon sa zabavíš a ktovie - možno ten apríl ozaj výjde 😉

shandy
17. mar 2009

veru matusik neboj, my to zvladneme vsetky 3, aj ja mam jaru taky pocit, ze vsetky 3 budeme bruskate s nasimi detickami. este budeme nostalgicky spominat na casy na koniku 😅 , presunieme sa postupne do temy tehu a potom do temy s detickami 😵 😵 😵
veru je to neprijemne, ked su tehule okolo nas a my nic. jaru ty to mas este o to tazsie, ze uz si bola 😕 😔 , ale vsetky to zmakneme nebojte 😵 😵 😵 , sme silne zeny 😀 😀 😵

shandy
17. mar 2009

a matusik veru, aspon sa trosku odreagujes v tom aprili 😉 , dufam, ze si najdes dnes svoje prve // sice zatial len na ovu teste, aby ste vo stvrtok mohli vhupsnut na to 😉

jarulai
17. mar 2009

no vidíš, shandy, tak nie som sama s tým pocitom, že sa to čoskoro nám všetkým podarí 😉

shandy
17. mar 2009

nie, nie si jaru, zenska intuicia 😵 😵 😵
baby odpadnem, moj drahy xce kupit stacionarny bajk, to bude sranda doma 😀 😀 , ale vraj musim zavazne slubit, ze na nom budem cvicit 😀 😀

jarulai
17. mar 2009

tyyyy brdo, to ho čo napadlo 😨 to sám od seba? čo sa mu nezdáš, či si žobronila on 😨 😀 😀

shandy
17. mar 2009

no nezobronila, asi sa mu zdam pribrata, no ved aj som 😀 😀 , od novembra plus 3 kila, tak ale nemohla som skoro nic robit...

jarulai
17. mar 2009

shandy, aj ja som pribrala nejaké 3kg, no ja som si dopriala počas tehu všetko na čo som mala chuť, tak to preto. a je mi to šuma-fuk, vtedy mi nejaké diéty za to nestáli...

matusik111
17. mar 2009

babulky, no com sa sa nedocitala, tak shandy ide bicyklovat ??? 😎 super, pridajte sa ku mne , ja uz chudnem 9 den. 🙂 a schudla som asi 1.3 kg. 😀 😀 😀

jarulai
17. mar 2009

no ved vravím, že som dala pár brušákov na privolanie mrchy, nie? tak nemožte povedať, že pre seba nič nerobím 😀 😀 😀 teraz si dávam pauzu od cvičenia, lebo by som asi ozaj potom vykrvácala. také 2-3dni ešte a potom. ale lepšie sa mi cvičí, ked neni mužík doma. ked je domka, cvičím s ním ale inak... 😉 😀

matusik111
17. mar 2009

a pekne od vas , ked dako verite, ze budeme vsetky tehulky ..... teda , pocitate aj mna do tych vasich predstav??? .... Lebo ja dako prestavam verit normalnej ceste otehotniet . Ja si praveze myslim, ze my pojdeme behat po vysetreniach a budeme sa musiet liecit ☹
ale samozrejme, ze nechcem vam kazit pozitivne predstavy 😵 😵 😵 mna si nevsimajete

jarulai
17. mar 2009

matusik, ty si blázon 😀 jasné, že počítame do tých predstáv aj teba 😉 to čo by boli za predstavy...neboj, všetko dobre dopadne 😉

OK, babulky, ja prchám. musím tomu mojmu mužíkovi aj niečo ukuchtiť, aby mi hladom neumrel 😉 😀 zajtra tu nebudem,mám dovku, tak za mnou moc neplačte 😉 😀 😀 😀 ale štvrtok som tu ako na koni, tak žhavte PC, jasné 😉

pekný večer a nezabudnite, že ak túžite po dúhe, musíte sa zmieriť s daždom 😉 🙂

pa-pa 🙂

shandy
17. mar 2009

matusik, nie ze sa nam stratis z tolkeho dietovania 😉
jeeeeeej to je pekne s tou duhou 😅 , tak si uzi muzika jaru a nech sa zem otriasa 😀 😀 , vo stvrtok nech si tu teda ako na koni 😵 😵 😵

matusik111
17. mar 2009

neboj sa, myslim, ze stale mam co zhadzovat,,.... to som posunula tie moje myslienkove pochody na ine ako je tehotenstvo 🙂
Jaru, pekny vecer a este krajsi cely zajtrajsok. 😵 😵 😵
Shandy, zas ostavame ako pracanti ☹ ale ked mi muzikov doma nemame , tak naco sa nahlit , vsak?

shandy
17. mar 2009

veru matusik, ale ked mna to tu dnes taaaaaak nebavi, ze az 😖 😀 😀 😀

shandy
17. mar 2009

do kedy dnes budes? ja uz by som aj sla, pojdem asi na nakupy, aj ked sa mi teda voooobec nexce, najradsej by som si sla lahnut 😀

shandy
17. mar 2009

matusik, neviem ci si este tu, ja pomaly prcham na nakupy, tak pekny vecer, pa paaaaa

matusik111
18. mar 2009

dobre ranko, tak ja dnes zacinam ????? Jarulai si doma uziva s manzelikom, a my musime makat,... pekne 😀 😀 ,
Shandy, dnes tu na Teba cakam a cakam na vysledok testu 😵 😵 😵 😵
Ja mam takyto graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
a vcera som testovala a bola slbulinka / ,.... to znamena, ze keby som dnes, mal by byt silna a +24h je ovulka. Ale mam pocit, ze to dako nepasuje s grafom.

matusik111
18. mar 2009

shandy, nenechavaj ma dlho cakat, som zvedava, ....neviem sa vobec pustit do roboty, pokial neviem co je s Tebou , tak sup, sup sa pochval.

matusik111
18. mar 2009

tak este furt nic ??? 🙂 , idem spravit jeden telefonat a dufma, ze ma tu pockas 😀 😀

matusik111
18. mar 2009

a to nie je mozne ,.... stale som sama tu ? a ja by som chcela novinka 😵 😵

shandy
18. mar 2009

no nazdaaaaar, ty dorka blazniva 😵 😵 😵 , nist sa nekona, dnes teplotka pekne klesla 😉 , sice este nie uplne dole, ale nem tehula, tak huraaa na dalsie snazilkovanie 😀 😀 . Som bola v servise s autom rano, idioti sa prestahovali a nedali ani nikomu nic vediet, tak som zabila 1,5 hodiny, kurnik sopa 😠 😠
jaru je ako dobreeeeeeee, hmmm...
tak uz sa pripajam aj ja pomaly 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

shandy
18. mar 2009

no teda to je fakt divne, ze ti teplota stupla, ale mozno zas klesne..a predvcerom si tiez robila a nic nebolo? tak potom este len musi prist ovula jedna, lenze to este neznamena, ze ked mas dnes slabu, ze + 24 hodin ju budes mat. ja som si tak robila 2 dni po sebe nejaky desiaty den a slaba a aj na druhy den slaba, tak som dala potom pauzu a robila az o 2 dni, az potom bola silna a to znamena, ze +24 - 48 hodin, pre istotu by som dala 3 dni aktiiiivneho snazilkovania 😉 😵 😵

shandy
18. mar 2009

matusik a zaznac si aj do grafu, ze si si robila OPK test a ze mas negativny, dobre? aby si si to nemusela pamatat... 😵

matusik111
18. mar 2009

ahojkaj moja babulka 🙂 som rada , ze si sa ukazala, aj ked mas smutnu sprvu pre mna ☹ to sa mi fakt nepaci.
Dnes idem testovat a uvidim co mi ukaze. Urcite od stvrtku budem skakat na manzelika, aj ked mi to ofrfle a m mozno sa iba pohadame , ze je to na silu. ale ked aj pri znasilneni moze ostat kocka tehotna, tak to bude nasilu aj u nas 😀 😀 😀 😀

Ja by som si vlozila OPK, ale neviem ako 🙂 a keby si mala cas, tak by si mi mohl aporadit , ako to spravit, aby si mohla kuknut to nase sexikovanie 😀

shandy
18. mar 2009

no joooo, ale ja si z toho nic nerobim, tak si nerob ani ty. urcite by som nebola rada, aby som bola tehulka a mala MS, zbytocne by som sa tym stresovala 😉 😵 😵 , neboj ved este budeme 😀 😀 , ja sa tesim na to snazilkovanie. si to uzivam ako treba a tiez sa tesim na zajtra na draheho, ako sa na seba vrhneme 😀 😀 , aj ked nem ovulka, prdiet na to 😀 😀 😀 , ked je chut 😝 😅

no mojka to OPK, kliknes na den a vojdes do zalozky tests, tam mas ovulation tests, OPK a tam das bud - alebo + 🙂 , no a to keksikovanie ides do sharing - home page setup a v privacy zaskrtnes Publish Intercourse Data a je toooo 😀

matusik111
18. mar 2009

u nas je ten problem, ze neni vela casu a manzelikovi sa dako sexovat nechce .... teda to nastartovanie .... ked sme uz v tom, tak je dobre 😀 😀 😀
Pokusim sa ho znasilnit tento vikend,.... ale obavam sa , ze kolko parov sexuju cez ovulku a nepodari sa to,... tak potom ako to vobec funguje ????? Keby na to niekto prisiel, dostal by nobelovu cenu 🙂

matusik111
18. mar 2009

tak ja to skusim hodit to grafu a ukazem ti to 😀 😀 😀 , ak sa mi to podari

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre