Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
20. máj 2009

shandy, tak moje teplotky sa ti nelúbia? tak to zbatočne nahrievam každé ráno ten teplomer 😀 asi ho budem musieť zajtra strčiť nad šporák predtým 😀 😀 😀

matusik111
20. máj 2009

babulky moje, ja uz cakam na mrchu, ved tento mesaic sa nemohlo zadarit, ved to bol ten nas katastroficky ranny sexik,.... chuda babatko, takto skaredo by splodene ,..... nech si pocka na romanticky a vzrusujuci sexik 😀 😀 😀
myslim, ze zajtra sa vam tu hlasim s mrchou 😀 😀 ,... ved ideme do Prahy koli babtku, tak nemozeme ist s nim 🙂 😀 😀

matusik111
20. máj 2009

jarulka, ty mas pekne teplotky , len tak dalej, ..... treba pekne zohrievat aby to islo hore a hore a hore .... hlavne sineber z nas priklad, 😎 , ale taka Betynka 😵 😵 😵

jarulai
20. máj 2009

matusik, čo ty vieš ako si bola splodená 😉 to neni podstatné, podstatné je, že ste bábo splodili, nie 😉
a prečo by si nemohla bábu urobiť výlet do Pragy už teraz - nech sa tam dostane skor ako ja - v 27rokoch 😀 😀 😀

matusik111
20. máj 2009

Jarulka, ale ked ja Ta mam tak strasne rada ( samozrejme aj Shandy) , ja by som Ti to nespravila, a bola by som tehulka skor ako ty. Ja si poctivo pockam , predsa sa snazime najkratsie 😎 a to preto, ze vas moc lubim a je mi tu s vami dobre, a trpite mi tie moje nalady 🙂

jarulai
20. máj 2009

matusik, ked strpíte moje nálady, tak zvládneme aj tie tvoje bez problémov 😉 😀 a dakujem, si zlatá, že mi to tak praješ 😵

do kedy si dnes? u bociana všetky zdrhajú ☹ a ja práve dnes možem "nadrábať" 😉

shandy
20. máj 2009

jarulka mne sa luuubia tvoje teploty ty dora 😀 😀 😀 , co mam ja hovorit, stale ako na ohni 😀 😀 😀
he he he, jarulka bude prcant roka dnes? 😀 😀 😀
no myslim, ze tu znasame navzajom nase naladicky, vsak ale na to tu sme nie? a je jedno ktorej sa kedy podari, hlavne, nech sme tehulky vsetky 3 do konca roka 😉

matusik111
20. máj 2009

ja som dnes minimalne do 16 😎 a potom uvidim , ale mozno s kamoskou na zmrzlinovy pohar , tak uvidim ako to dopadnem
a ty do kedy nadrabas ?

shandy
20. máj 2009

tak ja som tu tak do 17tej, takze kto vyhrava??? 😀 😝

jarulai
20. máj 2009

shandy, ved preto, ved preto 😀 😀 😀 ale vidíš, aj chladnička si dá niekedy povedať 😉 😀
no ja verím a držím nám silno paste, že do konca roka budeme všetky tu tehulky 😉

matusik, asi zostanem tiež tak do 16.00 aby som neprišla o moj titul prcant rok 😀 inak - vidím, že sa to fajn uchytilo - to som ani nečakal akú slávu zažije moj preklep 😀 😀 😀 😀

shandy
20. máj 2009

no tebe si ani chladnicka nedovoli odporovat. to by teda bolo 😀 😀 😀
ja tomu tiez verim 😵
tak zas ja vyhram dnesny titul prcanta? 😀 😀

jarulai
20. máj 2009

no neviem, či vyhrávaš - ja som robila aspon celé doobedie 😉 😀 ale na čas vyhrávaš určite ty 😀

matusik111
20. máj 2009

Ale ked ja mam pocit , ze nam sa nepodari ani do vianoce,. lebo ked to tak preocitam, tak to tak rychlo prefci , ze nic nestihame a vianoce su zarohom a tehulkovanie nikde. To ma uz prepaaju tie mrchove depresie

matusik111
20. máj 2009

baby, ale vcera som pracovala aj ja 😝 a bola som v praci az do 19:00 , aj ja chcem vyhrat prcanta 😀 😀 😀 aj ja , aj ja, aj ja

jarulai
20. máj 2009

matusik, no no no 😠 čo je to za zmýšlanie, chceš po holej 😠 sme ťa so shandy prehlasovali - do konca roka budeme všetky tri tehu a hotovo..jasné 😉

shandy
20. máj 2009

aaaaaaale matusik, neboj, ved casu dost, no nie je to jedno kedy to bude? hlavne, ze to bude...a ver, ze niekto tam hore vie, kedy je ten spravny cas. 😵 😵

matusik111
20. máj 2009

veru aj ja sa s tym utesujem, ze teraz sa nam nedari, lebo nemozem ist tehulka na dovolenku, .... co ak sa tam nieco stane. Tak preto to tak zariadil, ze musim cakat az na septemebr,.... ale ja v pohode pockam, mne to nevadi, mne sa moze babatko narodit aj v juni 2010 😵 😵 😵 😵

ale ak to nebude v septembri , tak tomu uz nebudem rozumiet ☹

matusik111
20. máj 2009

a ja som vas odkukala aj v bocianovi ,.... 😀 😀 vsetko mam pod kontrolou 😀 😀

jarulai
20. máj 2009

matusik, ty máš prcanta za včerajšok 😉 ja ako jeho stvoritelka, ti ho teraz udelujem 😉 😀 😀 😀

tak, tak, shandy, pravdu vravíš! ty sa ani nezdáš, aká si ty rozumná 😉

matusik111
20. máj 2009

a viete co, ja by som uz chcela prilozit aj moju fotku ,.... ale ked ja sa chcem chvalit, az ked budem tehulka 😵 😵 lebo budem skoro najkrajsia tehulka .... samozrejme a po vas , zlaticka moje 😵 😵 😵
dako mi zacina sibat, nezda sa vam????? .... to asi neni priznak tehotenstva, co ??

shandy
20. máj 2009

matusik, ty detektiv orech 😀 😀 😀
tak nemen to, teraz sme sa dohodli ze do konca roka? tak co za september matusik to tu vravis, haaaaa?
trpezlivost moja 😉 prcantka 😀 😀

matusik111
20. máj 2009

jarulka, dakujem Ti pekne za ocenenie a moc si ho vazim. Mam pocit, ze pripomeniem to aj den pred vyplatou sefke 😀 😀 😀

jarulai
20. máj 2009

matusik, prilož - mna by si taaaaaaaak potešila 😵 budeš krásna tehulka aj ked ťa už predtým budeme očumovať na fotočke, tak daaaaaaaaaajjjjjjjj 😉

matusik111
20. máj 2009

ako sa da nastudovat trpezlivost???? To je nieco, co ja vobec nepoznam a nepridali mi to do vienka pri narodeni . Su aj lieky na to ???? 😀 😀

matusik111
20. máj 2009

Jarulka, este nie ☹ , nehnevaj sa na mna ☹ jedneho dna to hadam bude, ak neskoncim skor na psychiatrii 😀 😀 😀

matusik111
20. máj 2009

takuz zas makate?? baby , neprehanajte to 😵 😵 budete moc unavene.

Shandy, ved ty mas uz doma draheho, vsak???? 😵 😵 co sa u vas chysta???

jarulai
20. máj 2009

matusik, tak dojdeš za nami na tú psychiatriu 😀 😀 😀 ja už som pred bránou 😀 😀 😀 budeme spolu na izbe 😉 😀
OK, nehnevám sa na teba 😉

matusik111
20. máj 2009

ale ja chcem mat postel pri okne, lebo chcem sledovat okolity svet a tie tehulky co budu chodit okolo okien 😀 😀 aby ma uz trafilo na cisto.
a ja by som chcela byt na izbe cislo 3, to mi je take symposske 🙂 😀 😀

shandy
20. máj 2009

mam doma draheho, ale isiel vyvencit naseho vyzliaka na bajku, tak pride az vecer o nejakej siestej, tak si pojdeme trosku zasportovat a potom dame pivko a vecericku v pizzerke 🙂

no mam pocit, ze sa tam vsetky stretneme a na dvere si mozme vycapit modreho kona 😵 😵

jarulai
20. máj 2009

matusik, ja už nemakám - neblázni 😀 to len mojmu PC sa nechce a brutálne mu to trvá, kým sa vobec dostane do témy 😠 aj mladé tu vysedím 😀 a ešte ma k tomu aj bolia kríže ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre