Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
29. jún 2009

babulky, ja uz idem domkov, trosku skoro, ale nemozem to prehanat,.... lebo ak mi dal milacik dake sikovne spermose vcera vecer, tak im chcem sprijemnit den 🙂 a nie aby som sedela v praci 😀 😀 😀

tak zatial pa-pa , neviem kedy sa tu ukazem, lebo budem na sluzobke nasledujuce dni.

nellie_
29. jún 2009

shandy ano, nastastie sme mali vysledok spg - normospermiogram.. 🙂 🙂 🙂
a nam urolog kazal doniest "vzorku" po 3 dnovej absencii a z domu vo vyzivovom pohari, ale museli sme sa do 30 minut dostavit do ambulancie...a do hodiny sme mali vysledok..ale poviem, vam ze tie nervaky stali za to, lebo doktorka povedala, ze nech je chyba radsej vo mne, lebo ze ak bude v chlapovi tam uz nic ine ako CAR nam neostane....

jarulai
29. jún 2009

babulky, ja som vás už nestihla ☹ ste toho vela popísali 😉 tak teda zajtra sa uvidíme 😉
utekám aj ja za mužíkom - ešte si ho užiť a rozlúčiť sa 😉
pekný večer 🙂

shandy
29. jún 2009

😀 😀 😀 matusik, ty jo, veru spermosom treba sprijemnovat dni 😀 😀 , nech sa pekne spoja s vajkom 😉
no ved to nellie, preto , ze nech vieme, ze kde je problem a ci treba CAR 😉
no tak sa pekne lucte a zajtra vas tu ocakavam 🙂 🙂

jarulai
30. jún 2009

dobré ránko, babulky,
dnes som prvá 😨
aj tu bude dnes niekto?

jarulai
30. jún 2009

ja mám asi pokazeného koníka ☹ či tu fakt nikto nie je ☹ dnes ma nenechávajte samu - mužíka som už vystrojila, tak ma rozveselte trošku...

nellie_
30. jún 2009

dobre ranko ja som tuuu 😉 😵 😵 😵 😵 😵

jarulai
30. jún 2009

no ahooooooj 😉
a ja musím ísť teraz makať 😠 ale to nebude dlho - tak na 2hodky 😉

matusik111
30. jún 2009

dobre ranko, .... ja som nemohla vydrzat bez kona, tak som sem nakukla, .....a Nellie , pekne som si to citala ako ste isli spermose odovzdat, ale neviem aky je to vyzivovy pohar. to som este nepocula. Mne doktorka povedala, ze staci skleneny pohar.

mne bolo vcera strasne dobre, bola som s rodinkou na pizzu a dozrala som sa ako debil,... a aby mi nebolo luto, 3 kopceky zmrzliny som si dala 🙂 😀 😀

matusik111
30. jún 2009

Jarulka, vsetkym je nam luto, ze si sama a este niekolko dni aj budes sama. .... ale nastastie mas najlepsie kamaratky tu na konikovi a budeme stale s Tebou a budeme Ta rozveselovat kazdy den. Budeme s Tebou strihat kalendar ako na vojne a za chvilku budes mat muzika domka.
my sme uz trenovane , ze muzika vidime trosku menej ako vacsina zien, tak verim tomu, ze to dako zvladnes s nasou pomocou.

matusik111
30. jún 2009

a napadla ma este jedna otazka..... ako dopadla Moncika??? minuly tyzden v stredu mala dostat vysledky.
Dufam, ze je taka stastna , ze nema cas nam to prist napisat na konikovi. 😵 😵 😵

nellie_
30. jún 2009

matusik no pohar od detskej vyživy predsa..my sme pouzili zo značky OVKO jablkova 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
30. jún 2009

matusik my sme mali pizza pomstu minuly piatok u svokry na dvore - objednalo sa 9 pizz a to ked doniesli pripadala som si ako vo filme Sam doma, tam to tak nosili tolko krabic na sebe a vsetky decka sa zhrkli okolo no sranda bola..tiez som sa dožrala jak diva svina.. 😀 😀 😀 😀

nellie_
30. jún 2009

vzdy ked pridem tak zduchnete... 😀 😀 😀 😀

jarulai
30. jún 2009

nie, nie, ja už som tuuuuuu 😉
babulky, ja som rada, že vás mám, bez vás by mi samej už asi šiblo ☹ /nie že by mi šibalo málo, že 😀 😀 😀 /teraz mi mužík volal, že letia až o 16.30! neviem na čo sa trepali do Blavy už o 6.00 😠 to sme sa mohli ešte mojkať aj celý den ☹
mnaaaam, pizzu by som si dala 😝

shandy
30. jún 2009

dobre ranko koceny 😵 😵
ja som si dnes trosku pospala, lebo vcera sme oslavovali, tak az teraz sa hlasim do sluzby - utesovat nasu jarulku, ktora je uz bez muzika 🙂 . matusik ty nepoznas vyzivovy pohar? no toto 🙂 🙂 , 😀 😀 ze ovko jablkova. nellie, tak ked my pojdeme odniest tak kupim OVKO jablkovu 😀
my sme boli vcera na pizze, som si dala tuniakovu, mnamky, mnamky.
Ta Moncika aj mna veru zaujima, hmmm, snad da vediet ako dopadla 🙂

jarulai
30. jún 2009

no ahoj spachtoško 😉 😀 už si mi tu chýbala.
joj, nejako ma bolí lavý vaječník 😖 aspon može piatok doki zase zahlásiť, že ovulka bola 😉

jarulai
30. jún 2009

a zase som tu sama ☹ to ma teda velmi nerozveselujete...

shandy
30. jún 2009

nieeeeeee, ja som tuuuuu 🙂 🙂
a ty ides v piatok na foliky?

jarulai
30. jún 2009

jo, jo - idem sa dokimu ukázať, už mi tá koza chýbala 😀 😀 😀

shandy
30. jún 2009

dobre si to vymyslela moja, ze ked sa ti tam nebude mat kto sparat, aspon doki nech ti pavucinky poupratuje, cooo? 😀 😀 😀 😝

jarulai
30. jún 2009

😀 😀 😀 piatok snád ešte pavučinky nebudú 😀 😀 😀 mužík včera poupratoval 😉 😀

shandy
30. jún 2009

😀 😀 😀 , vidis a moj drahy isto bude chciet dnes nieco riesit, ale ked idem zajtra gyndovi, asi by to nebol dobry napad, ze? 😝
tak mas vygruntovane? tak to je super 😀

jarulai
30. jún 2009

no neviem, my sme minule kašlali na gyndoša a seksikovali sme aj večer pred návštevou a v poho - on to vraj nevidí aj keby ste mu seksikovali v čakárni /pokial by vás nenačapal 😉 😀 😀/
no ano - na leto bolo treba vygrutovať 😀 😀 😀

nellie_
30. jún 2009

no uz som tuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 som troska musela popracovat..ale ozaj len troska 😎
ze koza chybala....poloha vé 😀 😀 😀 😀 ja som uz tiez davno nebola, inokedy kazdy mesiac aj 2x teraz mi nema kto pavuciny povymetat.. 😀 😀 😀

shandy
30. jún 2009

jak nezbada, kua, vsak ked tam budu plavci, tak hadam nie je slepy a zisti, ci su to plavci alebo nejaky sekret 😀 😀 😀
no radsej to jeden den vydrzime 🙂 🙂
my sme tiez cez vikend gruntovali, no ved treba vsetko nachystat pre navstevu mimina, nie? 😀 😀
zeby sme mu rovno v cakarni popracovali na materiali na spg? 😀 😀

jarulai
30. jún 2009

nellie, to si bola taká poctivá 😨 😕 to som teda ešte nebola, že 2x za mesiac. aaaa, vlastne bola - v decembri...a tak by som išla rada aj teraz 😉

nellie_
30. jún 2009

no ja som tam chodila jak na hodiny klavira no... 😅 😅
foliky merat,pregnyl pichat potom este niekedy kontrolovala aj vysku sliznice po ovu takze aj 3x do mesiaca.. 😅 😅 😅 😅 😅
ja som taka povymetanaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
30. jún 2009

shandy a myslíš, že by sa tam do dalšieho dna tolko udržalo aby to videl? či ty zatváraš bránu po seksíku 😀 😀 😀
no mna, našťastie, kontroluje len 1x za mesiac, viackrát by ma to nebavilo /nie že by som sa inak v tom vyžívala 😉 😀 😀 😀 /

shandy
30. jún 2009

no tak zas pravidelna udrzba nemoze byt na skodu, nie? 😀 😀 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre