Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
6. júl 2009

huraaaaaaaaa 😀 😀 😀 , to je coskoro 🙂
a prelozia ta teda, ci co som to tam citala?? a to preco ta chce prelozit?

jarulai
6. júl 2009

ano, preložia - ja som na tomto mieste zastupovala kolegynu na dlhodobej PN-ke, takže preto.
no aj ja sa vytešujem, že to bude čoskoroooooo 😵 😵 😵

shandy
6. júl 2009

a kam ta prelozia? ☹

jarulai
6. júl 2009

mimo administratívy, takže nebudem mať prístup k PC. ale mužík povedal, že to nedopustí aby som prestala koníkovať, že chcel aj tak domkov kúpiť PC, takže je tu nádej 😉 😀

shandy
6. júl 2009

huraaaaaaa, to by bolo super mojka, keby si mala doma komp. lebo ja tu v robote tiez teraz nema vobec cas konikovat. takto doma po veceroch by to bolo lepsie 😉

jarulai
6. júl 2009

že po večeroch - len aby si ešte nebanovala, víkendy budú moje aj v noci 😀 😀 😀

matusik111
6. júl 2009

tak a som tu zas a znova 😀 😀 😀

Shandy, vy ste ako rychlik, ... uz aj spermo hotove. Ako to prebiehalo? Muzik sa chysta na spermo az po dovolenke.
ale ty si mala dake lespie vysetrenie asi ☹ , lebo ja som sa pytala na sliznicu a ona mi povedala iba , ze vsetko je v poriadku .... cakala som dake cisla a nic. To ako zistuju tu velkost sliznice?

matusik111
6. júl 2009

ked nebudete na nete pocas prace, to znamena, ze mame pracovat ???? to sa mi dako nepaci 😀 😀 😀

Jarulka, tak uz to uteka rychlo, za chvilku uz budes mat muzika doma, a ako dlho bude doma?

Nellie, tak vy sa chystate na sexualnu dovolenku 🙂 , 3x sexik denne 🙂 , U nas su dovolenky tak, ze som rada ak stihneme 2x zasexikovat. My na to nemame dako cas. Ale to preto , lebo chodime s partiou a to je trosku ine "kafe"

shandy
7. júl 2009

cafte babeny 😵
si pis matusik, sak nebudeme stracat zbytocne cas, no nie?? kurnik sopa 😀 😀 😀
No netusim ako to prebiehalo, lebo drahy sa tvari zahadne a stale vtipkuje o 4 sestrickach, ktore mu s tym "pomahali" 😀 😀 . ale asi to nebolo nic take kriticke, ked to zvladol 🙂 . vysetrenie som mala normalne, gyndo mi dal kontakty na CAR a povedal, ze najprv treba urobit spermiogram, ze az potom bude vysetrovat mna. lebo ze muzska a zenska neplodnost je dnes 50 na 50 a kedze vies ako drahy cestuje hore dolu, mal na vybavenie spg asi 3 dni, kym pojdem na tu folikulometriu. No mne to pozeral vsetko na ultrazvuku a ja som mala pred sebou obrazovku, uplne obrovsku, tak som si pekne videla vajecniky, maternicu a aj tu sliznicu. a on velkosti vsetkeho diktoval sestrickam...
matusik na keksik sa najde cas vzdy. a nam doki povedal, ze treba keksikovat pred ovu kazdy den a v den ovu aj viackrat 😉

matusik111
7. júl 2009

ahojte kocky 🙂

Shandy, takze uz mate zakladne veci za sebou, Presne to , ze musia najskor vysetrit spermo a az potom budu mna riesit. Ale moj to dako odklada, lebo nevie sa s tym dako zmierit. ale dufam, ze po dovolenke uz pojde , aby sme sa mohli posunut o krok dalej,
A povedala si doktorovi, ze sme chudiatka, ktore nemaju manzelov doma ked je ovulka? Ja by som aj sexikovala kazdy den pred ovulkou 🙂 ale asi iba so susedom 🙂 😀 😀 😀 😀

a kedy zacinas s folikumetrooiu ?? ale v podstate, ked mas ovulku, tak tam Ti to mozu iba potvrdit , ci sa trafili 🙂

inak, ja som tento mesiac nemerala a taka som nervozna, ze kedy vlastne ma prist mrcha, lebo neviem kedy bola ovulka. Hruza. neni dobre ani tak, ani tak. Ale buduci mesiac musim trosku merat, aby som vedela kedy dostanem mrchu na dovolenke.

shandy
7. júl 2009

Ahoj matusik, no je to pochopitelne, ze to odklada, lebo sa toho boji. aj mne drahy povedal vecer, predtym ako siel, ze a co ked to vyjde zle, ze ci ho opustim, tak mu vravim, ze isto nie, ze sa nema coho bat, ze pojdeme v najhorsom na umele. 🙂 , tak potom sa ukludnil 😵
No povedala matusik, lebo doki mi pozeral grafy a hovori,ze a tu ste si mali zobrat dovolenku a tuto ste preco nic? a ja som mu povedala, ze to v nasom pripade nie je az take jednoduche... 😀 😀 😀 , presne som mu povedala, ze dovolenku by som si zobrat mohla, ale jedine, ze by mi v tom plodeni pomohol sused, ked bol moj drahy v robote 😀 .
S folikulometriou zacinam nejaky 9.DC tusim, pockam si na mrchu a potom sa objednam. vychadza to v tom tyzdni od 20.7. No ved prave, ze ani ja teraz neviem presne, kedy bola ovula a stve ma to, lebo tiez neviem, kedy pride. takze meriam dalej, kedze aj doki povedal, ze mam...matusik a kedy ides na dovcu?

jarulai
7. júl 2009

ahojte babulky, už som vaša 😉 😀 😀 😀
mužík mi zas napísal, že to neni isté, toho 24.7.a ešte ani nevie na isto, kolko bude domka 😠 takéto naťahovačky neznášam 😠

je tu niekto?

jarulai
7. júl 2009

haloooo, kde ste všetky, snad nemakate ☹

matusik111
7. júl 2009

teraz som tu ja 🙂 baby , dako moc pracujete, neprehanajte to 🙂

my ideme na dovolenku 2.8.2009, ale budem mrchovat, tak aspon po dovolenke by mohli byt plodne dni a mohlo by sa zadarit 😵 😵 😵

Shandy, a kedy by si mala dostat mrchu? aspon priblizne.
Ja asi tiez budem merat dalsi cyklus, ale neskorsom case .... lebo teraz uz nemusim tak zavcasu vstavat.

matusik111
8. júl 2009

dobre ranko, babulky, a vam uz vypli internet ?? 😀 😀 😀 😀 😀

ja som zacala teraz na konci cyklu merat, lebo uz potrebujem mrchu,.... lebo cvicim do plaviek a nechcem teraz na brusko, lebo by som mala krce... tak cakam a cakam a cakam.

http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

nellie_
8. júl 2009

ahojte 😵 😵 😵
mam teraz hrozne vela roboty co musim postihat do dovolenky tak sa tu budem vyskytovat pomenej 😉

od vcera mrchujem....asi som si vymodlila MS 😀 neverila som, ze niekedy tak po nej budem tuzit..a to som vcera bola iba 27DC a uz dosla... a to ja teda mavam cykly min. 31 dnove.. 😀 😀
asi sa riadne vylakala svinucha... 😀 😀 😀 😀
takze sa vytesujem, nebude mi treba ziadne lieky na oddialovanie a uzijem si dovolenku so vsetkym ako sa patri 😎 😎 😎 😎

ale ani neviete aká som rada... 🙂 🙂 🙂

nellie_
8. júl 2009

matusik ahoj 😉

takze hovoris ze meras? 😉 vitaj v klube 😀 😀 😀 😀 😀

ja uz teraz nebudem..teda neviem ci to vydrzim 😀 😀 😀 aj tak ako sa poznam tak budem po dovolenke preventivne premeriavat ze co a ako 😀 😀 😀

matusik111
8. júl 2009

nellie , tak gratulujem k mrche, aj ked toto je tema kde ssa ma gratulovat k // 🙂

tak makaj v praci a potom mozete makat na dovolenke 😵 😵 😵 😵 . Tak dufam, ze uz sa rozbehne // v tej to teme, lebo je to hamba.

nellie_
8. júl 2009

no uz by ju trebalo veru nejakou tehulkou tu obohatit... 😉
nech sa spustí lavína a postupne vsetky prejdeme do témy tehotne aj ked manzel/priatel robi v zahraniči 😀 😀 😀 😀 😀

matusik111
8. júl 2009

super, tak uz mame nazov aj na novu temu, tak dufam, ze tam uz budem vsetky pocas tohoto leta, 🙂 🙂

nellie_
8. júl 2009

matusik no tomu ver ze budeme.... 😵 😵 😵 😵 😵
more nam riadne popremyva maternice a pockaj ako sa budu fazulky uchytavat 😀 😀 😀 😀

shandy
8. júl 2009

dobre ranko micky 😵 😵
mam desne fofry, tak len pozdravim a idem makat 😀 😀
matusik tak drzim palce, nech plodne dni pekne vyuzijete 🙂
Matusik mrchu vobec netusim, ale asi tak nedela, pondelok.
nellie, tak svinuche sa uracilo prist? tak to je super, tak aj vy budete plodit na dovolenke 😀 😀 😀
no veru daka tehula by sa zisla... 😉
tak ja letim makat. pekny dnik vam 🙂

matusik111
8. júl 2009

tak dnes vstky makate , pekne od vas,.... to znamena, ze by som mala aj ja ??? ☹ dako sa mi to nepaci, ale co uz mam s vamirobit.
a Jarulka je kde???

a ja necakam plodne dni, ale mrchu .... do soboty by tu mala byt ako na koni 🙂

shandy
8. júl 2009

no jasne matusik, viem, ze najprv mrcha, ale na dovolenke plodne dni 😉 😉
a mozno ti ani mrchana nedorazi 😀 😉

nellie_
8. júl 2009

a dneska vidno ako ste makali, ako take fretky 😀 😀 😀 😀

drahy mi odisiel na otočku do ciech, isiel na obed a pride niekedy v noci, tak som zasa sama ako prst.. 😅 😅
asi si pojdem pustit nejaky film nech mi rychlejsie ubehne cas... 😎 😎 😎
dnes je vonku skaredo, tak sa mi nikam nechce ist....

matusik111
9. júl 2009

Dobre ranko, dnes som tu prva 🙂

ja mam dake zaujimave grafy :
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

dnes budete tiez tak moc pracovat ??? ☹ a Jarulka sa nam stratila?

nellie_
9. júl 2009

dobre raaaaaaaanko....
ja dnes nebudem vela pracovat, budem tu oxidovat... 😀 😀 😀 😀 😀 som sama v kancli budem mat fráj 😎
matusik ty nechces takto len tak medzi recou testnut?????

ty mavas take kratsie cykly ze????

matusik111
9. júl 2009

ano, mavam kratsie cykly, ale niekedy do roka sa podari aj 28 dnovy. tak preto zatial nestresujem a uvidim aka bude zajtra teplota. Vyzera to naozaj dost vysoko pred mrchou. ale moze to ist este pekne dole ,... stale je cas.

matusik111
9. júl 2009

vidim, ze je to este viac stresujuce , ked nemeram a neviem kedy je ovulka 🙂 ,... pocas cyklu to bolo super, ale teraz si nadavam, ze som mala merat a nemusela som stresovat.

Lebo ja teraz chodim rano behavat a vecer do fitka, a dnes mam az strach , ze co mam spravit. Ale uz som oblecena na behanie ,..... ved hadam by sa nic nestalo , keby aj nahodou nieco.

nellie_
9. júl 2009

matusik no vidis to - ja tiez hovorim ze to meranie je super... 😉
mna osobne to praveze nikdy nestresovalo, praveze som vedela presne ako na tom som a uz poznam, kedy mi pred MS zacne teplota klesat takze hned som mala jasno... 😉

ja to meranie este nezatracujem.... 😀 😀 😀 😀

ty - ale to mavas ake kratke cykly - sila...ja mavam 30-32 dnove...ja mam oneskorenu ovulku az okolo 17-18 Dc...ty ju potom musis mavat dost skoro....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre