Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
4. aug 2009

ahojte babulky, ja som vo Francuzsku, momentalne sme pozreli film, popijame hruskovicu, som specena a ideme sa s muzikom kremikovat 😵 😵 😵
Akurat cakam na mrchu, tak vas budem informovat 😀 😀 😀

pekne dni a pa-pa babulky. 😎

shandy
5. aug 2009

ahoooooj matusik, no ako ti je dobre 😀 😀 😀
oo ze kremikovat 😀 , ze kto maze ten jede? 😀
tak matusik, dufam, ze ti mrsisko nepride 😉
uzi si zvysok dovolenky 😵

nellie_
5. aug 2009

ahoj shandyyy 🙂 🙂 🙂 🙂

idem do toho bociana..... som cela napetaaaaaaa

nellie_
5. aug 2009

shandy myslela si Martinku05??? o nej viem ona chodi aj do grafov.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
5. aug 2009

matusik vaaaaau ty si vo francuzsku..supeeeeeeeer....uzivajte si riadne s manzelikom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

shandy
5. aug 2009

nazdar nellie, hej presne martinku, veru ona chodi aj ku vam 😵 😵
vsak ale u vas to je sama tehula 😀 a nie a nie, aby sa na nas tie T virusy nalepili 😀 😀

nellie_
5. aug 2009

shandy ani nevrav....fakt sa to tu riadne roztehulkovalo...to uz aj na nas musi dojst 😉

aj v jednej teme kde este chodievam je to sama tehula ostali sem uz len 3 netehotne....tam sa zacalo darit ked boli vypisane papiere na IVF, tak sa nejak telo spametalo a otehotnelo prirodzene dvom babenkam.. 😀 😀

shandy
5. aug 2009

kua, idem uz aj vypisat papierere na IVF 😀 😀 😀

nellie_
5. aug 2009

shandy aj ja uz som nad tym vazne rozmyslala 😀 😀 😀

joj mne prave rodi kamoškaaaaaaaa ja som taka mimo z toho... 😅 😅 😅
pozname sa tu z netu, uz asi 2 roky a videli sme sa zatial len raz ale denne sme v kontakte...
a do poslednej chvile nevedeli co to bude, lebo bolo prdelkou....

ja myslim ze dievcatko 😵 😵 😵 😵 malo sa narodit uz 31.7. ale nejak sa mu nechcelo tak dnes to urychlili doktori tabletkou...joj ja ani robit neviem co som taka mimo z toho 😅

shandy
5. aug 2009

nellie, ja tiez, mozno na zaciatok to IUI, ale neviem, lebo spg nemame idealny a niekde tu na konovi som citala, ze je to kontraindikacia pre IUI, asi to ale treba posudzovat od pripadu k pripadu...a ja som teda riadny pripad 😀 😀 😀 .
no ja sa ti nedivim, ja by som bola z toho tiez mimo 😀
moja najlepsia kamoska, co otehotnela po 7. rokoch snazenia, tiez bude rodit o cca 10 dni, tak prezivam presne to iste. s tym rozdielom, ze som jej hladka brucho a citila ako sa tam mala hmyri 😀 a som zvedava, kedy nakoniec porodi, lebo vestec povedal, ze 13.8. a doki podla uzv ze 16.8. 🙂 , ak vestec, hned sa k nemu objednavam...aj ked ma polrocne cakacie 😀

nellie_
5. aug 2009

shandy no to potom daj vediet, ze ci vestec sa strafil...to ma teda fest zaujima 😀 😀
13.8. sa narodili moje krsniatka - dvojičky..budu mat uz 6 rokov... 😎 😎 😎

a tvoja kamoska vie, co to bude??? ja sa uz tak tesim ako ju pôjdem navstivit a popestujem si babatinko... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 uz davno som take mrna nevidela 😵 😵 😵 😵

shandy
5. aug 2009

jeeeeeej dvojicky 😵 😵
hej kamoska vie, ze to bude dievcatko, to jej povedal aj ten vestec. dokonca vtedy ked bola u neho bola na zaciatku tehu (este to nebolo vidno) a on jej povedal, ze tam vidi tehotenstvo, tak potom sa mu priznala, ze je 😀 😀 😀
ani mi nehovor, aj ja sa strasne tesim na malinku emiliu 🙂

nellie_
5. aug 2009

no toto ak bude dievcatko tak to bude Vaneska.. 😵 😵 😵 😵 😵

niekedy vestci vedia take veci az to je zarazajuce...je to sila 😉 🙂 🙂 🙂
takze obdive si popestujeme babetinka...ibaze ja s nou nebyvam casto byvame dost daleko od seba ☹
ale strasne si dobre rozumieme, sme ako spriaznene duse...je to az nefer ze nebyvame blizsie pri sebe 🙄

nellie_
5. aug 2009

http://fishki.net/comment.php?id=55458

toto si pozrite, tie fotky stoja za to.. 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
5. aug 2009

no ja ju tiez nevidim casto, aj ked nebyva az tak daleko, ale casom sa prestahuje s malou do chorvatska 😔 , tak neviem ako to tu bez nej predycham 🙄
jaaaaj ze ako sme sa v bocianovi povadili 😔

jarulai
5. aug 2009

ahojte babulky, skočila som vás zase pozdraviť 😉
dnes ste to teda rozbalili - mi dalo normálne robotu vás dočítať 😝

matusik, tak ty si užívaš 😉 len tak dalej, oddýchni si a mrchana nech zostane tam, kde bola doteraz 😉

shandy, nellie, neplačte - ved tu máte mnaaaa 😉 ja viem, že to neni ktovieaká výhra, ale aspon neco 😀 😀 😀

nellie_
6. aug 2009

no dobre ranko.... 🙂

jarulka jeeeeeeeeej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ty si tu vcera bolaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

no takze kamoske sa narodila vcera Vaneska 😵 😵 😵 😵 😵 (neviem v com to je ale mne vzdy môj tip vyjde... 😀 😀 😀 😀)
ta malinka je uplne dokonala, videla som jej foto 2 hodiny po pôrode a uplne nadherne ruzovucke nepokrcene babatinko.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 som z nej uplne mimo 😵 😵 😵

shandy
6. aug 2009

dobre ranicko sa praje 🙂 🙂
jeeeeeej uz sa jej narodila? to je super 😀 😀 😀 , jeeeeeeeej a fotku nemas? 🙂

nellie_
6. aug 2009

mam v mobile par foto ale nemam tu kabel, musim doma stiahnut tu princeznicku dokonalu 😵 😵 😵

shandy pozri na tieto foto deti, ja som mala zachvaty pri niektorych... 😀 😀

http://fishki.net/comment.php?id=55538

shandy
6. aug 2009

jasne stiahni, aj gate mozes 😀 😀 😀
hej, pozrela som to, super su 😀 😀 😀

nellie_
6. aug 2009

gate hadam nebude nutne stahovat... 😀 😀 😀 😀 aspon tu pred vami isto nie 😀 😀 😀

jarulai
6. aug 2009

ahojte babulky - tak vy sa tu vytešujete s malinkej Vanesky 😵 😵 😵 ved vyčkajte, za nedlho sa budete vytešovať z našich vlastných detičiek 😉
ste sa dnes moc nepochlapili s písaním - ale aspon nemusím vela čítať 😉 😀

nellie_
7. aug 2009

a tu je dnes ako mrtvo... 😅

vidno ze som dnes poctivo pracovala 😀 😀 😀 😀 😀 ale uz som sa dala o tu poctivost pripravit a uz sa mi nechce teda absolutne 😀

jarulai
7. aug 2009

ahojte babulky 🙂
no dnes ste mi toho vela napopísali - piatok a poctivo pracovať, čo ste sa zbláznili 😕 no vidieť, že ste sa bezo mna pokazili 😀

shandy
7. aug 2009

😀 😀 😀
no veru, ja makam ako diva 🙂 , prave som zbodla magnum equador dark, mnaaaam 😵

jarulai
7. aug 2009

mnaaaaaaammmmmm 😝 to by som si dalaaaaa 😝 vieš akú chuť si mi teraz urobila na niečo sladké - idem pozrieť, či tu naši niečo nemajú 😉 😀

shandy
7. aug 2009

😀 😀 😀
ja ked uplne nist neni, tak aj granko je mi dobre 😀 😝

jarulai
7. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 a kocky cukru nepapáš 😀 😀 😀 😀
ja som našla twix a už je aj tam 😀 zobrala som si aj kitkat, ale ten už asi nezvládnem 😉

shandy
7. aug 2009

kurnik, tak to by som ja u nasich isto nenasla...
to ste aki dobri 😀 😀 😀

jarulai
7. aug 2009

to moj ocino dostáva v robote na prídel 😉 som mu minule navrhla, či ma nezoberie so sebou, že ja mu budem jesť tieto sladkosti 😀 😀 😀 lebo on lúbi len také ako horalka, mila...tieto su pre neho vraj moc sladké
inak - zožrala som aj ten kitkat - pažrana jedna 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre