Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
19. aug 2009

ja si tiez o sebe tvrdim, ze nad tym dako nerozmyslam,.... 😀 😀 😀 , ale povedzme si kolko pripadov pozname, ze chceli babo a podarilo sa im,.... myslim, ze tych je vacsina.

Jarulka, je nam to luto, ze si tu stale medzi nami snazilkami, ale na druhej strane sa tesime , ze si s nami. Nemozes sama odist a nas tu nechas,,,,, musime vsetky naraz a temu premenujeme , na Tehulky aj napriek chlapom v zahranici 😵 😵 😵

nellie_
19. aug 2009

jarulka neboj, aj to je velikansky pokrok ze sa ti uz otehulkovat podarilo 😉
neboj nic, ked sa vam to podarilo prvy krat, vyjde to aj na druhy.. 😵 😵 😵

matusik uz sa tesim ako to premenujeme... 😵 😵 😵 😵

matusik111
19. aug 2009

tak ja idem tiez do obchodu a za hodinku asi pridem . pa-pa

a shandy nam kde utiekla???

nellie_
19. aug 2009

no dobre tak ked tu budete za hodinku dobehnem aj ja 😉
aj tak som doma sama tak po dlhej dobe budem konikovat aj ja doma... 😉 😵 😵 😵

tak teda zatial sa majte... pokusim sa dojst za vami.... 😎

moncika15
autor
19. aug 2009

😕 😕 😕 😕 to co tu je?!
ja si xrapem a vy tu zatial zapisete 2 strany a dokonca aj jaru dosla! vy ma normalne podvadzate a robite veci za mojim xrbtom.

pocitam ze teraz ked som tu tu uz nikto nebude 😀

shandy
19. aug 2009

haha moncurik, tusim aj ja som uz dosla po funuse 😀 😀 😀

oriesok
19. aug 2009

no ja som sa tiež doteraz musela tváriť v práci, že pracujem, tak som sem nemohla nakuknúť.. a teraz keď sem príde všetky odchádzate.. 😖

shandy
19. aug 2009

nellie, to s tym ofucanim a vytrestanim poznam...ja neviem preco, my sa tiez vzdy pred ovulkou pohadame a ja vtedy keksikovat neviem 😔 😅
nelka myslim, ze to bude ovu 🙂 🙂 🙂
jarulka moja, pregnyl je dobra vec, budem na teba mysliet, nech ti to s nim vyjde 😵 😵 😵
matusik ano mal by sa brat od 1.DC ale ja som si od 1.DC davala alchemilku, co ma na mna podobny ucinok. no a kolienko od bocianov ho zacala pit dokonca tyzden pred mrchou a na dalsi mesiac uz bola tehulka. aj ked si myslim, ze ten gynex mi velmi nepomoze a ani ta folikulometria, to moj vnutorny pocit 😀 😀 😀 . takze zajtra ked tam dondem, budem trvat na hormonalnom profile a najma prolaktin nech mi preveri, lebo som citala ze to ma spojitost zvyseny prolaktin a ta moja stitna. tak uvidime. kocky neviete tie co ste boli na HP ci vam bral krv aj na hormony stitky? TSH?
jarulka moja nebud smutnucka. pregnyl zaberie a ked nie, osobne ta uz pojdem odviest do CAR-u, lebo krucinalhimlhergot zbytocne sa takto tyrat.... 😔 🙄 😵 😵

moncika15
autor
19. aug 2009

shandy, ja mam tiez mini problemso stitnou zlazou a sa mi zda ze mi to spomenul vo vysledkox. lenze je to zanedbatelne zhorsenie od normalu takze sa tym moc ziadny dr. nezujima.

moncika15
autor
19. aug 2009

oriesok, ja neodxadza! ja som este len prisla 😅

oriesok
19. aug 2009

aspoň niekto tu so mnou ostane 😀

oriesok
19. aug 2009

aby mi to do tej 16.30 rýchlo ubehlo.. 😎

moncika15
autor
19. aug 2009

nooo tak to uz tu dlho nepobudnes 🙂
kokos inac vsetky co sem xodite pracujete s PC to len ja xudiatko robim vo vyrobe 😕 budem musiiet aj ja zacat robit to co som vystudovala aby som mala zadarmo pristup na net 😀

oriesok, ty sa vyznas vo fertility?

oriesok
19. aug 2009

ani nie.. na to to som sa zatiaľ ešte nedala.. v tom ti moc neporadím.. 😕
no ale zasa ber to z tej druhej stránky.. ja zasa nemám net doma.. ty sa sem môžeš kedy koľvek prihlásiť a ja len, keď "pracujem" ale mne to stačí.. aspoň cez weekend vypnem..

moncika15
autor
19. aug 2009

to mas pravdu...
a ty mas kde manzela? na kolko xodi prec?
planujem zase zacat merat BT ale uplne som zabudla ako sa to tam znaci...musim sa popytat tyx nasix zavislaciek 😀

oriesok
19. aug 2009

mne chodí manžel na dvojtýždňovky.. do Čiech.. 🙄 a tebe?

moncika15
autor
19. aug 2009

no mne xodil najprv na 2 tyzdnovky a viac do poznane a potom na tyzdnovky do katowic. ale uz ho mam 2 tyzdne doma. tak teraz robi kratky - dlhy tyzden a to sa tiez moc nevidime ☹ ale je to omnoho lepsie 😵

shandy
19. aug 2009

moncika a aky mas ty problem so stitkou? mne totiz tiez tvrdi, ze by to nemal byt problem (co pre mna neznamena na 100% ze to tak naozaj nie je)...ale niekde som sa docitala, ze ak mas TSH viac ako 2 ze niektore baby mozu mat problem otehotniet. A ja mam 2,7, predtym som mala 3,8 tusim..tak som z toho jelen....

moncika15
autor
19. aug 2009

no ja som bola na kazdorocnej prehliadke u dr a ta z krvi zistial ze cam cosi zvysene tak ma poslala endokrinologovi a ten na mna pozera ze co tam robim 😅 tak mi len povedal ze o 3 mesiace na kontorlu a potom ma vyradi. uz som tam neisla potom 😝
a ked som presla k inemu gyn. ten ma tam poslal koli tom u ze nemozem otehu aj endokrinolog sa ma ujal ze to moze byt aj tym ale ze mam len otrosku nizsie hodnoty. pred mesiacom som bola na kontrole a gratuloval mi k 100 percentnemu zlepseniu ale tehu som neni 😔
na zaciatku som mala 1,3 a teraz mam 4,7

jarulai
19. aug 2009

uz som tuuuuuuu 🙂 je tu niekto? ste sa nejako rozbehli bezo mna - idem vas precitat 😉

moncika15
autor
19. aug 2009

ja som tu jaru... dnes to tu tak sledujem a veru vsetky ste sa tu prestriedali 😀

jarulai
19. aug 2009

no tak uz som precitala 🙂
tusim mame novu spolubojovnicku - tak ta vitam, oriesok 🙂

shandy, OK, beriem ta za slovo - ze nas potom osobne zavezies do CARu 😀 ved uvidime, co urobi ten pregnyl 😉 modlim sa aby uz konecne zabral

jarulai
19. aug 2009

ahooooooj, moncika, tak tu nie som sama 😵 😵 😵 😵

moncika15
autor
19. aug 2009

mne tiez pixaju pregnyl 24 hod pred IUI. a pekne ma to zavodni a boli ma cely clovek. takze to pravdepodobne nieco robi 🙂
kedy ti ho nasadia?

jarulai
19. aug 2009

no teraz mam prist na kontrolu na 15DC aby sme vedeli ako cyklus bezi a ovulka a tak 😉 doniest plan ako bude muzik robit a podla toho - najblizsie 2cykly sa asi budeme snazit natiahnut - podla toho muzikovho planu vsetko zavisi, takze este presne neviem
no to si mi teda velku nadej nevliala, ked vravis, ze aj tebe ho pichali a zatial sa nepodarilo ☹

moncika15
autor
19. aug 2009

no vies ale my mame ten zly spg, to je najvacsia,teda jedina galiba u nas ☹

jarulai
19. aug 2009

jaaaaj, na to som zabudla. tak dufam, ze aspon to je u nas v poriadku aj nadalej. vlastne ved za to asi ty musis chodit na to IUI, ze

moncika15
autor
19. aug 2009

ano, dufam ze sa nam spg zlepsi ked uz teraz manzela nevycerpava cestovanie

jarulai
19. aug 2009

vies, co, prave som nadobudla taky pocit, ze sa nam to do konca roka podari - aj vam , aj nam! a verim tomu! co vravi tvoj 6. zmysel?

moncika15
autor
19. aug 2009

jurasku, ty myslis?! 🙂 😀
bodaj by ta tvoja intuicia nesklamala. ja to mavam tiez niekedy ze citim taky vnuk ze teraz to vyjde 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre