Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
26. sep 2009

Babulky, takze ja mrchujem od vcera 🙂 , takze u nas sexikovanie nefunguje 🙂 , Ja sa uz iba spolieham na ten gel. Tak uz sa tesim.

shandy
28. sep 2009

aho matusik, kde su vsetky? a jarulka nas uz ani nechodi pozriet... 😔 🙄 🙄 , ani vratnicky tu niet, no je tu smutno...fnuk
matusik, no ved sexikovanie funguje, len treba vydrzat a byt trpezlivi 😉
ja som uz po ovuli http://www.fertilityfriend.com/home/251771

matusik111
28. sep 2009

Shandy, tak vam sa pekne dari cez ovulku. 😵 😵 😵 Tak uz len treba dufat, ze sa to teraz udrzi hore teplotka bude tam //. Drzim palce .
My sa tento mesiac dako netrafime do ovulky, tak snazim sa s tym dako celym vyrovnat.

Vratnicka vegeti v Tatrach a dufam, ze tam plodia 🙂 drzim palce. Jarulka je tiez dako zanepraznena 😉 , no nevadi, dufam, ze sa raz stretneme bud v Heliose 😵 😵 , alebo v teme tehulky 😵 😵

shandy
28. sep 2009

no mali sme stastie matusik tento mesiac, lebo FF mi to vypocital tak, ze drahy mal byt cez ovulku v robote, nastastie sa ale ona oneskorila 😀 😀 . no vidis, ja som si tiez myslela, ze to nestihneme, ale predsa. akurat, ze nam to zas poposuvalo dalsie cykly tak, ze zas oktober a november sme mimo 😔 🙄
ta moja vcerajsia teplota je trosku skreslena, lebo sme pili a bola som v noci naobliekana, lebo som myslela, ze mi bude zima. tiez sme boli v Tatrach 🙂

hej, potom mi doslo, ze on robia spermosom a vajku luxusne prostredie 😀 😀
matusik ja radsej beriem tu temu tehulky 😵 😵

nellie_
28. sep 2009

ahojte.. ja dneska nestiham nejak... 😅

v tatrach bolo geniaaaaaaaaalne.. viac info podam z domu vecer, teraz fakt uz letim domov 😎 😎 😎
a potom si vas aj docitam.. 😉

matusik111
28. sep 2009

Vam sa to pekne dari 🙂 dufam, ze uz nebudete potrebovat dalsie mesiace . Ja som si objednala ten gel, tak sa trosku na to spolieham, ze by to mohlo pomoct.
A to kedy ste stihali aj Tatry?? Vy ste sikovnucky par, stiha aj turistiu aj sexik za vikend 😵 😵

Ano, teta vratnicka si vyklada nohy na luxusnej posteli 😀 😀 😵 😵

shandy
28. sep 2009

jaaaaaaaj nellie sa nam krasne zregenerovala, potmehudsky usmev na tvari 🙂 , pekne pocasie nam vyslo, nellie ze? 😵 😵
to vies, my ked si nieco zaumienime matusik 😀 😀 , teda aspon planovanie nam ide. rodicovstvo zatial nie 😀
cez vikend sme boli, v sobotu rano sme sli a vcera vecer sme sa vratili 😉, to vies unava je, ale plodit treba 😅

matusik111
28. sep 2009

Nellie, tak sa tesime na infosky, a hlavne na ovulku 😵 😵 😵 , dufam, ze si bola mokra od piatku az do nedele 🙂

jarulai
28. sep 2009

ahojte babulky 🙂
tak konecne som sa sem aj ja dostala 😀 je tu niekto?

jarulai
28. sep 2009

no tak som si vas precitala - netrvalo mi to ani tak dlho, ste ma tentoraz setrili 😀 😀 😀

babulky, ja by som za vamiskocila aj kazdy den, ale viete ako to u nas je - minuly tyzden sme mali v robote fofry cely tyzden a potom tu mali nasi navstevu na vikend, tak som ani nemala kedy sem skocit 😀

no takze - dosla som do TN, 30min som hladala tu debilnu ulicku, kde je CEGYS schovany, dlasich 15 nejake miesto na zaparkovanie /lebo oni tam nemaju parkovisko, parkuje sa len na ceste a boli tam asi auta z celeho slovenska 😀 /, zobrali mi krvicku, objednala som nas s muzikom na 5.9. /to bude aj spg/, sestricka si este stihla poznacit moje rifle mojou vlastnou krvou 😀 😀 😀 a bola som vybavena 😀 😀 😀

shandy
28. sep 2009

ahooooj ja som tuuuu, huraaa...uz som sa o teba bala 😔 🙄

jarulai
28. sep 2009

o mna sa nemusis - zla zelina nevyhynie 😉 😀 😀 😀 ale si vazim, ze aspon niekomu tu na mne zalezi 😵 😵 😵

kedy mame stretko?

shandy
28. sep 2009

5.10., jedine, ze uz by ste tam boli 😀 😀 😀
no a vysledky krvicky mas kedy?

shandy
28. sep 2009

ty zla burino 😀 😀 😀
no to ty si tu hlavny planovac stretka, lebo jak si tu ty neni, vsetky na to prdime 😀
samozrejme sme sa furt nikde nepohli, co ti budem hovorit 😝

jarulai
28. sep 2009

jasne - 5.10. 😉 to bude mat darcek k narodkam...

na krv idem este 2x, tak vysledky budu potom az 😉

no vsimla som si, ze bezo mna to stretko asi nikto nenaplanuje 😅

shandy
28. sep 2009

😀 😀 😀 to je super, ze na narodky odovzda matros. ale zas na druhu stranu, konecne budete moct keksikovat 😝

jarulai
28. sep 2009

veru - taky darcek nema hocikto 😀 😀 😀 narodky ma sice den predtym, ale to bude taky dodatocny "darcek"

shandy
28. sep 2009

no tak darcek bude vlastne to, ze mozete keksikovat 😀 😀

jarulai
28. sep 2009

toz to ma narodky asi furt 😀 😀 😀

shandy
28. sep 2009

no vidis, pre vas je kazdy den sviatkom 😀 😀 😀 , to je radosti 😀

jarulai
28. sep 2009

kazdej den sou vanoce 😀 😀 😀

matusik111
28. sep 2009

caute, tak ja som tu zas iba na skok. Niekto tu ma narodeniny na Frantiska ???? 🙂 🙂 , my zaciname plodit vtedy 🙂

Tak stretko bude uz v najbizsich tyzdnoch 🙂 prisposobime sa Jarulke, ked bude bez muzika .

Nellie, tak ako dopadli Tatry??

jarulai
28. sep 2009

ahoj matusik - veru narodky ma na Frantiska 😉 a ja zas na Frantisku 😉 😀

nellie_
28. sep 2009

ahojte... asi som vas uz nestihla... 😅
ja mam teraz doma manzelika a po tom tatranskom vikende sa nevieme nejak od seba odtrhnut... 😀
dnes dokonca ani za kamosmi nesiel, pekne ma pockal kym som dosla z roboty a pozerali sme spolu horor... 😎
romantika jak divá sviňa 😀 😀
teraz som mu urobila dobru veceru, on je v sprche, potom idem ja a pojdeme pozerat superstar 😎

v tatrach bolo super.. v sobotu sme boli lanovkou na Lomnickom stite.. teda iba pod nim pri skalnatom plese, lebo priamo na lomničak bola lanovka vypredana.. ale bolo fakt super.. totalne luxusny hotel, postel bola jak letisko, ze by sa tam aj styria vyspali a museli sme sa drahym normalne hladat 😀 😀

no a akurat dorazil a vynadal mi, ze ci som normalna ze kazdy sem pise na jeden riadok a ja vam cele slohy vypisujem.. 😅 😅 😅
takze koncim.. lebo ze som "hňupa" on to tak komicky vyslovi ze mam zas jeden zo zachvatov smiechu 😀 😀

nellie_
28. sep 2009

a vy ste este tu.. jeeej 😀

nellie_
28. sep 2009

matusik inak tej mrchy mi je luto.... 😒 svina jedna.. ale isto bude posledna 😉

shandy pekna ovu.. 😎 😎 😎

jarulka no tak este ze si to nakoniec nasla v tom trencine 😉

nellie_
28. sep 2009

a kedze trpim samomluvou tak asi uz viac nepisem.. fakt je to trapne ked pisem pol strany iba ja 😀 😀
asi som ozaj riadna "hňupa" 😀 😀

shandy
28. sep 2009

no siaaaaa mafia 😀 😀
ja sa akurat lucim, konecne padam domov z roboty a je uz celkom dost velka tma. tak sa tu majte pekne, pekny vecer a zajtra som tu ako na modrom koni 😀 😀
nellie my sme boli s drahym na lomnickom v nedelu 😉 , isli sme az na sedlo, lanovka na stit bola tiez vypredana 😀

jarulai
28. sep 2009

shandy, ty nam uz odchadzas 😢 tak bru nocku a sladke snicky 😉

nellie ahooooooj, ja som este chvilu tu

nellie_
28. sep 2009

shandy to este robis.. neeeeervy moje to ti ine "evry" musia pribudat na ucet 😀 😀 😀

no jaka sranda.. co ste tam nesli v sobotu...mozno by sme sa nejak spoznali 😀 😀 😀 😀
na to sedlo som bola pokakana ist.. som sa bala ze vypadnem z tej nekabinkovej lanovky.. 😀 😀
a dala si si tam tu dobru gofru - mnaaaaaam 😎 😎 😎
shandy a kde ste byvali?? my priamo v Lomnici 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre