Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

moncika15
autor
9. okt 2009

ahoj a uzite si spolocne xvyle 🙂

ja mam draheho cely den v robote.ale skoncila senona takze nedele na volneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵

shandy
9. okt 2009

super monulik, tak aj vy si to pekne uzite 😵 😵 😵
jarulka a aj ty moja, som rada, ze aspon par riadkov som od teba videla, aj ked iba na skok si tu bola 🙂
a nellie samoska tiez, pekne sa nam este zdvihni a neklesaj!!

balambi
10. okt 2009

Dobré ránko 🙂

moncika15
autor
10. okt 2009

ahoj balambi 🙂
teba este nepoznam al si mi simpaticka lebo mas nick podobny jednemu z mojix priezvysk 😀

jarulai
10. okt 2009

ahojte 🙂
je tu este niekto?

jarulai
10. okt 2009

babulky, ja som vcera viac nemohla napisat - to som len veeeeeelmi rychlo nakukla, ked som nahodou ostala v blizkosti PC sama 😉

takze co to stretko? zase nic ☹ my sa asi fakt nedame dokopy ☹ 😠

jarulai
10. okt 2009

jaaaaj, taka som vytocena, ze az 😠 prislo nam vyuctovanie za elektriku a ze 240Eur 😠 😠 😠 ked som chcela zvysit mesacne platby, tak ani za svet, lebo ze to moze len manzel ako majitel - no a vysvetlite im, ze je v zahranici 😠 😠 😠

no som sa sama sebe vystazovala, mozem ist 😀

moncika15
autor
10. okt 2009

jaru ja ta sledujem 😀
mne to nic nehovori lebo nic take neplatim ale vyhovor sa ked xces 😝

jarulai
10. okt 2009

ahoooooj detekvika 😀
tak aspon pokecajme spolu, mna to samu moc nebavi 😀

moncika15
autor
10. okt 2009

aj ja som tu vecne sama 😅

co mas nove? ako dopadol ten spg? co vam povedali?tvoj HP?

jarulai
10. okt 2009

jeeej, tak po poriadku 😉
spg - sami kvalitni plavci, len mnozstvo bolo hranicne - takze ani dobre ani zle vraj. ze chyba nie je v tomto
HP mam vraj v poriadku, aj SZ
takze pondelok idem na sono, ci ovulujem normalne a podla toho sa uvidi - ak bude treba, tak po novom roku mozno laparka. zatial teda pauza do konca roka - vraj aby to bol rok...

a ty si sama doma teraz?

moncika15
autor
10. okt 2009

to nexapem..preco rok?

ano este stale som sama doma 😒 bola som s mamou nakupovat vianocne darceky a samozrejme som nakupila milion hraciek pre nasix psov a nase krstna 😀 😀 😀 to su taky vdacny prijimaci darcekov 🙂

ja som si kupila trogovicu za 5 eur 😅 ,ponozky a taku posxodovu dozu so suflikmi na sminky...tesim sa z nej nenormalne 😝

xceli sme ist s kamaratkou do kina na G-FORCE ( 😀) ale nejako sme sa nedali dokopy

co vam este napisem?!
uz ma nic nenapada...
uz len tolko ze zajtra ma muzik volno a xystame sa do Topolcian na burzu zvierat,takze sa tu asi neukazem.buduci tyzden asi tiez nie lebo mam poobednu a doobeda sa budem venovat muzovi

ahojte 🙂

shandy
12. okt 2009

dobre ranko a tu dnes nikto? 😒
ja som dnes vratnicka? 😀 😀
nellie pozeram, ze si uz vyvesila cervenu zastavu v sobotu 🙄 😔 😔 , tak ja ju asi vyvesim dnes, uz nech pride potvora...uz budem cakat ako simib 🙂 🙂
moncika, ze vianocne darceky, no odpadnem 🤐
jarulka ty sa nezabudni opytat na tie hodnoty SZ 😉
a daj vediet ako si dnes na sone dopadla... 🙂
a teda prikladam aj grafik:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
co je divne, ze vobec nespinim a nemam ziadne krce pred mrchou, ako som mavala, tak ak to s tymi hormonmi na SZ pojde takto dalej 😵 😵 😵 , je to super...

matusik111
12. okt 2009

dobre ranko, idem si vas precitat a zistit co je tu nove . ako ste vikendovali ??

matusik111
12. okt 2009

babulky, vsetko mam nastudovane 🙂 a som velmi nastvana 😠 😠 😠 , lebo toto neni normalne , ze neni tu tehula,. Baby, my sme asi naozaj zacarovane . Uz by si to zasluzilo daku zmenu. Ja som na pocudovanie celkom vyrovnana a v pohode. Som sa z toho vsetkeho dako dostala, tak dufam, ze mi to ostane . Momentalne ani nemeram , iba sexik znacim 🙂 a hlavne, pride mi gel a ideme na to🙂

nellie_
12. okt 2009

dobre ranko... 😉

ja mam strasne vela roboty.. dnes fretkujem od 6,40 😒

no hej ja uz mrchujem... co uz... sak hadam o nejake 3-4 tyzdne budem mat ovulku 😀 😀 😀
a dalsiu sancu 😉

shandy ty mas riadnu LF dlhu 😕 😕 do ritkaroviec nemuselo ti to padnut... 😠 😒

jarulka som zvedava co dnesne sono... 😉

a ozaj mali sme debat s drahym a centrum odmietame aj buduci rok.. on tam nechce ist ze pokusime sa este sami splodit babo a ved nie sme az taki stari tak to nechame na prirodu... takze tak... 😉 🙂 😎 😎
ved sa nikam neponahlame... 😉

nellie_
12. okt 2009

matusik ja som na to podobne.. ziadne depky - nic... 😉 myslela som ze ma to polozi ale pohoda.. som uplne vyrovnana a tak to ma byt... 😉
ja merat budem, mna to bavi a nestresuje a hlavne viem na com som.. 😉

nellie_
12. okt 2009

a hej gelik je uz na ceste, len dufam, ze mama to neotvori, lebo ju vystrie 😀 😀 😀
ze co si to objednavam... 😀 😀

matusik111
12. okt 2009

tak je pravda, ze mate menej rockov ako my 🙂 vsal Shandy, 😀 😀 , Mne muzik povedal, ze mozme skusit v novom roku CAR, ved je to jedno ako sa splodi, hlavne , ze bude . A to druhe uz mozme pokusat aj rokov , uz to bude ine 🙂

tak datum 22.10. stale plati, a budem telefonovat tete bylinkarke naskor ako sa len bude dat. Ja mysli, ze do hodiny sa vymotame odtial, a potom budeme kavickovat. Sice moj muzik akurat pride domov, ale nevadi,... ved on ma doma pocka 🙂 Tak k tete bylinkarke objednavam aj Nelie ????

matusik111
12. okt 2009

nelie, veru sa tesim na ten gel, na tie zazraky, ktore nas cakaju 😀 😀 😀 , len skoda , ze musim cakat dake 3 tyzdne ☹ , ale dockame sa 😵 😵

shandy
12. okt 2009

ahojteee,
no ja som napodiv tiez nejako v klude, ze cakam mrchu 😀 😀 😀 , uz som sa s tym tiez dako zmierila, nuz co, ine nam asi ani nezostava, ze? 😔 , len bojovat dalej a nevzdavat to... 😵
nellie ja mam tiez dnes brutal fofrace... 🙄
no hej, mam dlhu LF, ale niekedy mam pocit, ze az prilis 😀 😀 😀 , mozno tie hormony mi skratia cely cyklus (mali by) a aj mrcha by mala byt normalnejsia (nie az take krce a normalne krvacanie, nie spinenie ako som mavala), tak som zvedava 😕
nellie, ja som to tak nejak cakala, ze ten pad dojde a ze sa drzim hore len vdaka alkoholu 😀 😀 😀
nellie dobre ste sa rozhodli, ked vas cas a ine zdravotne problemy netlacia, nie je preco to silit. kiezby som si to aj ja mohla dovolit, ch jaj 😔 , hej a matusik to iste, my stare korytnacky uz tolko cakat nemozeme...
ja budem merat tiez pokial mam zaplatene to VIP, tak to treba vyuzit 😀

nellie_
12. okt 2009

matusik ano - so mnou ratajte aj u bylinkarky.. 😉 som zvedava co mi povie... 😅

balambi
12. okt 2009

Ahojte babulky, tak ja len tak na chvíľku, mám doma mm, má dovolenku, tak sa vytešujem 😀 😀 a aby nám doma nebolo smutno, dorazila aj mrcha 😠 síce ma naťahovala a dorazila až s jednodňovým meškaním, ale za to v plnej paráde 😠 ☹ no vzala som si z vás príklad a beriem to tak akosi športovo a vôbec ma to nerozhodilo...asi to bude vo vzduchu, alebo dobrý vplyv koníka atejto témy 😀 takže budúci týždeň smer gynekolog a hurá na vyšetrenia 😅
monicka - vdaka 😉 a ako si to myslela s tými priezviskami? koľko ich máš? a akých máš psíkov?
shandy, matusik - ak môžem, koľko máte rokov?

ozaj, dnes som bola na prednáške o genetike a teta tam prednášala o dedičných chorobách a celé to zakončila vetou "pred každým plánovaným tehotenstvom treba užívať kys. listovú..." tak som sa potešila, že som ju ráno zhltla 😀

shandy
12. okt 2009

ahojcek, no teda, mrchana jedna, tiez si to mohla lepsie nacasovat 😔 😠
no ono jeden den hore dolu to moze byt posunuta ovulka a pokial nemerias a nevies kedy presne si mala ovulku. a dokonca aj ked presne vies, kedy si mala, tak i tak sa lutealna faza cyklu moze o 1 - 2 dni z casu na cas predlzit...
no ja mam aktualne 32 🙄 , ale ducho som puberta 😀 😀
balambi to si nas potesila, ja som ju zjedla na obed 😀 a co studujes, ak to nie je tajomstvo? 😉

balambi
12. okt 2009

juuu shandy, tak to som aj ja korytnačka, budúci mesiac mám 32 😀 v podstate už neštudujem, normálne pracujem /som sestrička/, len si robím špecializáciu, vraj aby som bola múdrejšia 😀

matusik111
12. okt 2009

ahojte kocky, ... jeeeej, takze mame medzi sebou dalsiu 30nicku 🙂 🙂 , tak ja som cerstva 30. takze o 2 rocky menej, ale na tie nase mladuchy 😀 😀 😀 😀 sa nechytame .
Meranie je fajnove 😵 😵 , len mam daky problem rano vstavat 🙂 daka som leniva tento mesiac, takze mozno az dalsi mesaic. Balambi, ale odporucam aspon sa naucis nieco nove o svojom cykle. A vy ste manzelia, alebo nie, dako som prehliadla.

Babulky, pruser, ja som dnes zistila, ze musim byt v Ziline do max 15:00 toho 22.10. Asi ma odsterlite 😀 😀 Pozrem , ako to budem stihat , ale ak je pravda, ze bylinkarka nas zobere az o 17, tak by to malo byt ok. Zajtra jej telefonujem poobede a dam vam hlasenie.

nellie_
13. okt 2009

ahojte... 😉 🙂 😎
vy korytnacky.. 😀 😀 sak sa zas nerobte take stare... 😉 🙂 vsetky ste este mladuchy... 😉

shandy
13. okt 2009

Dobre ranicko vsetkym 😵 😵
Nellie hlasim sa k tebe s vyvesenou cervenou zastavou 😀 😝
Takze ideme dalej, merat budem zas az od pondelka, tak mam chvilku klud 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
nahodou ja som duchom nastka 😀 😀

nellie_
13. okt 2009

shandy tak vitaj v klube... 😅
takze budeme mat rovnaky cyklus... lenze ja kym sa dockam ovule.. 😀 😀
ja mam s meranim pokoj aj do buducej soboty... ovu nepresvihnem... 😀 😀 😀

teraz som sa rozhodla ze nebudem si davat absolutne nic.. ziadny vitamin E, kys.listovu, alchemilku, kvapky Femi.. proste nic... 😎 idem sa detoxikovat 😀 😀

shandy
13. okt 2009

vitam, vitam 😀 😀
hej, hej, tesim sa, ze to zas budeme prezivat spolocne 😀 , na konci si hodime jeden spolocny stranek a bude
😀 😀, ale robim si srandu.. 😉
no ja idem pit cez mrchu alchemilku, dopijem potom ten gynex (je mi luto ho vyhodit za tie prachy) no a potom uz ziadne bylinky...len vitaminy, tie ja musim kvoli tej stitnej 🙄
ty zavislacka 😀 😀 , aj na odvykacku pojdes? 😕 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre