Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
19. nov 2009

jaaaaaj to su dnes fofry, ze az. dovolenku sme zrusili, bo ziadny cerstvy sneh nenapadol a kto by sa lyzoval na takom dvojtyzdnovom, ze? ked je hore tak teplo... 😅
ale roboty ako na kostole. nellie, ty mi tak doprajes 😵 😵 , mas to u mna 😉
nellie ta tvoja fotky, uuuuplne perfektna 😉
inak ja som sa tak vytocila rano. tak si predstavte, ze ja uz pomaly doberam tie ATB, rano siel drahy k svojmu urologovi a ten mu ich odmietol predpisat? ze jemu nic nie je a ze on nema dovod ho liecit. pritom moj gyndo jasne povedal, ze sa musime preliecit obaja 🙄 😔 . tak teraz poleti zajtra praktickemu a ked ani ten mu ich nepredpise, tak mna uz asi z toho porazi 😠 😠 😔

shandy
19. nov 2009

oho co? 😀 😀 😀

nellie_
19. nov 2009

shandy a to co ma byt??? to preco mu ich nechce predpisat.. to co je za paka ten urolog??? 😠 😠 😠
mal ich predpisat rovno tvoj gyndos a basta.. aj mne vtedy dala moja zenska ked som mala mykozu tabletky aj pre draheho....

shandy
19. nov 2009

no nechcel mu ich predpisat, lebo ja som musela vybrat dve balenia a jemu by musel predpisat dalsie dve balenia a povedal, ze to by poistovni nemal ako zdovodnit, ze mi predpisal 4 balenia.... 😔 🙄 🙄 , no ale ked bude problem tak mu zavolam, ze ako co si ich ma kde kua zohnat?? uz mi aj tak robil problem, ze naco ich ma brat ked mu nic neni...no ale budem ja riskovat? 🙄
vies co nechapem ani ja, bol nejaky mimo ten doktor, asi prepracovany 😔

nellie_
19. nov 2009

ved to potom ma aky zmysel, ked sa ty preliecis a on nie??? 😒
no verim, ze obvodak mu tie lieky predpise....

shandy
19. nov 2009

no ved prave, je to svinstvo a treba sa ho zbavit, o to viac, ked sa snazime otehotniet a nedari sa uz dlhsie, kludne to moze byt pricina...
no ked nevybavi, zavolam gyndovi a ked sa bude priecit, tak mojej praktickej...v najhorsom to zacvakam, len nech mu to predpisu... 😔

jarulai
19. nov 2009

ahojte babulky 🙂
asi tu nikto nie je ☹
no ale pozeram, ze ste ma dnes stihli aj ohovorit - aspon na mna myslite 😀 a ja ze co ma dnes jazyk bolel 😀 😀 😀

moncika15
autor
19. nov 2009

ahojte 🙂
tak od vcera vecera mrxujem jedna basen. dnes rano somtov robote skoro neprezila ibalginy som jedla jak lentilky 😒
ani dnes sa muzik neobjednal.... kurnajasom vedela ze s nim budu problemy 🙄

shandy
19. nov 2009

ahojte bambulky, tu nikoho? 😕
jarulka moja ahoj? ty nie si cely den na skype?
moncike a kde sa mal muzik objednat? nejako som mimo obraz 😕 😅
tu sa hromadne mrchuje a ja cakam na nevyuzitu ovulku 😒

cisielko
19. nov 2009

Kajtičko...bojuj, nevzdávaj to..čím skôr sa premôže, tým skôr bude mať za tým, tým skôr budete bližšie k cielu..silno ti držím palce a budem čakať kedy sa k tomu odhodlá 😉

matusik111
20. nov 2009

dobre ranko 🙂 , dnes ma vratnicka dovolenku a vidiet to 🙂 , moc nam tu chyba 😵 😵 😵

shandy, hod graf , kedy cakas na ovulku ? ja cakam buduci tyzden 😵 😵

Jarulka, my o Tebe iba v tom dobrom svetle 😎 😎

shandy
20. nov 2009

dobre ranicko 🙂 🙂
fakt julinka ma dnes dofcu? no teda 😕 a ze si teda dovolila 😀 😀 😀 , no ale dufam, ze si ju patricne uzije a oddychne si 🙂
matusik hod mi do IP tvoj skype name, nech si ta pridam 🙂
matusik nemam co, lebo nemeriam, este stale beriem ATB a akurat mam plodne dni, je to akurat tak na slak trafenie. ale od zajtra zacnem merat, aby som vedela, kedy pride mrchata.
jarulka, ved ty nas uz poznas 😅 😵 😵

matusik111
20. nov 2009

jaaaj, tak ty stale beres ATB ☹ , ale neboj sa , to prefrci a budes pripravena na malinke. Ides aj na kontrolu ked doberes ATB ?
Ako to dopadlo s Tvojim drahym? zohnal ATB ?

shandy
20. nov 2009

hej, este stale 🙄
ale uz zajtra nastastie koncim. potom si este budem davat clotrimazol na mykozu a uz je hadam koniec tomu bordelu 😀 😀
no chcem ist na kontrolu, ale asi az tak nejako pred vianocami by som tam zbehla..drahy neviem co, ci bol u lekara alebo nebol, radsej sa ani nepytam 😕

nellie_
20. nov 2009

ahojte... 🙂 🙂 🙂

ja som sa akurat pustila do upratovania... 😀
taka dovolenka ze som od 6 hore a bola som s drahym vykladat v piestanoch a asi pred hodinou sme sa vratili... 😀 robila som mu zavoznika... 😀

matusik111
20. nov 2009

jeeej, takze Neluska ma novu funkciu ,.... len opatre pri soferovani, lebo keby si chcela zips rozopinat , moze byt cesta upchata a v radiu Expres budu hlasit, : na ceste do Piestan je ciernovlaska , ktora sa venuje soferom a zastavila premavku : 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
20. nov 2009

no matusik ty zvrhlica jedna... 😀 😀 😀

ja som slusne dievca z dediny... 😀 😀

matusik111
20. nov 2009

ved to si vsetky dievcata hovoria , ze su slusne 🙂 😵 😵 😵 😵
tak mas aspon pekny den s drahym a este aj slniecko svieti, takaaaa romantika 😵 😵

nellie_
20. nov 2009

no uplna "romantika" matusik... 😀 😀 😀
ale aspon bola sranda.. aj ked som si potom nadavala ze radsej som mohla doma spat... 😀 😀

matusik111
20. nov 2009

neboj, zajtra sa vyspis. a co ides dobre varit?? daj daky

shandy
20. nov 2009

je aha vratnicka 😀 😀
a zavoznicka 😀 😀 😀
ja uz som napraskana ale mam chut na nieco sladke...okrem toho, ze mam chut na nejaky ten keksik 😝 (zeby sa blizila ovula?) 😀 😀 😝
a co je s jarulkou? 😕

moncika15
autor
20. nov 2009

ahojteeeee 🙂

konecne som dooupratovala 🙄 po prixode z prace ma xytila upratovacia mania tak som vymietla kazdy kut,vytepovala koberceky a poprezliexala paplony

shandy,ma sa objednat na operaciu 😒
cisielko,nasla si ma 😵 verim ze sa kazdym dnom odhodla a po novom roku sa budes pytat ty mna ako to zvladam 🙂

cisielko
21. nov 2009

Ahojte 😀

Moncika našla..neboj, budem ťa sledovať tak ako ty sleduješ mňa 😀 😀 😀 😀

jarulai
22. nov 2009

ahojte babulky 🙂
uzivate si domka muzikov 😉 😵 mne prave teraz zase odisiel ☹ ☹ ☹ ale uz sa tesim, ked sa vrati 😵 😵 😵 😵 😵

tak pekny zvysok nedele a vela lasky 😉 😵

nellie_
22. nov 2009

ahoj kočendy.... 😀 😀 😀

jarulka takze uz si slamena.. aj ja budem - poobede ide drahy do nemecka.. ale v utorok bude doma, to len tak na otoč ide... 🙂
mala by som dnes behnut navstivit svokru, som tam nebola cely tyzden, ale uvidim ci sa mi bude chciet nahadzovat omietku 😀 😀

moncika15
autor
22. nov 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeee

jarulka, hlavu hore, ostane ti viac casu na net 😝 srandujem samozrejme 😀

nellie, takze ti neda ani poriadnevydyxnut a uz bude nazad 🙂

cisielko, mne sa dnes o tebe snivalo 😅 hrabe mi uz z toho. ostala mi este jedna davka pregnylu, v chladnicke, zo stimulacie na IUI s takou nadejou vzdy na nu pozeram 😀

mrxa mi skoncila a ja mam tento tyzden poobednu, samozrejme to zas vyslo ked ma mm vlno 😠 takze bude moj muzik slamenny vdovec

moncika15
autor
22. nov 2009

cisielko, a to mas kratky protokol?

cisielko
22. nov 2009

MOncika..nie, ja mám bohužial dlhý protokol..preto to tak dlho všetko trvá..zajtra idem na prvú kontrolu-sono a krv a ak bude dobrá odozva na lieky tak pichám od zajtra už dve včeilky, dúfam, že bude všetko ok 😀 sníva sa ti somňou 😕 😕 😕 😕 ja z teba padnem, a čo?

nellie_
23. nov 2009

no dobre ranko 😎 🙂 🙂

moncika15
autor
23. nov 2009

ahojte 🙂
drzte palce ,zevraj o pol 11 ideme volat 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre