Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
19. feb 2010

ahojte... 😉

a ja som vam nechybala???? ☹ 😢 na mna uz nikto nemysli.... ☹

shandy
19. feb 2010

ahojte koceny 🙂 🙂
aleeee nevymyslaj opica 😉 😀 😀
ved neboj, buduci tyzden je drahy zas v robote, tak dame online rande 😀
nelka a ja som ta vcera nevidela beeeeeeeeeeeeeeeeeee ☹ ☹

nellie_
19. feb 2010

shandy no nakoniec sme v auparku neboli 😅
nevedeli sme ze tolko stvrdneme v debilnej firme kde siel vykladat (skoro 2 hodiny !!😠 😠 😠 ) a potom sa nam uz nikam nechcelo tak sme sli domov....

shandy
19. feb 2010

no vidis, ale mne si chybala 😀 😀 😀
a urcite aj babulkam 😉
ved som pisala, ze nabuduce dame rande vo stvorke, cize ratame aj s tebou 😀 😀
ale to asi baby nebudu stihat z toho tempa 😀 😀

nellie_
19. feb 2010

ja som od zajtra sama doma zasa az do stredy.... 😒 takze kludne mozme dat rande... 😀 😀 😀
tento tyzden som sa aj tak moc nedostala ku pocitacu, lebo bol drahy doma a vtedy on stale hra hry... 😀

Ja mam dnes volno, tak troska upratujem a pojdem varit...

matusik111
19. feb 2010

Neluska, ved ty nam stale chybas, lebo uz nema vela casu na nas ☹ a my Ta cakame kazdy vecer na skype a Teba nikde. Ja mam muzika doma od dnes az do dalsej nedele 😵 😵 , cely tyzden, takze ja asi nebudem stihat skype po veceroch ,... ak by naaahodou chcel muzik nieco ine 😀 😀 😀
Ja som tiez domka, a tvarim sa, ze by som mala ist upratovat , na nakup ale dako nestiham 😀 😀 😀
Varila som sosovicovu polievku, mnaaam , taka dobrucka.

nellie_
19. feb 2010

matusik ty sosovicovu??? ja som mala malo sosovice tak som zmiesala sosovicu s takou drobnou fazulou a tak mam hrstkovu.. ale tiez je fajna.. mnam 😎 😎

a uz mam rozlozeny vysavac, tak sa pojdem dat do upratovania nech mam zajtra pokoj, lebo zajtra budem mat lufty okolo chystaciek draheho na jazdu..

no vidis tak sa obchadzame po veceroch.. 😀 ked ma MM volno, tvoj je v praci a opacne... 😉
ale neboj ved dakedy popiseme... 😎 😎

shandy
19. feb 2010

dobre nellie berieme ta za slovo a buduci tyzden dame randasa 😀 😀
matusik, tak my ta pekne poohovarame na tom skype 😀 😀
ale nie, neboj 😉
a ja som mala na obed fazulovicu 😀
tu sa upratuje vo velkom..a co tak prist aj ku nam? 😀 😀

matusik111
20. feb 2010

dobre ranko, ja na vas myslim aj takt v sobotu . Neli, tak u vas sa tiez sosovicovalo ?? 😀 😀 Ja mam moooc rada strukoviny , takze furt nieco take varim.
tak uz sa tesim , ked ma budete ohovarat na skype buduci tyzden a bude sa mi stale stukat 😀 😀 😀
A Moncika sa nam stratila ??? 😎

jarulai
20. feb 2010

ahojte 🙂
tak tu sa chysta velke online rande? no ale ako tak citam, tak sa asi stretnu len nelka so shandy - ja mam tiez buduci tyzden muzika domka do nedele 😵 😵 😵 no ale viete, ze ja sa aj tak aspon na chvilku zastavim, takze velmi ma neohovarajte 😉 😀 😀 😀

no ste mi narobili chute s tymi polievkami. idem aj ja dnes urobit fazulkovu - tu zboznujem 😉

tak pekny vikendik a pondelok sa stretneme 😉
cmuk

shandy
20. feb 2010

ahojte micky, tak my sme u svokrovcov, ja sa tu tak nudiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀
s drahym mame tichu domacnost. ma nastval, ze az...prisla jeho sestra a od okamihu ako prisla, uz som pre neho prestala existovat. este ju pozval, aby u nas spala, co by nebol az taky problem....ale venoval sa jej asi do pol jednej, takze mi povedzte, ze naco si ja tu teplotu meriam a sledujem ovulku, ked on je tu, nic nam nebrani a aj tak sa nic nekonalo??? 😠 😠
matusik, tusim to z toho tvojho preskocilo na toho mojho.... 😔 🙄
tak som sa rozhodla, ze merat nebudem. nema to vyznam...potom sa zbytocne stresujem, ked nic neni.. 😀 😀
takze slavnostne dnes ukoncujem meranie BT... 😀
inak pekny "fazulovy" vikend vam prajem...

jarulai
20. feb 2010

tak z mojej fazulky nakoniec vznikli bryndzove halusky 😀 kedze som zostila, ze nemam na fazulku smotanu a obchod uz bol zavrety 😀 a nebudem sa predsa kvoli jednej smotane trepat do mesta, ze jo 😉 ale sa mi podarili, len na tie posledne som trosku zabudla, takze sa mi trosku rozvarili 😀 no ved aj tiger nech si da, nie 😉 😀 co bude tu kozu zo slaniny jest samotnu?

shandy, tak mna po roku konecne nalomis na meranie a ty to teraz vzdas? inak - presne pre toto som doteraz nemerala - uz vies, o com som stale hovorila.

tak pekny fazulovy /mne haluskovy 😀 /vikend

matusik111
20. feb 2010

Shandy ☹ ☹ ☹ , tak asi vies ako som sa ja citila skoro kazdy mesiac, ked ovulka na ceste, muzik doma v posteli a on ja facebooku alebo nieco "dolezitejsie" . Mna islo piiiiiiip .... len z toho principu . Ale nebojkaj, on sa dostane do starych kolaji ,..... to je len urcite skrat 🙂

Jarulka, aku fazulu robis ?? ja tam nedavam smotanu ,.... a hlavne, mi milujeme fazulu na sladko, poznate ?

shandy
22. feb 2010

jarulka aj my sme mali bryndzove halusky v sobotu na obed 😀
tak jasne, zas aj tigrovi treba dopriat 😀
😀 😀 😀
jarul neboj, ved ja zas dalsi cyklus zacnem, aby som potom kvoli IVF vedela, kedy mam dostat mrchu (ale len po potvrdenie ovu, potom uz nemeram)...ale tak aspon jeden mesiac si dam pauzu 😀
zas ja uz mam tych cyklov odsledovanych fakt dost, tak naco sa zbytocne trapit. plus aj tak viem, ze na prirodzene otehu je sanca miziva, tak co...
no matusik to ano, presne tak.. 🙄 , no nastastie ho to potom preslo. ze on si myslel, ze ked som hovorila, ze kazdy druhy den ze je lepsie tak budeme fungovat teraz tak 😀
fazulku na sladko, to nepoznam 😕
matusik ako bolo vcera?
inak to lyzovanie dost o nicom, cisty lad...

nellie_
22. feb 2010

ahojte krasky... 🙂 🙂 🙂

ja tiez mienim merat iba do potvrdenia ovu - ale to som vam uz spominala... len aby som si vedela vypocitat ked mam krvavnicu ocakavat.. 😀 😀 v sobotu sa mi konecne skoncili takze uz len budem ocakavat kedy praskne folik tento cyklus.. 😀 😀 merat zacnem az tak 13-14DC ja mam casuuu dost 😀

matusik aj my robievame fazulu na sladko - to myslis na "červeno" a davame do nej rezance... 😵 😵
ale takisto robievame aj "na kyslo" cize so smotanou a do nej davame aj udene masko 😎 😎

shandy
22. feb 2010

ahoj nelliee 🙂
jo, jo, mna tentokrat ani netrapi kedy dojde mrcha, davam total pauzu, takze vobec nemeriam 😀
veru casu je, ale aj tak sa ti to pekne upravuje a pani ovula si chodi skor, ako zvykla 😉
mnaaaaaaaam fazulova s udenym 😀
tusim si idem dat jablko...takto ma mucit 😀
a ja som bola rano u zubosky, tak mi vycistila kamen a zostala som v soku, ze ziadny kaz 😀 , tak mam zas rok pokoj 🙂

nellie_
22. feb 2010

shandy fíha dobry chrup mas... 😎 😎 😎
ti dovolim aj sladke jest.. 😀 😀

hej hej, nastastie uz sa ovula umudrila (klop klop klop na drevo) 😎 😎
ved ty mas krasne pravidelny cyklus takze ty si ozaj môzes dat pauzicku od merania... 😉

ja sa prave napchavam toblerone cokoladou.. uz som dnes presladena - kolegyna mala narodky tak ma ponuka vsetkym moznym.. 😀 😀

shandy
22. feb 2010

oooo dakujem nellie mas to u mna 😀 😀
si jej dohovorila, co? ze nedostane veceru, ked nepride skor 😀 😀 😀
to by som si aj ja nechala povedat 😀
mnaaaaaaaam toblerone. chces ma zabit?? 😀
kua, ze tu nema nikto narodky...hmmm

matusik111
22. feb 2010

ale , co to tu citam , rozoberate dobrotky ako cokolada ?? mnaaam, 😵 😵
My robime fazulu na skladko tak, ze uvarim fazulu s bobkovym listom a ked je konecne meka po 2 hodinach varenia , hodim tam susene slivky ( cca 3-4 ks) a lyzicu lekvaru . Dochutim ocot + cukor.
Je to super.
A inak, vcera som piekla kolac orgazmus 😀 😀 , poznate ????
Shandy, tak my sme vcera celkom vegetili, trosku sme sa boli poprechadzat a viac menej doma som si robila. Mala som daky cistiaci uchyl 😀 😀 , umyvala som trubu, kupelnu , prezliekala periny, ja som si dala vonavy kupel, vonavy kremik na celel telo , juuj, taky super veget.
A lyzovala si , alebo si iba bola pozorovatel? A uz drahy poslucha?

Tak ja konecne meram poctivo 🙂 a dnes som prvy krat spatne kontrolovala moje grafy, tak fakt som mala iba prerusovanu ciaru do teraz , takze ja sa vytesujem z mojho grafu 😵 😵 😵

nellie_
22. feb 2010

matusik krasny grafik.... 😵 😵 😵 len sa krasne drz co najdhlsie.. 😉 😎 😎

my robime fazulu uplne inak ako vy... 😉 ja dam uvarit fazulu a do nej potom mrvku, petrzlen, zeler, zemiaky a klasicky zaprazku z muky a do nej cervenu mletu papriku.... 🙂 🙂
ale sranda iny kraj - iny mrav 😉

shandy
22. feb 2010

matusik, tak si mohla dojst aj ku nam upratat 😀 😀
no my sme sa v sobotu prechadzali a v nedelu sme sli tiez, ale zistili sme, ze vlek chodi, ze tak to vyskusame. no ja som si dala dve jazdy a mala som dost. bolo to trapenie -trava, lad, obcas aj kamen...tak toto ja nemusim 🙄
tak sme sa potom este vecer presli 🙂
ale hej, snazi sa posluchat. len niektore veci su mu zatazko pochopit a mne je tazko mu ich vysvetlit, ked o tom nema ani paru, ako sa ja citim...on tomu proste nerozumie 😔 , tak ale snazime sa a bojujeme...
no matusik, tak prerusovanu si mala, lebo si nemerala poctivo, teraz je to kraaaaaasa 😉
nellie my robime fazulovicu ako vy 😉

matusik111
22. feb 2010

Je to veru sranda, ze kazdy vari uplne inak a je to rovnake jedlo ,... az som vyhladla 😀 😀 😀 z tolkeho varenia. Dnes idem robit zemiakove placky pre muzika, on ich strasne luuubi.

Ako dokazem spravit JPG z grafov , by som si ich chcela zoradit.
Shandy, merala som aj pred tym, ale nikdy som nemala taky velky vzostup, vzdy som isla hore len po 1 stupni a to preto ukazovalo prerusovanu ciaru -ovulku.
A co hovoris na kopec? Mne sa zda na pohlad strasne prudky, nikdy som tam este nelyzovala., Juuj, ako si to pekne napisala, ze " snazime sa a bijujeme 😵 😵 😵
Nelie, ved sa budem hore drzat, len co ked teplota pojde dole ☹ , ja to nezmenim . Ale zas aspon bude dalsia prilezitost na dalsie meranie 🙂

shandy
22. feb 2010

mnam zemiakove placky 😀 😀 , aj ja ich luubim
matusik netusim, ale skusim sa ti na to vecer pozriet, ako sa to da urobit s tymi jpg 😉
to fakt? ja co som ti videla grafy, tak si mala vzdy nejaku teplotku okolo ovu vynechanu a to mu uz staci na to, aby ti dal prerusovanu...
kopec v pohode, tam kde chodi ten horny vlek, tam je to super, len vcera nejazdil 🙄
hej on vyzera brutalne, ja som sa tiez z toho sla pototo...ale je pravda, ze taka velmi strma je len ta spodna cast....inak hore sa to da 🙂 , len blbe je, ze tam nezasnezuju, takze vleky frcia len ked je prirodny sneh.
matusik, treba verit 😉 a ani nizke teplotky neznamenaju, ze nemozes byt tehu. na stitke mame babulu, ktora mala 36.3 v den co zistila, ze je tehu 😉

moncika15
autor
22. feb 2010

ahojte, len tak zbezne som to tu pozrela a zaujalo pa par sloviciek ako matusik-hgelios, jarulka clostilbegyt, mshandy;dr. Misanko. prefuky,IVF, vyuzita ovulka a muzika osvietilo, lasparka...zajtra vas precitam bo tusimsa tu toho vela udialo 😕

my sa liecime dufam ze aspon duhy termi operacie vyjde 😠

nellie_
22. feb 2010

matusik jpg urobis celkom jednoducho... 😉
obrazok si stiahnes ku sebe, potom das upravy, ulozit ako, - tam ti da tabulku nazov suboru a pod tym mas ze ulozit vo formate a tam to prekliknes z png na jpg a je to... 😉 uplne jednoduche 🙂 🙂 🙂
ak si nepochopila, rada vysvetlim lepsie.. 😎

matusik111
22. feb 2010

babulky, tak ja som doma a robim tie placky, juuuj, tak dobre to tu vonia, uz som zozrala 2 placky, fuj, som plna a potom , ze mam chudnut 😀 😀
Shandy, presne na spodku kopca to vyzera strasne prudke . Sikulka, ze si to zlyzovala bez dakych nasledkov. Mne by sa to urcite nepodarilo 😀 😀 😀
Moncika, a kedy mate ten druhy termin ? dako zaciatkom marca ?

Nelie, moc som nepochopila, ale idem sa na to mrknut, ci nahodou sa k tomu nedostanem dako 🙂 😀 😀 a ked to moja hlava nezvladne, tak Ta budem otravovoat 😀 😀 😀

matusik111
22. feb 2010

a uz som na to prisla ako sa to uklada 😀 😀 😀 😀

shandy
22. feb 2010

matusik no ty si sikulka 😉
este si ich hod do albumu tie grafiky 🙂
a nerobte mi tu chute s jedlom 😀 😀
no aj to tam je take prudke, ale uz som zazila aj prudsie kopce. trenovala som na takom, kde to bolo este strmsie...a v rakusku som to raz len zosuchala, lebo to bolo peklo pre mna 😀 😀
ale matusik podarilo by sa to aj tebe 😉

jarulai
23. feb 2010

dobre ranko babulky 🙂
to co to tu bolo vcera ake ponocovanie? a teraz nemozte vstat do roboty, co 😀 ja sa uz domka vyvalujem 😀 😵

inak, ja tiez meriam len do potvrdenia ovulky 😉 a fazulovu polievku robim tiez tak ako nelli a shandy. tu sladku ako robi matusik, som este ani nepocula.

matusik, vcera sme s muzikom robili ten rafaelo kolacik - mnaaaaaaaaaaam, hromny je. len ho budeme jest asi do piatku 😀

shandy
23. feb 2010

ahojte micky,
veru, veru som sa dostala do postele o pol jednej a rano nie a nie sa vykopat z postele 😀 😀
ja som dnes zmerala, ze ci som po ovu (aj ked som vedela uz v nedelu, ze som), ale tak pre istotku..takze uz zas nemeriam 🙂
potvrdzujem matusik, ten kolac mi robil chute uz len cez skype 😀 😀 , jarulka mi poslala recept, tak ho niekedy skusim aj ja 😉
pekny dnik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre