Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
12. mar 2009

veru, moncika, ak je to tak, tak siiiiiilno držíme paste, nech to dobre dopadne!!!!!!!!!!a potom nám prskni tehu vírusiky 😉

shandy, moj mužík tvrdí, že som jeho prvá a posledná láska 😵 také akože chodenie vraj bolo, ale že to neráta. takže - nie

shandy
12. mar 2009

hmm, jaru, ty mas akeho zlateho muzika. 😀 😀
moj mi vcera napisal, ze predtym ako som ta poznal som bol nezavislak, ale teraz uz na tebe zavisim 😀 😀 😵 😵 , zlaty 🙂

jarulai
12. mar 2009

pekné 😀 inak povedané - sa vybúril a stačilo mu 😉

shandy
12. mar 2009

veru to je dolezite, nech je potom v rodine klud 😀 😀
inak mna boli brusko ako na mrchuuuu a trosku spinim 😒 😠

jarulai
12. mar 2009

dokelu, aj ja chceeeeeeeeeemmmmmmmmmm mrchu!!!!!!!!! ved ty už budeš mať aj druhú, kým tá moja konečne dorazí 😠

shandy
12. mar 2009

co si jaru, teraz ani omylom nepride..to si pis 😠 😠 😵
posielam ju tebe, okej? 😉
inak to spinenie pred MS takehoto razu som este nikdy nemala, je to nem cervene ale hnede, hmm, take skor ako len zafarbeny hlienik...

jarulai
12. mar 2009

shandy, tak ty fakt možeš byť tehu 😵 😵 😵 mne normálne mrcha už istý čas začína tak ako máš teraz ty. ale ked vravíš, že u teba to nie je bežné...tak ktovie. kolký si den? neskúšala si testnúť?

shandy
12. mar 2009

fakt? no mne sa obcas zvykla ohlasit den vopred, ze pride, ale to bolo vzdy takou jasne cervenou, toto som este nemala. ale zas je pravda, ze v poslednej dobe mi to kadejako hapruje a ani prsia ma nezvykli boliet. 😀 😀 , tak uz tomu neverim velmi...som 31.DC, neskusala, bojim sa...este pockam... 😀 , som srab 😀 😀

jarulai
12. mar 2009

nechcem ti dávať falošnú nádej, no ktovie. inak - ked tak rozmýšlam, tak asi každý mesiac u mna tá mrcha začínala trochu inak - raz som dlhšie špinila, inoked ma zas menej/viac boleli prsia a tak. takže to tiež nemusí nič znamenať. vieš ako sa hovorí - bud pripravená na najhoršie a čakaj to najlepšie 😉

shandy
12. mar 2009

no ved prave, radsej si pockam az bude fakt meskat, lebo doteraz je to este v norme 😀 😀
ja to iste jaru, kazdy mesiac inak. kym som nebola s drahym, vsetko pravidelne, rovnake a teraz uplne iny kazdy cyklus... 😔 , takze uvidime 😀

jarulai
12. mar 2009

no u mna boli takéto výkyvy normálne hned od začiatku, ako som dostala prvú MS v živote. istý čas som dokonca mierne krvácala okolo 12DC cca 4dni a potom som dostala asi na 35DC. neskor som sa dozvedela od sesterky, že to bolo ovulačné krvácanie. lebo aj ona bola na tom tak isto. no nemohlo to byť aj teraz tak? aspon by som vedela, kedy mám ovulku, že? 😀

shandy
12. mar 2009

no veru mohlo, to je des, ako sa tie nase tela s nami zahravaju 😀 😀
idem xrumkat tak neskor 😵

jarulai
12. mar 2009

tak dobrú chuť. ja už som dochrumkala 😀
budem ťa tu čakať 😉

matusik111
12. mar 2009

ahojte babulky, tak ja som prisla aj z obedu, nieco som aj porobila, tak idem vsetko precitat co ste napisali.,.... nech sa chytim tematu 🙂

jarulai
12. mar 2009

vitaj nám 🙂
neboj, to sa chytíš, vela toho nebolo

matusik111
12. mar 2009

tak som u vsetko precital 🙂
a kedy ma Moncik tu svadbu ??? tiez nepamatam vsetky terminy 🙂 ta sa uz urcite zacina gulkat trosku, lebo mali ist na IUI 😵 😵

Moj drahy nemal vela frajerok, ale ani sa s nimi nestretava ani nevola. Nema dovod , ved ma mna 🙂 🙂 🙂, ale inak , jedna zenska po nom isla od zaciatku ako som ho spoznala, tak som aj ziarlivostnu scenu spravila 😀 😀 😀

a shandy, Tebe nejde mrcha, ale prejav tehotenstva, to nevies ???? Ved som to diagnostikovala dnes rano. Ako mozes s takou vysokou teplotou dostat mrchu ????????????? to by bolo proti vsetkym pravidlam a svet by bol naopak otoceny,.

matusik111
12. mar 2009

Ja dnes som iba do 16 , lebo musim bezat na postu a do Metra kupit mamuse daky darcek, Zajtra 13. piatok ma narodeniny 🙂 🙂

takze mi ostavaju necele 2 hodinky

jarulai
12. mar 2009

matusik, moncika to má tuším 25.4. - to si pamatám, lebo ja idem na svadbu týžden predtým 😎

tak neváhaj a píš ako žeravá za tie 2hodky, nie že budeš robiť 😀

matusik111
12. mar 2009

ale ked vy dako pracujete a ja si mam pisat sama so sebou ???? Ja som uz na to prisla, vy ma nelubite ☹ ☹ ☹ a kecat iba ked som tu neni ☹ ☹ ☹ juuuuu ☹ ☹ ☹ nikto ma nema rad

matusik111
12. mar 2009

ja by som chcela mat svadbu, to bolo take pekne,..... Banujem jednej veci, ze sme sa nezacali venovat miminku uz pred svadbou daky ten mesiac. Ja som bola taka spokojna, stastna, kludna,.... verim tomu , ze by sa to podarilo aj keby manzel len okolo mna chodil 😀 😀 😀 😀
Aj ked si to nechcem priznat, sere ma to, ze sa nam nedari a napadaju ma vseliake myslienky.

jarulai
12. mar 2009

ale matusik, jasné, že ťa lúbime, ty dorota 🙂 🙂 🙂
no keby som takto pracovala vždy, tak by som bola isto nezamestnaná 😀
nemám tu šefina, tak to musím využiť a konikovať o 106. aká robota, to čo je???? 😀

takže ja som na 1000% tuuuuu

matusik111
12. mar 2009

tak to som rada 🙂 , takze Shandy na mna kaka 😀 😀 😀 😀 , ja sice trosku robkam, ale k tejto robote nepotrebujem hlavu, tak som stale tu pri vas na konikovi

matusik111
12. mar 2009

ozaj Shandy, ved ty si bola u kadernicky??? aka si ??? peknucka ?? spokojna???

jarulai
12. mar 2009

matusik, tu nebude nikto za ničím banovať, jasné? my sme sa snažili rok pred svadbou a vidíš. podarilo sa rok aj niečo po svadbe. a máš to 😝
ved aj ja rozmýšlam, kde tá shandy zmizla 😨
ja som si všetko urobila doobeda, tak teraz vlastne ani nemám čo. /je pravda, že robota sa vždy nájde, ale načo to siliť, že 😀 😀 😀

matusik111
12. mar 2009

Ved ano, ale aspon viete , ze ste skusili maximum 😎 , ale netreba sa divat co bolo, ale hlavne co bude . To ma asi vacsi zmysel.
Ja si trosku robim, ale tiez to neprehanam, ved ja uz za 1 hodinu idem vikendovat 🙂 zajtra sa mozem muzikovi venovat .... ak bude cas 🙂

jarulai
12. mar 2009

tiež si myslím, že sa netreba moc vracať a obzerať sa. to som si povedala ráno, ked ma prepadol ten smútok. inak by som sa trápila celý život.

no ja by som mala končiť už o 10min, ale že si to ty, tak to asi pretiahnem 😀 aj tak sa mi ani nechce domov - mužík mi dojde až utorok, tak sa budem dovtedy plne venovať vám 😉 samozrejme, na víkend vás obe prenechám vašim mužíkom, aby ste si ich mohli užiť 😉

matusik111
12. mar 2009

to by si mala mat aj odmeny, ked ostavas nad cas 🙂 to su asi dlhe vikendy pre Teba , ked si sama ☹ , co robievas?

jarulai
12. mar 2009

no a hlavne za konika by som mala mať prémie, to by som ani neodniesla tú výplatu, taká by bola ťažká 😀 😀 😀
no tomu ver, že tie víkendy sú dlhé. to si poupratujem, niečo ukuchtím, poobede skočím k našim a potom kukám tv. no čo sa dá a hlavne v takomto počasí? 😠 zabíjam čas. ale zase, ked už je konečne nedela, tak tie 2dni už rýchlo prejdu a je tu mužík 😵 😵 😵

matusik111
12. mar 2009

a rodicia byvaju blizko pri vas? a pri domceku mas aj zahradku??

jarulai
12. mar 2009

naši bývajú asi 5km od nás.
noooo, záhradou by som to veru nenazvala. my máme okolo domu zatial len navozenú zem a kým sme to stihli rozhrnúť a urovnať, tak začalo mrznúť. no a teraz musíme počkať, kým to vyschne, lebo by sa nám ten bager tam zaryl až po okná a už by sme ho asi nevytiahli. takže to je ešte na dlho. ale ked začne príroda ožívať, tak sa nám aj tie kopčeky na dvore zelenajú 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre