Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
19. mar 2009

babulky, neviem ci este makate, alebo zase som tu posledna ... hruza, uz som mala cvicit vo fitku a ja este v praci. No , ale co narobime, ked cas tlaci 🙂
tak dnes to uz balim, a zajtra sa vam pridem pochvalit, ci si ma aspon muzik vsimol 😉
pa-pa a pekny vikendik

jarulai
20. mar 2009

dobré ránko, babulky 🙂
no shandy, k tomu testovaniu - ja som testovala na 30DC /neviem, nejako som sa inak cítila, lebo to u mna neni nič výnimočné, ked mrchu nedostanem na 30DC/ a už vtedy mi ukázalo slabunkú //, potom som testla na 32DC - tá bola viditelnejšia a na 36DC už bola // jasná 😉

matusik111
20. mar 2009

dobre ranko , tak ja prikladam graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
A u nas vcera bohuzial nic sa nedialo. Mne je uplne zbytocne aj merat aj nieco planovat na plodne dni, lebo ked sa mojmu manzelovi nechce, tak bohuzial s nim nikto nepohne ☹ ☹ ☹ , takze aj keby som moc chcela, tak sa tento mesaic nic nestane, leboz nicoho ta fazulka nemoze vzniknut ☹
To je asi najhorsia kombinacia, ked sa nedari , manzel je na tyzdnovkach, a este sa mu ani nechce milovat. Tak potom mi pomoze uz iba Pan Boh a zazrak 😒

Dnes tu nebudem, lebo musim v meste povybavovat veci a pojdem si radsej zacvicit do fitka, .... z toho aspon nieco mam.
pa-pa babulky. 😵 😵

jarulai
20. mar 2009

ahoj matusik, tak dens nám tu nebudeš ☹ a mužík sa nedal znásilniť? to je hrozné teda, moj sa dá vždy 😀

tak si uži mesto a pekný víkendík /a hlavne vela seksíku 😉 🙂

jarulai
20. mar 2009

a kde máme shandy? to som tu dnes sama ☹

shandy
20. mar 2009

ahojte bambulky, dobre ranko 😵 😵
matusik, no vidis? ja som ti vravela, ze ti vyznaci ovulku. Mozno si fakt mala ten test pozitivny a mohla si mat silnu ciarku akurat v den, kedy si netestovala. matusik moj zlaty nezufaj, vies mozno to on citi ako tlak a mozno je to strach z jeho strany, ze ked sa nedari mozno u neho je problem. vies aki su xlapi...ved mu nic nehovor, skus na neho vymysliet nejaku kulehu, cim sa ho da zviest a chod to toho...ked to nejde priamo, tak to treba oklukou 😀 😀 😀 , ale ty si sikula, zmaknes to 😉 . pekne si uzi vikendik, vybav veci a zacvic si. cmuk, pa pa a vidime sa v pondelok 😵

shandy
20. mar 2009

jarulka no vidis, aj moj sa skoro vzdy da a niekedy je tak unaveny, ze aj tak sa snazi a potom ked uz fakt nevladze, tak povie, tak nieeee, neda sa 😀 😀 , tak to by som ho zabila, lebo mna nazhavi a potom ze podme spat 😀 😀 😀
inak nam dnes padla siet, takze mozem konikovat cely den 😀 😀 😵

jarulai
20. mar 2009

shandy, to je super, vyzerá to, že budeme konikovať aj celý den 😀 😀 😀 ja mám tiež dnes taký volnejší den 😉
no moj sa tiež dá vždy znásilniť 😀 ale našťastie to neutne v polke ako tvoj. ale vtedy mu to aspon dlhšie trvá... 😀 😀 😀 ale vtedy si to najčastejšie odmakám sama 😀 😀 😀

shandy
20. mar 2009

no super, ale nam bude hej 😀 😀 😀 , este pojdem o pol hodku nieco vybavit do mesta, ale potom sa ti plne venujem 😵 😵 😵 , tak ty takto "pomahas"? 😀 😀 , ja to nemam rada, ked si to musim odmakat... 😅 😀 😝

shandy
20. mar 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/251771

jo a graf pre matusika, konecne mi ta teplota klesla na normalnu hodnotu 😀 😀 😀

jarulai
20. mar 2009

no ja zase proti "pomáhaniu" nemám nič, mne to vyhovuje 😀 zase to nemusím praktizovať až tak často, mužík má energie na rozdávanie 😉 😀 😀

shandy
20. mar 2009

😀 😀 😀 , no ja tiez rada pomozem, ale inak, len som nerada hore 😀 😀 😝
to inak aj moj drahy ma v tomto energie na rozdavanie, preto si to snazilkovanie aj celkom uzivam 😵 😵 😵

jarulai
20. mar 2009

no ja som to už asi aj zabudla, tak si budem musieť na novo vyzistiť čo a ako 😉 😀 😀 😀 ale snažilkovanie je fajn práca, že 😉 😀

shandy
20. mar 2009

veru, veru, keby to bolo este platene 😀 😀 😀 , joj ako rada by som pracovala, dokonca aj vikendy a aj nadcasy. ale aj bez naroku na odmenu 😀 😀 😝

jarulai
20. mar 2009

no veru aj ja 😉 😀 a moj mužík ani nehovorím 😀 😀

už si vybavila?tak ideme na to - kvákať možme teda celý den, hej?

shandy
20. mar 2009

hej, hej vybavila, veeelmi rychlo, este ti zduchnem potom na obed, ale inak mozme kvakat, ze este aj kon bude mat dost 😀 😀
mna ti stale picha v podbrusku, myslis, ze by to mohol byt nejaky zapal? asi by som sa mala objendat k dokine...kuurnik 😒

jarulai
20. mar 2009

shandy, tak sa objednaj - neviem, čo by to mohlo byť. ale nemysli hned na to najhoršie, jasne 😠
inak - testovala si tehu, či nie? lebo poznám osobu, čo tiež išla k doktorke, že ju nejako pobolieva brucho /že asi žlčník/ a ona jej hned vypísala tehu knižku, lebo už bola v 3.mesiaci. a pritom mala normálne mrchu 😨 no a ten "žlčník" má teraz pomaly 25rokov 😀 😀 😀

shandy
20. mar 2009

no asi sa objednam veru pre istotu, lebo fakt to nie je prijemne 😒 😠
testovala som, ved matusik by to neprezila 😀 😀 , test snehobiely, aj teplotky su nizke, tak tehu urco nie som. skor mam pocit, ze mozno nieco s mocovym mechurikom, lebo chodim aj castejsie cikat 😒

jarulai
20. mar 2009

no ved sa objednaj a uvidíš 😉 a ak to je fakt močový mechúr, tak to chod čo najskor - pondelok nech máš už vysledok, jasné 😉

shandy
20. mar 2009

tak, tak, ale uz tam dnes nie je dokina, tak az v pondelok...pri cikani ma zatial nepali, tak snad to bude len mierne. musim vela pit 😀 😀

jarulai
20. mar 2009

ale nealkoholické, žiadne že vínko 😀 skús urologický čajík, to vycikáš aj poslednú kvapku vody z tela 😉 😀

shandy
20. mar 2009

nebooooj, len nealko, budem posluchat. dobre mami? 😀 😀 😀

jarulai
20. mar 2009

dobre 😉 vidíš, to sa ten materinský pud nezaprie 😉 takže by bola vééélka škoda, keby som ho v živote nemohla uplatniť. už len kvoli tomu by sme mali mať mimi 😉

jarulai
20. mar 2009

shandy, tak ty predsa len pracuješ? kazíš tu piatkovú morálku 😀 už to zabal 😉

shandy
20. mar 2009

no moja, ty musis mat deti kolko uvladzes, lebo budes super maminaaaaaa 😉 😵 😵
aj o mna sa tu tak pekne staras 😀
ale certa stareho pracujem. triedim fotky z dovolenky 😀 😀

jarulai
20. mar 2009

jéééj, dík, shandy 🙂 tak dúfam, že si to aj moje budúce fazulky uvedomia a už prídu a zostanú pri mne 😉

to si musela mať tých fotiek aspon 1000 😀 ale aj tak si aspon urobila niečo mimo koníka - ja som ani prstom nepohla 😀

shandy
20. mar 2009

no oni to uz vedia tie fazulky, len nemaju mapu a na GPS tiez nemaju este, tak im to trosku trva, kym trafia, ale neboj, uz su tu hned za rohom 😉 😵 😵

no vsak ich aj mam a jedna ako druha, kuuurnik, uz ma to ani nebavi 😀 😀 , tak prdim aj na to 😵

jarulai
20. mar 2009

ved ten náš anjelik ich nasmeruje 😉 asi mu moc neveria, ked on u mna nezostal ☹

to aj ja som tak celý den triedila fotky zo svadby 🙄

jarulai
20. mar 2009

shandy, no dnes sme toho teda napísali, matusik bude mať z nás radosť 😉

už prchám, pekný víkendík a pondelok som tu 😉

P.S. cez víkend sa drž, bude sa možno zem otriasať... 😀 😀 😀

jarulai
23. mar 2009

bré ránko 🙂
aký bol víkendík 😉 cítili ste tie otrasy... 😀 😀 😀

všimli ste si - zrušili mi moj krásny obrázok ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre