Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
24. mar 2009

no neva, hlavne, ze preto nieco berieme, nejake tie drogy 😀 😀 😝
no veru, zalozi si temu a potom zmizne 😀 😀

jarulai
24. mar 2009

no ved to. ale pekne od nej, že nám tú tému založila 😉 😀 😀
aj naša pečienka je určite nadšená, že sa dávkujeme 😀 😀 😀 ale čo by sme pre mimi neurobili, že 😉

shandy
24. mar 2009

veru, aspon sa mame kde vykecavat. 😀 😀 😀
moja pecienka je uz radsej ticho, taka je tvrda 😀 😝
micka idem volaco porobit, tak o hodku som naspat, tak za mnou neplackaj 🤐
no tak ja rozmyslam, ze to dalsi mesiac prestriedam, tam si listovku ako ty a Ecko samostatne...zmena je zivot 😅

jarulai
24. mar 2009

OK, shandy, tak makaj aspon ty 😉 😀 😀 😀 budem sa snažiť neplačkať 😉 😀
len sa mi tým Eckom nepredávkuj a moc neskáč, aby sa ti pečienka nezlomila 😀 😀 😀

jarulai
24. mar 2009

shandy, ešte makáš? neblázni 😨 😠

shandy
24. mar 2009

ale coby medzitym som sa stihla este s drahym pohadat, udobrit a dat s nim obed 😀 😀 , to ako popri konovi, takze musim zamakat kurnik...

jarulai
24. mar 2009

no shandy, tak ty máš na dnes už aj udobrovačku za sebou 😨 😉 takú obednú - to som dávno nezažila 😉 😀

shandy
24. mar 2009

no zas az tak daleko sme neprisli, predsa len v tej vyvarovni bolo dost vela ludi 😀 😀 😝

jarulai
24. mar 2009

no ved to treba doma dokončiť... 😉 😀 to dnes budú otrasy...mne mužík zajtra ráno odchádza... 😉 😀

jarulai
24. mar 2009

shandy, tak ja utekám za mužíkom, zajtra som tu zase 😉
pekný večer 🙂

shandy
24. mar 2009

micka, ja som sa ani nerozlucila s tebou, ma tu zavalili robotou 😠 😒
tak ale aby si vedela, ze na teba myslim, ako sa vam bude zem otriasat a ako sa ty pekne rozlucis s muzikom 😀 😵 😵 , ja napodobne, lebo zajtra ide do tej nemocky..tak budu veru riadne otrasy 😀 😀 , cmuk zajtra...

jarulai
25. mar 2009

ahoj moj 🙂
včera som skoro spadla z postele ako sa kvoli vám otriasala zem... 😀 😀 😀 aj my sme sa krásne rozlúčili...a už to bolo konečne aj z mojej strany v pohode /vieš, čo myslím 😉 /
dnes do obeda tu asi nebudem - musím aj ja v robotke niečo urobiť 😉 😀 ale od obeda sa ma nezbavíš 😉

shandy
25. mar 2009

dobre ranicko micka moja, dobre, tak ideme aj ja chytro makat, aby sme sa navzajom jedna druhej poobede nezbavili 😀 😀
veru, veru, aj nam sa triasla zem hmmmmmm.... 😅 😅 , viem, co myslis, tak super, tesim sa za teba, ze si budeme uzivat naplno obe. mne uz to pichanie preslo, asi to bola zas candida, dala som canesten tabletku a vyzera to ok 😵

jarulai
25. mar 2009

shandy, ja už som si urobila, čo som potrebovala, takže možme začať 😉 😀
aj ja sa teším, že už si možme naplno užívať - len škodaaaaa, že mužík už práve cestuje do roboty ☹ no ale o týžden má po chlebe 😉 😀 😀 😀

shandy
25. mar 2009

hehehe
mne nehovor, kurnik, plodne dni predo mnou a chlap v nemocke 😒 😠 , no nist, dalsi mesiac to isti 😀 😀 , ved do konca roka casu dost 😀 😀

jarulai
25. mar 2009

ved to aj mne asi výjdu plodáky niekedy na pondelok, utorok ☹ teoreticky by tam šanca ešte mohla byť 😉 no uvidíme, ale pokoj mu aj tak nedám, už ked ma takto naštartoval... 😀 😀 😀

shandy
25. mar 2009

no ved prave, plodaky neplodaky, keksikovat sa musi, ked je chut 😀 😀 😀

jarulai
25. mar 2009

a aj sa bude, si píš 😉 😀 😀 😀

inak - femibion má svoju stránku, tak ak ho chceš začať užívať aj ty, pozri si, aby si bola v obraze o čo vlastne ide 😉
www.femibion.sk/index.php?pid=femibion800

shandy
25. mar 2009

Fiha no super, tak kuknem a ty mas ktory? 🙂 dakujem inak 😉

jarulai
25. mar 2009

ja mám femibion 800, ten druhý je už nejaký špeciálny, neviem, či neni aj na recept 😉

jarulai
25. mar 2009

shandy, ešte papáš 😨 kde si sa mi zašila?

shandy
25. mar 2009

tu som micka, bola som papkat. dnes som este nic poriadne neurobila, musim sa prinutit 😠 😒
vypisuje mi tu drahy z nemocky. kolega sa s kolegynou pohadal na obede, tak som im tu robila arbitra, no joooo, je to tazke 🙂 , ty ako?

jarulai
25. mar 2009

no ja som takáááá prepracovaná dnes - to vážne, dnes som dobehla všetko, čo som doteraz flákala 😝 🙄 už sa mi začínajú oči krížiť, ale koníka sa nepustím 😉 😀 hold závislosť je silná 😀

shandy
25. mar 2009

😀 😀 😀 , tak idem aj ja nieco porobit, tak cca o hodku som tu zas, dobre moja. tak pekne popis s luckou... 🤐

jarulai
25. mar 2009

no moja, tak cca o hodku ja tu už nebudem 😀 ale že si to ty, tak pre teba urobím zase akože nadčas a potiahnem do 15.35 😉 ale neprepracuj sa 😉 😀

jarulai
25. mar 2009

shandy, ešte pracuješ ☹ nieeeeeee. ja som tu zostala sama, tak rozmýšlam, že to tiež zabalím 😉 tak si tu , či nie?

jarulai
25. mar 2009

shandy, tak ja to vzdávam - som sa ťa nedočkala ☹ 😉 prchám domkov, tak zase zajtra 😉
pekný večer 🙂

shandy
25. mar 2009

do prdky, zas som ta nestihla 😒 😠
sa mi sem nanominovali ludia a som tu pobehovala po firme ako bosorka na metle. micka, tak pekny vecer aj tebe. a zajtra sa vidime 😵 😵 , cmuk

jarulai
26. mar 2009

dobré ránko, mojka 🙂
tak ty si včera bola za bosorku - už ti na to prišli 😀 😀 😀
no ja dnes zase tak ako včera - do obeda si porobím a od obeda som k dispozicii 😉 tak sa snád už stretneme 😉

shandy
26. mar 2009

bre ranicko 🤐 🤐
no este nie, lebo zatial lietam, keby mi na to prisli, tak uz sedim 😀 😀 😝
oukej, tak ja skusim zvolit podobny rezim 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre