Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
30. mar 2009

mena sa mi pacia obe 😵 😵 ,
no vlastne asi aj hej 😀 😀 😀 , no ale ta sestricka nemusela byt sucastou 😀 😝
je to super, ale vies on predpoklada, ze je problem v nom a ja zase ze vo mne 😎 , tak ci tak uz by som bez neho asi nevedela zit 🙂

jarulai
30. mar 2009

tak to je dobré, že máš v tom jasno....bude svadba, bude svadba....hurááááááá, ja sa táááááááááák tešíííííííííííííímmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ja si tiež neviem predstaviť život bez mojho mužíka, som šťastná - prešťastná, že ho mám 😉 😵 😵 😵
aj mne sa páčia obe mená, ale ked už bude v rodine Filipko a ešte v takejto blízkej - tak čo narobím... 😉

ešte robíš? sa mi nebudeš trošku venovať, ked som ti piatok tak chýbala 😉 😀

jarulai
30. mar 2009

no končím na dnes, tak zase zajtra - už budem mať snád viac času 😉
pekný večer 😉
ahojkaj 🙂

shandy
30. mar 2009

micuska, mna tak zavalili robotou, ze az teraz koncim, tak najskor az zatra poobede ☹ 😒 , ale rano ta aspon pozdravim. pekny vecer. cmuk 😵 😵

no svadba asi bude, len otazka, ze kedy 😀 😀 😝

jarulai
31. mar 2009

ahojkaj moja 🙂
tak až poobede 😢 hmmmm, to budem musieť potom asi aj ja robiť, čo 😨 😀
tak ja tu teda budem okolo tej 11.00 😉 dovtedy aj tak ostatné babulky asi buvkajú, lebo to tu býva biedne 😉

shandy
31. mar 2009

ahojceeeek 🙂 🙂
no uz som sa odtrhla, aj ked na xvilocku len. potom zas poobede sa zastavim, lebo musim zmaknut este jednu ulohu a este jedno stretko, ach jooooo 😀

jarulai
31. mar 2009

OK, ja som sa odtrhla už teraz 😉 tak poobede ťa tu čakám a nie, že dojdeš až po 15.00, dnes musím stihnúť ešte mužíkovi niečo navariť a zase sa mi to nechce robiť až večer 😉 jo 😉

shandy
31. mar 2009

tak uz som tu, ale len na chvilu som si prisla oddychnut tu k tebe 😉 , kedy ti pride muzik zajtra? hmmmm 😅 😀 😝 sa zasa zem zatrasie, cooo?

jarulai
31. mar 2009

huraaaaaaaaa 😀 si píš, že sa zatrase 😉 😀 nemám ani šajnu, či tá ovulka bola alebo ešte len bude - takže snažíme, snažíme 😉 zajtra dojde okolo obeda 😉

shandy
31. mar 2009

😀 😀 😀 , tak zajtra budes utekat z prace, co? ja ho mam teraz doma cely cas, lazara mojho, tak sa z neho vytesujem 😀 , len je nestastny, ze vonku tak pekne a ja s nim trcim doma 😵 , ale ked mna to bez neho nebavi, duplom, ked viem, ze je doma sam. to mu predsa nemozem urobit. no u mna ovu bola, ale ani neviem presne kedy, ci 12. alebo 14.DC, no uvidime 😅 , ale sanca je minimalna, tak hadam nabuduce 😀

jarulai
31. mar 2009

priam rýchlostou svetla budem utekať 😀 😀 😀 no ja by som mojho tiež takého nenechávala samého domka - len sa pekne o neho staraj, nacvičuj si obskakovanie 😉 lebo ked bude mimi, sa nabeháš 😉

shandy
31. mar 2009

heehehe, rozkaz sefe. joooj, ak nam bude obom dobre zajtra 😀 😀

jarulai
31. mar 2009

už sa tešíííímmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 aj slniečko nám tu už vyšlo - to je krásny den 😉 dnes ma už nič asi nerozhádže, ani moja vyrývačná kolegyna, ktorá ma pred chvílou prišla nasrať 😉

shandy
31. mar 2009

no mysli, ze staci ta dobra nalada, co mas. ta ju dobre naserie 😀 😀 😀 😝

jarulai
31. mar 2009

podla mna ju už nasrala 😀 😀 😀 ona je strašný stresmen a ja zase kludas - a to ju dosť často vytáča

jarulai
31. mar 2009

mojka, utekám teda domkov 😉 zajtra som zase tu ako na koni, ale asi až poobede ☹ ale neboj, ranný pozdrav ti venujem 😉
pekný večer, pa-pa 🙂

shandy
31. mar 2009

a ty uz si fuuuuc, tak pekny vecer mojka, vidime sa zajtra a hadam to uz nebude take tragicke ako dnes...uffff, cmuk, papa

jarulai
1. apr 2009

ahoj moja 🙂
dnes mám toho trošku viac, tak ti chcem len popriať pekné ránko a normálny 1.apríl 😉 😀
ozvem sa až okolo obedíka 😉 a potom som už len tvoja /ale len do tretej, potom už budem len mužíkova 😉 😀 😀 😀

shandy
1. apr 2009

Bre ranicko, no pekne to mas podelene, len co je pravda 😀 😀
aj tebe pekny blaznivy den 😀 😀
jaaaaaaaj ja si tak uzivam, ze mam draheho doma. vcera nam doviezli novu telku, tak sme sa hrali 😵 😵

jarulai
1. apr 2009

tak už som tuuuuu 🙂
no musím si to veru takto rozdeliť - aspon sa nemožeš sťažovať, že ťa zanedbávam 😉 😀 😀 😀
tak novú telku máte? čo tam po telke, ked je mužík domka, jemu sa treba venovať 😉 ja viem, teraz sa nedá, ale potom mu to musíš vynahradiť /či on tebe 😉 😀

shandy
1. apr 2009

jaruuuuuuuuu 😵 😵 😵
ja? a stazovat? to by som si nikdy nedovolila 😀 😝
hej veru, myslim, ze k tej telke budeme potrebovat postavit dom, taka je velka 😀 😀 😝
no ja sa mu tak venujem, ze ani pol slova nemoze povedat. Furt ho obskakujem 😅 , no jasne, ze on mne sakris, sa tu musim postit takto 😠 😀 😀

jarulai
1. apr 2009

shandy, tak to ste na to potom asi išli zo špatného konca - najskor treba dom, nie? kde pozeráte telku - pod mostom 😀 😀 😀
inak - taká nútená abstinencia je strašná - ja to poznám 🙄 ale my si to teraz budeme vynahrádzať pomaly 😉 😀 😀 😀 ved to boli 3mesiace 😨 😕

shandy
1. apr 2009

no hej, my vobec ideme na vsetko nejako opacne 😀 😀
no zatial sa s tou telkou tlacime v byte, ale snad sa niekedy podari, postavit k nej aj dom 😅
no 3 mesiace, ako klobuk dolu....si ani neviem uz teraz predstavit. hlavne, ked sa snazilkujem mi to pride ako straaaaasne dlha doba 😕

jarulai
1. apr 2009

no to aj bola strááááášne dlhá doba. ale obetovala som to pre mimi - nám doki hned zakázal, že až do 12týždna ☹ no som sa až tam nedostala a potom sme museli čakať na tú prvú mrchu. takže od 26.12. do 21.3. 😝

že k telke postaviť dom 😀 😀 😀 my sme k domu kupovali telku - teraz neviem, kto je tu divný 😀 😀 😀

jarulai
1. apr 2009

mojka, idem domkov za mužíkom 😉 a ešte musím skočiť s ním aj na poisťovnu kvoli tomu nášmu veteránu 😉 tak zase zajtra a uži si mužíka /aj telku 😉 😀
pekný večer, pa-pa 🙂

jarulai
2. apr 2009

bré ránko 🙂 ako sme sa vybuvkali? no ja super... 😉 😀

shandy
2. apr 2009

dobre raaaaanko 😵 😵
dobre sme sa vybuvkali, len troska malo 😀
telku sme si uzili, len moj drahy - vecne nespokojny a ufrflany stale analyzoval chyby a co je na nom zle 😀 😀 😀
dnes rano nam doviezli stacionarny bajk, tak dufam, ze ho vecer vyskusam 😀 😝
inak co nove? nist? ja mrte roboty a dnes poobede ma caka zubarka, bleee

jarulai
2. apr 2009

chuda moje, budem na teba myslieť, ked sa ti tam bude zubárka vrtať 😉
ja mám toho dnes trošku menej 😉 tak sa ti možem občas aj venovať 😉 😀

shandy
2. apr 2009

dakujeeem a ty si milucka 🤐 😵 😵
sa mi tam nesce ist, auuuuuu 😒 😠 😖

matusik111
2. apr 2009

ahojte babulky, ... to ste asi necakali , ze vas tu prekvapim 🙂 🙂 , este si na mna pamatate ?? 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre