Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
2. apr 2009

tak som stihla poslednu stranu precitat tak na rychlo a zistila som ze prebehli dake zasnuby ???????????? 😵 😵 😵 😵 Shandy, ja Ti to tak velmi prajem a som stastna. Je to krasny pocit.
a tiez , ze je novy TV , super. Pochval sa, aky ze to je ???

Jarulai, u Teba som zaregistorvala umyte okna 🙂 a do toho dazd 🙂 Tak kasli na to, ved povinnost si si splnila k velkej noci .

jarulai
2. apr 2009

jéééééj, matusik 😵 😵 😵 , jasné, že sa pamatáme, kto by na teba zabudol 😉 😀 si nám tu chýbala
čo máš nové? už budeš mať pre nás trošku času? 😉

matusik111
2. apr 2009

ako sa vam dari babulky, velmi ste mi chybali ..... ale priznam sa , ze som tak trosku aj zabudala na tehotenstvo , lebo som sa presmerovala na to moje chudnutie + robota , takze ani neviem a prisli kramy 😀 😀 😀 😀 , takze zacinam novy mesiac.

Jarulai, ako vam ide sexikovanie???? skusate , ci ste nahodou nieco nezabudli ??? 😵 😵 😵 😵 , ako si na tom s ovulkou ?

Shandy, tak mas muzik a pooperacie doma a mozete sa spolu aspon tulka a nie je Ti smutno. 😉

shandy
2. apr 2009

Matuuuuuuuuuuusik, huraaaaaa, ja som vedela, ze prides 😵 😵
uz som chcela parkrat napisat, ze co je s tebou, ale som dufala, ze sa zastavis 😵 😵 , no neboj, ja ta s mrskou budem nasledovat 😀 😀
dona, jasne, ze si pamatame. 😀 😀 😀 , vtipalek...
telka super, som pisala jaru, ze k nej bude treba dorobit dom, taka je velka 😀
veru, veru tulkame sa furt, sme na sebe nalepeni ako zuvacky 😕 😅
ty sa pochval, co nove? kedy ti prisla mrchana mrchovita? a stale mas tak vela prace? a co drahy?

matusik111
2. apr 2009

babulky, idem na obed a potom si chvilocku s vami pokecam 😵 😵 😵 , akurat dnes som dostala mrchu, tak som si povedala, ze musim vam napisat,.... aby ste si nemysleli , ze uz som tehotna 😀 😀 😀

shandy
2. apr 2009

matusik aj ty si nam chybala 😔 😅 😅

jarulai
2. apr 2009

matusik, neboj, pavučinu sme tam zrušili a to včera, čo si cítila - to nebolo zemetrasenie ale naše snažilkovanie 😀 😀 😀 a ovulka? no ktovie ako to teraz bude - necháme sa prekvapiť 😉

shandy
2. apr 2009

si pis matusik, zeby sme si to mysleli 😵 😵 , tak bru chut, aj ja pojdem papat o chvilu a potom zuboske, tak ked pridem, asi uz budete obe fuc. teda jaru pravdepodobne 😀 😀, tak ak by som nahodou prisla neskoro, tak si pekne uzi jarulka muzika, nech sa zem znova zatrasie a pavuciny vymetu 😀 😀 😀

jarulai
2. apr 2009

tak dobrú chuť k obedíku 😉 aj ja sa práve napchávam 😵

shandy
2. apr 2009

tak bru chut jaru 🙂

jarulai
2. apr 2009

dobrú chuť aj tebe shandy 😉
a neboj, my si s mužíkom málokedy dáme pokoj 😀 😀 😀

matusik111
2. apr 2009

babulky, neviem ci ste tu , ale mam iba pol hodinku

matusik111
2. apr 2009

ako to ta Shandy mala zasnuby ????? nestihla som to cela precitat. Tak predsa bude svadba a netreba ani mimino. Ved aj my sme stastne vydate a nemame babo 😀 😀 😀 . ide dnes k zubarovi ??? alebo take nieco som tam citala ?

Jarulka, a ty mas tento tyzden domka muzicka??? Teraz ked je pekne pocasie, tak predpokladam, ze aj dobra naladicka pride a k tomu sexik,... no myslim, ze sa vam to podari uz v aprili.

a ako ste uz pripravene na velku noc?? vsetko nakupene , napecene, upratane??? 😎 😎 😎

jarulai
2. apr 2009

matusik, myslím, že shandy sama nevie, či to boli ozaj zásnuby alebo nie - aspon tak som ja usúdila 😀 no ja jej to prajem. a veru išla dnes k zubárovi - dobrovolne 😀

no mám od včera mužíka domka do utorka 😵 ale to strašne rýchlo uteká ☹ no slniečko - neslniečko, sexik musí byť 😉 😀 no nebola by som proti, keby sa nám to už apríli podarilo 😉

že velká noc? no ja budem samučká domka - mužík zase v robote ☹ takže ani nikomu neotvorím - už začínam upozornovať, že "nebudem doma". takže ani žiadne pečenie ma netrápi 😉 😀

matusik111
2. apr 2009

musim Shandy vyspovedat ako to bolo s tymi zasnubami , ale asi az niekedy buduci tyzden. 😀 😀 😀 😀

tak budes samucka na velku noc??? ☹ a nemoze muzik ostat doma? ved su to statne sviatky aj v cechach. Zas je vyhoda to , ze nemusis nic extra chystat a budes mat klud. Aspon si odychnes.

Ja vam tak uprimne zavidim 😀 😀 😀 😀 , ze stale sexikujete s muzikmi. Ja neviem , ci ten moj 30 rocny ma daky utlm, ale som ocakavala, ze ked pojdeme naostro, tak bude mat viac chuti. Nam ked sa podari za vikend ( 4 dni ) raz sexik, tak som rada. Babulky, hadam by som aj vyskusala takeho aktivneho muzika mat doma 😵 😵 😵 😵 😵 , nepozicate ?? 🙂 😀 😀 😀 😀
Poradte daky elixir na sexik, 😵 😵 😵 😵

jarulai
2. apr 2009

matusik, ja som lakomá, ja mužíka nepožičiam 😎 ale myslím, že vekom to u tvojho určite nebude - moj má 31 a apetít ako keby len včera objavil ten sexík 😀 😀 😀 ale v tomto sme rovnakí 😀 😀 😀 segra mi občas hovorí, že to ani neni možné aby sme sa ešte po 10 rokoch takto stále mojkali a muckali... to je asi závisť 😉 😀 no neviem - prekvap ho niečim 😉 na to sa musí chytiť. a také jemné akože náhodné obtieranie tiež dokáže svoje... 😉 vyskúšaj, isto sa chytí 😉 🙂
no moj nemože ostať doma - bol doma so mnou, ked som došla z nemocky...a by mu to aj pokazilo výplatu a vieš - teraz to auto...ved ja sa zašijem a kašlem na okolitý svet 😉 😀

jarulai
2. apr 2009

babulky, prchám domkov za tým mojim maznáčikom 😉 😀
pekný večer a zajtra sa zase uvidíme 😉
pa-pa 🙂

shandy
2. apr 2009

tak a jaru je fuc. matusik, ty si este tu? haaaaalllloooo 😕 😕 🙂

jarulai
2. apr 2009

no aj ja som ešte tu 😉 tak na 10min 😉
už si si to odtrpela? ako bolo?

shandy
2. apr 2009

jeeeeeej jarulka 😵 😵
no trpela, bez anestezy, sak som hrdina. miesto jedneho mi urobila hned dva, lebo ze vraj ma pozna, ze to bude zasa rok kym pridem 😀 😀 , ale i tak ma objednala este na jeden termin, ze tam videla este daky kazik 😠 . jarulik, uzi si toooooo, hm, hm, hmmmmm 😅 😵 😵 a zajtra prides ci mas dovcu?

jarulai
2. apr 2009

zajtra dojdem, neboj - nemožem mať dovku každý piatok 😒 aj robiť treba - teda tváriť sa, že 😀 zajtra tu budem asi častejšie - ráno dám vedieť aká je tu situation - možno sa ma aj celý den nezbavíte 😀 😀 😀
to ako nacvičuješ telo na bolesti?ty si trubka, čo si si nedala pichnúť - bola by si pekne zdrogovaná ako je teraz lilix - mrkni tam 😉 😀

jarulai
2. apr 2009

ale už fakt idem 😉
tak zajtra 😉

shandy
2. apr 2009

huraaaaaa tak ja sa tesim. ze mi zajtra prindes 😀 😀 , ja tiez dufam, ze budem zajtra viac na koni ako dnes 😉
no mna z tej anestezy boli pusa viac ako bez nej. vzdy ako mi to pichne, tak ma to miesto potom boli aj cely den 😖 , tak prdim na to 😅
no a idem vam postupne odpisovat 😀 , ste toho dost popisali zase 😲

shandy
2. apr 2009

no ja ti neviem ci to boli zasnuby, jaru ma uz pozna ako svoje boty 😀 😀 , tvarilo sa to tak, ale vies u nas nic nema standardnu oficialnu "akosapatri" formu...co mi ale teda vobec nevadi 😀 . proste sme sa dohodli, ze sa vezmeme a uz sme si zacali nakupovat nejake tie veci do bytu, aby sa nam zilo utulnucko a pohodlnucko spolu. tak snad je to na dobrej ceste 🙂 .
matusik bola som u zubara a prezila som 😀 😀
na velku noc? ale prd, mam 2 okna umyte. piect ani nemienim, lebo ideme k svokrovcom, tak zas pridem o tri cisla vacsia 😀 , drahemu som kupila cokoladove vajko, ale uz mi ho davno objavil, sa divim, ze ho nezjedol 😀
matusik, ak ti to pomoze, tak ja mam teraz abstinenciu, sice nutenu, ale mam. uffff. pocuj, tak mu navar nieco zelerove, to vraj zvysuje potenciu alebo nejake ine afrodiziakum. hm?
ja mojho draheho tiez nevymenim. este by si mi ho nevratila a co potom?? 😕 😕

matusik111
2. apr 2009

ja som tu , ale trosku robotka ,... a zajtra idem do BA na sluzobku, tak mam taky vylet do velkeho mesta 😀

shandy
2. apr 2009

jeeeeeej to si ma mohla dojst kuknut 😀 😀 😀
no ja tiez mam toho dost ti poviem... 😉

matusik111
2. apr 2009

shandy, si podarena 😀 😀 😀 , a ako ste sa dohodli ze si idete spolu kupovat veci do bytu ?? ako to prebehlo ?? vies, ja som zvedava 😀 😀 😀
a padlo take nieco , ze tento rok bude svadba??
este som tam niekde citala, ze sa obavate , ze nieco nie je v poriadku, preto sa nedari.... to ste mali daku debatu??? ci ste uz planovali aj doktora?

jarulai
3. apr 2009

ahojte spachtošky 😀 😀 😀
matusik tu zase dnes nebude ☹ shandy, tak ti budem musieť stačiť ja 😀 😉

shandy
3. apr 2009

ahoooooooj ranne vtacatko 😀 😀
jooj, no matusik. teraz ma kopec zvedavych otazok. mojka musim este nieco surne vybavit do desiatej, tak potom sa ti venujem. cmuk
😵 😵

jarulai
3. apr 2009

už som aj ja tuuuuuuuuuu 🙂 tiež som mala ešte niečo na robote doteraz - ale už som len tvoja 😉 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre