Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
3. apr 2009

shandy, ty určite ešte stále tlačíš obed, že 😉 no ved tie tvoje porcie ti musia dať zabrať 😉 😀

shandy
3. apr 2009

si pis, ze som tlacila 😀 😀 😀 , polievka, hlavne a velky salatisko 😀 😀 😝

shandy
3. apr 2009

micka a tvoj muzik bol na spg ci nie? lebo som citala o tom profertile, tak som rozmyslala, ze ho drahemu kupim...len to budeme musiet niekde zohnat 😒 😵 , ty si mala co dobre na obedik? a do kedy si dnes?

jarulai
3. apr 2009

no moj bol na spg. a tam dostal profertil. najskor mal zlé výsledky - že len 10% bezchybných spermošov, tak ho užíval asi 6týždnov a na kontrolnom spg potom už mal 75-80% bezchybných spermijok 😉 takže pomohol. museli sme ho tiež v lekárni objednávať - to normálne nedržia, teda aspon v TO nie. a inak - musím ťa varovať - chuť na sexík sa mu vtedy riadne zvýšila, som mala pocit, že ma chce zodrať 😀 😀 😀

ja som papkala vyprážaný karfiol so zemiačikmi 😝

shandy
3. apr 2009

😀 😀 😀
huraaaaaaa, to si ma potesila 😵 😵 , tak to mu kupim 😀 😀 , po takej abstinencii si to celkom aj uzijem 😵
mnaaaaam to mam rada, to je take zdrave jedlo 😀 😀

jarulai
3. apr 2009

no velmi zdravé - hlavne vyprážané 😀 😀 inak stálo to 1200Sk 20tabliet, takže to neni ani na celý mesiac 😉

shandy
3. apr 2009

kurnik, to uz nevedia co za to pytat 😠 😠

jarulai
3. apr 2009

no veru, ale my sme sa zhodli, že v tomto nám na peniazoch nezáleží 😉

shandy
3. apr 2009

no ved prave, aj keby co bolo, vyskusame vsetko mozne 😀 😀 😀
dokonca aj nemozne 😀

jarulai
3. apr 2009

veru, ved aj my 😉
asi už pojdem - ved už zase nadrábam 😀 😀 😀 a mužík sám doma - som ja trubka, čo 😀 ale sa mi nechce - keby ma mal kto preniesť domkov... 😀

shandy
3. apr 2009

😀 😀 a nemoze prist muzik pre teba? 😀 😀
inak ja to iste. drahy domka a ja v robote 😀 , tiez asi pomaly pojdem...

shandy
3. apr 2009

tak pekny vikend micka a pekne nech sa zem zatrasie 😵 😵
uzite si slniecko a hlavne muzika, co tam po oknach 😀 , potom zacne kvoli tebe prsat 😀 😀 😝

jarulai
3. apr 2009

no jedine, že by došiel na lietadle 😀 😀 😀 veterán v šrote, druhé na výrobnej linke - tak nem ako 😀

tak aj tebe pekný víkendík - pondelok som tu 😉 a neboj - na snažilkovanie mám chuť už teraz 🤐 😵 😵 😵 tak sa pekne drž aby si pri tých otrasoch niekde nespadla 😀 😀 😀
ahojkaj 😉

shandy
3. apr 2009

kurnik, ja som zabudla, ze vy tak dlho nan musite cakat 😔
tak tesim na pondelok 😀 😀 , ahooooooooooj 😵

jarulai
6. apr 2009

ahojte babulky 🙂 aký bol víkendík? u nás krásny - slniečko nás krásne hrialo a aj zem sa otriasala... 😉 😀
inak - viete na čo som konečne došla? že to čo sa nám stalo, netrápilo len mna, ale aj mužíka - a poriadne. no ja som bola sebecká a len som rumázgala, akoby on s tým nič nemal. a on bol potom ešte viac nešťastný ☹ no nie som trúba?

babulky, dnes mám trošku dosť roboty, tak neviem, či mi vobec vyjde čas aspon poobede sa zastaviť ☹ ale vynasnažím sa 😉

shandy
6. apr 2009

ahoj bambulka 😵 😵 , vikendik super, aj u nas svietilo ako dive 😀 😀 😀 , zem sa sice notriasala ale inak bolo super. drahy mi uz otvorene povedal, ze asi by sme sa mali zobrat aj ked este necakame babo 😅 😅
no inak toto som si aj ja parkrat uvedomila, ze tak sa utapam vo vlastnom ziali, ze mi ani nenapadne, ze ten druhy moze byt na tom podobne... 😒 . No este ze mame takych silnych muzikov. My sme cez vikend kupili profertil, tak posilnime spermijky 😀 😀
ja som na tom tak isto s robotkou, no ved ked nie dnes, tak zajtra. tak pekne pracuj 😉 ale zas to neprehanaj 😵 😵

jarulai
6. apr 2009

som to konečne urobila 🙄 😝
no tak super - nech sa len dávkuje, určite profertil pomože 😉

asi tu teraz nie si, tak ti prajem pekný večer a zase zajtra 😉
pa-pa 🙂

jarulai
7. apr 2009

dobré ránko 🙂
dnes sa snád viac utrhnem od roboty 😀 ale okolo obeda som na 1000% tu

shandy
7. apr 2009

ahoj micuska, bre ranicko 😅 😅 , muzika uz mas fuc?
No davkovat sa zacal...len mna nejako rano rezalo pri cikani, tak asi zbehnem zajtra alebo vo stvrtok k lekarke, uz to odkladam dost dlho... 😒

jarulai
7. apr 2009

ahoj moja 🙂 mužík odchádza dnes večer ☹ ale chystám sa na velkú rozlúčku 😉 😀 😀 😀 tak hádam nebude protestovať 😀 😀 😀
ty si taká nevšímajúca k svojmu zdrav.stavu - ccc 😖 to nerob

shandy
7. apr 2009

no ved on sa ti zasa coskoro vrati, neboooj....hehe, zasa bude zemetrasko? 😀 😀
no ja som vsimajuca, len nekonajuca 😀 😀 , ale neboj, dnes alebo zajtra rano idem k dokine, uz som tam volala... 😕 , slubujem, ze sa polepsim 🤐

jarulai
7. apr 2009

že zase - ved treba snažilkovať často, nie 😀 😉 ale tie 4dni sama doma - ti poviem, to nebude ktoviečo 🙄 a hlavne ked v nedelu má dojsť ešte aj mrcha 😠 🙄
to dúfam, že sa polepšíš, lebo inak dostaneš 25 po holej 😀 😀 😀

shandy
7. apr 2009

tak, tak... 😀 😀 , niekedy aj menej je viac...
no uz teraz mas zas mrchu? hm, tak mne pride v utorok, tak budeme mrchovat spolocne 😀 😀
huraaaaaa, 25 a po holej, to bude vzruuuuso 😀 😀 , uz papas?

jarulai
7. apr 2009

ty si blázon 😀 😀 😀
papkám, papkám veru - práve som si zakydala klávesnicu - kukurička vyskočila jedna nezbedná 😀 😀 😀
mrcha ešte neni, ale v nedelu je už ten 28DC, tak uvidíme. ak má dojsť, tak nech dojde v nedelu, to by som si ju stihla do tej svadby odkrútiť 😉 lebo na svadbe by to bolo teda asi velice nepríjemné 😝

shandy
7. apr 2009

tak trosku, noooo, si ma odhalila 😀 😀 😝
kukuricabo do klavesnicaaabo? 😀 😀 , co robis, mozno ti xcela odovzdat posoltvo a ty si ju zjedla, beeeeeeeeee 😔
no nemusela by vobec prist, co? 😉 , idem aj ja hami, tak sia neskor...

jarulai
7. apr 2009

no nemusela by dojsť - ja sa nebránim, nech si tam len chodí za nesnažilkami a nás nech neotravuje 😉
no ved kukurička mala svoje posolstvo a aj ho splnila - teraz ho predáva mojmu žalúdku 😀 😀 😀
tak dobrú chuť

shandy
7. apr 2009

a ja reku, ze ti xcela nieco napisat 😀 😀 , tebe bru 😵

jarulai
7. apr 2009

no skočila na "n", tak neviem, čo tým chcel básnik povedať 😀 😀 😀
a nie že budeš zase obedovať do 15.00 😀 😀

shandy
7. apr 2009

no nieeeeeee ja len do 14.00 😀 😀
zasa ma to zacalo boliet, tak zajtra nabehnem dokine...xcela som dnes, ale nemam suknu a predsa len hygiena...to by som musela ist este domov sa prezliect a letiet zas tam...tak to vybavim zajtra, dufam, ze sa to nezhorsi... 😠

jarulai
7. apr 2009

to bolo nejaké rýchle občerstvenie, nie 😀 😀 😀 ešte máš 10min k dobru 😉 😀
ale zajtra tam už isto chod, jo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre