Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
30. apr 2009

si zlata,... ak nezabudnem, tak Ti to urcite pripomeniem 😀
Mne nenosi az take velke nakupy, lebo my to ani nestihame papat. ..... ked nas je tak malo a este vacsinu tyzdna som uplne sama ☹
Uz mi pisal drahy, ze vyraza na cestu domov, uz by som isla najradsej domov..... juuuj, ja sa na neho tak moc tesim, a tak sa moc bojim , ze ten vikend dopadne zas katastroficky, uz by som to asi ani nezvladla rozdychat.

jarulai
30. apr 2009

no ved aj ja som celé týždne sama - to musíš popredávať ako my 😉 😀 no u nás sa to rozšírilo a tak nosí mamine, starkej...no hotový zásobovač 😀 až mi to občas leze na nervy 😠 a na takom oleji sa ti nemá čo pokaziť 😉 a ked odchádza, vždy mu pečiem koláčik, tak aj cukor sa minie 😉

neboj, tento víkend určite dobre dopadne 😉

shandy
30. apr 2009

ahojcek babulky, tak ja som bola papat, este som stihla aj lekaren a kupila si urinal, lebo tie mocove stale nemam v poriadku, aj alchemilku som si kupila na buduci cyklus 😀 😀 😀
matusik neboj, treba mysliet pozitivne a vikend dobre dopadne 😉
jarulka, vsetky teploty pred ovulaciou od zaciatku cyklu su predovulacne a po ovulacii su poovulacne 😵 😵 , kludne sa pytaj, co len sces, ja ti to s radostou vysvetlim 😵
matusik, ked si pozries moj grafik, tak uvidis, ze BT sa zhoduje s ovulacnymi testami, tie dve + pred vzostupom teploty...

jarulai
30. apr 2009

babulky, ja prchám /šefino nám odišiel, tak čo tu budem zbytočne oxidovať, že 😉 😀 /
takže, pondelok tu nebudem, prídem až utorok - tak vám prajem krásne a plodné volné dníčky 😉
ahojkajte

matusik111
30. apr 2009

shandy, ... tak ty si taka chorucka ☹ ☹ ☹ , ja som to este nemala, ale pocula som , ze to moc pali a je to neprijemne. hadam sa to vylieci cim skor , aby ste boli fit a mohli si uzivat.
Ja uz som tolko myslela pozitivne, ze som si az namyslala 😀 😀 😀

Ja idem tiez tento mesaic skusat ovulacne testy, trosku sa potesit // , .... inak, ty uz urcite nebudes potrebovat buduci mesiac ovulacne testy,..... tak ich moze rozdavat ako " tie stastne" .... tak potom sa hlasim 😀 😀 😀

shandy
30. apr 2009

tak aj tebe krasny vikendik mojka, poslem ti potom do IP este nieco na studium 😉
v utorok podas report, ze ako si sa nam malo a poctivo meraj! 😀 😀 , lebo dostanes po zadku 😵 😵

matusik111
30. apr 2009

aj ja chem , aj ja chcem, aj aj chcem IP 😀 😀 😀 😀 😵 😵
babulky, ja mam dako dobru naladu .... vsak mi rychlo prejde 😵 😵

shandy
30. apr 2009

kukuk matusik este si tu? 😀 😀 😀
ale to jarulke poslem kvoli tej nasej stitnej zlaze, to by ta nezaujimalo 😀 😀 😀 , ale keby si velmo xcela, tak to poslem aj tebe 😉

matusik111
30. apr 2009

babulky a vy mate stitnu zlazu ??? neblaznite .

shandy
30. apr 2009

😀 😀 😀 a co ty nemas? 😝

matusik111
30. apr 2009

ja nemam nic 😀 😀 😀 mozno mi ani maternicu nenajdu 😀 😀 😀 😀

shandy
30. apr 2009

matusik, si napisala ze sa uz zberas, tak pekny vikendik, uzi si opekacku a dufam, ze budes mat cez vikend postelove tornado minimalne jedno a ze coskoro tvoj grafik bude preplneny x-kami a koncit zelenou ciarou 😉

matusik111
30. apr 2009

shandusik, moc by som si priala, aby ma manzelik znasilnoval cely vikend, ale obavam sa uz toho ako to vsekto dopadne...... ale urcite sa vam budem chvalit a ukazem vam graf 🙂

prajem Ti krasnucky vikend, a tutuli mutuli s drahym . 😵 😵

shandy
30. apr 2009

matusik ty trdlo, mozno ti najdu viac maternic a vynosis aj pre nas s jaru 😀 😀
tutulo mutulo vikend 😵

moncika15
autor
1. máj 2009

ahojte babulky, staleš nemameč net 😔
noo a uz mame po svadbe,vsetko dobre dopadlo az na par menix aju vqsix komplikacii. rozpisem neskor 😅
1. IUI sa nam nepodarilo a na dalsi pokus si asi pockame lebo vzdy mi vyxadza ovuoka ked je peto prec 😔 pozeram ze tu sa nic nove neudialo....hmm kde je xyba?!

matusik111
4. máj 2009

Dobre ranko babulky, ja som tu dnes prva 😵 😵 😵 Jarulka sa doma ulieva a uziva si s muzikom. Len tak mimochodom, dnes v noci bol strasny rachot, az s manzelikom sme sa prebudili, ze nam na balkone kvietka popadali a rano som zistila, ze vsetko je v poriadku ..... a napadlo ma, ze Jarulka sexuje s muzikom a otriasa sa cela zem 😵 😵 😵
Shandy, ako u vas prebehol vikend?? Vy uz mate po ovulke, tak vy uz cakate iba na // , len to cakanie ide tak pomalicky ☹ , ale urcite to zvladnes tie 2 tyzdne 😵 😵 . Boli ste niekde na vylete ??

Moncika, som rada, ze si sa ozvala 😎 , napis nam ako to vsetko dopadlo na svadbe a kludne pridaj aj fotecky, rady to omrkneme 🙂
Je mi luto , ze IUI sa nepodarilo , ale 2. pokus bude uz urcite lepsi. Keby si nahodou niekedy mala cas a pristup na net, pridi nas tu potesit. My tiez bojujeme s ovulkou a nasimi drahymi v zahranici

matusik111
4. máj 2009

a aby som nezabudla sa pochvalit 🙂 tak tu je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
nebol to ziadny zazrak, ale 2 krat sa nam to podarilo 😀 😀 😀 , ovulku cakam presne na nasledujuci vikend, tak uz som na to upozornila manzelika, ze nemienim s nim riesit ci je unaveny , alebo nie. .... ideme pracovat na drobcekovi 😀 😀 😀 😀

shandy
4. máj 2009

dobre ranicko bambulky,
jeeeej moncika je uz po svadbe 😵 😵 😵 , tak gratulujem novomanzelom 😉 , neboj moncurik druhy raz to vyjde, budeme drzat palceky 😵 😵
matusik ahojcek, no vikend u nas nic moc, znovu som si prezila zapal mocovych ciest, takze uz beriem druhe antibiotika. tehotenstvo v tomto pripade necakam ani omylom 😒 😒 , boli sme u svokrovcov, tak som sa dobre pohadala s drahym, ze uz som si od neho sla veci pobalit. nejako sa to urovnalo, ale mam pocit, akoby sme sa vratili zas o kus nazad ☹ 😠 , ty sa pochval ako vikendik?
moncurik s tou ovulkou je to veru v nasich pripadoch tazke, ale raz sa to musi podarit 😀 😀

shandy
4. máj 2009

matusik, no neveriiiim az dve X? to je super, tak aj tebe gratulujem 😀 😀
tak ja pridavam moj o nicom graf...aj ta dnesna teplota nie je uplne na 100%, lebo som merala o hodku skor a bola v noci na wc, co uz 😀 😀 😀 a keksik ziadny 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

matusik111
4. máj 2009

Shandus , tak ty si takto behala po doktoroch ☹ to nie je nic prijemne ☹ .... ale vies co, ja mam kamosku ( a citala som to viac krat) , ktora otehotnela 2 x ked uzivala antibiotika. Je to cudne, ale pravdive. Tak nikdy nehovor , ze teraz sa neocakava. 😵 😵 😵 😵 Cez plodne dni ste sa snazili, antibiotika pomoze uchytit babo a na konci cyklu budu // 😵 😵

a tebe uz chodi drahy do prace klasika pondelok - stvrtok ?

matusik111
4. máj 2009

U nas je to asi rekord, ze za vikend az 2x 😀 😀 😀 , to bol zatial nacvik na plodny vikend , ktory sa blizi 😵 😵 Babulky, som drza, ale ja som sa rozhodla, ze idem buduci vikend otehotniet 😀 😀 😀
A potom vam poviem ako sa to robi ,.... 5 krat von - dnu , von - dnu, potom pusinka , a potom velky orgazmus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Ja mam daku dobru naladu

matusik111
4. máj 2009

a zabudla som este jednu dobru spravu ,... muzicek cumle vitaminy Zinok + Vitamin C ,... pekne kazde rano a zobral si to aj do prace, a bere to v pohodicke, tak mozno ho neskor ukecam aj na nieco tvrdie .... ak by naaaaahodou sa nepodaril moj plan buduci tyzden zamiesat 😀 😀 😀

shandy
4. máj 2009

aaaaaaaaaele matusik, aj tak necakam. proste viem, ze nie, citim to tak ale som v poho 😉 , myslim, ze ked je babula tehula, asi to bude citit, ja nem citim ako tehula 😀 😀 😀
matusik hej, pondelok az stvrtok. uffff
😀 😀 😀 matusik, to je iny plodiaci ritual 😀 😀 😀

matusik111
4. máj 2009

Ja si daku srandu robim z toho vsetkeho tento mesiac,... ale ked pojdem do druheho, urcite ma prejde humor 🙂 , ale zas budeme blizsie k dovolenke, tak hadam to dako zvladnem.

Ja zacinam rozmyslat nad tym , ze by som skocila k dokine buduci mesiac, keby spravila zakladne vysetrenia. ... ak by bolo nieco liecit, tak sa to prelieci a po dovolenke frcime 😀 😀
uvidim ako sa budem citit.

shandy
4. máj 2009

matusik, to je dobre, len nech je veselo... 😀 😀 😀

matusik111
4. máj 2009

ale potom ten smutok velky 😉 ,... ved uvidime , co nam prinesie slniecko,.... vzdy sa plodili deti ked svietilo slniecko 😀 😀 ... tak je ten spravny cas.

shandy
4. máj 2009

veru, veru, milujte sa a mnozte sa 😀 😀 😀
a mne drahy zahlasil este pred vikendom, ze su tehu dva pary, ktore pozname, oba maju termin v novembri 😒

matusik111
4. máj 2009

juuuj, ani mi nehovor,... ja som mala minuly tyzden vybuch, ked mi povedal manzelik, ze nasi kamarati , ktori mali svadbu pred nami cca 2 mesaice , tak uz v septembri cakaju babo, Tak som mu chudakovi vykrikla, ze je to vsetko jeho chyba, lebo nevie ani sexovat 😀 😀 😀 .
On ma nevie pochopit, ako mi to moze vadit, ked niekto je tehotny. ....... on si mysli, ze mi si-si 😀 😀 , ale nastatie som tu neni sama, tak sa ukludnujem , ze to neni somnou az take zle.
a to cakam , ze mi suseda povie , ze je tehotna, lebo idu na umele oplodnenie koncom mesaica, a sesternica sa zacala snazit na druhom baby,.... uz sa tesim na plodne leto okolo mna 😀 😀 😀 😀
Strasne by mi to pomohlo, keby sa to podarilo aj nam.

matusik111
4. máj 2009

a to moja svagrinka bude rodit uz tento tyzden,.... tak si vies predstavit aka som z toho nadsena ☹

shandy
4. máj 2009

no mame to tazke, je to o nervy. nasi xlapi tiez to nemaju lahke, aj ked to nedavaju az tak najavo ako my, ale viem, ze aj mojho draheho to trapi 😒
nem si si, to trapi kazdu snazilku, ze je tolko tehuli okolo a duplom, ked niektore ani nevedia ako otehu a my sa tu trapime.
micka, to by pomohlo aj mne, keby sme boli obe dve, vlastne obi tri tehulle a vlastne obi styri aj s moncikou
😀 😀 😀
ale si zober, ze my sa este stale snazime kratko v porovnani s niektorymi. moja kamoska otehu po 7. rokoch prirodzene...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre