Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
22. máj 2009

jarulai no vidis to 😀 😀
to ich treba už rovno vycikať 😀 😀 😀

no ja sa na dnes s vami lucim babenky... 😉 moj drahy ide nakladať tak sa s nim zveziem 😀
takze balim kufre a prchandim... 😀

tak ahojte a pekny vikend 😉

jarulai
22. máj 2009

tak aj tebe pekný víkendík a dúfam, že sa pondelok prečítame 😉 😀 ked si slúbila, že nás neopustíš 😉

shandy, ty si dnes dokedy?

shandy
22. máj 2009

nellie papa a pekny vikend, sup domov vycikat dialnice 😀 😀 , ale pozor, nie ocikat 😀 😀

jarulai
22. máj 2009

😀 😀 to si ani ty nevedela, že 😀

shandy
22. máj 2009

no nevedela, ze ako ja pri vas teda rastiem 😀 😀 😀

jarulai
22. máj 2009

moja, pod do tej druhej témy, nebudeme sa zase na schiiizu hrať 😉 😀

shandy
22. máj 2009

jaaaaaj dobre, uz aj som tam 😀 😝

jarulai
25. máj 2009

dobré ránko 😉
aký ste mali víkendík? mna v piatok dosť vzalo, že došla mrcha 😠 a do toho mi ešte mužík volal, že ho prekladajú do inej krajiny a bude chodiť na 2týždne do roboty a 5dní doma aj s cestou 😠 tak to vyzerá tak, že snažilkovanie sa bude musieť asi odložiť, lebo neviem, či potom aj tá liečba clostylom by mala vobec význam 😠 no trafte sa potom do ovulky ☹
aaaaale, musím sa zamerať na niečo iné 😉
dnes sa ozvem asi až okolo 15 - 15.30, dovtedy tu ani nebudem 🙄

nellie_
25. máj 2009

Ahojte.. 🙂
mne dneska MM ide do portugalska... 😒 😒 a dnes som 15DC tak to potesi 😀 😀 😀 ale podla teplôt ovu este nebola...a aj tak som chytila nejake kvasine prvy krat v zivote, a vcerajsi pokus o plodenie dopadol hrozne, lebo ma to tam vsetko stipalo tak som draheho vyhodila ze to nema vyznam...
takze tento mesiac nebude ziadny poovulačny stres 😀 😀

jarulai svina mrcha 😠 😠 budes mat prvy krat clostil?? aj ja som ho bravala asi 6 cyklov tusim...

jarulai
25. máj 2009

ahoj nellie, ja som clostyl brala 3mesiace pred tehu a na 4. sa podarilo, takže mu verím 😉
no kvasinky poznám aj ja doverne 😠 niet ti čo závidieť teda - bola si u dokiho? skús po vyliečení potom floragyn čípky - tie sú dobre. ja použijem vždy jednu po mrche - lebo vtedy mám nábeh na kvasinky a perfektne ich to odplaší 😉 😀

shandy
25. máj 2009

dobre ranicko, bambulky 😵 😵
ch jo, jarulka, no to mi je luto 😒 😒 , ale neboj, ked sa to podarilo raz, isto sa to podari zas, aj ked bude tie 2 tyzdne prec...alebo si vezmes dovosku a vycestujes za nim na plodiacu dovolenku.
jarulka, isto to ma vyznam, ved nezufaj...nooo dobre bude 🙂
mozes sa napriklad zamerat na mna, ja to pre teba urobim 😵 😵 😵
caves nellie, tak aj ty si slamena vdova?
Fuj co to? Kvasinkujeme? Ja som mala tyzden dozadu kvasinky a tiez ich doverne poznam. Som dobrala antibiotika, tak hned sa rozmnozili, zvery jedny... 😠 😠 , mne na to zabera canesten vaginalna tableta - 1 v baleni, dolezite je aj preliecit partnera, tomu treba kupit canesten krem a nech sa maze. 😀 😀 😀
Alebo si ho mozte namazat same a potom je z toho celkom dobra predohra 😀 😝

nellie_
25. máj 2009

shandy ahojky.... 🙂
no drahy sa maze canestenom jemu uz svrbenie prestalo lebo asi som nakazila aj jeho.. 😅 😅 😅 len som zvedava ci si bude natierat pipikoša aj v portugalsku - neverim tomu 🙄 🙄 🙄
a pritom som mu prizvukovala ze to musi este preliecit..len on si mysli, ze ked uz priznaky svrbiace prestali tak uz to netreba... 😠 😠

ja to mam fakt prvy krat a som z toho na nervy uz...mala som to asi aj minuly mesiac len som si myslela ze to je "neskodny" kremovy vytok...a teraz po mrche to nabralo taky prudky spad ze uz to zacalo mat konzistenciu ako tvaroh... 😖 😖 😖 😖

vcera som vyskusala sedavy kupel podla rad mojej svokry - sadla som si do lavora s vodou do ktorej som pridala pohar soli a pohar octu a mam pocit ze to pomohlo...dnes mam uplne cisto a sucho 😎 😎

ale aj tak pojdem ku doktorke nechcem to zanedbat citala som ze je to riadna svinoba toto... 🙄 🙄
uz len to mi chybalo ku stastiu doteraz som to v zivote nemala...ozaj plati pravidlo ze na posrateho aj hajzel padne... 😅 😅

shandy
25. máj 2009

nellie u nas tak isto, vacsinou nakazim ja jeho 😀 😀 😀 , ale on sa celkom tesi, lebo potom ked mu mazem pipika tak sa z toho vytesuje. ale presne ako vravis, musim ho mat takto pod dozorom aspon 3 dni v kuse, lebo hned ako vycestuje prdi na to...

hej, hej, ono potom to uz spoznas hned a budes to liecit hned. tak skus si kupit tu tabletku, ja to uz na sebe poznam, tak kvoli tomu lekarovi nechodim, lebo je to stale o tom istom....a este je dobre papat probiotika, napr. probiofix preventivne, 1 x denne, nech sa ti aj crievka zregenruju, lebo ta blba candida moze byt aj tam....

no je to nechutne, svrbi to, ze az a keksik je neprijemny, ak vobec mozny... 😖 , sak ale neboj prejde to. ufff, ale take sedave kupele by som asi nerobila, mozes si tam zaniest este cosi ine a narusit si tam tu dobru floru...

nellie_
25. máj 2009

shandy tak dneska klusem kupit tabletku canesten...kolko si ich kupujes aby to zabralo???

no ten sedavy kupel praktizovala aj moja svagrina a nevie si to vynachvalit...tak som to skusila aj ja a musim si zaklopat ono to asi zabralo.... 😎 😎 😎 dneska mam klud..ono to zevraj vyrovna to Ph....
ale dneska este pre istotu kupim tu tabletu nejaku vkladaciu 😎 😎

jarulai
25. máj 2009

ahojte, babulky, už som tuuuu 😉

shandy a ako sa mám na teba zamerať, čo pre mna urobíš 😕 ja som dnes zase nejaká vygumovaná 😀 novinka, čo 😀 😀 😀

nellie_
25. máj 2009

jarulai ty si aka presna 😉

mne uz sa nic nechce a o 15 minut padam domov 😎 😎 ale ked si predstavim tie autobusy prehriate fuj 😝 😝 😝 😝 😝 dufam ze si pri mne nesadne nejake podpazusne vinko lebo umrem 😀 😀

shandy googlila som tie canesten vkladacie a su ze 1 silna 500mg dacoho a potom je balenie 6 slabych 100 mg dacoho....ty si asi kupujes tu jednu delovicu ze???

jarulai
25. máj 2009

nellie, to vieš - presnosť je výsada králov 😀 😀 😀 nemohla som skor, nebola som tu...

shandy
25. máj 2009

nellie jednu v baleni ta je silna, tusim 500 mg, lebo tie co ich je viac v baleni maju slabsiu davku. ja si dam tuto jednu konsku a potom este krem ak treba. ale vacsinou zaberie ta jedna. 😉
no jarulka mozes sa na mna zamerat, moze si ma zamerat, co len xces moja 🙂 🙂
fuuuuuj nellie to je humac, bleeeeeee si spominam este ako som kedysi chodila busom domov a si mi to teraz pripomenula... 😀 😀 😀

shandy
25. máj 2009

ty pis nellie jedna delovica, to je nieco, ale zabera 😀 😀 😀

jarulai
25. máj 2009

shandy a ked sa na teba zamerám, potom čo? budem myslieť len na teba a moj mužík ako potom k tomu príde 😀 😀 😀

shandy
25. máj 2009

no ako, do trojky 😀 😀 😀 😀 😀
ale nie, neboj, ja suhlasim jedine s takou trojkou ze ja tehula (cize dva v jednom) a moj drahy 😉 😀

jarulai
25. máj 2009

😀 😀 😀 takú trojku beriem aj ja - ale ked ja budem 2 v 1 😉 snád raz...

shandy
25. máj 2009

jasne ze raz budeme, potom pojdeme do sestky spolu 😀 😀 😀 , to bude iny grupak 😀 😝

jarulai
25. máj 2009

no chudatka tie naše deti 😀 len aby sme boli ☹
ked mi mužík oznámil, že ho prekladajú, tak som si najskor porevala a potom som sa zmierila s tým, že tak budem mať prvé mimi v 35 😉 a druhé už potom takýmto tempom nestihneme, tak bude jedináčik 😉

shandy
25. máj 2009

ale no, vies ze pre toho tam hore nic nie je nemozne. ked mas byt tehu, tak budes 🙂

jarulai
25. máj 2009

ja vie, len či mám byť vobec tehu... ☹

shandy
25. máj 2009

jooooooooooooj a preco zas tie pochybnosti. musis verit micka 🙂 🙂 🙂 , ked uz nie sebe, tak aspon mne, hmmm? 😉 😝

jarulai
25. máj 2009

a ty čo, ty ma oplodníš, či čo 😨 😀 😀 😀
neviem, to sú mrchovské depky 😠
inak všímaš - raz sú predmrchovské, potom mrchovské a potom pomrchovské - stále sa je na čo vyhovoriť, ked už som nemožná 😀 😀 😀

shandy
25. máj 2009

nooo hlavne, ze sa mas na co vyhovorit 😀 😀 😀
no nie, tvoj muzik ta predsa inseminuje posilneny profertilom 😉

jarulai
25. máj 2009

no neviem, profertil nezabral 😠 tak nastupuje femibion, tak drž paste 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre