Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
27. máj 2009

a co tu mate nove, ako si dopadla Jarulka???? ides testovat ??
Shandy, a vyste si ako uzili plodne dni? a kedy ides k doktorovi?

Vitam Ta Neli v temicke , kde placeme za nasimi muzikmi 😎 😎

jarulai
27. máj 2009

ahoj matusik 🙂
kde si sa flákala doteraz 😀 jasné, že sa možeš pridať, to čo je za otázku 😠
a moj mužík dnes dojde z Prahy - to asi aby nemala Praga tolko ludí, tak vám uvolnuje miesto 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
27. máj 2009

ahojte... 😎

no vam je ale zit, ze budete mat manzelikov doma...ten moj az v nedelu.. 😔 😔

a ovu klope na dvere, dnes uz mam aj bolesti.... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

matusik111
27. máj 2009

ja trosku sa venujem viac praci ako konikovi,.... ale neni to nic lepsie 🙂
Tak si to budete doma uzivat , ked pride muzicek,... a ako si dopadla s mrchou?

Nellie, to je asi dost tazke, ked mas stale muzika prec. ☹ Treba sa nastahovat za muzikom a dovolenkout pri nom 🙂

jarulai
27. máj 2009

matusik, jasné - práve mám posledný den mrchy...dosť ma to vzalo, ked som dostala, lebo som tomu začínala pomaly veriť... ☹

nellie, moj bude domka len do utorku a zase na týžden odíde ☹ ale aspon ten týžden si ho užijem 😉 😵 😵 😵

nellie_
27. máj 2009

matusik nastastie ten môj jazdi take trasy ze viac menej nemecko a to ide max na 2-3 dni prec...a portugalsko ma tak raz do mesiac a zrovna cez moju ovu.. 😀

a vasi manzelikovia co robia??? tiez su soferi ci ako?? ten môj jazdi len na takom malom Ivecu, nema ten velikansky kamion..

shandy
27. máj 2009

Dobre ranko vospolok 😵 😵
jaaaaaaj matusikovi je dobre, ide si uzivat do prahy, ze v praze blaze? 😀 , len aby im tam nepopadali tie veze od tolkeho keksikovania
😀 😝
nellie, no zatial este nedosla, tak treba verit. trosku sa vystresuj, nech sa ti ovulka posunie na neskor 😀
jarulka, to bude tyzden co? a co si dobre navarila? 😉
ja som bola vcera u toho dokiho pre papier pre tu moju chrunu, inak uuuplne zlaty doktorko, ruku mi podal, uplne mily, ale to len tak co ma kamoska predstavila, na vysetrenie som sa objednala az na 1.jula, to ide aj ona, tak pojdeme spolu 😵 😵 😵

shandy
27. máj 2009

No a ja dnes teda takto, evidentne po ovuli 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

nellie_
27. máj 2009

kam se šplháš veverko???? 😀 😀 😀 😀
pekny grafik shandy... 🙂 🙂 🙂

nie ja nechcem ovu odsunut, kôli dovolenke...teraz mi to nevadi ze neni snazilkovsky cyklus.. 😉
takze asi si v grafe vymazem ze 16.cyklus kedze nie je plodiaci tak to sa nerata ako snazilkovsky 😀 😀

matusik111
27. máj 2009

tak este tu skocim na skok, ved nemozem bez vas ani dychat 🙂

matusik111
27. máj 2009

Moj muzik pracuje na tyzdnovkach ( 4 dnovkach) v Cechach, takkazdy vikend je doma, tak sa snazime triafat ako sa da, ale niekedy sa neda a niekedy sa nechce 😀 😀 😀

Shandy , tak ty 1.7. ides na vysetrenie, super.... dufam, ze Ti potvrdi tehulkovanie.

Jarulka, to ma mrzi, ze prisla mrcha, lebo bolo to uplne skvele a verila som, ze nam zacnes tehulkovu temu. Ale nic ine nam neostava, iba ist dalej a cakat na dalsiu ovulku.

Nellie , a kedy sa chystate na dovolenku?

shandy
27. máj 2009

nellie, no on je furt ukazkovy, len co z toho 😀 😀 😀
hehe, nellie ty si pripad, ale hej mas pravdu, no ked sa nesnazilkujes, tak to nem snazilkovsky...ploditel je inde, nuz co ine ti zostava 😀
moj ploditel aj ja mame nadchu ze az, tak sme si vcera spolu romanticky posmrkavali 😀 😀 😝

nellie_
27. máj 2009

matusik ideme 17.7. - do chorvatska na Makarsku 😎 🙂 🙂
a ja pojdem asi s vlochajdou nainstalovanou 😠 😠 no co tak zaštuplujem kuchynu a hajde do mora 😀 😀 😀

shandy tak si môzte spolu vysmrkavat "soplove sonety" 😀 😀 😀
to moj ked ma nahodou nadchu tak to umiera uz potom.. 😀 😀 😀
u neho to naozaj plati ze najhorsia mužska choroba na 8 pismen je - "KAŠLIČEK" 😀 😀 😀

shandy
27. máj 2009

no jo nellie, co urobis, v kuchyni sanitarny den 😀 😀 , tak ale hlavne, ze ides na dovosku 😵 😵
my ideme tot menej ako o 3 tyzdne tiez k moru, tak dufam, ze mrsula dojde este pred odchodom, nech ma tam nerusi 😠 🙂

si pis, ze si ich vysmrkavame a obaja mame hlas ako ked mas stipec na nose 😀 😀
hej, presne...aj moj drahy bol dobry, mi volal, ze ale on kycha a ze uplne mu tecie z nosa, ze to je nejaka divna nadcha 😀 😀 😀 , tak mu vravim, ze to je normalna klasicka nadcha, ale ze on taku este nikdy nemal 😀
ale inak on je prave opak, on sa nikdy nestazuje, ze mu nieco je...v tomto je ako moj otec, ten tiez nic nepovedal ked mal zaludocne vredy a ked dosiel k lekarovi, uz ho odtial ani nepustili a rovno na operacku...no xlapi...

jarulai
27. máj 2009

babulky, už som tuuuuu 🙂
som prečítala všetko, čo ste stihli - kto ma pochváli 😀

shandy, to máš iného experta doma, teda 😀 😀 😀

mne dnes moj mužík zahlásil, aby som našla od zajtra nejakú dovku do Grécka 😵 😵 😵 ale je frišký, čo 😀 😀 😀 tak idem kuknuť popri obedíku 😉

nellie_
27. máj 2009

no ale aky akcny manzelik... 😀 😀 😀 😀 😀
a ved super, ziadne stresy, nic pobalite sa a idete.. 😵 😵 😵 😵 😵
paradičkaaaaa

shandy
27. máj 2009

huraaaaaaaaaaaa, ty si sikulka jarulka 😵 😵
no to teda mam ti poviem, moje kamosky hovoria, ze som asi jedina, co s nim dokaze zit 😀 😀
no my sa tiez chystame na grecky ostrovik, to budete mat super romantikus 😵 😵

jarulai
27. máj 2009

no babulky, tak som našla - ale najskor tak od 6.6., teda budúci týžden, tak som zvedavá, čo mi povie 😉
ja už som sa tak napašmala na tú dovku, že už by som aj utekala domkov baliť 😉 😀 už som nebola pri mori hádam 6rokov ak nie viac 😝 a v grécku som ešte nebola vobec...

shandy
27. máj 2009

😀 😀 😀 a kam si nasla micka? grecko pevnina? tam sa ti bude pacit 😉
co ved to je dobre, naco planovat 😵 😵 😵

jarulai
27. máj 2009

moja, na krétu som pozerala - to mi odporúčali, čo tam boli 😉 a teraz z mužíka vyšlo, aby som pozrela aj chorvátsko... - no mám ja čas? ved sa aj vám musím povenovať, nie 😉 😀

jarulai
27. máj 2009

shandy, ty trubka - teraz som kukla tvoj grafík. ved ste sa snažilkovali v správny čas, tak sa može ujať 😉

nellie_
27. máj 2009

jarulka na chorvatsko by este bola asi zima teraz nie??? 😅
tam este nebude take prehriate more.... mne čupajzky omrzaju aj ked ideme koncom augusta 😀 😀 😀
to skôr to grecko skuste 😉

moja kolegyna je teraz v egypte a ma tam 37 stupnov rano o 6,00 hod 😝 😝 😝 😝 😝
by ma tam treplo fuj 😖

jarulai
27. máj 2009

to je moj sen- egypt 🙂 no teraz nám nevychádza, to grécko by bolo dobré. to ma inak nenapadlo, že v chorvátsku je ešte zima - a ja taká teplomilná 😀 😀 😀 to by som ja asi zamrzla, ešte teraz zaspávam v ponožkách 😀 😀 😀

nellie_
27. máj 2009

jarulai aj tyyyyyy 😀 😀 😀 😀
konecne nie som jedina "trafena" ako mi cely zivot hovori moja segra 😀 😀 😀 😀
dobre zistenie.... 😀 😀 😀
ja ich zhodim az ked bude v noci 25 stupnov byvat vonku 😀 😀 😀 😀

aj môj sen je egypt len sa bojim lietania 😀 😀

shandy
27. máj 2009

ponozky? no jasne, musia byt, inak by som zamrzla 😀 😀 😀 to ja este take hrube 😀 😀
a drahy sa mi tiez rehoce, ze ci som normalna 🙂
inak kamoska sa chysta teraz do chorvatska cez vikend, tak snad az taka kosa nebude. kreta je pekna, ja som tam bola tiez 🙂 , egypt ja nemusim, mam taky citlivy zaludok, tak sa bojim, ze urco by som tam chytila nejaku behavku alebo co 😀 😀

jarulai
27. máj 2009

tebe vravia, že si trafená 😠 to je drzosť 😠 mna zase nazvali zmrzlinou 😀 ale zobrala som si mužíka, čo by zase mohol bytovky vykurovať, čo je stále horúci a potí sa už aj teraz 😉 😀 tak ma večer pekne poohrieva 😉

ja som ešte neletela, tak uvidíme - ak pojdeme teda 😉 😀

nellie_
27. máj 2009

aj ja som zrmzlina.... a ked nahodou mam teple ruky tak normalne to zapisuju kolegovci cervenou do kalendara, lebo to ozaj musi byt aby mne bolo teplo 😀 😀 😀 😀
ja ked idem z roboty cez najvacsi hic - ako napr. vcera tak mi trvá minimalne 7 minut aby sa mi zohriali ruky....

a tiez mam hrube ponozky take tie makke a minule som si jedny kupila a volali sa normalne spacie ponozky tak som ich otrcala drahemu ze asi nie som az taka trafena ked uz vyrabaju specialne ponozky na spanie 😀 😀

shandy
27. máj 2009

jaru, ja to mam tak isto, takto sa nam teploty vzajomne vyrovnaju 😀 😀 😀
jooooj, tak to budes mat zazitok z lietania 🙂 🙂 , moj drahy to uz neznasa chuda moje, ja si to este uzivam...aj ked teda poslednych 5 hodin letu som si uz tak neuzivala ani ja 😀 😀

jarulai
27. máj 2009

tak od dnes sa zdravíme ako zmrzlinky 😀

shandy, no ved uvidíme ako sa s mužíkom dohodneme. snád nezapotí, že nikde nejdeme, lebo ho zahluším - už ked ma nabláznil, tak musíme ísť, nie 😉 😀 a inak - v egypte behavku dostane vraj každý, tak ty by si sa tam asi vys..la z podoby 😀

nellie_
27. máj 2009

no viete co moja segra je teda fifinka obecna a ona minuly rok v egypte uplne v pohode to zvladla, a nevytentirovala sa z podoby.... to som bola normalne mimo 😀 😀 😀

ale ze ona s jej frajerom maly tajny recept ako nechytit srajdu - kazde rano si supli riadne fernetu aby vypalili egyptske cerviky 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre