Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
8. jún 2009

Shandy, tak to idete do dovolenku cez plodne dni, super, .... dufam, ze sa to uz konecne roztrhne v tejto teme a zacne sa otehotnovat 😀 😀 😀
Ja som brala ten gynex 2 flasky, ziadny zazrak sa nestal, ale ani sme dako nesexovali,.... tak rozmyslam, ze tiez zacnem ho brat , ked sme sa tak rozbehli 😀 😀

citala som, ze idete na daky malinky ostrov v Grecku, super, aspon vas nebudu vyrusovat velky naval cudzincov a mozete sa venovat jeden druhemu. Bude vam urcite super, a budete mat male grecke prekvapenie 😵 😵 v brusku

shandy
8. jún 2009

matusik, no prave ze nejdeme cez plodne dni, plodne dni budu presne, ked prideme z dovosky a drahy odide do prace 😀 😀 😀
ale nevadi, aj tak su ju patricne uzijeme 😀 😝
no vd on ten zazrak sa len tak sam od seba bez keksikovania nestane 😀
hej matusik, ideme na pidi ostrovcek a grecke prekvapko asi nebude, ale to neva 😀 , uz sa mi blizi prehliadka u dokiho, tak po dovci si pojdem pre kartu a 1.Jula tam naklusam na vysetrenie 😉

matusik111
8. jún 2009

ALE zas taka velka zmeny moze aj ovulku privolat a moze sa zapracovat na baby, vies, ze pri tomto nie je ziadna logika a pravidelnost,.... (inak by sme uz boli vsetky tehulky 🙂) , a mozno prave ta posledna spermoska si pocka na ovulku a sup, bude baby. 😵 😵 😵

matusik111
8. jún 2009

ja rozmyslam, ze sa tiez objednam k tej mojej na rocnu prehliadku a uvidim co by mi povedala,.... ak nepovie nic, aby som mohla hladat noveho gyndusa 🙂

shandy
8. jún 2009

😀 😀 😀 tak to mas recht, ved aj mna tento mesiac predbehla svinucha jedna 😀
tak rozmyslam, ci tento mesiac zas budem pit alchemilku alebo gynex, lebo neviem ci mi tu skorsiu ovulku nahodou nesposobila ta alchemilka a dalsi mesiac by mi tiez taka skora ovu bodla, aby sme to stihli 😀 😀 , no nic, asi to necham v rukach bozich 🙂
matusik objednaj a povedz aj, ze sa snazite a kolko, uvidis co ti povie. ja som zmenila preto, ze ma chcela poslat rovno do toho CAR-u bez akychkolvek predchadzajucich vysetreni
😒 😠 😠

matusik111
8. jún 2009

a mne pre istotu FF ani nevyznacil ovulku, tak vobec neviem kedy prebehla. Aj som mala pri sebe ovu testy, ale dako som sa na to vykaslala , ved co uz. Nemozem to prehanat . Niekto ani nevie ako a ostane tahotny a my sa sledujeme a prd z toho.

Kamoska este vo februari rozpravala, ze idu sa snazit (lebo 2 roky po svadbe to stale ona odkladala), a ze jednoducho sa to podari. Ze by sice chcela, keby sa jej babo narodilo v maji, ze sa jej pacia majove deti, ale ze to by musela dlho cakat , az do augusta na oplodnenie,...... a teraz mi len tak s tichou dusickou povedala, ze sa im nedari, a nevie ci bude vobec niekedy tehotny.

matusik111
8. jún 2009

tak pomalicky je nas viac a viac v tom kolotoci, kde sa nedari a nedari,.... tak dufam, ze pojdeme uz cim skor prec z neho . 😵 😵

nellie_
8. jún 2009

no ahojte... 🙂
a ja ze co to aka minulo tyzdnova ignoracia tu 😠 😝 😀 😀 😀 😀

ja mam zapal ako hrom 😖 v piatok som bola u zenskej a vynadala mi ze kde som doteraz bola 😅
a ja som si sama kvasine liecila cipkou canesten.. 😀 😀 😀 to som jej ani nepovedala samozrejme... 😅
no a ja som to mala zo zapalu vsetko...tak som nafasovala injekcie, čipky a kurirujem sa 😅

shandy
8. jún 2009

ale ved jasne, ja len kvoli tomu, lebo som si ich uz chcela minut tiez tie ovu testy. lebo ked ich miniem uz sa nebudem sledovat...dalsie uz nekupujem. prdim na to, ved uvidim potom podla toho co mi povie lekar... 😉
no ano, kazdy si mysli, ze si povie a hups, mimi tu bude ale my co sa tak dlho snazime, tak vieme, ze to tak nie vzdy je....ale netreba to vzdavat. ja mam take divne pochody v bruchu ze mozno uz dnes dostanem...

matusik111
8. jún 2009

Nellie, tak ty namiesto snazenia, este aj zapal vyfasujes, tak to je na porazku veru. Ty si ako na tom s grafom?

shandy
8. jún 2009

nazdar nelllie 😵 😵
ty jo chudiatko nase nakazene 😀 😀 😀
pocuj a mala si teda nieco ine ako kvasinky? ci co to mas? no uffff, to je mi teda luto, dufam, ze budes rychlo fit. auuuuuuuu este aj injekcie? ty koki... 😔 😔

nellie_
8. jún 2009

matusik meriam len preto aby som vedela ako teta mrcha 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

dufam ze pekne krasne v stredu je tu jak na koni 😎 😎 😎

shandy no ja som jej povedala ze som mala asi aj kvasinky, lebo aj manzel chytil "pipikovu svrbačku" 😅
a ona ze toto mam teraz zo zapalu ale ze pre istotu mi da aj čipky na kvasine na preliečenie a drahy nafasoval jednu pilulku ktoru musel zjest a ze bude pokoj 😎
a brala mi aj vytery tak som zvedava, co som to vlastne mala 😅
ale poviem vam ze super pocit ked uz to zo mna nevyteka 😖 😖 😖

len este pretrpiet tie 3 bolačky do riti 🙄 🙄 🙄

nellie_
8. jún 2009

inak mala som to prvy krat v zivote aj kvasinky a nasledne ten zapal... a moja svagrina bola dobra, ze konečne som zena, lebo doteraz som 27 rokov nemala ziadne problemy a ze vidno ze teraz ked mam od januara ustaleny cyklus sa zo mna stala žena..... 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
8. jún 2009

nellieee 😀 😀 😀
tak vitaj medzi zenami 😀 😀 😝 , svagrina je dobra.... 🙂
uff teda, chudiatko, to hej, to je neprijemne ked to z teba tecie ako z kohutika 😔
a draheho uz mas doma? ci? 😉
nellie, aj ja budem trpiet v stredu, mozno uz zajtra... 😔 , tak potom vyvesime cervene zastavy 😀 😀

nellie_
8. jún 2009

no môj drahy je doma uz druhy tyzden... minuly pondelok mal taku drobnu nehodu...prevratil sa s ivecom do priekopy...nastastie sa to stalo na slovensku a nie v zahranici, ale poviem vam vyplasil ma teda riadne...ja som tu normalne sa psychicky zrutila 😅
lebo mame teraz tak troska blbsie obdobie, ze som len cakala co este sa prihodi a priam som mu to privolala, lebo ja som to od rana mala tusaka...a ked mi zavolal s placom ze mal nehodu tak ja som to nezvladla 😅
a riadne som tu vsetkych vyplasila, tak ma odviezli domov...
takze drahy ma teraz taky mensi blok, aj ked hra hrdinu, ale odmieta jazdy takze asi bude aj tento tyzden doma este.... (keby aspon boli plodne dni, nech to vyuzijeme a sice aj tak mame teraz zakaz ked mam choru aničku 😀 😀 😀 😀 😀 )

matusik111
8. jún 2009

babulky, tak vy ste sa takto rozhodli kramovat ???? pekne od vas. ja si pockam a asi az buduci tyzden zacnem.
veru, tie grafy su dobre aspon na urcenie mrchy, ked sa neda podla toho otehotniet 😀 😀 😀

Nellie a kto Ti picha picahcky do zadku ? ja sa tak strasne bojim injekcie, ze by som sa zblaznila. z Teba je tvrdas 😎 😎

matusik111
8. jún 2009

tak to je teda poriadny sok,... ja sa stale bojim, ze sa moze nieco stat. Cely zivot je stresujuci.

Nastastie sa nic nestalo a teraz sa mozes doma o muzika starat a mozete sa aspon tulkat . Je to lepsie ako nic.

a po mrche bude "anicka" zdravucka a bude pripravena na velkeho " silaka"

nellie_
8. jún 2009

matusik prvu mi pichla sestricka u doktorky mojej v piatok a cez vikend svagrinina svokra a celkom fajn picha na vysluzilu 68 rocnu dôchodkynu...mala som vcera aj stres normalne, ale pohoda... 🙂
ja som uz obrnena proti injekciam co bola tiez moja trauma, ale ak nahodou pojdem na umele tak som psychicky vyrovnana ze pri stimulacii si budem sama pichat do brucha 😎 😎 😎
a ked vidim moju svagrinu ako si picha sama do ruky kazdy druhy den injekcie (ma sklerozu muliplex) a to ona je ozaj taka fifinka a vidim aka je odvazna, tak uz aj mna ta fobia presla 😉

nellie_
8. jún 2009

matusik ved to boli tie najotresnejsie slova "mal som nehodu" akych som sa vzdy bala....je to stresujuce ta šoferčina... ☹ ☹ ☹ ☹
ale tu v kancli ma ukludnovali ze ked mi volal on a nie policajt tak je to OK lenze mne on podal malo informacii a mne tak fungovala fantazia ze fakt som sa tu zlozila 😅 😅 😅
ale dobre ze to dopadlo ako to dopadlo, lebo ja som asi chripkou nakazila draheho a jemu ostalo priserne zle..najskôr mi zavolal ze sa vyzvracal a ze aj tak sa mu neulavilo - este som sa s nim vadila, aby sa vratil domov a o pol hodinu mi zavolal ze sa vykotil...ze on ako keby zamdlel ze prebral sa az v tej priekope....este stastie ze to neskrutil do protismeru, ale do priekopy...to ozaj vsetci svätí pri nom stali.. 🙂

shandy
8. jún 2009

nellie to je mi luto, ale hlavne ze sa nic vazne nestalo a ze je zdravy a zivy 😔 , on to je taky zdvihnuty prst, aby si daval pozor..aj ked niekedy s tym nic neurobis, aj ked si davas pozor...
ufff, no nellie hlavne, ze je zivy, snazit sa mozte aj dalsi cyklus 😉

nellie_
9. jún 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂
dnes som makala ako fretka - same vykazy a tabulečky 😖 😖
prave idem na predposlednu injekciu..huraaaaaa zajtra bude poslednaaaaa 😎 😎 😎 😎
mne injekcie neprekazaju ale tieto bolia ako pendepoňačky 😒

matusik111
10. jún 2009

dobre ranko babulky, dako mate viac a viac prace a nic nestihate. Ze by nebol cas na konika??? neni mozne 😀 😀 😀 , ako sa vam paci dne slnieckovy den?? krasa, uz len chlap doma a erotika k tomu chyba 😵 😵

matusik111
10. jún 2009

a aby som nezabudla, prikladam moje grafy
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

ak by som sa mohla opytat nazor odbornicok,.... bola uz ovulka ? ak nahodou ano, kedy asi? lebo FF to nazakresil, a WK ano.
Aby som vedela kedy mam ocakavat mrchu, lebo chcem sa objednat na gynde. Dakujem, 😵

matusik111
10. jún 2009

babulky, vy naozaj tolko pracujete?? a to uz ako ?? neblaznite. mne sa tak nechce

shandy
10. jún 2009

dobre ranicko 😵 😵
nellie hura, posledna pichacka a bude snazenicko 🙂 🙂
fuuuj, ze vykazy a tabulky, to jak hnusne len znie... 😀
matusik moj, podla mna ovulka bola 😉 , ale tazko povedat kedy, kedze si nemerala kazdy den. zeby okolo 11.DC? no ale to je len moj amatersky odhad. nellie co hovoris? ty si vacsi odbornik... 😉

matusik111
10. jún 2009

shandy, ty si uplne uzasna, ked si sa odtrhla od prace 🙂 , no neni Ti tu lepsie na konikovi ?? 🙂 🙂

citala som , ze Kolienko je tehulka, ..... juj, dako sa to spustilo, tak dufam, ze sa niektora z vas prida co nahrychlejsie.

Shandy, preco si sa rozhodla pre ten Gynex? dufam, ze vam donesie babenko

shandy
10. jún 2009

co neurobim kvoli tebe moja 😀 😀 😀 , je mi lepsie, lebo tu len stresy...uffff

veru je tehulka nasa kolienko 😵 😵 , ale treba jej drzat palceky, bo krvacala...

co ja viem, kolienko vravela ze pomohol, tak preto 🙂 🙂

matusik111
10. jún 2009

ja som ho brala 2 flasky, a mne nepomohol,... ale u nas bol problem asi niekde inde. tak dufam, ze uz zachvilku cacnes pripisovat tt 🙂
a kedy ho zacinas brat? uz prisla mrcha? taku cudnu mas tu tepolotu , nie?

shandy
10. jún 2009

no ved ja si od toho tiez nic neslubujem, dokonca neviem, ci si ho vobec dam, no ale keby som chcela, mam ho doma... 🙂 🙂
brat ho zacnem s mrchou, ktora ale zatial nedorazila. je to asi tym, ze som mala ovu neskor ako vyznacil FF - povodne mi ju hodila na 10.DC a dnes to prehodil na 12.DC asi kvoli tomu, ze mrcha este nedorazila. hej, teploty su fakt cudne....nechapem....ale nejako to ani neriesim teraz 😔 😔 , proste dorazi dnes alebo zajtra, tak to citim...mozno ta alchemilka mi to trosku rozhadzala 😀 😀

matusik111
10. jún 2009

tak uz zacinas tento cyklus? super, Niekto hovori , ze treba aspon 3 mesaice,... nevies nahodou , ako dlho brala Kolienko?
Hovori sa, ze pokial je par zdravy, tak to pomoze,.... tak len treba dofat. Ja to tiez zacnem len buduci cyklus si chcem dat uplny oddych, nemerat, nejest ziadne vitaminy ( okrem listovky) , ziadne caje , jednoducho klud. Lebo asi je toho na mna moc. a potom zacnem s gynexom, Dufam, ze vtedy uz budes vychvalovat gynex 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre