Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
26. jún 2009

ja som tu, este pred obedom a hladna ako vlcisko 😀 😀 😀
co si mala dobre ham? nech mi urobis chutky 😀

nellie_
26. jún 2009

ja zazivam orgazmicke stavy pri magnume ekvador 😀 😀 😀 😀
este ze som sama v kancli take slastne povzdychy tu zo mna vyliezaju 😀 😀 😀 😀

jarulai
26. jún 2009

nellie 😀 😀 😀 to musí byť teda vzrúšo 😀 😀 😀

shandy, ja len čo chladnička dala - cestoviny s kadečím 😀

nellie_
26. jún 2009

teraz by to chcelo pečenu klobasu s horčicou 😀 😀 😀 😀 😀

matusik111
26. jún 2009

babulky, ako sa tu mate?? dnes ste toho popisali dost, ledva sm to precitala 🙂

Jarulka, jasne, ze mi musis verit ,... len sexikuj, lebo je ovulka 😵 😵 😵 😵

tak teda aj mne je luto Jacskona ..... aby som sa vyjadrila k vasej aktualnej teme 🙂

a ja som bola uz vo fitku, napiekla som kolac s tvarohom a sumienkovou zelatinou, a idem chystat obedik, lebo okolo 14 by mal byt muzicek domka.

shandy
26. jún 2009

nellie uz sa exotika??? 😀 😀
mnaaaam jaru, mne by aj to stacilo 🙂 🙂
akurat dnes som sa s kamoskou bavila o klobasach, ze ma taku dobru domacu madarsku, mnaaaaaam 🙂 🙂
matusik ahoj, aka vzorna gazdinka je z teba 😉

jarulai
26. jún 2009

matusik, to mi nemusíš kázať 😉 😀 čo ma nepoznáš 😀 😀 😀 u nás je sexik ovulka-neovulka 😀 😀 😀
a ty si dnes domka? aj ja chceeeeeeemmmmmmm 😉

shandy, neverím, že by ti stačilo aj to. takému žrutikovi 😀 😀 😀

shandy
26. jún 2009

no to mas pravdu jarulka, to by bolo asi malo...ale zas ako predjedlo by nebolo zleeeeee 😀 😀 😀

matusik111
26. jún 2009

veru , ja som dnes domka, .... musim chystat domacnost, aby sa citil muzik dobrucko doma 🙂 🙂

babulky, a nepridete ku mne na kolacik a kavicku ?? aby som sama neprinerala??

Ja milujem nanuky a zmrzliny vsetky od radu, .... a smaozrejme, ze Magnum patri k tym lepsim 😀 😀

jarulai
26. jún 2009

matusik, ak zabezpečíš dopravu, tak idem k tebe 😉 ale aj naspať - čo ja potom, ked dojde tvoj mužík 😀 😀 😀
to bude velké privítanie, ked si ani do robotky nešla 😉

matusik111
26. jún 2009

Ved koli muzikovi vsetko 🙂 , aj volno treba 🙂
ale uz tu mal byt, len sa zdrzal u mojich rodicov a dako sa mu za mnou nechce ☹
Ked ja nemam este ziadnu dopravu ☹ , jedine , ze poslem pre vas lietajuci koberec 😀 😀

jarulai
26. jún 2009

anoooooo, lietajúci koberec, huráááááá 😀 😀 😀 a ty ako bosorka nemáš doma metlu náhodou 😀 😀 😀

jarulai
26. jún 2009

babulky, prchám za mužíkom 😵 pekný víkendík 😉 milujte sa a množte sa 😉 😵

shandy
26. jún 2009

rovnako babulky moje, uzite si vikendik s muzikmi a nezabudnite na zemetraska 🙂 🙂 🙂

nellie_
29. jún 2009

dobre ranko 😉 🙂 🙂 🙂
som prva..jeeeeej.. 😎 😎 😎 😎

jarulai
29. jún 2009

dobré ránko 😉
ranné vtáča, nemožeš spávať 😀

nellie_
29. jún 2009

ja uz mam hodinu pracovnej doby za sebou 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
29. jún 2009

čooooooooo 😨 😕 teoreticky síce aj ja nejakých 45min 😀 ale straaaaaašne sa mi dnes nechce, myslím stále na to, že mužík mi už ráno odchádza ☹ ☹ ☹ veru ani jemu asi neni všetko jedno, už to na nom vidieť, že je nervozny, lebo nevie do čoho ide...

nellie_
29. jún 2009

ja som sama uz od soboty..drahy siel do anglicka a pride az v stredu a vypada to tak ze dnes alebo zajtra asi bude ovulka, ale ako vravim neriesime to teraz.. 🙂 🙂 🙂 🙂
hlavne je aby mi cyklus fungoval... 🙂 🙂

a na ako dlho to ide Jarul???? sme to my ale potrestane, stale takto same... ☹ ☹ ☹
ja by som bola najradsej keby si ten moj najde inu robotu - to nestoji ani za tie peniaze co zarobi... ☹ ☹

jarulai
29. jún 2009

nellie, predbežne im povedali príchod až 25.7. ☹ mi aj šibne tak dlho sama ☹ nejde mi o ovulku, teraz to neriešime ani my, lebo by bolo fakt umenie a zázrak, keby sa moj mužík stretol s mojou ovulkou 😉 😀 ale to, že bude tak dlho preč - straaaaaaaaaaašne mi bude chýbať ☹ ☹ ☹

shandy
29. jún 2009

dobre ranko bambulky 😵 😵
tak pozeram, ze som tu jedina, co nie je slamena vdova dnes 😒 . Tak to je mi luto, ze mate muzikov takto fuc. Verim, ze aj napriek tomu sa raz tie vase ovule stretnu s vasimi muzikmi... 🙂 🙂
Mna caka v stredu lekar, tak tiez neriesim... 😵 😵 , vo stvrtok odchadzam na predlzeny vikend za kamoskou tak tento tyzden bude kratky 🙂

nellie_
29. jún 2009

jarulka no to je fakt dlho ☹ ☹ ☹
neboj, ono to utecie velmi rychlo...ja som si v sobotu vravela ze este cele 3 dni a potom sa mi vrati a uz to je iba jeden den a budem ho mat doma... 😵 😵 😵 😵
ved toto je ta najvacsia chyba aby sa nasi "cestovatelia" stretli s nasou ovulkou...aj vcera bola u nas moja tetka na navsteve a tradicne otazky ci nebudeme traja a kva kva..ze ved uz 2 roky po svadbe a nic...vravim ze no samooplodnitelna nie som 😀 😀 😀 a susedia su blbi geneticky material 😀 😀 😀
potom ma segra obdivovala ze ako to mozem brat tak s humorom, ale sak keby si to stale pripustam ved mi prepne, no nie? 😀 😀 😀
a ja si naozaj nemozem povedat ze by sme sa my dvaja nejak intenzivne snazili 😅 😅 naš sexik 3-4 krat pocas cyklu moc vody nezamuti 😀 😀 😀 😀

nellie_
29. jún 2009

* blby - sorry.. 😅

shandy
29. jún 2009

😀 😀 , nellie to mas recht. jarulka, ubehne to ako voda, aj ked si viem predstavit, ako ti bude smutno... 😔
no jarulka keksikuje o sto dvesto, ked tu ma muzika, no ale neviem teda, preco aj na nas sa nejake tehu hormony nenalepia... 😀 😀 , tiez sme stretli cez vikend spoluziaka z vysky a jeho zena (dve deti) sa ma pyta, ze kedy aj my budeme mat...a ze ci bude svadba....hm, no tak zatial sa vzdy tvarim zahadne, akoze uvidime 😵 😵 😵

jarulai
29. jún 2009

babulky, to mi aj mužík hovorí, že to ubehne - no budem to musieť vydržať, ved čo iné mi ostáva, že 😉
tie otázky nenávidím - písala som, že aj nás tak bombardovali na švagrovej svadbe v apríli, lebo nevesta už bola v 11tt, tak my - rok a pol po svadbe- sme "divní" ☹ 😠 vtedy ma to dosť vzalo, ale už kašlem na všetkých a nech skúsi niekto ešte utrúsiť takúto poznámku, tak si už veru servítok pred hubu nedám 😠
a veru - my seksíkujeme vždy, ked je mužík domka veeeeelmi poctivo 😉 no aspon si užijeme ked nič iné, že 😉 😀

matusik111
29. jún 2009

dobre ranko babulky, ja som sa akurat naranajkovala a je mi dobre 🙂
aj ked muzicek uz isiel rano do prace. Nebavi ho to tam chodit, a chcel by zmenit pracu, tak mozno sa nieco podari a bol by doma,.... ale pri takejto situacii sa tazko vyskakuje, Takze stale ostavam u vas v kolektive "cakajuce na manzelov " 🙂

dnes si idem pre vysledky hormonalneho profilu , tak som zvedava ako sa to vsetko zacne. My sme si uzili sexik aj v piatok aj vcera, .... ja mozem povedat, ze u nas sa to trosku rozbehlo 😵 😵 😵 😵 , uz zvladame 2 krat za vikend. juuuj, len aby to ostalo co najdlhsie a samozrejme aby sa to ukoncilo tehulkovanim 😵 😵

jarulai
29. jún 2009

matusik, ty si sa nám ako sexuálne rozbehla 😉 len tak dalej moja 😉
no to máš dobré, že máš nádej, že ti mužík zostane domka - to by som brala aj ja 😉

nellie_
29. jún 2009

no u mna inak zabralo ked som jednej klebetnej "kušani" od nas z dediny (typu Cecilka Kelisova) povedala ze je trocha priroda proti nam a mam svaty pokoj 😀 😀 😀
odvtedy jej to je trapne sa pytat a aspon mam klud, lebo fakt mi to uz islo na nervy tie vecne otazky....

jarulai
29. jún 2009

ja som tak zase jednej povedala, že ked budem tehu, určite sa to dozvie, nech ju to zatial netrápi. neviem, či pomohlo, lebo odvtedy som, naštastie, s nou nebola 😀 😀 😀 ale tí, čo vedia, čo sa stalo, tí sa už nepýtajú...aspon niekto našiel rozum 😉 😀

nellie_
29. jún 2009

joj baby dneska tu mam aku skusku odvahy 😀 😀 😀
som si v sobotu kupovala plavky a ked som sa zbadala povedala som si ze musim troska do dovolenky zhodit a dneska to tu samy peter a beata a maju zakusočky a cokoladky ale zatial mam pevnu vôlu a odolavam 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre