Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
19. aug 2009

matusik a co moj comp - na ten euriky neostanu ☹

moncika15
autor
19. aug 2009

bohuzial vcul sa skladame na sprcgumy....tie su lacnejsie

matusik111
19. aug 2009

aaaaa Jarulka to kto Ti pise IP ??? Ty nas podvadzas???? asi sa mudeme na Teba hnevat 😎

matusik111
19. aug 2009

tak ked ostane 3 eur , tak urcite Ti dame Jarulka na PC, nebojkaj, .... ved my trpime, ze nas tu obchadzas pocas dna ☹ , my aj placeme , ked si tu neni

jarulai
19. aug 2009

nie, nejhnevajte, ved to je tot nellie 😉 ja som verna ako penelopa 😀

tak ste ma sklamali ☹ no ale ze je to pre nellku, tak na tie sprcgumy prispejem aj ja - o to kvalitnejsi musite potom kupit comp 😀 😀 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

tak ty nas podvadzas s nellie?! to je este vacsia zrada 🙄

jarulai
19. aug 2009

matusik, a ja ze preco nie su v obchodoch vreckovky a to vy vsetky za mnou tak nariekate 😀

matusik111
19. aug 2009

Nelinka, mala si krasne saty , upne naaaaadherne

jarulai
19. aug 2009

moncika, nie, my sme si len nieco museli vyjasnit 😉 na stretku vas uvedieme do obrazu 😉

moncika15
autor
19. aug 2009

matusik ty este stale citas? 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

a to nemozete riesit tu s nami? ja som zvedaavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

matusik111
19. aug 2009

jarulka, my uz kupujeme aj toaletaky, lebo vreckovky su male,... a tie soplata nam vypadavaju z malinkej vreckovky 😀 😀 😀

NELINKA, napis aj nam IP, aj my chceme citat

jarulai
19. aug 2009

matusik, kasli na to, to by bola na teba velka davka smiechu naraz - my sme si to kuskovali 😉 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

taketo caxre maxre za xrbtom nemame radi, ze matu 😠

jarulai
19. aug 2009

baby, vy ste ale zvedave 😨 upresnovali sme si nase bydliska, ked sme tak blizko seba 😉 spokojne? 😉

matusik - soplata 😨 tomu sa hovori susne 😀 😀 😀

matusik111
19. aug 2009

Moncika, mali by sme aj my ist na IP, ked oni nas takto obchadzaju 😠 , a ked sa chcu pochvalit az na stretke, tak to bude nieco zaujimave, asi nam chcu kupit tortu so sampanskym 🙂

moncika15
autor
19. aug 2009

jaru aj ja xodim casto do topolcian aj do banoviec ci kde to byvanellie a so mnou si nikto nic neupresnil 😠

jarulai
19. aug 2009

si pis, matusik, si nas odhalila 😀 😀 😀

matusik111
19. aug 2009

babulky, inak , na ktory den by sa planovalo to stretko??? Lebo cez vikend mame chlapov doma ,..... dame to cez tyzden ??? Ja mozem furt 🙂 a cim blizsie ku dialnici, tak lepsie, aby som sa nemotala moc.

jarulai
19. aug 2009

ale my nebyvame priamo v tych mestach, ale v dedinach 😉
no tak vam poslem IP 😉

matusik111
19. aug 2009

a ja som dostala IP 🙂 , kto ze si na mna spomenul ????

moncika15
autor
19. aug 2009

tiez som za tyzden. ale treba sa zladit s mojou smenou aby som nemusela ziarlit a zialit na poobednej smene 🙂

jarulai
19. aug 2009

matusik, ty si nejaka narocna - nestretneme sa priamo na dialnici 😀 rozlozime uprostred piknikovy stol a budeme kavickovat 😉 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaru tak toto bol jajlepsi zajeb co tu dnes odznel 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

aj mne uz xodia IPcky 😎

nellie_
19. aug 2009

no na chvilu sa vzdialim a co to co to....matusik a moncika ake uzkoprsnice 😀 😀 😀
ved to my len v zaujme nas vsetkych sme si IP-čkovali to nemozme tak do eteru svihnut sem nazvy nasej hornej, dolnej dediny, viete ako 😀 😀 😀

jeeeeeeej vy mi chcete kupit kondomyyyyyy ja budem teraz plakat od dojatia 😵 😵 😵 😵 😵

jarulai
19. aug 2009

😀 😀 😀 no len mi nepadni zo stolicky 😉 😀 mne to totiz umerne hladu zasibkava viac a viac 😉 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

😀 maju mat aj nejaku specialnu vonu alebo prixut?

matusik111
19. aug 2009

ja ale nemyslim dialnicu, ale aby som sa tam dostala po dialnici D1 , smer Bratislava 😀 😀 😀 a ja nemam piknikovy stol, mozem doniest apson plazove lehatka ???

nellie_
19. aug 2009

jahodoveeeeeee nech mam vydavačku vyvonanuuuuu 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre