Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
26. aug 2009

no ja neviem matusik, ale si vravela, ze zatial nikde nie je problem a teraz prides s clostilom, tak mi je to take divne...alebo ti robila vysetrenia dalsie? lebo si nepisala, zeby si mala napr. nizku sliznicu alebo pod... 😕
tak skodlive...no tvoja pecen sa asi nepotesi 😀 😀 , ale ked je treba, tak ok 🙂

matusik111
26. aug 2009

Ja mam dost zaujimavu doktorku, ktora si robi co chce a vlasnte nerobi nic samostatne,... iba to co si vypytam. A ja som si lieky vypytala a dala mi ich. Ja uz fakt neviem. Ja mam daku smolu na lekarov. Ja to vidim asi na Helios na januar 😒 😒 , co uz, lebo menit doktora, ktorehonepoznam a dobry doktor ma vela pacientov, tak by som bola na tom istom. ☹

matusik111
26. aug 2009

mne nenasli ziadny problem. ja neviem ani cisla sliznice , ani nicoho. Ona to " zevraj " pozrela a vsetko je OK. Tak ja neviem. Dala mi 2 balenia , dufam, ze za 2 mesiace neumrem,.... keby nahodou som tu nebola dlhsiu dobu, tak napiste ,ze som umrela z Clostila 😀 😀 😀 😀 😀

matusik111
26. aug 2009

asi ste sa zlakli a usli 🙂

shandy
26. aug 2009

ale mica neusli 😀 😀 😀
tak ale nemam pocit, ze by lieky boli ako v potravinach, ze prides a vypytas si co chces 😀 😀
ale samozrejme je to tvoje rozhodnutie. osobne na tvojom mieste by som jednoducho zmenila lekara...miesto toho aby ta poriadne vysetrila si urobi vlastny kseft, ze ti preda jacmen a za to ti akoze na oplatku predpise co si ty naordinujes? no neviem...nepride mi to profesionalne...

matusik111
26. aug 2009

juuuj, veru ste ma nalakali,... ved ja to planujem az od oktobra,.... tak uz len Anjelik ma moze ochranit a pomoze nam otehotniet a nebudem nic take potrebovat 😎

moncika15
autor
26. aug 2009

ahojte 🙂
matusik nas hned poslali na IVF ale mali sme pred svadbou, takze ziadne peniaze navyse, tak sme xceli skusit lahsiu" verziu. a dr. povedal"ze preco to nevyuzit ked na to mame narok 🙂

tak uz mam prvu bodku na fertility 😎

matusik111
26. aug 2009

a kolko stoji IUI a IVF , aky tam je rozdiel?

Moncika, hod nam graf, aby sme si ho pozreli.

moncika15
autor
26. aug 2009

naco vam budem posielat jednu bodku 😀

no IUI stoji 40-50 E a samozrejem lieky a injekcie a IVF tusim 25 tisic SK za zakrok a lieky podstatne drahsie 😔

matusik111
26. aug 2009

ahhha , tak to je poriadny rozdiel. 🙂

moncika15
autor
26. aug 2009

tak troxu 😀 ale u nas je hlavny rozdiel v tom ze IVF boli omnoho viac 😅 a ze IUI nam spravia aj v TN a na IVF sa treba trepat do BA

matusik111
26. aug 2009

a nemas blizsie do Martina ? Heliose to tiez robia.

moncika15
autor
26. aug 2009

ved v kazdom centre to robia. a do BA xodime preto lebo klinika na ktoru xodim teraz je zmluvny partner s GYNFIVom

matusik111
26. aug 2009

aha, to je neovladam tak do detailov 🙂 , tak uz len treba drzat palce, aby sa teraz podarilo a netrebalo skusat dalej 😵 😵

Len tak mimo recou 🙂 , aku smenu mas tento tyzden a ako sa Ti to strieda?

nellie_
26. aug 2009

no uz som doma..idem vas docitat nejak ste sa rozsupli, nech sa viem zapojit do vasej konverzejšn 😀

moncika15
autor
26. aug 2009

babule, prestudujete si tuto stranku http://www.stopneplodnosti.cz/neplodnost/co-je-... najlepsia stranka aku som kedy navstivila, je tam absolutne vsetko 😕

nellie_
26. aug 2009

matusik inak v tomto davam za pravdu shandy nechapem ze ty si vypytas a ona ti da clostil len tak, ked nemas ziadny problem... 😅
je fakt ze umret od neho neumres 😀 😀 😀 ale podla mna je to zbytocny hormonalny doping ak to nepotrebujes...
ja som vôbec nemala ovu tak preto mi bol nasadeny... a ked po laparke zacali tie lenivice vajka produkovat, tak mi ho vysadila...a robili sa mi hnusne cysty...
ona ti to nasadi len tak mirnix dirnix a ved to treba kontrolovat sonom kolko folikov sa vytvori a ci popraskali, lebo pri clostile sa pichava aj pregnyl na praskanie vajicok lebo inak ony rastu a rastu jak besne a neprasknu a je cysta... nechcem ta plasit ale tu jednu som mala az 5x4 cm co je teda uz dost...

moncika15
autor
26. aug 2009

matusik uz som to pisala hore. tento tyzden mam rannu potom poobednu a pak nocnu 🙂

matusik111
26. aug 2009

Nellie, a co mam teraz robit ?? ako zistim ci mam cistu ? ☹ tak to je asi pruser. Tak to je asi blba doktorka , ked mi to napisala a nechce ma vidiet na kontrole.

nellie_
26. aug 2009

matusik poznas shaarku z grafov.... ona je tehulaaaaaaaaaaa....ja som z toho uplne pafff.....prva ovula za jej zivot a ona hned je tehu 😎 😀 😀
to je geniaaaalna sprava toto....

matusik, pozri neboj sa, daj si ho teda na mesiac, cystu by si zistila, dost boli a krvaca... a ak budes mat nezvykle bolesti pojdes ku nej na sono...a neboj ony sa vacsinou vyplavia s mrchou...nechcela som ta vyplasit moja, ja ti len chcem povedat ake to rizika obnasa.... 😉

nellie_
26. aug 2009

ale je fakt ze je nezodpovedna... 🙄 ta tvoja dokyna...

matusik111
26. aug 2009

jasne ze sharku posznem,,,,, to je ale goool. oni sa dlho snazili a podarilo sa. To je krasa. Baby, ved musi sa to podarit aj nam, to neni uz normalne.
Juj, idem ju omrknut 🙂 😵 😵 😵

Sharka je staky klient Konika 😀 😀 a jednoducho sa to podarilo a nech mi nikto nehovori, ze na to nemyslela, lebo uz by som nikomu neverila

matusik111
26. aug 2009

Moncika, mne sa to neda otvorit

nellie_
26. aug 2009

sila baby...toto mi vzdy doda taku nadej ked otehotnie nejaka stalica tu z konika 😵 😵 😵

jarulai
26. aug 2009

ahojte babulky, ste tu?
idem si vas precitat 😉

shandy
26. aug 2009

micka tu soooom 😀 😀 😀
nellie to s tou sharkou je neuveretelne, normalne som v pozitivnom soku 😀 😀

nellie_
26. aug 2009

ja som totalne paff zo shaarky shandy...fakt...a to som prave upratovala a pustila som normalne kôs z pradlom na zem ked som si to tu precitala, lebo som ho mala na kolenach...akoze sila....

ale je to naaaaaaadheraaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

jarulka ahojky... no ako???

shandy
26. aug 2009

ani mne to nejde otvorit moncike 😀 😀 😀
matusik nellie ma pravdu. nellie len ju stras, lepsie ako by si mala nejako uskodit 😔 😔 🙄 , mica zbytocne si rozhadzes ako tak fungujuci cyklus s tym clostilom, proste zmen dokiho, isto tam neni jedina 😠 😠
nellie ja poznam shaarku trosku tiez, kedze sledujem vasu temicku a trosku aj z temy o stitke, ako je to uplna bomba 😀 😀 😀 , dodalo mi to obrovsku nadej a chut do snazilkovania 😀

nellie_
26. aug 2009

shandy aj mneeee...to ked je ona tehula tak to hadam aj ja uz budem coskoro....ja to stale vravim ze vsetky sa raz dočkame 😵 😵 😵 😵 😵

ja budem junovka a hotovo 😀 😀 😀 buduci cyklu sa aj ivecom budem vozit s drahym nech nam vajco neunikne 😀 😀 😀 😀

jarulai
26. aug 2009

ahojte 🙂
ani som este nestihla vsetko docitat, ale ked sa s tym budem zdrziavat, tak mi zdrhnete 😀 tak ma uvedte trochu do obrazu 😉 zatial som len stihla postrehnut, ze ma tu zase kvalitne ohovarate 😉 😀
a ta sharka co - je tehulka 😨 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre