Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
27. aug 2009

shandy hellou darling 😀

kam sa to splhas??? 😀 ale kraaaasa 😵 😵 😵 😵

fu shandy, zeby daka angina??? 😕 😕 alebo si si mozno len niecim zabarila hrdlo 😅

oriesok
27. aug 2009

ahojte baby.. dlhšie som sa tu neukázali.. v práci mi dajú zabrať.. 😝
idem sa vás prečítať, čo ste popísali..

nellie_
27. aug 2009

oriesok prave som na teba rano myslela, ze co je s tebou 😉

aj ja by som uz mala ist zamakat.. tak sa asi odmlčim.. 😅

shandy
27. aug 2009

hello honey,

no ja ti netusim, mozno preto mam aj tu BT vyssiu, ze na mna cosi lezie 🙂 , ale xlap to neni 😀 😀 😀
no ale ty ho mas tiez veeelmi pekny. inak ten zaciatok mame trosku podobny 😝 , len uvidime ten koniec ako dopadne... 🙄

nellie_
27. aug 2009

shandy u mna je koniec jasny... 😀 od 12-13 DPO klasicke klesanie a potom mršina.. som zvedava ze po takej dobe aku bude mat intenzitu, mozno sa taky dlhy cas mi aj dost narastla sliznica a da mi zabrat.. 😅
aj v chorvatsku som mala taku nezvyčajne silnu aku som mala prvy krat od vysadenia HAK...

ale uz sa tesim na novy cyklus a verim, ze do 20DC budem uz po ovu, lebo taketo dlhe cykly ma nebavia 😅

shandy
27. aug 2009

nellie, ved sme sa vcera dohodli, ze ziadna mrsina nebude 😀 😀
tak nevymyslaj 😉

nellie_
27. aug 2009

shandy ked - mozes ma prist aj ubit, ale toto na toto neverim.... 😅 😅
prave som si pozerala historiu mojich grafov tu v albume na konovi a vzdy ich mam taketo a dokonca boli cykly, kde bola nadherne vyuzita ovu a aj tak nic.... takze... asi tak.. 😀 😀 😀 ja som proste realistka... 😀

v kutiku duse trolilinka verim na zazraky, ale potom to zdravy rozum hned prebije... 😀 😀

shandy
27. aug 2009

hej to mas pravdu, ja mam tie grafy podobne ako ty, ale tiez tomu neverim, ze by sa zadarilo...u nas sa to ukaze az 14.DPO, co z toho bude, vysoko pravdepodobne mrsiny 😀 😀 😀

matusik111
27. aug 2009

ahojte kocky, uz som tu aj ja, ale iba na chvilu, juuuuuj, ak asom dnes zas rozlietana. ale na kona si vzdy najdem cas.
idem si vas precitat a hlavne Sharrku, co nove popisala.

nellie_
27. aug 2009

no ale ja som dneska normalne ze pracovala a par hodin bola bez konika... 😅
no uznajte to 😀 😀 😀 😀

ale uz vypada, ze mam na dnes klud, ale tu asi ticho po plešine, že?? nikde nikoho 😅 😅

matusik111
27. aug 2009

ja som tu, ale citam stale tie Grafy, tam je toho kopec....
Neliie, ale ten Tvoj graf sa naozaj podoba viac a viac na tehulkovy..... bolo by to trosku prekvapko, ale urcite mile.
A potom budem cakat na Shandy, kedy urci aj moj test ako tehulkovy 😵 😵 😵

nellie_
27. aug 2009

matusik ale kdeze... to by bol este vacsi zazrak ako shaarka... 😀 😀
lebo ona aspon strafila ovulku ale my nie... 😅 😅

matusik111
27. aug 2009

este musim pozret jej graf a ten 38 DC , to kym sa docita tolko toho, aj to veru potrva.
ved my budeme spolu mrchovat,... teda , ja budem mrchovat a ty budes testoavt 😵 😵 😵

matusik111
27. aug 2009

Shandy, ty mas ale naozaj krasny graf,.... co sa tu deje,... ze by dake prekvapka vsetky naraz ???? a inak, Jarulka sa zatial nepochvalila co nove.

matusik111
27. aug 2009

a ja nemam aky graf ukazat, lebo dako poctivo to flakam,... ale zajtra slubujem, ze to ukazem 😵 😵 , myslim ten graf s dierami 🙂 , ale aspon je sranda. Teraz to berem dako sportovo, ale az do prvej kvapky mrchy a potom budem ako kopka nestastia 🙂 , ale to uz poznam poslednych 12 cyklov 🙂

shandy
27. aug 2009

ahojteeee 🙂
aj ja som trosku makala...
nellie a co si si doma robila folikulosku, ze si si taka ista, ze ste sa netrafili? 😀 😀 😀
pozri na shaarku - U never know.... 😉
dakujem matusik, ale ja mam rovnaky graf ako vzdy, vysoko zacne, hlboko klesne 😀 😀 😀

matusik111
27. aug 2009

baby, zajtra musim vam ukazat ten moj, aby ste vsetky obdivovali 🙂 😀 😀 😀 , ale fakt az zajtra 😀 😀

Shandy, sama hovoris, U never Know, takze snazilkovanie bolo naplno, tak hadam sa tam nieco uchytilo

Vieto co ma napadlo, ze mozno je naozaj lepsie iba 1x sexovat priamo cez ovulku, ...... co ak sa tie zdrave spermose udsia novym navalom. Ved dako sa dari tym kockam , co menej sexuju,... co poviete na moju teoriu ??

nellie_
27. aug 2009

shandy ja mam priručne sono... to aj tu v kancli okuknem 😀 😀 😀

ved uvidime ako to pôjde dalej... 😉 ako pohoda... ja berem vsetko s mrchou som zmierena a keby nahodou motyka vystrelila, ja sa len potesim.. 😀 😀 😀
vlastne nic nemozem stratit... 😀 😀

shandy
27. aug 2009

tak matusik uz sa tesime a hlavne na ten clostilovy 😀 😀 😀
veru, veru treba sa tesit aj z malickosti. moja mrcha = malickost... 😀 😀

moncika15
autor
27. aug 2009

shandy, teraz ked sa blizim k ovulke by som mala mat najnisziu teplotu,vsak?

shandy
27. aug 2009

dnes som bola zas na odbere krvi a chceli mi aj v pondelok vziat, ale vravim, ze sorry, som prec, jedine, zeby som hu poslala kurierom 😀 😀 , uz tam chodim ako darca kazdy druhy den. v stredu 2.9. idem na kontrolu, tak som zvedava, ci z toho aj nieco vyplynie...

oriesok
27. aug 2009

normálne som na vás celý deň nemala čas..
hrozné koľkou prácou ma zavalili.. 🙄 tak snáď zajtra.. pre dnešok končím v práci.. pekný zvyšok dňa vám prajem..

nellie_
27. aug 2009

dneska sa vsetky asi venujete svojim muzikom co??? 😉

shandy
27. aug 2009

ale prdlajz ja sa tu poctivo venujem praci nellie 😀 😀
moncike, no ano teoreticky, ale tazko to jednoznacne potvrdit..mne to niekedy este trosku stupne a az potom je ovula, na den dalsi den...muzik sa mi poflakuje s kamosom niekde po horach 🙂 , dufam, ze sa mi niekde nerozflaka... 😔

nellie_
27. aug 2009

shandy to ty este takto neskoro pracujes?????? 😨 😨 😨 😨 😨

ty si nejaka riaditelka či čo??? 😀 tie byvaju take vytazene.... 😝 😝

nellie_
27. aug 2009

shandy neboj, preco by sa ti mal rozlfakat.. zbytocne si nevyrabaj stresy.. 😉

baby moje PMS je svina, co ja dokazem tyzden pred mrchou požrať by ste nechapali... na mna sa ani ta najtehulovejsia tehula nechyta ake mam ja chute.... ja si myslim, ze az ked bude tehu tak zacnem jedavat normalne.. 😀 😀 😀 😀

jarulai
27. aug 2009

ahojte babulky 🙂
konecne som sa sem dostala aj ja 😀 je tu este niekto?
idem si vas precitat

jarulai
27. aug 2009

tak uz som vas precitala 😉
takze mame dve nadejne tehulky 😨 😵 to su novinky - mna slahne o co vsetko ja prichadzam bez netu v robote ☹

shandy
27. aug 2009

pani riaditelova sa hlasi z domu 😀 😀 😀
nellie ja ho uz poznam 😀 , minule bol s tym istym kamosom co teraz a dvakrat sa zrubal z bajku. potom som sa ho len dotkla a ze au au au 😝
nellie okrem grafov mame podobne aj toto. tiez zeriem piate cez deviate, ze sa drahy divi, ako to moj zaludok moze spracovat. ale zas on je vacsinou tiez ako tehotna zena 😀 😀 a to ani PMS nema 😝
ale prd nadejne tehule, to sme kazdy mesiac 😀

jarulai
27. aug 2009

ahoooooj, tak si tu 😵 😵 😵

no vy ste sa s drahym teda hladali - "padavky" 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre