Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

moncika15
autor
2. sep 2009

1 IUI sme mali bez clostilu a to som mala 1 veeeelike, a na 2 IUI som ala 2 mensie...tak neviem co vcul 🙂 este k tomu ten virus

shandy
2. sep 2009

dobre ranicko bambulky moje 😵 😵
ste mi chybali 🙂
Aj by som vas skor pozdravila, ale vela casu mi trvalo, kym som rychlo preletela, co ste popisali 😀 😀 😀
Tak pozeram, ze Nellie aj matusik vyvesili cervene zastavy 😔
Ja som sa mala fantasticky 😀 😀 😀 , jaaaj ale nejako ma zacala choroba obchadzat, urobil sa mi herpes na pere...bleeee 😠 😠 🙄
a moj graf takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
dnes vecer idem k dokimu na kontrolu, tak uvidim ako HP 😉
jarulka, tesim sa, ze ze uz mate termin. kedy to tam idete?

nellie_
2. sep 2009

shandy ahooooj 😵 😵 😵 😵 😵
aj ty si nam tu chybala 😎 😎 😎
som zvedava ake budu vysledky HP potom nam daj vediet 😉
zasa ukazkovu ovu a vyuzita ako sa patri 😉

moncika15
autor
2. sep 2009

ahoj shandy 🙂
prosim ta objasni nam ao s cita tvoj nick 😀
to sisi priniesla z dovolenky herpes? hmm 😝

nellie_
2. sep 2009

no tiez ma napadlo ze ake bicykle si to tam oblizovala shandy ... 😀 😀 😀 😀

shandy
2. sep 2009

😀 😀 😀
horske bajky nellie, no okrem medveda a lisky stretnete v rakuskych horach aj herpes 😀 😀 😀
aj vy mneeeeee ste chybali 🙂 🙂
no jasne moncika, takze nellie sa trafila, cita sa to šandy 😉 a ja sa vobec nebudem hnevat, ked ma budete volat sandy miesto mojho praveho mena 😀 😀
a co tu nove?

shandy
2. sep 2009

nellie vyuzita, ale zas z toho prd bude 😀 😀 😀 , ale neva, lebo mam pekny vikend za sebou a dalsie pekne pred sebou 😀 😀 😝

moncika15
autor
2. sep 2009

co sa tu rehocete 😕
pockajte ako sa este len budete ze som zas ostala zaskocena kad shady spomenula prave mena 😀 😅

shandy
2. sep 2009

no uz som citala, ze to jarulka vyzvonila 😀 😀 😀
ale ze je to ona 😉 😀

nellie_
2. sep 2009

ja som vedela ze ja to citam spravne... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 - šandy... 🙂 🙂

autogramy prijimam az na letisku dámy... 😀 😀 😀 😀

moncika15
autor
2. sep 2009

mne to skor sedy na šendy...bo takto mi to znie ako ceske kšandy 😀 😅

shandy
2. sep 2009

no hej, je to podobne moncika 😀 😀 😀 , len to k vynechas
😀 😝

nellie_
2. sep 2009

to kramovanie ma aspon jednu vyhodu - konecne miznu tie pupaky... 😀 😀
ale jak ma boli bruskooooo ☹ ☹ ☹

shandy
2. sep 2009

no len ja mam ten pocit, ze to bezpupakove obdobie mi trva tak 10 dni cyklu a zvysok je pupakove 😝 😝
ja som tiez samy pupak a este aj herpes, noo vasilisa prekrasna 😀 😀 😀
hned by som vas vsetky vybozkavala 😀 😀

nellie_
2. sep 2009

shandy o take kontaminačne bozky nestojime.. 😝 😀 😀 😀

no ja inak tiez som pomerne stale vypupinkovana a musim korektorovat.. nuz ale co uz - zabijeme sa? 😀

nellie_
2. sep 2009

baby mne sa stala aky trapaaaaaaaaaaaaas... este teraz sa cervenam... 😅
ja som mojmu kolegovi do skypu omylom poslala link s poslednym mojim grafom co mam tu na konovi v albume a uz to zacalo ze co to je a tak... no nervy moje este teraz som brontova.. a ani som nemohla oklamat ze neni moj, ked tam bolo napisane ze dovolenka v chorvatsku 😀 😀
no neviem ako teraz pojdem do ich kanclu pre vytlacene papiere.... 😅 😅

moncika15
autor
2. sep 2009

😀 😀 😀 nellieeeeeee

inak babulky hlasim 20mm folikul, vecer idem na pregnil a v piatok rano na pol 8 na IUI 😵 mala som zase dalsieho doktora 😅 mne sa tam uz hrabalo tolko xlapov ze uz to ani nepocitam... no a kolko z nix sa ma uz snazilo oplodnit 😎 myslim pri IUI 😀

nellie_
2. sep 2009

monci kraaaasny folik 😵 😵 😵 😵
takze v piatok bude oplodňovačka... super 😵 😵 😵 😵 😵 tfuj tfuj tfuj pre stastie 😵 😵

moncika15
autor
2. sep 2009

boze moj drzte nam palce.... ja tak strasne xcem aby to vyslo ☹

som zvedava na spg ci sa to ze muz robi na SR nejako odzrkadlilo alebo nie 😕

moncika15
autor
2. sep 2009

no kde ste vsetky? 😕 nemam sa tu s kym tesit

idem do roboty na 4 hodiny, o 20tej na pregnil a 20:20 som tu pri vas.....tak ma tu pockajte aspon jedna 🙂

ahojte a pozdravujte sa navzajom

matusik111
2. sep 2009

Nellie, tak dakujem za podrobny rozpis,... vidim, ze sa tam hrnut nebudem. 🙂 Ja mam problem ist na kozu na gynde a nie to este sa rozkracovat tam cudzim .... to by som dobrovolne nezvladla.
Baby, to je hrozne, co vsetko treba vytpiet.

shandy
2. sep 2009

nellie, ty si pripad. a co hovoril kolega na graf? pacil sa mu? 😀 😀 😀
moncuuuur, to je super 😵 😵 😵 , straasne drzim vsetky palciska 😀 😀
tesiime sa z tebaaaaaaaa a s tebouuuuuuuuu 🙂

matusik111
2. sep 2009

Moncika, drzim palceky, aby sa vajicko uhniezdilo , tak ako ma a vypadne az za 9 meisacov. Aby si nam vedela porozpravat , ake to je byt tehulka 😵 😵 😵

matusik111
2. sep 2009

Nellie, tak ty sa chces vsetkym chvalit, aku si mala peknu ovulku?????? 😀 😀 kludne posli to mailom 😀 😀

nellie_
2. sep 2009

jaj vy kotuhy sa vam smeje, co??? 😀 😀 😀 😀
ale este ze je to kolega s ktorym si dobre rozumiem, ze vzdy odhadne ze mam PMS, tak pohoda uz moze vediet aj toto... a aky bol stastny, ze konecne vie co je to fertility 😀 😀 lebo sme sa vzdy tak tajnou recou o tom bavili s kolegynou a on nikdy nechapal..a dneska vystastneny ze sa konecne dozvedel co to je...
este ze sa nepytal na detail, kde sa to meria 😀 😀 😀 ale nech zije v sladkej nevedomosti ako moj manzelik, ktory si mysli, ze meriam pod pazuchou 😀 😀 😀

ale som dobra, meram uz rok a on ma neodhalil, ze ho podvazdam s teplomerom 😀 😀 😀 😀

moncika takze dne pregnylujes.. ak sa mi podari, tak dojdem, ale neslubujem 😉

matusik, ze by som ho poslala na vsetky kontakty co mam v maily??? 😀 😀 😀

moncika15
autor
2. sep 2009

ahojte tak som tu ... sice torsku neskor ale predsa 🙂 bola osm si dat pixnut tu injekciu a robili problemy,nexceli mi ju pixnut,podrobili ma vysluxu ako fetaka a este si aj zaplatit dali. ked je tam ina sestricka to tak potajomky a bez zbytocnyx reci mi ju pixne a ani si nepyta 2 Eura. bola som potom pockat muzika v robote apotom pre mamu. muzik ma zviezol k mojmu autu a jak zabrzdil odpadla mu SPZka, tak som sa po nu vracala doprostred cesty a islo auto...dobre videl ze idem pre nu a xmulo ju musel prejst rovno mne pred nosom 😠 strasne su niektory ludia debilny 🙄

matusik111
3. sep 2009

dobre ranko , ze by som dnes bola vratnicka???? Nellie sa na nas hneva ??? 😀 😀 😀
Moncika, tak vcera si mala skoro samovrazdu vdaka koli SPZ ,... ale nastastie to dobre dopadlo a si tu medzi nami. Ved ako by to vyzeralo pred IUI

moncika15
autor
3. sep 2009

ahoj matusik 🙂
tam neislo o mna ved mna videl a velmi dobre videl aj tu SPYku 🙄 tam ide o ten princip ye niekomu staci tak malo k radosti....

moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/21a5d0

dnes sa mozete vyjadrit 😉 nevynadam vam 😀

shandy
3. sep 2009

dobre ranicko 🙂 🙂
matusik ty si nelkina zastupicka? 😀 😀 😀
moncike, tak toto ti urobili? a mozno siel preto tak blizko, lebo si ta chcel do detailov prezriest 🙂
a ze ty si ten pregnyl pichas len tak, lebo ti to chyba 😀 😀 😀
zavislak 😀 😝
tot moj grafik
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

moncika15
autor
3. sep 2009

ahoj shandy, aka si ty vtipna hned z rana 😀
no vies co najradsej by som sa prepregnylovala bo ja tie injekcie tak milujeeeem 😅
kokso pixala mi ju postojacky 😨 au au

dnes ste vsetky akesi pracovite

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre