Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
4. sep 2009

aj ja poznam jeden parik, kde on je kamionista a asi pred 6mesiacmi sa im narodilo druhe babo 😉 a to uz bola ona vlastne 3.krat tehu, len o prve prisla...

nellie_
4. sep 2009

nie na velkom kamione ma iba take Iveco do 3,5 tony... keby bol kamionista to je prec aj 2 tyzdne v kuse aj viac.... 😅

aj moj svagor je kamionista ma tri deti 😀 😀 😀

a ved ani mojho to zatial nepoznačilo... 😀 😀

jarulai
4. sep 2009

ved nasich muzov ta ich robota nepoznacila ani jedneho - to len my sme tusim poznacene, co 😀 😀 😀

nellie a ty si nam takto neverna, ty nevernica? potom nas nestihas, co 😀

moncika15
autor
4. sep 2009

tak rada by som si tu s vami normalne pisala ale neda sa mi ...kazde druhe slovo ma vytaca 😔

tak sa majte pekne

zajtra tu asi nebudem lebo ideme do PL, muz si ide pre posledne veci co mu tam ostali a ideme aj na nakupy

jarulai
4. sep 2009

monci, my sme ta nechceli vytocit ☹ ☹ ☹

moncika15
autor
4. sep 2009

babulky, vy za to nemozete 😉 to moja sprosta precitlivela hlava

jarulai
4. sep 2009

moncurik, ziadna sprosta precitlivela povaha - to som sprosta potom aj ja. dnes mas na to pravo a my ta chapeme - ja by som bola na tom urcite rovnako v tvojej situacii. len si spomen na moje stavy placu - nebolo to tak davno, nie? sme tu pre teba 😉

nellie_
4. sep 2009

monci ja to chapem tiez.. ak som sa ta nejak nahodou dotkla - prepac, nebolo to umyselne... ☹ ☹

moncika15
autor
4. sep 2009

jaru ja sa ti ozvem,ved vis 😉

jarulai
4. sep 2009

monci, kludne - na to som tu 😉 a ani ja som sa ta nachcela nijako dotknut...

jarulai
4. sep 2009

nellie uz tu nie si ani ty ☹

nellie_
4. sep 2009

som..

jarulai
4. sep 2009

ved preto, uz som myslela, ze ma vsteci opustili ☹

nellie_
4. sep 2009

jarul dokedy tu asi tak budes este???

jarulai
4. sep 2009

neviem - pokial ma nasi asi nevykopnu 😀 😀 😀 ale mozno uz dlho nie, lebo ocino sa chysta uz asi spat a to prave v tejto izbe 😠 ja si comp asi zbalim domkov a budem tu az do rana bieleho, hej bieleho 😀 😀 😀

jarulai
4. sep 2009

dnes som vydata 1rok, 11mesiacov a 5dni 😉 😵 😵 😵

jarulai
5. sep 2009

ahoooojte vsetci pritomni a nepritomni 😉 😀 😵

shandy
5. sep 2009

Tak uz som tu a idem pomalicky pocitat, co ste to tu vcera popisali 😀 😀 😀

jarulai
5. sep 2009

no tak to ja mozem na hodku odist, lebo kym to docitas 😉 😀

shandy
5. sep 2009

hehe, dona 😀 😀 ja som speedy gonzales, uz som to aj, bo vam nejako tusim velmi nebolo do reci 😀
co si mala dobreho na obedik? inak tu mykozu som s dokim ani neriesila. supla som si canesten zas a snad zaberie ako vzdy 😉
tebe uz sa blizi navsteva centra, co? muzik ti pride kedy domov?

jarulai
5. sep 2009

jaaaaj, ja zapoměla, speedy 😀 😀 😀

mala som fazulkovu polievku so zem.plackami 😝 a ty?

muzik pride piatok - uz sa tesiiiiiimmmmmmm 😵 😵 😵

jarulai
5. sep 2009

no kde si zmizla?

shandy
5. sep 2009

tu sooom 😀 😀
mnaaaaam tak vela neprdkaj 😀 😀

shandy
5. sep 2009

ja som mala kuraci vyvarcok a kura s ryzou, proste taky slepici vikend 😀 😀
akurat pozeram taky cesky film, sa tu na tom rehocem 😀 😀 😀
ze ako sa povie po nemecky viseti, ze wissen 😀 😀 😝
joooj, ako ti bude dobre 😉
a co to tam mate za preteky? a vasi byvaju kde vlastne?

jarulai
5. sep 2009

jaaaaj, ja budem prdkat len tak inkognito 😀 😀 😀 a ty nie, ze zacnes kotkodakat 😀 😀 😀

to aj moj muzik v grecku odpovedal na otazku /uz neviem, co sa ho pytali/ ze: trochen 😀 😀 😀 myslel tym trocha ale nevedel ako je to po nemecky, tak toto vypotil 😀 😀 😀

su tu medzinarodne cyklisticke preteky - idu z H.lefantoviec az do Ilavy - cca 150km- no blaaazni 😝 ja by som dusu vyplula uz vo vedlajsej dedine 😀 😀 😀 nasi byvaju od nas 5km - vedlajsia dedina. myslis, ze by som tu bola kazdy den, keby su dalej 😀

shandy
5. sep 2009

😀 😀 😀 , hej, to trochen pouzivame aj my, to je zauzivany vyraz. nemci by ho mali asi aplikovat do svojej gramatiky 😀 😝
aha, lebo moj drahy xcel ist na maraton do dubnice, ale nakoniec sa na to vybodol a ostal tu so mnou, aj ked teda isiel pojazdit aspon male karpaty 😀 😀

jarulai
5. sep 2009

ved nech sa k nim v dubnici pripoji a bude prvy v Ilave 😀 😀 😀

no ja to trochen pripisem aspon do slovnika 😉 😀

shandy
5. sep 2009

no hej a tyzden budem na neho cakat, nie? ts, ts, tsssss
inak buduci mesiac zas folikuloska, mna to uz taaaak nebavi. ale ked si chce odkontrolovat ci mi ovuluje aj lavy vajecnik. v septembri sa totiz moje plodne dni a drahousova robota volako nestretnu, tak sa mi zda zbytocne tam chodit, nuz ale co uz...

jarulai
5. sep 2009

tak ho radsej nikam nepustaj 😉

ja som sa tiez nachodila na folikulosku - ani mna to nebavilo, ale co si pomozes 😒
ja som len straaaaaasne zvedava, co nam povedia v tom centre - bojim, bojim 😖 a v stredu idem k mojmu dokimu po to odporucenie - bojim 😖

shandy
5. sep 2009

veru nebudem, ved on sa aj sam pusti ked chce 😀 😀 😀
veru, koho to bavi, ze sa furt vo mne vrta 😔 😝
ale no neboooj, dobre bude. hlavne nech vies ako si na tom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre