Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
7. sep 2009

no tak som sa vystazovala sama sebe - mozem ist domkov 😠
no co uz - zajtra sa tu tiez takto zastavim, tak snad tu niekto bude 😵bola by som rada, lebo stredu idem k tomu dokimu pre odporucanie a potrebovala by som trosku dodat odvahy 😉

ahojte a uzite si pekny dnicek

shandy
7. sep 2009

micka ja som tuuu 😀

jarulai
7. sep 2009

😵 😵 😵 kde si sa flakala doteraz 😀

shandy
7. sep 2009

robila som drahemu vecer, no chudacik, pracoval tak som sa musela postarat 😀 😀 😝

nellie_
7. sep 2009

cauteeeeeeee 😀 😀 😀

shandy
7. sep 2009

jarulka ty teraz nevymyslaj, pekne pojdes kde si sa nahlasila, lebo ta pridem aj s tvojim muzikom osobne vyzdvihnut. a ty ma teda nepoznas, ale ja som toho fakt schopna! mas jedine stastie, ze neviem, kde tam presne byvas, ale vytlacim si tvoju fotku zo svadby a obehnem celu dedinu 😀 😀
ci pisek, to sa robi? no....
ale je normalne, ze mas krizu, ved po takej dlhej dobe. ale zazraky sa deju sakra, tak treba verit 😉
a ja verim, ze vam tam pomozu... 😵

jarulai
7. sep 2009

shandy, bodaj by si mala pravduuuuuu 😵

ahoj, nellie 😵

shandy
7. sep 2009

nelllieeeeeeee a kdeze si sa dnes poflakovala? ha?
no si pis jarulka moja, ze mam. citim to v kostiach 😉 😵 😵

nellie_
7. sep 2009

jarula ty chces facaka???????? 😠 😠 😠
co to tu citam.. háááá ?????
este raz a pridem aj ja ta vyfliaskat predsa len to mam blizsie ako shandy 😀 😀 😀

ja som tu len tak na skok, drahy si siel von zapalit, on zavislaci na nejakej novej hre.. takze moc sa tu
nezdrzim ☹

jarulai
7. sep 2009

a ty si bosorka, ci co? ja po tom uz taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tuzim ☹

nellie_
7. sep 2009

a dneska som makala ako fretka... 😀 😀 😀 😀
fakt hrozne moc toho mam takto po uzavierke.. same vyhodnotenia predajov za august.. takze teraz budem troska mat absenciu tu 😅 ale to len tak do 15-teho potom uz zasa bude fajn 😉 😎

jarulai
7. sep 2009

nellie a cudujes sa mi? do mna, babulky, do mna - mne to pomoze 😵 potrebujem tie moje stavy vyvratit a to co najskor 😉

shandy
7. sep 2009

😀 😝
jaaaaaaaaj moja a co myslis, ze si jedina? sak ale vies aky dlhy rad tam je? v rade na mimi? si musime trpezlivo odstat...
nellie spojime svoje sily a nakopne jarulku do zadku, az nam tam noha zostane 😀 😀 , tak a potom porodis moju labku 😀

nellie_
7. sep 2009

vyvrat len ich daj von zo seba... ja ti pridem aj vlasy chytit ak ich mas dlhe 😀 😀 😀 😀
nech si ich neogrciaš 😀 😀

nellie_
7. sep 2009

viete preco nam to tak trva - to otehulkovanie????
no predsa aby sme si viac vazili tie nase babenka.. a ked nam aj nagrcaju to tvare a okakaju nam teplaky tak nam to vôôôôôôôbec nebude vadit, lebo to budu vytuzene babenka 😵 😵 😵

shandy
7. sep 2009

nelka pekna fotecka 🙂
ja som tu tiez neni na dlho, ale ked tak kratko, tak dufam, ze aspon intenzivne. 😀 😀 😝
drahy sa vyslal do potravin 😀

nellie_
7. sep 2009

u nas na dedine mozme o potravinach len snivat ze by boli takto otvorene 😀 😀 😀 😀

nellie_
7. sep 2009

a dakujem za pochvalu foto.. ale stale to neni ono 😀 😀 😀

jarulai
7. sep 2009

nellie, mne to ani nikdy nevadilo - grckajuce a kakajuce mimi 😵 a ja si ho vazim uz teraz...

tak, uz konecne vieme ako nellie vyzera 😉

shandy, ved ste slubili, ze tu mam pravo byt prva tehulka - ci uz som to prepasla ☹

shandy
7. sep 2009

no ono nie ale ona to je 😀 😀 😀
nebojte sak aj ONO bude 😉 , este sa budete stazovat, ked vam tie vase deti ako dospievajuci pubisi budu odvravat 😀 😀 😝
ale prd prepasla, ved vidis, ze cakame na teba 😝

nellie_
7. sep 2009

jarul ved stale to pravo mas 😉 😵 😵 😵 😵 😵

no baby ja uz idem... ☹ uz mi tu stepuje za chrbtom... 😀 😀 😀

tak dobru nocku 😉 ahojte.. a jarulinka ziadne depky 😉 zahod ich niekam 😵 😵 😵

ved vie ze - "fazulky idu len do veseleho bruska" 😉 😵 😵 😵 😵

nellie_
7. sep 2009

to malo byt ved viete - nie ved vie 😀 😀 😀 😀

neprospieva mi pisanie pod natlakom.. 😀 😀

shandy
7. sep 2009

jasne nellie, uzi siii a pekny veciirek 🙂 🙂
jaruliatko moje, uz aj mne dorazil drahy, tak sa nedepkuj. spolu to zvladneme dobre? keby nieco, pis volaj, cmuk

jarulai
7. sep 2009

nellie, tak dobru nocku aj tebe 😉 a budem sa snazit - vdaka 😵

shandy, ja tiez uz asi pojdem pomaly - tiger este beha po dvore 🙄

jarulai
7. sep 2009

OK, tak idem aj ja, ked ste uz obidve zduchli- dobru nocku 😵 a dufam, ze zajtra tu niektora z vas bude 😉

matusik111
8. sep 2009

dobre ranko, tak som tu dnes zas prva 🙂 ja prva prichadzam a a prva aj odchadzam 😀 😀 😀

matusik111
8. sep 2009

tak som si vas precitala a zistila som , ze Jarulka zacina stresovat. Praveze sa mozes tesit, ze pomoc je na ceste a na konci cesty caka mimi. Praveze, ja by som sa tesila a tak sup-sup tes sa 😎 😎 , Ukaz nam ako sa tesis na stredu???

Nellie, ja som tu Tvoju fotku uz videla, nemala si ju niekedy davno ??? a len tak mimochodom , vy mate muzikov doma???? aj ja chcem 😒 😒 😒
Nelie, tak vy mozete laskovat,.... jeeej. skoncila uz mrcha? Lebo mne uz ano. Vies, teraz mame rovnako mrchu , tak Ta mam podkontrolou 😀 😀 😀

Shandy, teplota je 37 ???? 😵 😵

http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

jarulai
8. sep 2009

ahoj matusik 🙂 dnes som tu vynimocne aj teraz, ale len na skok.

na stredu sa mam tesit? to si idem len pre odporucanie k mojmu terajsiemu dokimu, takze to praveze mam obavy, co zase bude namietat - bojim, bojim ☹ a moj muzik ma zase obavy z toho TN - stresmeni 😀 😀 😀 no dufam, ze nam tam pomozu...

a inak - ja som tiez mrchovala s vami, takze vas aj ja mozem sledovat 😉 😀 mne skoncila v nedelu, takze muzik pride na 11DC

matusik111
8. sep 2009

jeeeej, Jarulka nas prisla pozret k ranajkam 😎 😎 😎

matusik111
8. sep 2009

takze tento cyklus sme 3 mrchovali rovnako, to znamena, ze by sme mohli spolu robit aj tehotenske testiky a najst // 😵 😵 😵 , nie ze by som sa Ti pchala do tej prve pozicie 🙂

Mne pride muzik domov na 10DC, takze uvidieme co sa bude diat cez vikend.
😵 😵 😵

Neboj sa svojej doktorky, ved ked je neschopna, tak ty za to nemozes... aspon by si mala uvedomit, ze straca mile pacientky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre