Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
10. sep 2009

😀 😀 😀 no inak mna dnes napadlo, ze uz by som mala zacat zhanat vianocne darceky, lebo to zase budem na poslednu chvilu ako vzdy 😀

shandy
10. sep 2009

ani mi nehovor, kuaaaaaaa za rohom mikulas 😀 😀

jarulai
10. sep 2009

co mikulas - narodky budete mat - ty a moja vaha 😉 😀 uz na to aby som zhanala daceky 😉

shandy
10. sep 2009

no veru 😀 😀 😀
ja uz som dostala taky predcasny 🙂

jarulai
10. sep 2009

heeeej. a co take?

shandy
10. sep 2009

😉 IP

jarulai
10. sep 2009

idem kuknut 😉

shandy
10. sep 2009

kukuk, kukuk 😀 😀 😝
tak mne dnes statocne hrabe, ale som total grogy, najradsej by som lahla a spala 😔

jarulai
10. sep 2009

aj ja a asi tu budem musiet zostat dlhsie, lebo to nestiham dokoncit, tak si ma tu este uzijes chvilku navyse 😉 😀

jarulai
10. sep 2009

no ale kedze ja som ako obvykle, tak aj dnes, celkem sikovna, tak som to stihla 😉 😀 😀 😀
ty si uz isla domkov?

shandy
10. sep 2009

ale kdeze moja, este tu tvrdnem...ble
mam toho vela.. 😔

jarulai
10. sep 2009

ja to tiez dam este dokopy a potom pojdem - takze este asi 10-15min 😉 sa tesis, co 😀 😀 😀

jarulai
11. sep 2009

dobre ranko 🙂
ja som dnes vratnicka 😀 😀 😀 ale som tu len na skok, mam moc roboty, takze sa znova zastavim az okolo obeda alebo poobede - ale urcite este dojdem 😉

shandy
11. sep 2009

dobre ranko zastupicka vratnicka 😀 😀
sakris a kde mame nellie a co moncurik a matusik? kaslu na nas vsetky?? 😔 😕
tak dooondi 😵 😵

nellie_
11. sep 2009

dobre ranko 😎 😎 😎 😎

ja mam ine lufty v kancli.. ale dnes je to uz troska lepsie 😉 🙂 v pondelok mam dovolenku tak sa vytesujem.....4 dni volna 😀 😀 😀

shandy
11. sep 2009

huraaaaaaaaa a ja uz tu po tebe patram v grafoch 😀 😀 😀
no tebe bude ako fajne 😵 😵

nellie_
11. sep 2009

jeeeeej to ake mile ked niekomu chybam... 😵 😵 😵 😵

no fajne ako fajne... 😀 😀 😀 zajtra ideme do toho martina na tu zemiakovu brigadu 😀 😀 a potom budem mat isto svalovicu jak diva svina, tak sa budem davat dokopy... 😀 😀

nellie_
11. sep 2009

shandy a len tak medzi recou.. co tak testnut??? hááá ???? 😀

jarulai
11. sep 2009

ahoooooooooooj nellie 😵 😵 😵
ja som myslela, ze si sa nam stratila v zemiakoch 😀 😀 😀 dnes teda vsetky pilne makame - to nam riadne musi zasibkavat, takto v piatok a my viac roboty ako inokedy 😕 😀

nellie_
11. sep 2009

jarul ahojky 🙂 🙂 🙂

no ako som si vsimla shandy uz do grafu dala mrchu... 😒

kolegyna mi prave doniesla zakusky vypadaju super.. veternik, kremes a tiramisu.. ine plknače 😀
sa mi cukor dneska vyzráža na čele z tolkeho sladkeho 😀 😀 😀
ale tak ked su zajtra tie marienkoviny tak si dam 😀 😀

shandy
11. sep 2009

presne tak, mrcha je tu ako na modrom koni 😀 😀
no ved ale som ju cakala, nie? sak som to uz vysvetlovala, ze logicky v tehu musi byt teplota vyssia, lebo je vyssi progesteron. ked je taka nizka, znamena, ze nem progesteron a teda nem tehu, nie? 😀 😀
mnaaaaaam sladke 😀 😀

jarulai
11. sep 2009

mnaaaam, ja lubim tiramisu 😉 😀

nellie_
11. sep 2009

uz som ich zbastila... 😀 😀 😀 😀
viem ze pribudne par jamiek celulitidy ale stalo to za to 😀 😀
vy ale makaaaaaate.. ja sa konecne urvem od vykazov a vas nikde 😀

oriesok
11. sep 2009

ahojte baby.. taaaaaak dlho som sa tu neukázala.. min. týždeň som mala konečne dovču.. a tento týždeň som to musela všetko dobiehať.. ani sa vás nesnažím prečítať.. lebo ste tu toho kopec napísali.. tak len tak v skratke.. čo tu máte nové?

nellie_
11. sep 2009

oriesok ahooooj 😉
uz si nam tu chybala... si sa vyparila ako duch 😀 😀 😀

jarulai
11. sep 2009

tak uz som sa napapala - ledva fucim 😀 a mozem makat dalej 🙄 radsej by som tu bola s vami, ale co narobim 😢

ahoj oriesok 🙂

oriesok
11. sep 2009

ďakujem za privítanie.. už som sa bála, že ste na mňa zbudli.. že som sa tu vôbec niekedy objavila.. 😅

jarulai
11. sep 2009

neboj, oriesok - my dve sme sa tu sice este nestretli, ale uz som sa pytala, kde si zmizla 😉 teraz mame akosi vela roboty vsetky - divne, ze piatok poobede vela roboty, ze 😀

jarulai
11. sep 2009

to tu nikto nie je ☹ uz som skoncila s robotou, vy este makate?

shandy
11. sep 2009

tak ja len, ze pekny vikend vsetkym, zduchla som hned po obede domov, lebo mrcha dosla taka silna, ze som skoro odpadla cestou na obed. tak som sa ja pekne zdekovala.... 😵 😵
caves oriesok a polepsi sa a chod sem castejsie 🙂
nellie, aj ja lubim tiramisku 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre