Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
2. okt 2009

Simib, testit chces az po neocakavanej mrche alebo ked bude hore testnes v pondelok? 😉 😵
No uz sme tu mali dve tehule s posunutou ovulou 🙂

simib
2. okt 2009

Neviem Shandy.Ja som vždy testovala velmi skoro,ale teraz mi to nejak nechýba.Ak sa mi bude chcieť ísť do lekárne,tak pre pokoj testnem aj dnes,ale moc sa mi nechce.

nellie_
2. okt 2009

matusik plodit zacnite uz dnes... sak sa vracia drahy domov a bude treba nejak tu pizzu vytravit 😀 😀 😀

simib ja praveze skoro nikdy netestujem... 😅 ja mam taku smolu ze vzdy ked testnem tak o par hodin dorazi mrcha.. tak uz mam kredo ze skôr ako 15DPO nebudem... 😀
ale zas ked maju byt // tak budu uz od toho 11 DPO 😉 tak urob ako uznas za vhodne.. a ak sa rozhodnes tesnut, daj nam vediet... 😉

matusik111
2. okt 2009

babulky, asi vsetky obedujete, ... tak ja idem vypnut PC, lebo cas bezi a nestihla som este nic upratat 🙂 , Takze krasny vikend, uzivajte si a v pondelok sa uvidime.
Nelie, pozdrav Jarulku 😎

shandy
2. okt 2009

ja tiez nie som zastanca skoreho testovania, hlavne teraz, ked uz ako tak pozname tie svoje grafy, ale keby som videla, ze je nadejne tehotensky neklesajuci graf na 14.DPO, alebo napr. IP so spinenim, tak testujem 😅
matusik pekny vikendik aj tebe a uzi si muzika 🙂

simib
2. okt 2009

Takže Rapid /. 🙂 🙂 🙂

simib
2. okt 2009

Intuícia vyhráva moja.1:0

nellie_
2. okt 2009

simib..skoda... 😔 😔 vidno ze uz sa poznas dokonale.... 😉

baby tak ja som spat.. s Jarulkou bolo fajn.. velmi mila, zlata babenka... 😉 najskôr som sa bala ci nenastane nejake trapne ticho ale vôbec nie... mozno som niekedy bola ukecana az moc 😅 😅
dali sme si dzusika a zmrzlinovy pohar a potom ma Jarul doviezla az presne pred bytovku.. 😎 😎 😎
a vraveli sme ze isto uz zorganizujeme v najblizsej dobe stretko u tety bylinkarky 😉 😎 😎

simib
2. okt 2009

Nellie nevadí.Pohoda jahoda. 🙂

jarulai
2. okt 2009

ahojte 😵
idem si vas precitat

nellie_
2. okt 2009

jarul ty si rychla... 😀 😀
nemala si nahodou tak piect kolac???? 😀 😀

jarulai
2. okt 2009

nellie, neboj, bude aj kolacik - si mi chybala, lebo som ta davno nevidela 😀

nellie_
2. okt 2009

jarul sak aj ty mne - takaaaaaaa doba 😀 😀

nellie_
2. okt 2009

som si pustila v pozadi ordinaciu a popri tom sa odmalovavam a tak... 😀 😀 😀
teraz by si sa ma uz inak zlakla keby ma zbadas.... 😀 😀

jarulai
2. okt 2009

😀 😀 😀 myslis 😀
ked si sa ty nezlakla mna - ci ano 😀

jarulai
2. okt 2009

nellie, toho trapneho ticha som sa aj ja obavala, no mam pocit, ze sme rovnako ukvakane, ze 😉 😀 to velke stretko budeme urcitemusiet robit casto, lebo ked my dve zacneme kecat, tak to nerozpustime ani za cely vikend 😀 😀 😀
aj mne sa toto nase ministretko pacilo 😵

nellie_
2. okt 2009

jarul prco by som sa ta mala zlaknut??? 😉 🙂 😎
hej sme fakt obidve riadne ukecane... 😀 😀 a to je super 😉
takze ostatne baby sa fakt nemusia bat ziadneho ticha, ze by nastalo 😉
a aj mne sa pacilo, kludne mi môzes robit osobnu soferku castejsie.. to bola aky luxus jak si ma vyzdvihla pred firmou a vylozila nakoniec az doma... 😀 😀 😀

jarulai
2. okt 2009

no ved co si nezasluzis 😉 😀
aj ja sa vylozim az doma 😀 😀 😀
len uz by sme to fakt mali dat dokopy, lebo v zime nehrozi, ze by som tak behala ako teraz, ked su este dobre cesty 😉

nellie_
2. okt 2009

jarul oktober to isti... 😉 to este hadam mrazy nebudu.... 😎 😎
a ako fajn ze aj ty si sa vylozila az doma... 😀 😀 😀

inak ja som mala prijemny sok.... 😠 😠 😠 boli za mnou susedy ze nam blika smerovka na aute a to uz od 7 rana, takze baterka je v prdeli a ja budem az do stredy bez auta... 😠 😠 😠
to uz sa drahy tak ponahlal, ze nevnimal co robi 😠 😠

jarulai
2. okt 2009

a aj tak sme si urcite nepovedali vstko, co sme chceli, ze 😉 😀

jarulai
2. okt 2009

no tak aspon ze dnes si sa mohla este povozit na nejakom aute, ze 😀 😀 😀

takze oktober - som zvedava...

nellie_
2. okt 2009

jarul to isto sme si nepovedali vsetko 😀 😀
ale inak za tu chvilku sme toho stihli dost.. od prerabok, cez plodenie, spolocnu znamu z vasej dediny 😀 😀
to bolo super auto.. vonajuce novotou, na ktorom som bola dovezena 😉 😎 😎 😎

jarulai
2. okt 2009

ved sa na nom este odvezies k tete bylinkarke, neboj 🙂 😉

a kde su ostatne - uz maju muzikov doma, co 😉 shandy slubila, ze dojde za chvilu, este je asi zahrabana v cislach...shaaaaandyyyyyy, pod uz, ja musim este muzikovi urobit kolac, kym pride 😉

nellie_
2. okt 2009

matusik ma dnes dojst drahy a nejaka navsteva tak ta teraz robi ulohu hostitelky 😉

shandy ide dnes vecer urcite oslavovat 😵 😵 😵 😵 uz by mohla kaslat na robotu.....ze pani řidíci?? 😀 😀

jarulai
2. okt 2009

no ja neviem, shandy sa chce asi topit v euvracoch 😀 😀 😀
takto ten kolac nestihnem ani urobit, som jej slubila, ze na nu pockam

shandy
2. okt 2009

no uz som tu baby jagy, ale este popritom musim makat 😔 🙄 🙄
oslavovat? budem rada, ked dojdem domov este za svetla a to sme mali mat dnes babsku zurku aj z roboty, ale som total grogy, takze ani nikde nepojdem...
simib este nic nie je stratene, som zvedava v pondelok na graf. ja to proste nevzdavam zatial, pokial mrcha nepride 🙂 🙂

nellie_
2. okt 2009

shandy ja ta fakt obdivujem, tolko trcat v robote.... 😕 😕 😕

shandy
2. okt 2009

jarulka kludne bezkaj urobit kolac, co uz mam robit ked sefino zmyslel...a tie jeho zadania, jeden nevie co sa od neho chce. 😝 🙄
nellie aj ja sa obdivujem a niekedy rozmyslam, ze ci mi to za to vobec stoji a odpoviem si, ze nie a preto musim ist coskoro na matersku 😀 😀 😀

nellie_
2. okt 2009

shandy no ved preto, teraz si ma konecne ukludnila.... 😉

jarulai
2. okt 2009

no ahoj shandy 😵
som sa dozvedela, ze dnes si sa nam narodila 😀 tak vseeeeeeetko, len to najlepsie a coskoro mimko v brusku 😵

a ze sa mi vobec nechce ist ten kolac robit 😀 mozno ho nakoniec urobim zajtra 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre