Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
6. nov 2009

simi ved to tak neanalyzuj, uz ti ostava len zostat cakat na mrchu. ked bude meskat a pride, tak si mohla mat ovulku kludne neskor a doki sa pomylil. no ved aj oni su len ludia...

matusik111
7. nov 2009

ahojte kocky, ja sa fakt ospravedlnujem, ale ja som mala dake povinosti a nestihala som sem ani nakuknut. ale myslela som na vas 24hodin denne 😀 😀 😀
Citala som, ze prisla za vami daka choroba, tak poriadne to vyliecte aby bol organizmus" ready" 😵 😵
Ta vasa situacia je zaujimava, som zvedava ako dopadnu cakanky v pondelok. Ktora pride s akym vysledkom, Bolo by pekne keby uz prisla ovulka, mrcha aj // 😵 😵
Pekny vikend 😎 😎 😵 😵

nellie_
9. nov 2009

dobre ranko herečky... 😀 😀 😀

tram ta ra raaaaaaaaa http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie 😀 😀 😀 😀
ale neocakavam ziadne zazraky - pretoze ma ta ovu fakt prekvapila, ja som cakala najskôr ze bude moj typicky pokles aspon na 36,5 a fakt ma zaskocila... takze snazenie bolo az po zisteni, ze ovu uz prebehla... 😅 😅

matusik111
9. nov 2009

dobre ranko, takze Nelie , gratulujem k uspesnej ovulke 🙂 😵 😵 , skusali ste aj gel ?? Ale ty si sa veru nacakala na tu ovulku, to je fakt strasne. ale hlavne ze prisla.

a ake maju vysledky ostatne kocky ????? 😵

My mame stale doma post 🙂 , takze cakam az na mrchu a potom kontrolu ci vsetko je prec a potom sa zacneme venovat jeden druhemu 🙂

shandy
9. nov 2009

dobre ranicko 😵 😵
huraaaaaa nelkina ovulka sa dovalila 😀 😀
nellie, ale ved aj 2 dni pred bolo snazenicko, tak to je v pohode 😉 , hlavne, ze dosla. 😀
matusik bre ranicko aj tebe. mne uz sa spusta mrcha pomaly, uz spinim, aj teplota ide dolu...huraaaaaa
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

nellie_
9. nov 2009

matusik no gelik sme este vôbec nenačali 😀 😀 😀
pockame na buducu ovulku, cize o mesiac 😀 😀 lebo mna fakt tak zaskočila ze som hned po merani rychlo znasilnila draheho a na gel som v tej rychlosti zabudla... 😀 😀

shandy pockas kym zacne v plnom prude a ides si nasadit lieky co???

no hej, bolo snazeni 2 dni predtym ale to len taka rychlovka pred tym ako siel drahy na jazdu a to bola fakt rychlovka ani ziadne lezanie potom, cize som hned vstala a sla som ho chystat, takze tam moc velku sancu tomu snazeniu nedavam... 😅

matusik111
9. nov 2009

Shandy , ale zatial este mrcha neni na plno spustena, uz ides uzivat lieky ????? ale dako zavcasu sa Ti teraz spusta, uz 28 DC , to je na Teba veru skoro. ale aj ovulku si mala zavcasu, To si si naplanovala podla draheho pracovny rozvrh ?? 😵 😵 😵

Nellie, len aby si ten gelik neodkladala k tomu druhemu babu 😵 😵 takze teraz uz len cakat ako dopadne cyklus. Inak, myslim, ze je jedno kedy pride ovulka, ci je to 14DC alebo 30DC , hlavne ze pride a je tam daka spermoska.

Ja mam strasne moc prace teraz, tak vas vobec nestiham ani citat ani pisat ☹ , ale myslim, ze za mesiac vas tu budem zas otravovat 🙂 😀 😀 😀 Ale mam prehlad co sa tu deje. A dnes sa tu neprisla ukazat Simab, ako dopadla ???

moncika15
autor
9. nov 2009

ahojte 🙂
dnes sme boli v GYNFIVe a vpodstate sme sa nic nove nedozvedeli... mm ma HP v norme ale ma ist na laparokorekciu. je rozhodnuty len musi nabrat odvahu a objednat sa. je to zakrok pri ktorom bude v nemocnici 3 dni ale hlavne sa boji bolesti 😨 ved ktory xlap sa dobrovolne nexa rezat tam kde boli aj slaby kopanec 😅 😀
dr. mu odporucil profertil. ked sa dostaneme za toto tak nasleduje IVF 😵

nestiham vas sledovat ale v stredu poobede vas pridem pozriet tak doobeda makajte aby ste mali na mna potom cas 😝

papa

xybate mi 😉

nellie_
10. nov 2009

no dobre ranko 😎 😎 😎

tak ja dnes takto.... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie joj konecne naratavam DPO 😀 😀 😀

matusik111
10. nov 2009

ahojte , vcera som citala grafy a tam sa to dako rozbehlo s tehulkami . a Lauritka je nadejna . Nelie, a vies co pouzivali ????? 😵 😵 😵 gel 😵 😵 😵 , takze , bolo by vhodne ho zacat pouzivat 😵 😵 ,

Neluska, len pekne cakajme na vysledok a keby uuuuuplnou naaaahodou by neboli // , tak treba vylozit gel na nocny stolik 😵 😵 😵

nellie_
10. nov 2009

matusik neboj nic.. buduci cyklus idem zabojovat... 😀 😀 😀 😀
v decembri byva drahy skoro 3 tyzdne v kuse doma... minuly rok sme to vyuzit nemohli lebo som bola cerstvo po laparke ale teraz idem zabojovať.. 😀 😀
mam doma este 4 tbl clostilu tak asi si ho nasadim - sak uz som ho mala tolko krat ze pohoda a tym padom bude ovu skorej a pekne krasne budem gelovat 😎 😎

ano o lauritke viem.. a silno silno drzim palce ona si to fakt zasluzi 😵 😵 😵 😵

jarulai
10. nov 2009

dobre rank babulky 🙂
ja len tak na skok. pisem z roboty, nemam doma este net - este sa im neuracilo doniest mi router 😠 hlavne, ze kabel mam uz tyzden natiahnuty 😀 expresna rychlost, teda fakt 😀 ale dufam, ze do konca tyzdna to uz bude 😉
co mate nove?

nellie_
10. nov 2009

jarulkaaaaaaaaa ahooooooooooj dusa nasa stratenaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

ja mam nove akurat to ze som sa dockala na 28DC ovulky 😀 😀
a ty co?? aj prikladas burinky??? 😎 😎

jarulai
10. nov 2009

ahoj nellie 😵
ty kokso, ze na 28DC 😨 ktovie kedy bola u mna - a uz je to vlastne jedno, ze jo 😉 😀
bylinky nemam este ani natrhane - ja taka nezodpovedna 😀 ale cajik mam uz pri sebe urobeny 😉 ty ako - prikladas? cajik a vit.E davas?

jarulai
10. nov 2009

ozaj nellie, cajik mozme pit aj pocas mrchy, ze?

matusik111
10. nov 2009

jeeej, ze by tu prisla pozret Jarulka ku nam ??? uz je doma novy internet s PC ?? 😵 😵

matusik111
10. nov 2009

Nelie, tak ty flakas vsetky dobre rady ??? 😀 😀 😀 , veru , ja som tiez trosku neposlusna, ale to asi preto, ze este sme neni tie beznadejne 😵 😵 😵

nellie_
10. nov 2009

jarul no aj mne idu na nervy moje mega dlhe cykly.. ale co uz...ja som rada ze dosla a neni to anovulak 🙂

a ja sa priznavam ze som totalna flakačka.. - ja ani caj, ani vitamin E, ani obklady... tento cyklus absolutne nic..... 😅 😅 stale sa chystam to pokupit... 😀 😀

jarulai
10. nov 2009

ahoj matusik 🙂 nie, doma net este nemam, len kabel a comp 😀 mam trosku viac casu v robote dnes, tak som sem za vami skocila, lebo ste mi uz chybali ☹
nellie, to hej - anovulak vie nastvat 😠 ktovie, ci tento moj bol ozaj anovulak, alebo si len ovulka davala nacas 😀 ale uz je to jedno 😀
tak ja sa aspon cajikom nadajam, vy neposlusnice 😀

nellie_
10. nov 2009

jarul no ved ja som kazdy den v kutiku duse cakala ze sem dojdes... 😉
a dnes ked som zbadala tvoj nick tak mi az srdce podskocilo od radosti 😉 🙂 😵 😵

a to som fakt rada za ten pokrok, ze aspon tento rok uz ovulujem pekne kazdy mesiac.... 😵 😵

a ty si teraz v akej faze jarul????

jarulai
10. nov 2009

nellie aka paradna zimna foto 😀
ja somprave 4DC, mrchana uz pomaly mava na odchod 😀 a piatok dojde muzik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ved pockaj, ked bude doma net - este vam aj na nervy pojdem 😀 ti nebude srdce skakat od radosti ale od jedu 😀

jarulai
10. nov 2009

babulky ale nejako moc vas to tu so mnou nebavi 😀 kde ste? som vam velmi nechybala ☹

nellie_
10. nov 2009

uz som tu... troska chaos v kancli 🙂 🙂 🙂

ty a ist na nervy no to urcite 😉 takze si vo faze rastenia folikov 😎 😀 😀 😀

a shandy tu dnes ani nebola... som zvedava na jej graf dnes 😎 😎

jarulai
10. nov 2009

no vidim, ze roboty mas vyse hlavy - nova foto-nefoto 😀
hej, som vo faze rastu a nadeji 😵

nellie_
10. nov 2009

no to nam trochu sibe vo vedlajsej teme s tymi foto... 😀 😀 😀

poobede sa zakutalizujem teraz nemam kedy.. 😀 😀 prave sme si objednali pizzu tak sa tesim, som davno nemala... 😀 😀

a co - tiger uz neuteka??? aj si nasla vtedy kadial sa mu podarilo ujst???

jarulai
10. nov 2009

no tiger sa nam teraz hara - preto utekala 😠 ale uz si vstupila do svedomia 😀 nasla som hned v ten vecer, aj som jej dala po frnaku a snad si zapamata - hnusoba jedna 😀
tak poobede ta tu cakam a dobru chut 😉 ja mam vysmazanu tresku so zemiakmi 😝

nellie_
10. nov 2009

ja si akurat davam tu pizzu a popritom citam co nove vo svete na nete 😀 😀 😀
tak dobru chut aj tebe.. a cakam ta 😎 😎

jarulai
10. nov 2009

no ja tiez pri tomto papam, tak mozme vlastne kvakat, nie 😉

nellie_
10. nov 2009

jo mozme... lebo novy cas pise iba nechutnosti co sa pri tom neda v klude jest... 😀 😀
dnes si cely den pri PC??? 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre