Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

moncika15
autor
26. nov 2009

matusik 😕 paradna baznicka....hned ju napisem muzovaj sesternicke malej...teda ak mozem... 🙂
keby bolo niekomu divne preco o den neskor tak sms sa zamotalav dave 🤐

shandy
26. nov 2009

matusik, tak ty si za herecku 😀 😀 😀
fiiiha, no ten sa na teba vrhne hned ako dvere otvori 😀 😉

si pis, vyzera to tak, ze ovula bola 😀 , ja uz by som tak keksikovala, no neviem ako to dlho to takto este vydrzim, uffff 😀 😝

matusik, co vylet? aky vylet? a ja o nicom neviem 😀

moncika15
autor
26. nov 2009

matusik a aky mas novy uces?
baby ved ja vobec nemam predstavu ako krota vyzerate v beznom zivote 😅 videla som len nastylovane svadbne foto....

nellie_
27. nov 2009

dobre ranko 🙂 🙂 🙂

monci tak ja osobne poznam iba jarulku a matusik a su to kočice.. 😎 😎
ja si zasa neviem teba predstavit lebo vzdy tu mas iba taku mini pidi foto... 😅
shandy si pametam este ked mala detailnejsiu brčulatu foto v pase tak tu si viem tak matne predstavit 😀

shandy
27. nov 2009

bre ranickoooooo 🙂 🙂
nellie este nemerias?
ja teda takto..nuda 😀 a nejake mam napodiv nizke teploty poovulacne, hmmm...zeby tie antibiotika a hnusoba co odisla? (dufam)
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
😀 😀
to ja ti radsej nepokazim tu matnu predstavu 😀 , furt lepsia matna predstava ako kruta realita 😀
moncur, tak hadam sa nam raz podari vsetkym naraz sa stretnut 😝

nellie_
27. nov 2009

ahoj shandy.... 🙂 🙂
nebud taka kriticka ku sebe... 😉 na tej foto si bola riadna sympoška... 😎 😎
ja este nemeriam a vlastne neviem ani kolky DC som.. jaka sranda... 😀 😀 😀
a sak to ani nepotrebujem vediet kedze sa mi este len mozno zamyslaju foliky ze sa zacnu tvorit.. 😀

a ved mas v pohode graf... 😉 nemusis vzdy az tak nebesky stupat k vysinam 😀 😀

shandy
27. nov 2009

ahooooj
no nie som, len si robim ritku 😀 😀 😀 , ale dakujem, mas to u mna 🤐
veru veru, tvoje foliku su take hlbave, oni na to potrebuju cas 😀 , teraz maju brainstorming isto, ze v akom termine sa im uraci prist 🙂
no ved mam, ja sa z toho tesim, ze mam nizke teploty. lebo tie predtym sa mi zdali abnormalne vysoke. mozno to bolo tymi mykoplazmami. cas ukaze 😉

moncika15
autor
27. nov 2009

nellie, to je maskovanie 😉 nemozem sem vycapit celu hlavu nex ma kazdy spozna 😅

inak nasla som novy system ako na manzelika 😎 vzdy som ho terorizovala ze hned po mrxea cez plodne dni musime! musime! musime! a tym padom mal k tomu odpor...tento cyklus som uplna netykavka a uz normalne 2x zacal drankat on sam :P rada pre matusik 🙂

a dalsi sok co musim zo seba dostat 😠 v septembri som mala narodeniny a dostala som od mamy kvetinacovy gerberu a od mm orxydeu.... gerbera "padla za vlast" upalenim o par tyzdnov neskor ked na nu nexal fucat ohrievac vzduxu a vcera isiel zabit muxu tak ze hodil tricko...... treba dopovedat? 😅 no normalne som si poplakala 😝

nellie_
27. nov 2009

monci tak teraz ti drahy kupi novu orchideu - dnes ta mozno prekvapi 😉
aj ja ich milujem.... 😵 😵 😵
mam jednu co kvitla nadherne na fialovo ale asi po 4 mesiacoch ostali len hole pahyle a tak som tam dala umelu a vypada na nerozoznanie od živej - ibaze je biela tato umela.. 😀 😀

shandy - no mozno to bolo aj tym.. lebo ty si fakt mavala dost vysoke teploty... 🙂

moncika15
autor
27. nov 2009

😀 nelka, dobre si s nou vybabrala 😀
ved on hned ze kupi novu ale ked henta bola k narodeninam ☹ dufam ze sa este sxopi

shandy
27. nov 2009

hehe, no pekne mocur ten tvoj drahy nicitel kvetin 😀 😀
to moj tak utoci na komarov a potom sa aj ja trasiem, lebo obcas to vyzera, ze chce zabit mna a nie komara, hlavne ked ten komar sedi na mne 🙂
orchidejky milujem aj ja, teraz mam presne taku v spalni, je biela s nadychom do fialkova. inak je to na to take hnojivo na orchidei, aby ti to dlhsie kvitlo, mam ho doma, tak uvidime. ja co som mala jednu este u nasich, tak mi tiez odkvitla, chvilu boli len pahyle, ale potom zas zakvitla 🙂 , az kym ju moja mama nepreliala a nezdochla 😔

moncika15
autor
27. nov 2009

ahoj shandy 🙂

aj mojej mame zdoxla...lebo vtedy boli este take nerozsirene a nevedela ze orxidea sa neda pestovat v hline, onaa ju totizto presadila 😅

matusik111
30. nov 2009

Dobre ranko, ved som nemohla najst nasu temu , taaaak strasne daleko bola 🙂
Ako po vikende ? Vidim, ze ste rozoberali orchidei. Moje skusenosti : mam 2 orchidei asi 2 roky, zelene listy a stonka nechce vyrast, 2 orchidei maju zelenu stonku zatial, tak mozno sa jej podari zakvitnut 😀 😀 😀 . ale inak neviem pestovat kvety a tak sa mi to paci. 😒

Inak prikladam moj graf : http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 , takze uz som po ovulke 😵 😵

shandy
30. nov 2009

dobre ranicko babulky 🙂 😵
no matusik ja sa tiez este len ucim a minule sme s kamoskou presadili 4 kvety, tak dufam, ze preziju a nezdochnu 😀
matusik aj ja po ovulke 😀 😀 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

shandy
30. nov 2009

matusik super, aj pozitivny ovu testik a aj keksik, tak drzim palceky silno 🙂 🙂

shandy
30. nov 2009

a nellka nasa je kde? vratnicka 😵

matusik111
30. nov 2009

vratnicka nas asi nelubi , ked nepride nas pozret 😀 😀 😀 😀 , ale dufam, ze jej budeme chybat a pride 😀 😀
Shandy, a to este sa musim pochvalit, ze bol aj taky skromny eggac 😵 😵 😵 , k tomu sme pouzili gelik 😵 a fakt sa natahuje ako eggac 😵 , tak zatial mozem spominat na tento vikend pozitivne 😵 😵
Neviem, ci tie zmeny su vdaka psychike ,alebo ze som preliecena.

Shandy, a ako sa citis, ked nesexikujete ??

shandy
30. nov 2009

whaaaaou matusik a eggac, buchneme sampano? 😀 😀 , tak to je super matusik, vytesujem sa s tebou 🙂
matusik mozno je to kombinacia oboch - preliecenie a psychika.
jaaaaaaaj ani mi nehovor, najprv som to brala pozitivne, ze mame klud a nesnazilkujeme ale teraz uz mi to tak chyyyyyba 😀 😀 , no v piatok vecer odchadzame na dovolenku, takze 10 dni tu nebudem, len neviem ci to riskovat a uz keksikovat alebo mam pockat este do mrchy, ktoru dostanem akurat na dovoske 😔

moncika15
autor
30. nov 2009

ahojte 🙂
prave vstavam, aj to ma zobudila postarka lebo prislo nieco mm doporucene 🙄

matusik, ako bolo? das mi ten kontakt,prosim 😅

aj ja prave plodim ale mame s muzom tixu domacnost od piatku vecera...tak teraz neviem ci mam polavit a udobrit sa alebo ho len zneuzit a pokracovat v mlcani 😅 🤐

matusik111
30. nov 2009

Shandy, takze ty ides takto dovolenkovat ??? jeeej, to vam bude dobre, len skoda toho nespravne nacasovaneho cyklu 😵 😵 😵 , si nahlasena na kontorlu po mrche? Kludne to risknite s tym, ze nech Ta vysetri , ked sa vratis. Ak by nahodou potvrdilo , ze je tam stale nalez, tak budete pokracovat v liecbe. Liecba o mesiac dlhsie uz nezabije pri tom nasom dlho rocnom snazilkovani 😎 😎 😎
Bola by skoda, si neuzit na takej dovolenke 😵 😵 😵

Veru, bola som prekvapena, ze ako vyzera eggac 😀 😀 😀 a vecer sme si uliali aj vinko a zapalili adventne sviecky 😵 😵 😵 Len nam chybala ta sobota , dako sa niekomu nechcelo 😵 😵 , ale ja som to nebola 😵 😵 .
Ja budem jedneho dna rozpravat mojim detom, ze ocinko bol skupi na svojich bojovnikov a furt si ich skladoval iba u seba 😀 😀 😀 😀 😀

Moncika, na mojho muzika nefunguje, ze nebudem na neho naliehat. Ked sme nemohli mesiac sexikovat, tak jemu to veru nechybalo 😎 😎, takze bud sa musim zmierit s tym co mam , alebo najdem milenca 😀 😀 😀 😀

moncika15
autor
30. nov 2009

😀 😀 😀
na mojho zabera aj sexi pradielko zo svadobnej noci 😵

nellie_
1. dec 2009

no ahojte... 🙂 🙂 🙂

matusik111
1. dec 2009

ahojte 🙂 nasa Neluska prisla spat ku nam 😵 😵 😵 😵

shandy
1. dec 2009

jeeeeeeej vratnicka, huraaaaaaaa 😵 😵
kde si sa tulala? 😉 este nemerias? ja uz nemeriam 😀 , som po ovuli, tak nie je preco...som leniva
matusik a vlastne ako bolo na tej babskej wellness akcii? som sa ta zabudla aj popytat 😉

matusik111
1. dec 2009

ja som este dnes odmerala , ale klesla teplota, Ale to asi preto, lebo som isla spat o 4 rano a o 6:50 meram.
ale tak isto uz nejdem meram .
Na wellnesse bolo uplne super, uzila som si ako 20 rocna pubertacka 😀 😀 😀 😀 . Boli sme s kamoskou v bazenoch, v saunach, dali sme si sampanke , potom sme sli na pizzu, dali sme si samozrejme vinko , a do rana sme kecali a popijali . Mali sme super izbu , velku kupelku s rohovou vanou, .... no vedela by som si tam predstavit aj plodenie 😵 😵 😵

nellie_
1. dec 2009

ved ja som stale tu... 😀 😀 😀
len vcera bol troska napor roboty.. a nejak som nevedela s cim vam mam prispiet.. ked ani nemeriam ani nic... nejak som sa nevedela chytit... 😅 😅

matusik111
1. dec 2009

Neluska, kludne nam tu mozes pisat ake mate pocasie , ved my sa potesime kazdej vete, ktoru napises 😵 😵

shandy
1. dec 2009

whaoooo super matusik, len by som cakala, ze napises, ze si to vsetko zazila s muzikom. to by bolo plodenie o sto dvesto 😀 😀
no mozes sa chytit napr. kona za pacesy 😀
no alebo aj s tym pocasim kludne 😉
baby ja som bola cez vikend u kamosky, co ma dvojtyzdnove mimino, to je taaak krasna babika, no nadhera, tak som ju mala aj na rukach a buvinkala mi na brusku. dudlik v puse a tahala ho ako maggie zo simpsonovcov 😀
vaha 3 kila, no uplne fifipierko, ako babika 😵 😵 , tak som trosku nasytila tie moje materinske pudy 😀

matusik111
1. dec 2009

shandy , super, Tebe staci ist na navstevu a si spokojna 😀 😀 😀 , to mas ako materstvo na "part time" 😵 😵 😵 . Ja osbne berem veci iba na "full time " 😀 😀 , nech to frci na 100% . tak dako vyzerali aj tie Rajecke 😀 😀 😀
Babulky a ktomu pocasiu,... dnes uz tak nefuka ako vcera , aspon u nas 😵 😵

shandy
1. dec 2009

matusik ja rovnako, ale ked nie je full time, uspokojim sa aj s part time 😉 , aspon mam dobry trening pred full time 😀 😀 😀
a tak bude vyzerat moja dovoska od piatku 😀
u nas sice nefuka ale cika ako ten chlapcek v Belgicku... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre