Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

moncika15
autor
2. jan 2010

ahojteeeeeee aj ostatne nepozdravene 🙂 tusim ste sa ozaj rozbehli

nellie aj mojho skolili vysoke horucky hned po vianocia..tak som ho nahnala na pohotovost

veru ja by som si tiez dala horucu cokoladu z dolce gusta 😝 svagrovci si to tiez kupili, lenze ked zistili ze by coskoro nemali na xleba tak mily kavovarik stoji v komore na polici 😅 😀

matusik111
2. jan 2010

Nelie, ale ty mas vyhodu, lebo si ako kostrnka 😵 😵 😵 , takze 5kg mas stale v rezerve na kolace.
Dolce gustinko je dobra vec. sice my kavu nepijeme, ale u rodicov si to vzdy spravim a vychutnavam .

moncika15
autor
2. jan 2010

boye, ja sa tak nudim 😒 som absolutne nespokojna s viancnyn a novorocnym vysielanim v TV sprepacenim ani hovno tam nebolo 🙄 ziadne sare ceske,slovenske rozpravky

matusik111
2. jan 2010

moncika, to suhlasim s tebou , ze program v TV je dost biedny, ..... keby opakovali stare rozpravky aj 3 krat, tak je to lepsie ako to co davaju teraz. akurat stukam a hladam co by som tam nechala pustene 😀 😀 😀
a obedujem kuraciu polievocku .

matusik111
2. jan 2010

halo halo , nasla som nieco co idem sledovat 🙂 , na CT1 je daka romanticka komedia, presne to na co sa citim, super, .... napapam a vyvalim sa na gauc a budem relaxovat .... len nech sa muzik neponahla domov , aby som mohla dopozerat, muzik nema rada " zenske braky " 😀 😀 😀

moncika15
autor
2. jan 2010

matusik aj ja som stukala a tiez som skoncila na tom 😀 mame rovnaky vkus 🙂
prijemne sledovanie

nellie_
2. jan 2010

jarul ja mam umyvacku riadu uz od leta... 😝 😀 😀 😀

matusik ja tiez kavu nepijem, ja iba cokoladku si robim v dolce a latte a capucino, klasicke espeso nepijem, to by ma vykotilo 😀

ja som si prave cez net pustila upirov - New moon tak sa rozplyvam nad Edwardom a Bellou a drahy pozera nejaky fotbal 🙂 🙂

aj ja som chcela pozerat tu komediu na CT ale nakoniec som si pustila upirov...teraz mam chvilu pauzu a idem to dopozerat... 😎

jarulai
2. jan 2010

babulky, uz tu nie ste?
my sme nasivh uz vystrojili a muzik pozera to nic v TV, tak ja som tu 😉

moncika15
autor
2. jan 2010

🙂 ja som tu

jarulai
2. jan 2010

tak aspon nebudem pisat sama so sebou 😀 😀 😀

moncika15
autor
2. jan 2010

prave som mala v plane odist 😅
zacalo sa mo driemat a pozeram zamilovany profesor

jarulai
2. jan 2010

tak predsa tu ostanem sama?
aj moj muzik to prave pozera. ja som sa radsej rozhodla pozerat sem 😉

moncika15
autor
2. jan 2010

este stale travis tolko cau na nete? 😝

jarulai
2. jan 2010

ja? aaaaale kdeze 😀 len doma, ked sa nudim 😀 😀 😀
aj ty? 😀

moncika15
autor
2. jan 2010

casu 😨

moncika15
autor
2. jan 2010

ale cobyyyyyyyy ja nikdy...ja v podstate na net ani nexodim 😀

jarulai
2. jan 2010

vsimla som si 😀 😀 😀 ved ani ja 😀

matusik111
3. jan 2010

dobre ranko 🙂 ako ste sa vyspinkali ??? Ja celkom dobre , skocila som do obchodu, umyla som si vlasy a pustim sa do nedelneho obeda ,... ale dnes mame specialny obed - spagety 😀 😀 😀
Inak , s predavackou v obchode som pokecala a poradila mi fajnovy recept. Kuracie pecienky obalene v slaninke , poukladat na zemiaky a vsetko dat zapiect. Idem to skusit ako chutovky , ked pride ku nam navsteva. 😎 😎

moncika15
autor
3. jan 2010

babulky, co sa muzovi zas vcera stalo 😀
bol u nas v bare a naraz k nemu prisiel jeden znamy a zacal mu gratulovat k synovi 😅 moj na neho pozera ze k comu mi vlastne gratulujes?! 😨
vidite aky lahky porod som mala ze som ho ani nezaregistrovala 😀 😀 😀

taketo nieco sa nestalo prvykrat,bo nikto nevedel ze planujeme svadbu,na povrx to vyslo az 3mesiace pred a tak hned vsetci usudili ze MUSIME 🙄 . aj mojej mamy sa v obxode pytala predavacka ci uz vieme co to bude. a moja uz trosku starobou poznamenana babicka mi radila co mam a nemam v tehotnestve robit,bez toho aby ma pustila k slovu 😀

ten vcerajsi zazitok mi prisiel tak morbidne vtipny ze som plakala cez slzy ☹

jarulai
3. jan 2010

ahojte babulky 🙂
tak ja som uz muzika vystrojila ☹ ale na stastie len na 6dni a potom ho mam zase domka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

moncik, ty tajnostarka, ty si takto utajila aj pred nami 😀
ale nie - to je znamenie, ze tento rok ta to isto caka 😉

jarulai
3. jan 2010

dovolila som si okopirovat z inej temicky 😉

Nás pět malých trpaslíčků, má furt nějakou smůlu,

proč to naše štěstíčko, není vůbec vzhůru?

Štěstíčko, štěstíčko, koukej se už probudit

my chceme sněhurkami taky všechny být.

Mrcho jedna ošklivá, koukej nás opustit

a naše miminkovské štěstí k nám pustit.

Chcem se hezky kulatit, každé kilčo dobré,

nakupovat hadříky, růžové a modré.

Chystat kočárky a postýlky,

pro naše malé andílky.

Smůlo zlá, co lepíš se nám na paty,

my pošleme tě do pekla a skončí naše trampoty.

Trpaslíčků pět pak bude taky Sněhurkami,

těšit se budem s dětičkami.

matusik111
3. jan 2010

dobry den 🙂 , je tu niekto ??

jarulai
3. jan 2010

ja dom tu 🙂

matusik111
3. jan 2010

Jarulka, to je take pekne 😵 😵 😵 , takze bolo by vhodne , keby sa tento rok prelomil a prisli male trpasliky ku nam 😵 😵 😵 😵

Moncika, neplac .... ved jedneho dna budu muzikovi gratulovat a ty budes v porodnici ..... ved este mas kooopec casu. Inak , mam pocit ze si najmladsia. takze kym sa dostanes do nasho veku, tak budes kocikovat uz dalsie babo 😵 😵 😵

A mam taku novinku 😎 😎 , bola som na cajiku so Shandy . Mali sme iba hodinku , tak sme nestihli vsetko dorozpravat, ale je tu utle, milucke , drobne dievcatko. Takze som mala taku prijemnu nedelu 😵 😵

jarulai
3. jan 2010

matusik, to by bolo veru viac ako vhodne, keby tento rok tí nasi trpaslici uz prisli k nam 😵

pocuj a ako si sa ty vlastne stretla so shandy? ved ty to mas k nej najdalej, musis prejst okolo nellie, monciky aj mna a ze sa stretnete prave vy dve, co to mate cez pol SK - som sokovana 😀 😀 😀

pod pisat inak 😉

matusik111
3. jan 2010

stretli sme sa v PB, lebo Shandy prisla ku svoktrovcom. A samozrejme, vsetky vas pozdravuje a v utorok pride na konika , tak sa caka na vsetky novinky,.... lebo cele sviatky nestihala kona........... uzivala si s drahym 😵 😵 😵 😎 😎

matusik111
4. jan 2010

ahojte kocky, takze zacina pracovny tyzden v novom roku. Niekto pracuje, niekto este vianocuje, a niekto sa tvari , ze pracuje 😀 😀 😀 , ja som ta, ktora sa iba tvari 😀 😀 😀
Ak bude cely rok taky " uspesny " ako zaciatok tohoto dna , tak ma porazi asi hned dalsi mesiac. Rano klesa teplota , - mrcha sa blizi, mala som ist ku alergologicke, nebere mi telefon, asi nepracuju este, mala som dohodnute stretnutie so sefom, aby som dorobila dake veci, nebere mi telefon tak asi nic dnes nevybavim. Tak to je asi znamenie, ze by som este mala vianocovat 😀 😀 😀

Inak prajem krasny den vsetkym 😵 😵 😵 😀 😀 😀

nellie_
4. jan 2010

no ahojte... 😉 🙂

ja uz tiez dnes pracujem.. nejak mam toho vela ale aspon mi to dnes rychlejsie ubehne tu 😉

matusik teplotny pokles este nic neznamena.. moje kredo je.. - dokial nie je mrcha, vzdy je nadej 😉 🙂

u nas to je tento cyklus o prde - ale nevadi.. pocas ovu mal drahy vysoke teploty takze snazenie neprichadzalo do uvahy... 😅

matusik111
4. jan 2010

Neliie , tak ty uz dnes makas?? ja som myslela ze az od 11. , Takze ty si za posledne mesiace odychnuta , tak nasledujuci mesiac bude urcite uspesny 😵 😵

matusik111
5. jan 2010

dobre ranko, vidim , ze si tu pisem skoro sama so sebou 😵 😵 😵 , jeeej, to je take pekne. Nikto mi tu nefrfle 😀 😀 😀 .
Nelusik, Shandy, kde ste ?? Uz ste pracou zavalene ???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre