Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
23. feb 2010

ahojte... 🙂

ja som mala dnes zasa nenormalny chaos.. 😒 😒 a to som myslela ze aky pohodovy tyzden toto bude.. 🙄 🙄
co to tu stale o kolacoch tocite - mnam dala by som si 😎 😎 ja a sladke to ide prudko dohromady.. 😀 😀

matusik111
24. feb 2010

dobre ranko 🙂

som rada, ze vam kolacik chutil, len som trosku nepochopila, preco ho budete papat do piatku 😀 😀 😀 , to je asi to ranne myslenie.
Ale mam dalsi super kolac a este rychlejsi , neviem ci som to tu spominala, lebo posledne 3 dni som ho vsade spominala 😀 😀 vola sa ORGAZMUS. Dost aktualne na konikovi 😎 😎
Nelie, ak rada pecies, poslem Ti rychly kolac - rafaeole rezy,
Baby , ja rada vypekam, ale nemam pre keho, tak pridite a ja nieco pripravim 😵 😵 😵 😵
Tak ja tento mesiac som uplne super a meram poctivo, ale zatial to nie je ziaden graf, tak musim pockat este par dni .

nellie_
24. feb 2010

ahojte... 😎

vyhrali smeeeeeee 😀 😀 😀 som s kolegom sledovala na nete hokej.. 😀 😀
a uz by sa patrilo aj zacat pracovat...
Matusik chcem ten recept na rafaelo rezy... 😉

matusik111
24. feb 2010

jeeeej, nasi hokejisti sa zlepsuju a zlepsuju , 😵 😵 😵 😵 , len tak dalej 😵 😵 😵 😵 😵

myslim, ze toto obdobie vacsina firiem rano sleduje sport cez net 😀 😀 😀 , ved treba podporovat slovakov 😀 😀

jarulai
24. feb 2010

ahojte babulky 🙂
aj mna muzik rano zobudil vetou: vyhrali sme 😀 😵 😵 😵 ja som totiz nebola schopna vstat o 6.00 a pozerat to s nim. ale vysledok potesil 😉

matusik, no do piatku ho budeme jest asi preto, ze sme len 2 a kym zjeme cely pekac, tak to trosku trva. ale dnes zanesiem aj do roboty, nech si osladia trosku ten blazinec 😀

pekny dnicek vsetkym. pa

shandy
24. feb 2010

ahojteee,
mne sa tu zasa nakopila robota, lebo ved odchadzam na dovolenku, nie? no tak musim mat este riadny stres pred odchodom,to by sa inak neratalo.. 😀
tak ja som nejaky hokejovy mimon, nejako to nestiham sledovat...
jarulka, ja vam kludne pridem pomoct s tym kolacom 😀 😝

matusik111
24. feb 2010

jeej , shandy a kde idete na dovolenku ?? ved neviem o nicom , zas mi nieco uslo , ???? 😀 😀
pridi ku nam , my este mame doma kolacik , tak Ta cakam 🙂
Jarulka, , a ja ze Tvoj manzelik lubi kolacik a ze to zbachate za 2 dni . Lebo keby som ja mohla, tak nemam problema 😀 😀 😀

matusik111
25. feb 2010

VYHRALI SMEEEEEE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
25. feb 2010

huraaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
25. feb 2010

kukuuuuuuk 😀 😀
do francuzska na tyzden, huraaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
25. feb 2010

ahojte...

no shandy komu je lepsie.. 😉 🙂 😵 😵 tak si to tam riadne uzite... 😎 😎 😎

veru vyhrali smeeeeeeeeeee..... to je taka parada.... 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
25. feb 2010

dakujem, posnazime sa 😉

jarulai
25. feb 2010

no vy sa dnes zas pretrhate v pisani, co 😀

shandy, zober aj nas, my budeme dobre 😉 😀 ze, dievcata, isli by sme 😉

shandy
25. feb 2010

no ved podte, aspon sa prestriedame v soferovani, ked si predstavim tu cestu, uz teraz je mi zleeeeeeee 🙄 🙄
celu nedelu budem grogy 😀

matusik111
26. feb 2010

ahojte 🙂
vcera som bola cely den mimo , tak som sa bala ze vas nestihnem ani precitat a vy takto 😀
Shandy, juuuj, ako Ti je len dobre, budes si uzivat vo Francuzsku , do ktorej casti idete ?? My sme boli tam cez leto a vydrazli sme a to boli trosku vacsie teploty ako je teraz 😀 😀 😀 😀

Baby , vcera som robila pizzu z rozkov, to je super recept. Za 15 minut mate hotovu pizzu.

Ja som dnes doma a s muzikom ideme tepovat gauc , tak sa tesim 😀 😀 😀

jarulai
26. feb 2010

dobre ranko 🙂
matusik, ty si doma a uz nespis? to ake ranne vtacatko 😉 ja by som asi este chrapkala 😀

shandy, len aby si nebola prekvapena, ked prideme vsetky k tebe nabalene na dovku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak babulky, ja sa dnes uz asi nestihnem zastavit, tak vam zelam kraaaaaasny vikendik a pondelok vecer snad niekoho zastihnem.
cmuk

shandy
26. feb 2010

ahojte bambulky 🙂 🙂
matusik do alp ideme lyyzovat 🙂
jeeeeeeej mnam pizza a kua zasa som hladna 😀 😀
babulky ja uz tiez nestihnem dnes sa zastavit, tak vam vsetkym drzim palce, dufam, ze ked pridem, tak bude aspon jedna tehulka 😉 , vidime sa v pondelok o tyzden, papaaaaaaa

matusik111
27. feb 2010

Dobre ranko 🙂
Jarulka, uz si vyoslavovana ? napapana kolacikov ? Ako to vsetko dopadlo ? mamina spokojna ?
Shandy, tak teda peknu lyzovacku , aby ste prisli bez zranenia a vela tutu-mutu s drahym po nociach 😵

Tak sa uz blizim ku koncu cyklu a uz zacne stres. By ma to veru potesilo , keby sme nemuseli ist do Heliosa, ale tolko stastia asi nemame ☹ Zas budem vam tu rozpravat kopec zazitkov z Heliosa , tak asi tam radsej pojdem 😀 😀 😀 😀 😀

Pekny vikend 😎

moncika15
autor
27. feb 2010

ahojte 🙂
fuuurt sa nemozem dostat z toho zapalu mocovyx ciest a vytokov 🙄 v stredu som zase bola na gyn, v stredu volam o vysledky z kultivacie. pri mojom stasti mi najdu nejaku pliagu.
muzik uz sa citi lepsie,este ma atb. niekedy buduci tyzden skoci na tie predoperacne testy..drzte palce 😵

tu je co nove?

jarulai
27. feb 2010

ahojte babulky 🙂
tak uz mame po. zabava bola fajn, som sa vyblaznila 😀a to som bola cely vecer na dzuse, lebo sme s muzikom robili soferov. ale zabavili sme sa do sytosti 😉 prisli sme domov cca okolo 2.45, kym sme to vsetko zaviezli domov. a dnes sme pomahali od rana vsetko zase upratat, takze sme hotovi obidvaja 🙄
ani som nebola schopna rano odmerat teplotku - ktovie, ci aj budik zvonil, vobec neviem 😀 😀 😀
zajtra mi uz muzik zase odvhadza ☹ ☹ ☹

moncik, hlavne, nech sa ta pliaga vylieci, muzik bude po operacii ako znovuzrodeny a sup na plodenie 😉drzte sa.

shandy, prijemnu dovolenku. cmuk

este pekny zvysok vikendiku vam prajem

matusik111
28. feb 2010

dobre ranko 🙂
dnes zas bude krasna slnecna nedela, uz sa tesim. Idem varit nedelny obed, - kuracie s ananasom - to milujem .
Jarulka, to je super, ked ste sa zabavili , ked je dobra nalada, netreba ani alkohol. Juuj, aj ja by som veru isla sa zabavit 😀 😀 😀 Ukaz dake fotecky , aka si bola krasnucka .

Moncika, ja si myslim, ze musis mat nieco v sebe, ked mas stale zapal, ved to sa nemoze tvorit z nicoho nic a staldokola opakovat. Tvoja doktorka Ti co na to hovori ? Vy ste uz boli v niektorom CARe na prvu konzultaciu, alebo iba ten Trencin ?

Shandy, budes nam tu veru chybat ☹ , ale uz sa teraz tesim na kopec zazitkov co nam budes rozpravat.

Nellie, kde si sa nam schovala ? 😵 😵

moncika15
autor
28. feb 2010

matusik, ved mi sme v care boli uz asi 10x..vidim ze si zo mna duta tak ako ja z vas 😀

matusik111
28. feb 2010

Moncika, ja viem ze ste chodili do Trencina, ale neviem o tom, ze je to CAR. 😵

jarulai
1. mar 2010

dobre ranko dzefcice 🙂
ako sa mate po vikendiku? oddychnute, plne sily a elanu do noveho pracovneho tyzdna 😀 😀 😀 mne sa taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkk nechce do roboty, ved uz ani neviem, kde robim 😀 shandy je teraz najlepsie 😉

a vy co mate moznost kuk na moj graf. si predstavte, ze dnes som mala ze 36.56 - co je doteraz moja najvyssia teplotka tohto cyklu 😉 tak co myslite?

matusik111
1. mar 2010

dobre ranko 🙂 Jarulka, neviem cim to je, ale mne sa tiez nechce 🙂 😀 😀 , muzicek mi isiel do prace po tyzdni ☹ ☹ , to je na prd ☹
Kukam do Tvojho grafu , ale nemas tam tu teplotu ,..... ale to znamena, ze bola ovulka 😵 😵 😵 , jeej, super , muzik bol doma, tak bolo snazilkovanie 😵 😵 😵 😵 , Uz by bolo nacase , aby sa nieco pohlo v temicke.
Ja zacinam s hadicou 😀 😀 😀 , http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 , ale mam dako nizko vsetky teploty, ☹ to aby som nemala velky pad 😀 😀 ☹
Jarulka, muzikovia pracuju , tak vecer mozme kecat 🙂 🙂 , Nelie, pridas sa ku nam ??

nellie_
1. mar 2010

ahojte... 🙂 🙂 🙂

jarulka krasny grafik... a matusik tiez... 😉

no ja mam draheho doma a ma novu hru, takze neviem ci sa dnes dostanem na skype, ale snad ho na nejaku hodinku ukecam a dojdem za vam.. 😉 dlho som s vami nepopisala... 🙂 🙂 🙂

matusik111
1. mar 2010

jej nellie, super ked je muzik domka, hadam pocka aj na ovulku 😵 😵 ty mas doma takeho hraca ?? moj nastastie take veci nemusi, ten zas travi cas na facebooku alebo pozera auta a traktory 😀 😀 😀

nellie_
1. mar 2010

matusik hej ked je doma tak si zahra.. ze potrebuje sa nejak odragovat.. 😀 😀
on hrava take manazerske hry ze vlastni hokejovy klub a tak... 😀 😀 a teraz ma novu hru co by asi bavila aj tvojho taku strategicku kde vlastni traktory a kombajny a len orie a seje a potom kosi 😀 😀 😀

matusik111
1. mar 2010

juj, radsej nech sa ani nesnazi odreagovat s takymi hrami , on sa dost odreaguvava v dielni , tak nech sa doma venuje trosku mne 😀 😀 😀
a do kedy mas muzika doma ?

jarulai
2. mar 2010

dobre ranko babulky 🙂
pozdravuje vas shandy, ze sa maju super, lyzuju o 106 a vcerajsi orkan ich obisiel 🙂 teda skor oni ho obisli 😀
dnes som mala rovnaku teplotku ako vcera - 36,54...
muzik mi pisal, ze je chorucky a lezi v posteli ☹ ani do roboty nejde. chuda moje ☹

vecer sa tesim na skype 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre